Skocz do zawartości
Forum

Lipcówki 2007 - zapraszam serdecznie :)


Dziubala

Rekomendowane odpowiedzi

Lema
Witam::):

U nas juz ok, Franio jeszcze troche zakatarzony, ale wszystko idzie w dobra strone. Przez trzy ostatanie noce pieknie spal, wiec oboje wypoczelismy, bo poczatek katarku byl koszmarny. Dla dziecka katar to maskara, naprawde. Ale jesli mozna mowic o dobrych stronach choroby to jest taka, bo spedzilismy super dni razem. Sa teraz tego zle strony, bo mam dola jak siedze w pracy, ale bylo nam razme bardzo dobrze.

Franus nie chce ciagle pic melka, jesc kaszki. Mam juz chyba wszytskie rodzaje kaszek, platki kukurydziane tez probowalam i nic. W ogole ma gorszy apetyt, chyba ida trojki, bo sa spuchniete dziaselka, moze za jakis czas znow bedzie jadl kaszki. Ale martwi mnie to i koniec.Niespelna poltoraroczne dziecko na diecie bez mleka?

Aha, a Franus ma 12 zabkow, 1, 2 i 4 w komplecie, z tym, ze 4 jeszcze nie calkiem przebily sie. Jedna jest cala, a reszta tak po 2/3 wyszlo.

gratki ząbkowe :brawo: super, ze spedziłas miło weekend :yes:

asia78
Zjadlabym tego bigosu od kajoszki:oops:

kurde no, wysłałabym Ci poważnie, chcesz słoik ??

kwiaciarka
Nie ma to jak zdecydowanie :D
łazilam 2 dni po sklepach , meczylam dzieci, w koncu kupilam sobie sukienke na swieta , przyjechalam do domu i stwierdzilam ,ze jednak nie bedzie dobra, i dzis znow musze jechac, oddac i znow czegos szukac. I znow musze meczyc dzieci, dlaczego ja mam tak, ze wiecznie nie moge na nikogo liczyc ,zeby zostal z dziecmi?? ::(: Jeszcze Kube moge czasem zostawic u mamy, ale to wyjatkowe sytuacje,bo rodzice wiecznie w pracy. I tak ciagam te biedne dzieci wszedzie ze soba. Sama nie chce jechac ciuchy kupowac, bo chce zeby mi P. doradzil. I mam wyrzuty sumienia , ze dzieci w tym halasie i kolhozie musza spedzic kolejne popoludnie.

zostaw dzieci z P., zabierz koleżanki i poszalej na sklepach :D

kwiaciarka
A no i musze szafe przetrzasnac, bo wszystko na mnie za male. Kupilam troche ciuchow jak karmilam Ele, np. spodnie mi fruwaly w pasie a teraz mi przez uda nie przejda heh.
Spodnica to musialabym doszyc sporo zeby sie dopiac i obciac uda ,zeby nie pekla :)

no i masz ! jęczała, buczała, że chuda a teraz, że utyta :sofunny: ach... kobiety!

isa32
Cześć ::):
Jestem ale jakby mnie nie było :oops: nie wiem kiedy spokojnie napiszę... może po 19-tym... W domu nie najgorzej. Ala nadaje po swojemu coraz więcej :Oczko:
Jestem dobita pracą. Jeszcze na dodatek D. prawdopodobnie będzie pracował w najbliższy weekend. Nie mam pojęcia kiedy znajdę czas na zakupy świąteczne, prezenty, o sprzątaniu w ogóle już nie wspominając.
Jedyne o czym marzę to o tym żeby się ten sajgon tutaj skończył, albo żebym wygrała w totka, albo żeby się w ogóle coś wydarzyło... no wnerwia mnie ta praca jak nie wiem... i pomyśleć, że jeszcze kilka miesięcy temu nic nie zapowiadało takich nieciekawych zmian.
Miłego popołudnia Kochane :Całus:

Lema Ala zjadła winogrono - jedno! bes skórki, bez pestek, wysypało ją niemal natychmiast :Niespodzianka:

Isa... :Całus: Kwiaciarka już napisała Ci... bierz zwolnienie!

kwiaciarka
A w tesco fajne promocje sa :)
prostownica do wlosow z 120 na 79 :)

nie kupiłabym prostownicy za taką kase, ja mam fryzjerską za ponad 300zł i to jest dopiero prostownica !! próbowałam już tańszymi, lipa !!

kwiaciarka
Czy u Was w sklepach jesli chodzi o ciuchy tez dominuje wszedzie czarny i bialy???
No wiecznie czarny , bialy, czarny, bialy. Gdzies tam sie trafi w odcieniach fioletu i czerwonego i to wsio.
Co fajna bluzka to czarna!

tak, czarny i biały ale ja lubie czarny :Oczko:

http://img244.imageshack.us/img244/8602/glitteryourway5972a42dwu3.gif

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/16801.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Moj brat ma chrapke na ta kosiarke, zeby kupic Franusiowi, bo to mozna pchac. No bo jego obecnie interesuje to, co mozna pchac przed soba, ewentualnie ciagnac za soba. Do ciagniecia ma kilka zabawek, w tym ukochana gasiennice z fisher price (jesli ktores z dzieic lubi tego typu zabawki to polecam, jest rewelacyjna), a do pchanie nie mozemy niczego znalezc, no mozna oszalec. Chcialabym taki samolot jak ma Cohenny Amelka, ale w moim miesice w zadnym sklepie go nie ma::(:

zapytam ciotkę w jakim sklepie kupowała czy gdzie
i dam znać:P

Odnośnik do komentarza

kajocha
Płakać mi się cche !!! Alusia zasnęła 10 minut temu. Nie dałam rady jej zabawić, przetrzymać. Telewizor był głośno włączony, światła się świeciły a Lala sie wtuliła we mnie i padła jak mucha. Po 18 ją wybudzę na kąpanie i najwyżej pójdzie spać o 21. Przed spaniem zwymiotywała mi. Cała podłoga ufajdana... Panele do mycia, dywan :Szok: drzwi do mycia !!! ściana do mycia !!! Zmęczona jestem :Padnięty: Rano idziemy do lekarza !!! Jestem wściekła bo Lala już 4 tydzień nie jest taka jak być powinna a co więcej teraz się pogorszyło. Kataru nie ma, kaszle troszke no i gorączka, wymioty. Nie wiem co jej jest. Modlę się żeby było to tylko ząbki... Ehhh

Kajocha ja bym nie budzila. Dziecko chore a tym bardziej gotaczkujace potrzebuje snu i zazwyczaj wiecej spi. Ja bym nie budzila. A Ty obudzilas???
kajocha
kwiaciarka
O chcialam Was zapytac o zupe fasolowa = ale z nasion, co sie robi po bretonsku , nie ze straczkow. Mozna dawac taka fasolowa dzieciom naszym ?
.

nie wiem, ja nie dałabym bo fasola może za bardzo wzdymać mały brzuś
no wlasnie tez mi sie tak wydaje i nie daje takiej, ale bylam ciekawa Waszego zdania :)

kajocha

zostaw dzieci z P., zabierz koleżanki i poszalej na sklepach :D
kolezanki same zalatane, z siostra sie umowilam na sobote :)

kajocha

no i masz ! jęczała, buczała, że chuda a teraz, że utyta :sofunny: ach... kobiety!

:D

kwiaciarka
A w tesco fajne promocje sa :)
prostownica do wlosow z 120 na 79 :)

kajocha

nie kupiłabym prostownicy za taką kase, ja mam fryzjerską za ponad 300zł i to jest dopiero prostownica !! próbowałam już tańszymi, lipa !!

Ale to jest promocja, na necie wszedzie ona jest po 120 -150. Ludziska tak sie rzucaja na nia w tesco ,ze wyciagaja codzien na lade po kilka i schodzi jak nie wiem. Patrzalam w necie w sklepach internetowych ma same pozytywne opinie.
Ale mi P. sprezentowal lepsza :) Juz wyprobowalam - cudowna!!! Taka sama kupie mamie na imieniny.
Moja stara tragiczna.

http://www.suwaczek.pl/cache/a58d0abe3d.png
http://www.suwaczek.pl/cache/7f7b513cb8.png

Odnośnik do komentarza

Czesc::):

Noc slaba, mysle, ze zeby zaczynaja dawac czadu.

Babeczqo- pislalam wczoraj, ze Farnus tez na diecie bezmlecznej ciagnie ostatnio. Ja licze na to ze przez zeby ma slaby apetyt, bo w ogole duzo gorzej je.

Kwiaicarko- dzieki za linka do zabawek. Znalazlam wczoraj jakas lokomotywe czy cos takiego, badziew jakich malo, ale dzis kupie. Zobaczymy czy przypadnie Franiowi do gustu.

Aida- zdrowka dla Karolinki:Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Kajoszko- jak Ala sie dzis czuje, jak w nocy bylo? Obudzilas ja wczoraj?

Kochana, powiem Ci, ze ja w ubieglym tygodniu mialalm kompletnie nieprzespana noc z poniedzialku na wtorek, nawet nie zmruzylam oka, bo Franus spal tylko na rekach i jeszcze do tego ciagle sie wiercil i poplakiwal. We wtorek musialam jechac do Wawy sluzbowo, w dordze powrotnej jak juz sie ciemno zrobilo to modlilam sie, zeby dojechc, po prostu oczy mi sie zamykaly. Z wtroku na srode znow zero snu, a w srode po poludniu mnie tez zwalila choroba... Mialam juz jakis lekkie ommy i zasypialam doslownie na stojaco, normlanie sie zataczalam, bo czy mi sie kleily. A jak w ciagu dnia z Frankiem sie przespalam to myslalam, ze sie nie obudze, nieprzytomna bylam.

Moj Farnus jak jest zdrowy nie polozy sie z tata, nie moge go z L. w nocy zostawic i pospac w drugim pokoju, a co dopiero w chorobie. A teraz, po tym katarku Franusia mamy taka sytuacje, ze Farnus nie pozwala sie tacie dotknac- tata nie moze karmic, ubierac, kapac, pobawi sie z nim i owszem, ale tylko kiedy ja jestem na widoku... To juz chyba jakas patologia::(:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

cohenna
Lema
Moj brat ma chrapke na ta kosiarke, zeby kupic Franusiowi, bo to mozna pchac. No bo jego obecnie interesuje to, co mozna pchac przed soba, ewentualnie ciagnac za soba. Do ciagniecia ma kilka zabawek, w tym ukochana gasiennice z fisher price (jesli ktores z dzieic lubi tego typu zabawki to polecam, jest rewelacyjna), a do pchanie nie mozemy niczego znalezc, no mozna oszalec. Chcialabym taki samolot jak ma Cohenny Amelka, ale w moim miesice w zadnym sklepie go nie ma::(:

zapytam ciotkę w jakim sklepie kupowała czy gdzie
i dam znać:P

Dzieki::): Bede bardzo wdzieczna::):

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Asia – u Maćka płatki śniadaniowe są hitem na sucho :Śmiech:

Kwiaciarka – mnie też marzą się zakupy ubraniowe bez dzieci. Poczekam jak po Nowy Roku może teściowa przyjedzie do nas to wtedy się wybiorę z K na zakupy :Oczko:
Co do czarnego to w niedzielę zwróciłam uwagę, że wszystkie sukienki jakie wiedze to są czarne!

Isa – sił do pracy i nie tylko. I więcej wolnego czasu! :Całus:

Odnośnik do komentarza

Kwiaciarka - mnie też fasolowa nie przekonuje by dawać ją naszym maluchom. Jakaś tak ciężkostrawna i mocno wydymająca mi się wydaje.

Kajoszka - biedna Alunia ::(:, trzymam kciuki by udało się znaleźć przyczynę i oby to było „tylko” ząbki.

Aida – biedna Karolinka, zdrówka!
Śliczne fotki ::):

Babeczqa – powiedz, że Oliwka nie pije Nutra od kilku dni i tyle. Przecież Ty pod przymusem nie będziesz jej dawać tego Nutra.

Lema – fajne klocki dostanie Franuś ::):

Odnośnik do komentarza

Hej ::): przyszłam na chwilę :Oczko: Ala spała, z przerwami, ale nie było najgorzej

Kajoszko idź do lekarza z Alą, niech sprawdzi. :Całus:

Aida śliczne masz te córeczki :yes: a dla Karolinki zdrówka :Całus:

Dziubalko więcej wyrozumiałości dla siebie :Oczko:

Alutka jak Tata?

Lema świetne te klocki, chyba Ala dostanie takie same :Oczko: a to, że Franek chce być z Tobą to żadna patologia :Całus:

Babeczko nie martw się na zapas :Całus:

http://www.suwaczek.pl/cache/794ad0390a.png

http://www.suwaczek.pl/cache/1f485226f6.png

Odnośnik do komentarza

Alutka7912
Dziubala
Alutka – dobrze Cię widzieć :Całus:
Jak tato?

Dziubalko...rokowania są na szczęście dobre....ale patrząc na tatę to jakoś tego nie widzę..... normalnie jakby całe życie z niego uszło...jakby miał z 90 lat.....::(:

Najważniesze, że jest lepiej. Z Waszą pomocą i wiarą na pewno odzyska w sobie życie. Trzeba tylko czasu :Całus:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam wtorkowo

Nocka w miarę ok, ale dopiero po tym jak o północy Maciek przeszedł do naszego łóżka. Miałam tego nie robić ale akurat byłam w takiej fazie snu, w której marzyłam by natychmiast dalej zasnąć, więc poszłam na łatwiznę. Dziś muszę nad tym popracować by Maćka uspakajać w jego łóżeczku :Oczko:

Ech, Dziubal, ja to juz nawet nie pisze jakie "sukcesy" wychowawcze mam na swoim koncie:Oczko: Daje sobie i Franiowi czas do konca zabkowania:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/f06af92aaa.png

Odnośnik do komentarza

Lema
Dziubala
Witam wtorkowo

Nocka w miarę ok, ale dopiero po tym jak o północy Maciek przeszedł do naszego łóżka. Miałam tego nie robić ale akurat byłam w takiej fazie snu, w której marzyłam by natychmiast dalej zasnąć, więc poszłam na łatwiznę. Dziś muszę nad tym popracować by Maćka uspakajać w jego łóżeczku :Oczko:

Ech, Dziubal, ja to juz nawet nie pisze jakie "sukcesy" wychowawcze mam na swoim koncie:Oczko: Daje sobie i Franiowi czas do konca zabkowania:Oczko:

Koniec ząbkowania może być i za pół roku i nawet dopiero za rok :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...