Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z Krakowa i okolic


Tasik

Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala
Dziewczyny, znacie jakiegoś ortopedę dla dorosłych? Mam skierowanie od internisty - chcę się w końcu zająć się swoimi kolanami. Nie chcę iść gdzieś w ciemno.

Z czystym sercem mogę Ci polecić doc. Czerwińskiego przyjmuje W Krakowskim Centrum Medycznym na ul. Kopernika 32 tel. 012 433 00 00

Odnośnik do komentarza

Wczoraj umyłam 2 okna i na wieczór nie mogłam się ruszać, jestem na środkach przeciwbólowych. A przecież nie czułam podczas mycia żeby się zmęczyła :arf:
Niezaciekawie się zapowiada mój długi weekend :Kiepsko:

Izabelin - bardzo dziękuję za namiar :Całus:. Wczoraj już do niego dzwoniłam, ale nikt nie odbierał. Pewnie długi weekend już tam zaczęli ;). Spróbuję ponownie w poniedziałek.

Miłego wypoczynku :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Dziewczyny wkurzyłam się na maksa. W Witkowicach zamknęli oddział leczenia zeza i oczopląsu :Wściekły: przyjmują teraz prywatnie w Scanmedzie w Nowej Hucie. Dwa tygodnie temu miałam umówioną wizytę z Małym u okulisty i została odwołana rzekomo z racji choroby pani doktor.

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Dziubala
Izabelin - bardzo dziękuję za namiar :Całus:. Wczoraj już do niego dzwoniłam, ale nikt nie odbierał. Pewnie długi weekend już tam zaczęli ;). Spróbuję ponownie w poniedziałek.

Nie ma za co :Nieśmiały: jeśli chodzi o branżę medyczną to mamy trochę rozeznania, bo małż służba zdrowia.

Odnośnik do komentarza

Dziś popołudniu plecy prawie całkkiem odpuściły. Myślałam, że dłużej to potrwa i będziemy musieli odwołać wizytę u znajomych. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło jutro (dziś ;)) czeka nas miły dzionek :)

Izabelin – dobrze wiedzieć, że macie rozeznanie w lekarzach ;). A w jakiej dokładnie branży medycznej jest mąż?

Odnośnik do komentarza

Weekend szybko zleciał. Nie wyjeżdżaliśmy tylko robiliśmy wypady do znajomych i do galerii handlowych ;)
Była u nas teściowa 1 dzień (wróciła z wycieczki do Włoch) więc ja sprzątałam nadrabiając weekendowe zaległości i... znów mnie plecy bolą. Starzeję się jak nic :Histeria:

inka
Dziubala-no leci czas strasznie, wypatruje Cie czasem jak przekraczamy 29 listopada, ale chyba nie mam szczęscia:):)

Wstaw aktualne fotki (w tym z wózkiem), bo może Was widziałam a nie kojarzę ;)

Hiki – czekamy tu na fotki i relację :)

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Dziubala

Izabelin – dobrze wiedzieć, że macie rozeznanie w lekarzach ;). A w jakiej dokładnie branży medycznej jest mąż?

Dokładnie analityka medyczna, cytologia, patomorfologia onkologiczna.

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Katrzynka
Hej:Uśmiech:
I jak tam po weekendzie?Fajnie było ale krótko...My byliśmy w jeden dzień na wycieczce w Bełtowie-jest tam park dinozaurów i mini zoo-dla dzieci raj!

Byłam tam trzy lata temu, super sprawa. Dzieciaki siostry były zachwycone. Jak Mikołajek będzie miał ze 2 -3 latka powtórzymy wycieczkę :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...