Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiaciarka – jak oko i jęczmień?

Renia – jak nocka minęła?

asia78
A co robicie z dziecmi w trakcie sprzatania? Ja nie moge wyjac ze zmywarki, bo maly juz jest w srodku. Zmycie podlog to jak spi albo jest A. i sie nim zajmuje w drugim pokoju, bo inaczej to lata po mokrym a wczesniej chce wylac wode z wiadra. Jak musze to zrobic a on nie spi to go wsadzam do lozeczka

Ja sprzątam w trakcie drzemki dzieci albo wieczorem jak już pójdą spać.

Odnośnik do komentarza

cohenna
Wiecie dziewczyny...widzę ze dobrze sie znacie dużó pidzecie i rozmowa jakoś tak wam łątwo przychodzi....Pozwlicie że będę sobie czytała..bo pisać mi tak troszkę "głupio" czuję się tak jak bym się wtrącała...........

No coś Ty, PISZ, PISZ!!!
Musisz częściej do nas zaglądać i pisać, bo jak inaczej Cię poznamy? :Oczko:
My się dobrze znamy z racji czasu, natomiast poruszając np. nowe tematy poznajemy się na nowo :Oczko:
Na weekend dostaniesz fory, ale po długim weekendzie zacznij pisać :yes:
Pozdrawiam ::):

Odnośnik do komentarza

Witam.
Wczoraj na noc Oliwka znowu zwymiotowala kolacje - kaszke...niewiemdlacego....wymuszala placzem zeby ja wziasc z lozeczka bo chciala spac w duzym lozku a nie u siebie.
Za to przespala ladnie cala noc.
Bylismy u laryngologa.
MIgdaly powiekszone a trzeci migdalek wogole duzy , na poczatku bedzieobserwowac i leczyc ...pozniej zastanowimy sie nad ewentualnym usunieciem migdalka. Dostala leki na bazie alergicznym bo tak tez wygladaja migdaly zmienione alergicznie.
...weekend z K. w domku. w pon ma wolmne tez ale pewnie wpadne :)bo mam K. kochanego:lol: i gozostawie hiihi z obiadem niech robic:)
buziolki dla Was!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

cohenna
Wiecie dziewczyny...widzę ze dobrze sie znacie dużó pidzecie i rozmowa jakoś tak wam łątwo przychodzi....Pozwlicie że będę sobie czytała..bo pisać mi tak troszkę "głupio" czuję się tak jak bym się wtrącała...........

O nie nie kochana pisz a nie tylko podczytujesz:yes: Wlaczaj sie w biezace sprawy a reszta pojdzie gladko

Dziubala
Witam sobotnio

Nocka w miarę ok, przed północą Maciuś miał trochę płakania ale wystarczyło głaskanie.

Wczoraj byłam u ortopedy, na rehabilitację nie muszę chodzić, bo nie ma sensu. Od razu zastrzyki ::(:. Za tydzień zaczynam...

Ojej no to wspolczuje, ale najwazniejsze zeby byla poprawa:yes:

Dziubala
Dziewczyny życzę Wam miłego, zdrowego i fajnego długiego weekendu ::):

My Tobie tez:lol:kurcze, ze tez nie mozemy sie spotkac:(

Odnośnik do komentarza

asia78
babeczko ja wiem czemy zwymiotowala. Od kataru, ktory jej podraznia gardlo. Mamy to opanowane z Pola:( kaszle, kaszle i bluzg

mówisz??
kurcze Ja pamietaj jak Oliwka wymiotowala majac 2 miesiace i przez taki dlugi okres czasu niewymiotowała. Ona sama byla przerazona bo niewiedziala co sie dzieje.
Ale wiesz kochana, jak zwymitowala od razu zadnej "flegmy w gardle nie bylo" i zasnela i spała ładnie, najwidoczniej wlasnie to jej przeszkadzalo...a ze bylo po kolacji to wlasnie ja zwrocila..

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Hello,

Babeczqa, zdrówka dla Oliwii!!

asia78
kwiaciarka

Ja nie wyobrazam sobie miec dziecka rok po roku, a nawet w dwu i trzy letnich odstepach. Minimum odstepu dla mnie to 5 lat. Ja nie jestem taka wytrzymala jak inne ;)
Dlatego chcialam zeby Ela sie urodzila jak Kuba bedzie mial lat 5, urodzila sie jak mial 6 - tez moze byc.

A ja sobie nie wyobrazam dziecie w duzym odstepie czasu

hehe, ja sobie wyobrażam :36_1_1:

Ładna chałupka, ale nie powiem, jak na stan surowy to cenka kosmos.
Oczywiście poogladać trzeba, koniecznie.

asia78
A co robicie z dziecmi w trakcie sprzatania? Ja nie moge wyjac ze zmywarki, bo maly juz jest w srodku. Zmycie podlog to jak spi albo jest A. i sie nim zajmuje w drugim pokoju, bo inaczej to lata po mokrym a wczesniej chce wylac wode z wiadra. Jak musze to zrobic a on nie spi to go wsadzam do lozeczka

Ja sprzątam jak MIkołaj śpi, jeśli nie śpi to przy zmywarce i myciu podłóg najcześciej jest w foteliku, czasami w huśtawce a czasami w łóżeczku, zależy, które miejsce jest sprzątane.
Nawet nie robię prób wyciągania ze zmywary jak Miko jest "na chodzie".

kwiaciarka
asia78
kwiaciarko zadne dziwne ze chlop myje podloge. Tylke ze u nas jest inna sytuacja. Ty masz duzy dom, wiec mniej sie brudzi, bo sie rozklada na cala chalupe. A ja mam mieszkanie i sie bardziej brudzi, wiec musze to robic co derugi dzien. A wtedy A. nie ma bo jest w pracy, ale wieksze sprztanie tez on robi:yes:

No ale u mnie kuchnia kurcze musi co dziennie niedlugo byc myta, no ja nie wiem czy my takie brudasy ,ze tak brudzimy, czy wina jasnych gresow.

No ja u siebie przez jasne kafle tez myję czesto, ale mam je tylko w przedpokoju, w kuchni parkiet iwęc nie widać tak bardzo :)

isa32
papa, napisze w weekend z domu ::): a raczeh spróbuję :Oczko:
Miłego długiego weekendu moje Kochane, będę w pracy dopiero w środę

ale ze mnie gapa, wcześniej Alutka napisała, ze do zobaczenia w środę, teraz Isa a ja sie zastanawialam o co chodzi a to święto narodowe :Nieśmiały:

Dziubala

Wczoraj byłam u ortopedy, na rehabilitację nie muszę chodzić, bo nie ma sensu. Od razu zastrzyki ::(:. Za tydzień zaczynam...

Zdróweczka Dziubalko!

Dziubala
Renia – jak nocka minęła?

Obudził się o 23.00 i o 3.00, ale tylko chodziło o smoczek, nie płakał, mleka nie dałam, rano zbudził sie o 6.00 i mleczka zjadł tylko pół butelki.

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

babeczqa
asia78
babeczko ja wiem czemy zwymiotowala. Od kataru, ktory jej podraznia gardlo. Mamy to opanowane z Pola:( kaszle, kaszle i bluzg

mówisz??
kurcze Ja pamietaj jak Oliwka wymiotowala majac 2 miesiace i przez taki dlugi okres czasu niewymiotowała. Ona sama byla przerazona bo niewiedziala co sie dzieje.
Ale wiesz kochana, jak zwymitowala od razu zadnej "flegmy w gardle nie bylo" i zasnela i spała ładnie, najwidoczniej wlasnie to jej przeszkadzalo...a ze bylo po kolacji to wlasnie ja zwrocila..

No bo to nie bedzie widac, co Ty myslalas ze to bedzie oddzielone od kaszki? flegma oddzielnie kaszka oddzielnie? to jest wszystko zmiksowane. Podraznia jej gardlo iw ymiotuje. Ja daje Poli syrop od kaszlu, krople do nosa i porzadnie wysmarkac a u Oliwki odessac

Boziu jak mi dzisiaj Stefus marudzi:( te zeby sa wykanczajace dla niego i dla nas tez. Poszedl dzis juz 2x spac, dalam mu nawet eferalgan

Odnośnik do komentarza

W pracy nie mam kompa i neta a w domu mam tylko pół do godziny czasami czasu na komp jeśli w ogóle mam czas. Najczęściej od momentu uspania Amelii. Jeśli się nie obudzi to będzie spała,,,a potem to takie domowe zajęcia troszkę. Wstajję 5-6 rano zależy jak mała wstanie. Jeśli jest grzeczna i chce się sama bawić to tez mogę na chwilę na komp siąść....i tyle.
Ale postaram się włanczać do dyskusji
Dziękuję dziewczyny :p

Odnośnik do komentarza

Hello,

u nas noc spokojna, Mikołaj nie zbudził się przez całą noc, kaszy też nie dostał podczas spania, ale rano zjadł tylko pół butelki-zdaje mi się, ze mleko mu nie podchodzi.
Nadrobił kaszką z truskawkami podaną łyżeczką.

Trzeci dzień ma jedną drzemkę, właśnie teraz usypia.

Cohenna, miło, ze zaglądasz do nas, wpadaj częściej w miarę możliwości :36_1_1:

Miłej niedzieli Lipcóweczki!:bye:

http://ticker.7910.org/an1cA4ZB0360030MDAwOGQ0fDY4MDg4MDc0ZGphfE1pa29sYWplayBtYQ.gif

Odnośnik do komentarza

Moje mała budzi się przeważnie 2 razy w nocy na jedzenie. No chyba że zęby ale zły humor ma to wtedy i 6-7 razy potrafi...
Ale dzisiejszej nocy spała do 5.30 normalnie wyspałam się za wszystkie czasy ;)
Dostaje kaszę mannę na mleku od krowy bo jakoś te torebkowe mleka i kaszki jej nie podchodzą - znaczy nie chce ich jeść...

Odnośnik do komentarza

cohenna
babeczqa
Cohenna - super wiersze:)bede Oliwce czytac o ile pozowlisz:lol:
tak myslalam ze pracujesz gdzies w sluzbie zdrowia:lol:

Będzie mi bardzo miło jeśłi będziesz czytała moje wierszyki dzieciątku :P
Postaram się dorzucać nowe jak na piszę :P

Jestem Ratownikiem Medycznym i jeżdżę na karetce :-)
Super wiesz...ja jak bylam"młodsza" bardzo chciala wlasnie jexdzic karetka jako ratownik , zawsz eo tym mazylam no ale niestety plany poszly na bok..i skonczylam szkole ekonomiczna i studia...ohhh ale naparwde swietnie tak ratowac zycie komus:)
Podziwiam:) to dluugo cie niema w domu?

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...