Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z Krakowa i okolic


Tasik

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Izabelin

Katrzynka

Izabelin my planujemy pojechac do Bełtowa jeszcze raz bo i tak wszystkiego nie obeszliśmy:Śmiech:

To po drodze polecam wycieczkę do pałacyku w Kurozwękach, mają tam rancho z bizonami, świnkami wietnamskimi, strusiami i innymi fajnymi zwierzakami :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Weekend tuż, tuż :lol:. Adaś cały wniebowzięty, bo jedziemy do babci. Może będę miała szansę dospać w niedzielę ;)

Inka – będę Cię wypatrywać ;)
A gdzie jeździsz na spacerki? I przypomnij gdzie dokładnie mieszkasz (wystarczy ulica, bez nr bloku ;)). Może umówimy się na wspólny spacerek?

Katrzynka – byliśmy w 2 galeriach – GKr i GK. Dla mnie lepsza GK, bo jest tam Bajkoland dla dzieci ;). A ja zrobiłam zakupy w Ravelu, mam fajne koszulki i bluzę :D. Polecam, bo mają fajną cienką bawełnę ;)

Izabelin – fajnie znać takie miejsca :). W wakacje będę podpytywać o pomysły na takie wypady ;)

Odnośnik do komentarza

Asik-na czerwonym prądniku i na olszy u rodziców bardzo czesto laduje bo kolo nas to raczej biednie jesli chodzi o park
Dziubala-bardzo chętnie, mieszkam na kuźnicy kołłątajowskiej....a spacerujemy...jak wczesniej wpomnialam czesciej po innych osiedlach, parku białoprądnickim....ale i na Wasza strone czasem zagladamy:):)

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Asik
Izabelin no ja wlasnie w czerwcu przylatuje, dokladnie 15 i zostaje do konca lipca :Szok:

No proszę. Może zrobimy jakieś małe spotkanie krakusek i okoliczników? :Oczko:

Fajny pomysł :)

My z dziewczynami z regionalnego (z forum N) spotykamy się raz w miesiącu w kolejnej restuaracji na spotkaniu, oczywiście bez dzieci i mężów ;)
Dziś właśnie na takim byłam, było super, jak zwykle :)

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo

My po bardzo udanym wyjazdowym weekendzie :Uśmiech:. Adaś najbardziej z nas zachwycony, nawet nie chciał do Krakowa wracać :Niespodzianka:. Ale co się dziwić jak jedną z atrakcji było skakanie na trampolinie :Oczko:
Mam nadzieję, że dziś nie będzie padać, bo po obiadku wyruszamy na resztę dnia w miasto :Uśmiech:

Katrzynka - udał się imprezowy weekend? :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...