Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

U nas noc przespana :yes: Alka spała fajnie, chyba ząbki dały jej odpocząć, i dobrze!!
Dzisiaj szaro buro i ponuro... hmurzyska takie, że :Szok: i pada co chwilkę a jak nie pada to mży :grrrrrr: Normalnie lipa, ale w DDtvn mówią, że jutro i pojutrze ma być lepiej a to dobry znak bo musze z Alusią do Tesco na zakupy iść :yes:

Nic mi się nie chce. Wm widze też, frekwencja sama za siebie mówi :Oczko:

Miałam wczoraj gościa... Idę na prv... :Szok:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

kajocha
asia78
Czesc!!

Moje dzieciaki ladnie spaly nawey o ile oczywiscie nie licac lazenia Polusi:)

Chorowitkom zycze zdrowka!!

Alutko zeby sie udalo!! Ciekaw co z ta nasz dzailka bedzie. Mam nadzieje ze uda sie nam tam pobudowac, bo jak nie to nie wiem:cry:Innej dzialki na budowe nie mamy

trzymam mocno kciukasy za działke !

Pewnie że sie uda bo jam wszystko załatwiła :Oczko: Tylko nie było komu dokumentu podpisac i dupa...jutro przyśla faksem to gmina napisze odpowiedx od ręki i zawiozę osobiście :Oczko:

Asia jesli chodzi o wasza działkę to jesli w gminie jest miejscowy plan zagospodarowania to będziesz musiała ja odrolnić....a jeśli nie ma planu to będziesz musiała wystąpić z wnioskiem o wyłaczenie z produkcji rolnej części działki na której bedziesz budowała dom :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Ale mam dziś lenia, i w dodatku na zewnątrz pogoda deszczowa nie sprzyja zastrzykowi energii :Kiepsko:
U nas była fatalna noc, obaj synkowie mieli problemy ze spaniem. Adaś ma tak gęsty katar, że nie może go wysiąkać i wtedy kaszle, a Maćkowi zęby dokuczają. Nie dałam mu czopka na noc bo chciałam zobaczyć czy mu w ogóle pomaga. No to zobaczyłam ::(:
Adaś nie poszedł do przedszkola, byliśmy u pediatry. U Adasia na szczęście to tylko katar, tyle że ma bardzo gęstą wydzielinę, dostał do nosa aerozol na rozrzedzenie (Mucoflid) i Bioaron C na wzmocnienie. Mam nadzieję, że to mu pomoże. Maćka na wszelki wypadek zbadała ale jest zdrowy. Cieszę się, że nie jest źle.

Odnośnik do komentarza

Alutka7912

Alutko zeby sie udalo!! Ciekaw co z ta nasz dzailka bedzie. Mam nadzieje ze uda sie nam tam pobudowac, bo jak nie to nie wiem:cry:Innej dzialki na budowe nie mamy

trzymam mocno kciukasy za działke !

Pewnie że sie uda bo jam wszystko załatwiła :Oczko: Tylko nie było komu dokumentu podpisac i dupa...jutro przyśla faksem to gmina napisze odpowiedx od ręki i zawiozę osobiście :Oczko:

Asia jesli chodzi o wasza działkę to jesli w gminie jest miejscowy plan zagospodarowania to będziesz musiała ja odrolnić....a jeśli nie ma planu to będziesz musiała wystąpić z wnioskiem o wyłaczenie z produkcji rolnej części działki na której bedziesz budowała dom :Oczko:

Alutko ona podobno ma plan zagospodarowania:) jest ten teren przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne. To po co teraz mam sie zglosic do gminy, ile to bedzie trwalo i ile kosztowalo? A i na dodatek jest pierwsza dzialak rolna:grrrrrr: A dzis znalazlam ogloszenie na necie ze poprzednie facet chce sprzedac. Zycze szczescia skarpa z widokiem na cmetarz

Odnośnik do komentarza

Kajoszka - no miałaś rację, faktycznie wysłałaś mi zaproszenie. Nie wiem jak to się stało, że zaproszenie nie zostało przyjęte :Nieśmiały:. Musiałam chyba niedokładnie kliknąć bo ja zawsze zaproszenia przyjmuję (od tych co znam). Szkoda, że nie dałaś znać wcześniej. Twoje doświadczenie pokazało, że muszę teraz dokładnie przejrzeć zaproszenia. Ja naszej klasie rzadko bywam, zaproszeń nie wysyłam (nie licząc mojego K), ale muszę przysiąść kiedyś i sprawdzić te zaproszenia.

Alutka – fajnie, że tak gładko poszło w Starostwie ::):
Niezła kwota za zakupy :Oczko:

Kwiaciarka - ale się rozpisałaś :Oczko:

Babeczqa – zdrówka dla Oliwki!

Lema – zdrówka dla Franusia!

Asia - a coś może być nie tak z tą działką?

Odnośnik do komentarza

Nie chyba wszystko jest w porzadku tylko nie wiadomo ile bedzie trwala papierologia. Ale corka wlasciciela sasiednich (ktore sa juz budowalane)pocieszyla mnie ze u nich jest prad i woda:happy:wiec nie bedzie trzeba robic przewiertow pod asfaltem. Ale ich dzialki sa na skarpie i naprzeciwko cmentarza,wiec nie wiem czy szybko znajda nabywcow. Nasz jest na tyle daleko ze cmentarza nie widac i jest plaska. Ma jedna wade rosnie na niej 40 arow aroni:sofunny:do wykarczowania

Odnośnik do komentarza

Asiu papierologia trwa długo:Oczko: W Twoim przypadku najpierw odrolnienie, póxniej geodeta i mapy, wniosek o dec. zabudowy, adaptacja projektu, skompletowanie wszystkich warunków przyłaczy, oświadczeń, decyzji, zaświadczeń, złożenie wniosku o pozwolenie na budowę, znowu geodeta....Wszedzie dodatkowo trzeba czekać bo terminy musza upłynąć żeby decyzje i pozwolenia sie uprawomicniły:Oczko: Ale na pewno dacie radę:Oczko:Jakby co to na ile będę mogła pomogę :Oczko: I nie tylko ja, bo przeciez inne lipcówki tez juz są zaprawione w budowie i papierologii:Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Alutko ja mam na to 2 lata, bo wczesniej nie ide do pracy a nie ide do pracy znaczy nie mamy kasy na budowe. Poza tym musimy sprzedac mieszkanie, a te najlepiej sprzedaje sie wiosna/ lato. Po sprzedaniu przeniesiemy sie do mojej mamy, pomieszkamy a potem na swoje.

Pola dzis mowi to pokza mi ten domek:smile:pokazalam a ona mowi ze nie che mieszkac sama w pokoju tylko ze Stefanem:sofunny:to ja jej chce polepszyc warukni a ta mi tu wyjezdza ze chce ze Stefanem

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Wczoraj oddzwonił kolny majster z cena budowy naszego domu....tak więc za budowę z dachem liczy 68 tysiaków:Zakręcony: hihihihi Nieźle, nieźle.......do tego jeszcze koszt materiałów, sprzetu....Masakra normalnie....Jeszcze czterech poda w tygodniu swoje ceny...zobaczymy :Oczko:

Zawsze to mniej niż ci ostatnio, ale to i tak duża kwota. A ile czasu im to zajmie budowa?

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Wczoraj oddzwonił kolny majster z cena budowy naszego domu....tak więc za budowę z dachem liczy 68 tysiaków:Zakręcony: hihihihi Nieźle, nieźle.......do tego jeszcze koszt materiałów, sprzetu....Masakra normalnie....Jeszcze czterech poda w tygodniu swoje ceny...zobaczymy :Oczko:

O matko... My mamy bardzo taniego majstra (15 tys.) ale jak sie w ubieglym roku orientowalismy w cenach to tak mniej wiecej za dom 25 tys. sobie zyczyli, bez dachu. A za dach-my z blachy bedziemy placic 7,5 tys, z dachowki chcial 14.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Alutka7912
Wczoraj oddzwonił kolny majster z cena budowy naszego domu....tak więc za budowę z dachem liczy 68 tysiaków:Zakręcony: hihihihi Nieźle, nieźle.......do tego jeszcze koszt materiałów, sprzetu....Masakra normalnie....Jeszcze czterech poda w tygodniu swoje ceny...zobaczymy :Oczko:

O matko... My mamy bardzo taniego majstra (15 tys.) ale jak sie w ubieglym roku orientowalismy w cenach to tak mniej wiecej za dom 25 tys. sobie zyczyli, bez dachu. A za dach-my z blachy bedziemy placic 7,5 tys, z dachowki chcial 14.

Lema, zalezy jaki dom, jaka powierzchnia...jeden bierze 15 tysięcy inny 25...a u nas zobaczymy jeszcze...Mam nadzieje że trafi sie majster który zaproponuje o wile niższą cenę :Oczko:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5spx9iwhx6io0e.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...