Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

babeczqa
no faktycznie pozniej przeceny sa ale tez niekotre powybierane..
ja za duzo ciuchown iekupuje na ten rozmiar co mam bo mam nadzieje ze troche stracie tu i iwdzie:lol:

Wiecie ale w jakims tesco czy w auchan, to najwieksze wyprzedaże są w sama wigilię..ja czasem jakieś prezenty, albo akcersoria na choinkę to za 20% ceny albno i taniej kupowałam///a 50% w tym dniu w auchan, to chyba norma, bo zawsze tak jest... a lampki na choinke to nawet za 5-10% ceny

Odnośnik do komentarza

babeczqa
no faktycznie pozniej przeceny sa ale tez niekotre powybierane..
ja za duzo ciuchown iekupuje na ten rozmiar co mam bo mam nadzieje ze troche stracie tu i iwdzie:lol:

To nie o ciuchach, ale ja zawsze nastawiona na wyprzedaze i od 2 lat polowałam na fajną wyprzedazowa choinkę i dupa...poprzebierane, albo za duze, albo i tak zadrogie nawet w wyrzedazy albo cos tam innego, nie udało się 2 razy wiec kupiłam w zwyklej promocji w sobotę taką jak chciałam.Ale zawsze warto próbowac ;)

Odnośnik do komentarza

hej !

asia78
kwiaciarka
O chcialam Was zapytac o zupe fasolowa = ale z nasion, co sie robi po bretonsku , nie ze straczkow. Mozna dawac taka fasolowa dzieciom naszym ?

.

Pytalam mame w zeszlym tygodniu i nie pozwolila.

Kajocha czasem nie da sie przetrzymac dziecka ze by nie zasnelo

no nie dałam rady, ale wstała sama po 40 minutach :yes: taką drzemke regenerująca sobie zrobiła tylko

kwiaciarka
kajocha
Płakać mi się cche !!! Alusia zasnęła 10 minut temu. Nie dałam rady jej zabawić, przetrzymać. Telewizor był głośno włączony, światła się świeciły a Lala sie wtuliła we mnie i padła jak mucha. Po 18 ją wybudzę na kąpanie i najwyżej pójdzie spać o 21. Przed spaniem zwymiotywała mi. Cała podłoga ufajdana... Panele do mycia, dywan :Szok: drzwi do mycia !!! ściana do mycia !!! Zmęczona jestem :Padnięty: Rano idziemy do lekarza !!! Jestem wściekła bo Lala już 4 tydzień nie jest taka jak być powinna a co więcej teraz się pogorszyło. Kataru nie ma, kaszle troszke no i gorączka, wymioty. Nie wiem co jej jest. Modlę się żeby było to tylko ząbki... Ehhh

Kajocha ja bym nie budzila. Dziecko chore a tym bardziej gotaczkujace potrzebuje snu i zazwyczaj wiecej spi. Ja bym nie budzila. A Ty obudzilas???
kajocha

nie wiem, ja nie dałabym bo fasola może za bardzo wzdymać mały brzuś
no wlasnie tez mi sie tak wydaje i nie daje takiej, ale bylam ciekawa Waszego zdania :)

kolezanki same zalatane, z siostra sie umowilam na sobote :)

:D

kwiaciarka
A w tesco fajne promocje sa :)
prostownica do wlosow z 120 na 79 :)

kajocha

nie kupiłabym prostownicy za taką kase, ja mam fryzjerską za ponad 300zł i to jest dopiero prostownica !! próbowałam już tańszymi, lipa !!

Ale to jest promocja, na necie wszedzie ona jest po 120 -150. Ludziska tak sie rzucaja na nia w tesco ,ze wyciagaja codzien na lade po kilka i schodzi jak nie wiem. Patrzalam w necie w sklepach internetowych ma same pozytywne opinie.
Ale mi P. sprezentowal lepsza :) Juz wyprobowalam - cudowna!!! Taka sama kupie mamie na imieniny.
Moja stara tragiczna.

nie budziłam Lali, wstała sama :yes:

aida77
U nas lipa Karolinka wymiotuje cały dzien...

a tu tez zdjęcia i mikołajkowe dziewczyny
Mikołaj 2008

filmik super, zdjęcia też !! dzieczynki Ci tak porosły :D śliczne są !! Dla Karolinki zdrówka !!

Lema
Kajoszko- jak Ala sie dzis czuje, jak w nocy bylo? Obudzilas ja wczoraj?

Kochana, powiem Ci, ze ja w ubieglym tygodniu mialalm kompletnie nieprzespana noc z poniedzialku na wtorek, nawet nie zmruzylam oka, bo Franus spal tylko na rekach i jeszcze do tego ciagle sie wiercil i poplakiwal. We wtorek musialam jechac do Wawy sluzbowo, w dordze powrotnej jak juz sie ciemno zrobilo to modlilam sie, zeby dojechc, po prostu oczy mi sie zamykaly. Z wtroku na srode znow zero snu, a w srode po poludniu mnie tez zwalila choroba... Mialam juz jakis lekkie ommy i zasypialam doslownie na stojaco, normlanie sie zataczalam, bo czy mi sie kleily. A jak w ciagu dnia z Frankiem sie przespalam to myslalam, ze sie nie obudze, nieprzytomna bylam.

Moj Farnus jak jest zdrowy nie polozy sie z tata, nie moge go z L. w nocy zostawic i pospac w drugim pokoju, a co dopiero w chorobie. A teraz, po tym katarku Franusia mamy taka sytuacje, ze Farnus nie pozwala sie tacie dotknac- tata nie moze karmic, ubierac, kapac, pobawi sie z nim i owszem, ale tylko kiedy ja jestem na widoku... To juz chyba jakas patologia::(:

nie budziłam, dzisiaj no nie wiem co jest... wstała zdrowa jak ryba, nic nie boli, zjadła normalnie śniadanie, wesoła :Szok: zgłupiałam !!! to były chyba ząbki :yes: A Alusia w nocy śpi czasami z A. ale jak sie przebudzi to musze do niej iśc bo tata wtedy nie da rady wiec sie nie przejmuj !! to nie jest patologia :Oczko:

Alutka7912
Dziubala
Alutka – dobrze Cię widzieć :Całus:
Jak tato?

Dziubalko...rokowania są na szczęście dobre....ale patrząc na tatę to jakoś tego nie widzę..... normalnie jakby całe życie z niego uszło...jakby miał z 90 lat.....::(:

dobrze, że jesteś !! chciałam napisać smska, ale nie widziałam czy nie bede przeszkadzać... Tato wydobrzeje !! wierze w to !! :Całus:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

asia78
Poli sie cos zrobilo na dloniach. Czasem widac takie malenkie krosteczki bardzo rzadkie. A w nocy jak sie rogrzeja to sie drapie po dloniach. Nie mam pjecia co to. Dostaje zyrtec i elecom,ale poprawy nie widac:(

Biedna Polusia, pewnie najgorsze jest to swędzenie. Na rękach to najczęściej wina detergentów. A Elocom jest lekiem raczej starej generacji coraz rzadziej przepisywanym, w dodatku jest silnym sterydem. Nie powinno się go używać w miejscach, które się rozgrzewają a do takich należy wnętrze dłoni (często się je zaciska w pięści). A może spróbuj podać wapno, na niektórych lepiej działa niż Zyrtec. A zamiast Elocomu lepiej używać Elidela, choć ja na początek zaczęłabym od czegoś słabszego typu Pudroderm.
Buziaki dla Polusi.

Odnośnik do komentarza

isa32
Lema ja też wiele rzeczy odpuszczam jeśli chodzi o Alę. Tzn. nie pozwalam jej wchodzić na głowę, dużo, bardzo dużo jej tłumaczę, ale jak chce w nocy do mnie i nie daje się uspokoić w łóżeczku to ją biorę tłumacząc sobie, że potrzebuje mojej bliskości. A nawet jeśli będzie to trwało jeszcze rok czy dwa, to co się stanie? Nic, dorośnie pewnie szybciej niż mogę sobie wyobrazić. Jest fajna, grzeczna (jeśli ma zajęcie :Oczko:). Dziś rano np. nie chciała ani się ubać, ani usiąść na nocnik tylko leżała u mnie w łóżku. Musiałam wyjść bo przecież do pracy trzeba, więc mówię, że muszę iść do łazienki i że ją przełożę do łóżeczka, ona, że nie. No to dalej, że dam jej moją poduszkę do jej łóżeczka i książeczki. Na to Ala: tak. Położyła się u siebie i miałam 10 min. dla siebie.
Przestałam być restrykcyjna, staram się za dużo nie myśleć, że powinna w tym wieku to czy tamto. Bo w końcu co to za wiek? :Oczko:

ładnie napisałas :yes:

isa32
Lema
Dziubala

Koniec ząbkowania może być i za pół roku i nawet dopiero za rok :Oczko:

Trudno:Oczko: Licze sie z tym, ze to potrwa, ale nie chce uczyc go czegos, zeby pozniej przez zabki to niweczyc. Przeciez Franio przesypial cale noce juz, krotki to byl czas, ale byl taki i zasypial w lozeczkul, bez glaskania, bez przytulania. A teraz to wszystko poszlo na marne...

Lema wcale nie uważam, że na marne. Moja Ala też zasypia sama w łóżeczku, a jednak zdarza się, że nie chce i wtedy trzeba się z nią położyć, przytulać, czekać aż mocno zaśnie i dopiero przełożyć. Nie mam zamiaru w takich sytuacjach doprowadzać dziecka do histerii a tym samym siebie na skraj wyczerpania nerwowego. Bez przesady. Wiele rzeczy nauczyłyśmy nasze dzieci i skoro teraz chcą inaczej to moim zdaniem dlatego, że mają inne potrzeby a nie dlatego, że zapomniały. Głowa do góry. Będzie ok :Całus:

dokładnie !!

kwiaciarka
Czesc :)

isa32
Kwiaciarka hej ::): a jaką masz prostownicę? Te w tesco to chodziło Ci o Remington (czy jakoś tak :oops:)?
Tesco mi przemeblowali i nie mogłam znaleźć wczoraj a nie miałam czasu na szukanie...

oooo Remington !! ja właśnie mam fryzjerkiego Remingtona do prostowania włosów :yes:

asia78
Poli sie cos zrobilo na dloniach. Czasem widac takie malenkie krosteczki bardzo rzadkie. A w nocy jak sie rogrzeja to sie drapie po dloniach. Nie mam pjecia co to. Dostaje zyrtec i elecom,ale poprawy nie widac:(

może idz z Polusią do dermatologa ?

asia78
Jak juz tak o choinkach to moze taka?
http://student.wszia.edu.pl/~mm2/chooinka.jpg

fajniasta :D obalimy wszystkie bombki :Oczko: i bedziemy śpiewały kolendy :D

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Asia - choinka przecudna :Oczko:

Kajoszko - dobrze że Lalunia ma się lepiej :Całus:

A ja jakaś taka ospała jestem...muszę się jakoś obudzić....A roboty mnóstwo mam...od stycznia będę juz na innym stanowisku w związku z tym pomalutku przejmuję zadania z tym związane...ale jakos nie mam do tego głowy teraz ...A tak wogule to mam dzisiaj urodziny - 18-te :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Julka tez dostała jakąs wysypkę, całe plecy ma w drobnych krostkach, do tego ręce i brzuch....Odstawiłam więc wszystkie jogurty i jajka, zero słodyczy ewentualnie paluszki może jeść. Daje jej wapno banannowe i czekam aż wysypka zejdzie. Nie wiem co ją uczuliło:Szok:

No widzisz z takim maluchem to latwiej, bo dopiero wchodzi w smaki a taka Pola? Ona juz wszystko je i wez jej teraz cos wyklucz:oops:

Odnośnik do komentarza

asia78
Wiecie ale z tymi raczkami Polusi to leki lekami,ale co to za alergen? Od czego ona to moze miesc. Zadnego nwoego nic do jedzenia nie podawalam, moze to od rekawiczek? Ma nowe z decathlonu i nie byly prane, moze od nich? Bo to na pewno jakies kontaktowe uczulenie:oops:

Teściowa Julce kupiła nowe body bawełniane i ubrała jej bez wczesniejszego uprania...może od tego Julka ma wysypkę :Szok: Też o tym myślałam....bo nic nowego nie jadła...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...