Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z Krakowa i okolic


Tasik

Rekomendowane odpowiedzi

Oj, oj co to za chorowanie? Pewnie zmiana klimatu i "świeże" krakowskie powietrze dały w kość :Śmiech: ale nie ma jak w domku Asik?

Czy byłyście może na koncercie Celine Dion na Błoniach? Wybierałam się ale oczywiście jak zwykle mój małż dyżuruje :Zły:

Odnośnik do komentarza

Ale tu ruch :Śmiech:

My już po urlopie. W Jastrzębiej Górze było fajnie ale to nie miejsce na wakacje z małymi dziećmi jeśli chce się chodzić na plaże. Nie wiedziałam, że mogą być tak strome zejścia :Kiepsko:
Pogoda nie była upalna więc dało się wytrzymać, w nieplażowe dni jeździliśmy na wycieczki. Szkoda, że czas tak szybko zleciał.
Było już jakieś spotkanko?

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Witam

Fajnie, że Ci się urlop udał :Uśmiech: Dziubala masz jakieś zdjęcie morza, bo ja już zapomniałam jak ono wygląda :Nieśmiały:

Jestem jak najbardziej za spotkaniem :Uśmiech: niech mi tylko Młody wyzdrowieje :Smutny: walczymy od tygodnia z rota i raz jest lepiej, raz gorzej :Smutny:

Odnośnik do komentarza

Izabelin - biedny Piotruś :(. Zdrówka! Ale mam nadzieję, że już jest ok.
A tu trochę fotek z naszych wakacji [url]http://picasaweb.google.pl/Dziubalowa/Wakacje08r?authkey=XS3j6dxqvKE[url]

Asik - spotkanie z dziećmi :). Może być w parku na Czerwonym Prądniku :). Tylko kiedy? Na jutro nie zdążymy się umówić więc może w przyszłym tygodniu, byle nie w środę i czwartek, bo nie dam rady. No i godziny chętnie popołudniowe ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...