Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Asia – u nas było popołudniu -11, ale nie było wiatru więc mróz nie bardzo odczuwalny. Na spacery chodzę, choć średnio mi się chce, ale póki Maciek chce chodzić to się zbieram :Śmiech:. Jak będą większe mrozy to końmi mnie nie wyciągnie, chyba :D

Renia – pizza bardzo apetycznie wygląda, mniam :)
Możesz napisać dokładny przepis na nią.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Ja mam teraz chwilę dla siebie bo mała z tatą na dworze :)

Wczoraj na dzień dobry mieliśmy 11 stopni a na dowidzenia 16
W końcu przujechały materiały i zaczęliśmy produkcje

PO 10 my do samochodu a on nic ;( Parownik mu zamarzał i nie miał siły odpalić po pół godziny jak napatoczył się szef. Przyjechał zobaczyć czy 3 zmiana pracuje i odpaliliśmy się od jego jeepa... i na 11 byłam w domku

gorący prysznic i do łózia :)

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny,melduje sie z Oflo....

w przeddzien wylotu z PL spadlam ze schodów przed WBK, poślizgnełam sie na rozchodzonej sniegowej brei i zahaczylam czubkiem buta i spadlam na pysk prawie jak w chinskiej bajce!!!dobrze ze sie przekrecilam upadajac, ze mam obita cala reke, ale bez zlamania sie obylo - zdarte mimo dzinsow piszczele, i na dloni przy ostatniej kostce do mięsa...

przylecialam, pierwszego wieczora juz odbyla sie powazna rozmowa z mezem - i jestem na dobrej drodze...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Czesc :lol:
W szkole od piatku do niedzieli ok, w piatek w szkole bylo bardzo zimno,przemarzłam , w sobote i niedziele ie tak zle...
Oliwka Ok u dziadkow..byla bardzop grzeczna....:oczko:

Tera z wdomu mam duzo sprzatania, pranie, prasowanie, musze lodowke odmrozic, dokonczyc ostatnia prace zal.pisac bochce miec z głowy po zakupy isc....i niewiem czy sie wyrobie...:Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/66190808a7.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny::):
Ja juz dostalam pierwszy prezent swiateczny, w piatek ok. poludnia dostalam telefon, ze zajecia mam odwolane::): Nie macie pojecia jak sie ucieszylam::): Dzieki temu spedzilismy fajny weekend, za oknem mroz wielki, wszedzie bialo,a w domu plonacy kominek::): Piekna jest zima na mojej wsi, mowie Wam. Mimo duzego mrozu bylismy chwilke na spacerku i w sobote i w niedziele:yes:
Poczytam co u Was:yes:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

RenataOslo
robicie kutię na świeta?

Nie, u nas sie nie robi:yes:
asia78
A nie za zimno u Was n spacery? U nas -14

U nas bylo w sobote -13 i bylismy pol godziniki na istnych szalenstwach. I wczoraj bylo chyba -12, juz nie pamietam nawet i tez bylismy, we trojke, no czad byl. Zycie na wsi dla mnie jest po prostu bajeczne::):

Isa, duzo, duzo zdrowka Ci zycze:Całus: Obys do swiat wydobrzala kochana::): Jak Alunia u dziadkow?

Dziubalciu, ciesze sie, ze laptop naprawiony::):

Franus generalnie mowi wszystko poprawnie, w sensie nie przekreca nic, jesli mu sie zdarzy to np. zamiast głodomorka jest głomodorek, a zamaist lokomotywy jest lomokotywa, ale ma jeden hicior- umie powieniec mandajynka,ale mowi jektajynka::): jakos tak mu siw wymylilo. A ostatnio ma okres gadania wierszem- chodzi i klepie rozne bajeczki, wierszyki. Sporo tego zna, oczywiscie nie wszystkie w calosci, ale zna. A ksiazeczki, ktore czesto czytamy bierze, otwiera i czyta z pamieci::): Chyba ma dobra pamiec:yes:
Tylko Franek mowi bardzo szybko i mam wrazenie tak malo wyraznie, sama nie wiem jak to Wam wytlumaczyc. Mowi tak szybko, ze np. ostatno mowi na mnie ma, bo sie z mama nie wyrabia:Szok:. Ale chyba nie ma slowa, ktorego nie wypowie i zdanie, ktorego nie zbuduje.

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...