Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 2005:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo późną porą :Oczko:

Miałam prasować ale mi się odechciało na rzecz laptopa :D. Poprasuję jutro w czasie drzemki Maciusia skoro i tak nie mam laptopa.
Dobrze, że dziś była piękna jesienna pogoda, to większość dnia spędziliśmy na spacerach i placach zabaw. Co ciekawe, to w domu Maciuś nadal był pełen energii, podczas gdy ja, jedyne na co miałam siły to siedzieć i się nie ruszać :Kiepsko::Nieśmiały:

Andzia – spóźnione ale najlepsze życzenia imieninowe dla Stasieńka!
Ja chyba 7 lat temu byłam na filmie 5D w Legolandzie :Oczko:. Zrobił na mnie kolosalne wrażenie, ale na niektóre efekty nie byłam przygotowana. Więc co dopiero dziecko musiało czuć...

Misimip – miło Cię i tu witać ::):. To mamy tutaj już 2 Majeczki :)
Też chciałabym mieć 3 dzieci :)

Hadaka – zdrówka dla Majeczki!
Koszt czyszczenia wstępnie ma wynosić 300 zł, to zawsze mniej niż nowy laptop, a mój ma niecałe 3 m-ce, buu.

Bożena – ja przy laptopie piłam do tej pory tylko kawę (też nie lepszy napój :Nieśmiały:), colę piłam pierwszy raz i już ostatni!

Cosmo - fajnie, że masz nowe buty. Ja na czwartek umówiłam się z kuzynką K na babskie zakupy. Mam nadzieję, że coś sobie kupię :D

I też spadam, bo chłopaki zrobią znowu pobudkę o 5.30 :Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Witam, my już po spacerku, na dworze 15 stopni, normalnie marzec, a nie listopad::):

Hadaka zdrówka dla Majki, co tam się znowu przyplątało?
Dziubala ja też kiedyś byłam w Movie Worldzie na filmie 5D i pamiętam, że wiele dzieci się bało i płakało, gdyby szwagierka się mnie zapytała, to pewnie bym odradziłą ten film, no ale cóż, chciała dobrze.
A w Poznaniu otworzyli jakieś nowe Centrum Rozrywki właśnie z kinem 5D i grają Tsunami. Może być ciekawe:)

U mnie z rozkładem energii podobnie, nie wiem na jakich bateriach jadą moje dzieci:Niespodzianka:

Odnośnik do komentarza

Oj trafi mnie coś z tą pogoda. Wy na spacerki a u mnie cały czas leje. Może i ciepło ale co z tego jak cały czas coś kapie na głowę. :36_2_24: Majka zapalenie górnych dróg oddechowych i "stan nieżytowy ucha". Jak pojawi się znowu gorączka albo zacznie boleć ucho mam włączyć antybiotyk. Na razie jak mogę to go unikam.
Ciekawostkę mi mój Pan doktor sprzedał - od 2 tygodni on sam ma już 5 potwierdzonych przypadków grypy H1N1, w tym 2 dzieci :lup: A podobno nie mamy się czym martwić............

W domu super - bojler wysiadł więc zostaliśmy bez ciepłej wody. Bo przecież mamy takie super nowoczesne i bezpieczne budownictwo, że nie mamy gazu ani ciepłej wody w kranach tylko wszystko na prąd. Super.

Andzia Tsunami na 5D - a to może być ciekawe. Powiem Ci tylko że jak wczoraj oglądałam "Pojutrze" na zwykłym telewizorze to nałożyłam polar bo zrobiło mi się zimno. Przypuszczam, że gdybym poszła na Tsunami w 5D wróciłabym w kapoku :Psoty:

Dziubala jeżeli taki jest koszt czyszczenie to rzeczywiście nie ma o czym mówić - myślałam że to kosztuje wiele więcej. Co do energii dzieci to z przerażeniem stwierdzam, że Majka nawet jak ma powyżej 38 stopni gorączki to bardziej szaleje niż ja........... Andzia posądza swoich o super baterie ja jestem przekonana, że.... babcia dosypuje jej coś do herbaty :sofunny: Muszę tylko wyciągnąć co to jest, na pewno się przyda.

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

U mnie też popołudniu zaczęło padc i leje do teraz. Popsuło mi to wszystkie plany i znowu musiałam kombinować, żeby odebrać Staśka.
Popołudniu przyjechał mój brat z prezentem dla Stasia, kupił mu taki zestaw żołnierzyków z czołgiem, samolotami itd. Chwila nieuwagi, zołzy dorwały się do tego, popsuły samolot i coś tam jeszcze....ech...żal mi tego mojego Stasinka, biedny wciąż przez nie poszkodowany::(:

Hadaka zdrówka dla Majki!!!Oby antybiotyk nie był potrzebny!!!
A z tą świńską grypą to mnie zaskoczyłaś, ja wśród znajomych ni słyszałam narazie nawet o żadnym przypadku zwykłej.

bliźniaczki5
witaj!!!Nawet nie wiesz jak się cieszę, że tu jesteś, napisz mi proszę, ze jeszcze trochę i moje zołzy będą się ślicznie razem bawić, nie będą się już bić i w ogóle, że będzie super:D

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Byłam dziś z dziećmi na lodach i mnie zachrypło. Oby do jutra przeszło bo dziwnie jest nie móc mówić normalnie :D

Misimip – dzięki za namawianie do trzeciego dziecka :Oczko:, ale wiesz, niestety te trzecie chyba rzadko są tymi najgrzeczniejszymi :Oczko:. Oczywiście to nie argument na niemanie (celowe dobranie słowa) dzieci. Trójka to byłaby w sam raz, zresztą na 4 też bym się nie obraziła. O boziu, co ja gadam, zaraz będę mieć przedszkole :Śmiech:

Andzia – super z kinem 5D. Chętnie bym się teraz wybrała wiedząc czym się to już je.
Co do baterii, to kiedyś szwagier fajnie i trafnie określił Maćka mówiąc, że „Maciuś jest jak te baterie Energizer – do 8 razy dłużej” :D
Nowego suwaczka dzieciowego u mnie nie uświadczysz (choć marzy nam się jeszcze adopcja).

Bliźniaczki – witaj ::):. Moim marzeniem są bliźniaki, ale już nierealne.

Hadaka - zdrówka dla Majeczki! Bidusia mała :(
Ja jeszcze u siebie nie słyszałam o grypie świńskiej. Ale czytałam, że jej największy pogrom będzie w zimie. Zobaczymy…

Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Hej :)

Byłam dziś z dziećmi na lodach i mnie zachrypło. Oby do jutra przeszło bo dziwnie jest nie móc mówić normalnie :D

Misimip – dzięki za namawianie do trzeciego dziecka :Oczko:, ale wiesz, niestety te trzecie chyba rzadko są tymi najgrzeczniejszymi :Oczko:. Oczywiście to nie argument na niemanie (celowe dobranie słowa) dzieci. Trójka to byłaby w sam raz, zresztą na 4 też bym się nie obraziła. O boziu, co ja gadam, zaraz będę mieć przedszkole :Śmiech:

Andzia – super z kinem 5D. Chętnie bym się teraz wybrała wiedząc czym się to już je.
Co do baterii, to kiedyś szwagier fajnie i trafnie określił Maćka mówiąc, że „Maciuś jest jak te baterie Energizer – do 8 razy dłużej” :D
Nowego suwaczka dzieciowego u mnie nie uświadczysz (choć marzy nam się jeszcze adopcja).

Bliźniaczki – witaj ::):. Moim marzeniem są bliźniaki, ale już nierealne.

Hadaka - zdrówka dla Majeczki! Bidusia mała :(
Ja jeszcze u siebie nie słyszałam o grypie świńskiej. Ale czytałam, że jej największy pogrom będzie w zimie. Zobaczymy…

Dobranoc

Pisałaś, że marzyłaś o trzecim, teraz, że nawet czwarte może być..... kolejna Twa wypowiedź to "Moim marzeniem są bliźniaki" ....wiesz, to wszystko da się połączyć...
teraz zbliża się romantyczny czas świąt.... marzenia się spełniają

Dostaniecie bliźniaki i wszystkie trzy marzenia w jednym się spełnią.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Za oknem mam słonko- a jak u was :?:
Bałam zalatana,uczyć się musiałam i stąd moja nieobecność:Nieśmiały:

Wczoraj z Bartusiem poszliśmy do Ani(w końcu) spędził z nią 3h i jej siostrą(2,5l).
Ja posiedziałam,poplotkowałam i wypiłyśmy winko z mama Ani :P
Szaleli,bawili się i na koniec oglądali bajkę przy czym leżeli jak stare dobre małżeństwo.
Mam Ani robiła fotki więc pamiątkę będę miała.
Faktycznie zaobserwowałyśmy że Ania to mała kokietka i bez większego problemu,bardzo spontanicznie albo go całowała w policzek albo wisiała mu na szyi a a na bajce przytuliła się do niego i trzymała za rękę :sofunny::sofunny:
W pewnym momencie młodsza siostra poszła do kąpieli bo wymorusała się cała farbkami a Ania za nią już rozebrana(zupełnie) i Bartka przekonuje że ma się rozebrać :D:eek:ale Bartek stanowczo odmawiał bo ..."kąpię się tylko w domu i nie z dziewczynami".:sofunny:
Dziś rano jak zakochana para weszli na sale.
Wspominałyśmy wczoraj czasy jak się dzieciaki poznały miały 1,5roku i 2 lata(Ania) i dalej ciągną znajomość z zakochaniem haahah

W przedszkolu teatrzyk dziś"Calineczka"
Po wczorajszym szkoleniu byłam wczoraj troszkę wymęczona ale teścik zaliczyłam:36_2_25:
Pracę zaczynam od 1grudnia:36_2_25:

W niedziele wybraliśmy się na spacer i pooglądać zagrodę z żubrami,sarenkami,dzikiem-łakomczuchem i jeleniami.Nawet paw jeden się znalazł:D: Bartek zachwycony:Oczko:

Postaram się poczytać co u was ale widzę że 2 stronki mam do nadrobienia-zobaczymy na ile pozwoli podgląd wiadomości:Oczko:

ZDRÓWKA DLA WSZYSTKICH MAŁYCH I DUŻYCH(hurtem życzenia bo nie chce o kimś zapomnieć)
troszkę mnie nie była ale musiałam się uczyć materiału...

Widzę nowe mamusie-WITAM i dla przypomnienia-mój Bartek jest przedszkolakiem 2 rok:Oczko: Uwielbia przedszkole i jakoś z chorobami a raczej tylko kaszlem radzimy sobie i obchodzi się bez lekarzy wrrrr(na nasze szczęście bo jakoś nie ma tu odpowiedniego lekarza w okolicy jedynie prywatnie i namiarki mam na pediatrę tak że w razie czego od razu do niej bym poszła)

Hadaka-
doczytałam jak Majeczka zaskoczyła wszystkim wierszykiem-super sprawa i na pewno jesteś z niej dumna:D

Ciekawostkę mi mój Pan doktor sprzedał - od 2 tygodni on sam ma już 5 potwierdzonych przypadków grypy H1N1, w tym 2 dzieci A podobno nie mamy się czym martwić............
:eek::Wściekły:

Dziubala- trzymam kciuki za naprawę laptopa i małą fakturkę

Ewa- doczytałam że aż do Katowic do pracy dojeżdżasz a czy to tylko jakiś okres próbny,masz szanse potem na szybkie przeniesienie do swojego miasta??

No i tyle podglądu tylko i odpisywania

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witam,
u nas też piękne słoneczko, jak zołzy wstaną idziemy na spacer, mam nadzieje, ze dziś padac nie bedzie.

DZiubala przyznam szczerze, ze mnie zaskoczyłaś z tą adopcja, oczywiście pozytywnie. W dzisijeszych czasch rzadko kto decyduje się na więcej niż dwójkę dzieci:)
Współczuje odwyku od lapka, domyślam sie jaki to ból:Całus:
A moje dzieci jadą chyba na akumulatorkach, które ładują się w nocy:)

Pudelek super, że zaczynasz prace!!!
Fajnie, ze bartek ma taką narzeczoną:Podziw:
Super musi wyglądac jak sie całują itp., rzeczywiście niezła kokietka z tej Ani.

Odnośnik do komentarza

misimip
Dziubala
Hej :)

Byłam dziś z dziećmi na lodach i mnie zachrypło. Oby do jutra przeszło bo dziwnie jest nie móc mówić normalnie :D

Misimip – dzięki za namawianie do trzeciego dziecka :Oczko:, ale wiesz, niestety te trzecie chyba rzadko są tymi najgrzeczniejszymi :Oczko:. Oczywiście to nie argument na niemanie (celowe dobranie słowa) dzieci. Trójka to byłaby w sam raz, zresztą na 4 też bym się nie obraziła. O boziu, co ja gadam, zaraz będę mieć przedszkole :Śmiech:

Andzia – super z kinem 5D. Chętnie bym się teraz wybrała wiedząc czym się to już je.
Co do baterii, to kiedyś szwagier fajnie i trafnie określił Maćka mówiąc, że „Maciuś jest jak te baterie Energizer – do 8 razy dłużej” :D
Nowego suwaczka dzieciowego u mnie nie uświadczysz (choć marzy nam się jeszcze adopcja).

Bliźniaczki – witaj ::):. Moim marzeniem są bliźniaki, ale już nierealne.

Hadaka - zdrówka dla Majeczki! Bidusia mała :(
Ja jeszcze u siebie nie słyszałam o grypie świńskiej. Ale czytałam, że jej największy pogrom będzie w zimie. Zobaczymy…

Dobranoc

Pisałaś, że marzyłaś o trzecim, teraz, że nawet czwarte może być..... kolejna Twa wypowiedź to "Moim marzeniem są bliźniaki" ....wiesz, to wszystko da się połączyć...
teraz zbliża się romantyczny czas świąt.... marzenia się spełniają

Dostaniecie bliźniaki i wszystkie trzy marzenia w jednym się spełnią.

:sofunny::sofunny::sofunny:
Chyba Dziubala bedzie musiała znowu mieszkanie na większe zmieniac:D

Odnośnik do komentarza

andzia
Dziewczyny macie juz pomysły na świąteczne prezenty?

może będziesz w szoku, ale ja już mam wszystkie zakupione. Nie czekam na ostatnią chwilę. Zaczynam zakupy już w październkiu, jak mi coś w ręce wpadnie, to biorę.
Teraz to wzięłam się już za sprzątanie świąteczne. Takie odgruzowanie 2 x do roku.

Odnośnik do komentarza

Witam,

Dzisiaj pracowałam krócej i oto o 12 jestem już w domu. U nas nareszcie przestało padać bo siąpiło od kilku dni non stop i nawet jest w miarę ciepło.

Majka dzisiaj wstała zaraz po mnie tj. 5:15 :lup: Powiedziała że nie chce spać, ubrała się i dopiero podczas śniadania jak wychodziłam łaskawie zdecydowała sie obudzić tatę.

Pudelek ale się uśmiałam z Twojego opowiadania o Bartku i Ani. Pięknie. Nawet jeżeli za rok czy dwa przestaną "być parą" i pójdą do innych szkół to "taką Miłość" pamięta się długo.
:brawo: :brawo::brawo: dla Twojej nowej pracy. No i wreszcie wszystko się wyjasniło. A co to będzie, jeżeli to nie tajemnica?

Dziubala Jak tam gardło? Ja sama uwielbiam lody ale ponieważ ciągle łapię coś od Majki jak przynosi z przedszkola to wolę sama nie ryzykować - chociaż podobno w zimie lody są najzdrowsze.
Dziubala pomysł z adopcją moim zdaniem świetny. Oczywiście jeżeli ludzie mają ku temu warunki i OBOJE są co do tego przekonani.

Andzia rzeczywiście szkoda Stasia, Zołzy chociaż mniejsze to tworzą duet i uderzają ze zdwojoną siłą ale z tego co opowiadałaś o Stasiu to chyba umie sobie z nimi radzić co? :Psoty: Co do grypy to sama byłam w szoku bo nikt o tym nie mówi i nie wiem jak jest w innych regionach ale u nas zwykła grypa to zaczęła szaleć jakieś dwa tygodnie temu :Real mad:

Miłego wieczoru

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]

http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=387

Odnośnik do komentarza

Hadaka- bardzo się ciesze że dali ci szanse krótszej pracy bo jak doczytałam po ile h pracowałaś to wrrr
co do prezentów to:Bartek na Mikołaja marzy o rybce w kuli.Podczas remontu kulę starą stłukliśmy więc takowy zestawik dostanie w tym roku.
Na święta dostanie piłkarzyki (już zakupione)ale takie w zestawie 7w1(w tym jest bilard,koszykówka etc) w wakacje w piłkarzyki, te duże, grał na wczasach w każdej wolnej chwili i myślę że z prezentu będzie zadowolony.Wiem też że od moich rodziców dostanie robota(też już zakupiony) a reszta to niespodzianka nawet dla nas ;-) hahah

Nie lubię zakupów na ostatnią chwile to raz a dwa teraz pracować będę do 17stej więc zakupowe szaleństwo mogłoby być tylko w weekend..ale mam już to za sobą i spokojnie mogę czekać na święta.
Jak co roku choinkę i świąteczne dekoracje zakładam 6grudnia w tym roku 5tego w sobotę.
Za to w niedziele 6stego idziemy na Mikołajową imprezkę na świeżym powietrzu-paczka opłacona -w tamtym roku Bartkowi się podobało bo to parafia sąsiednia organizowała..więc w tym roku znowu idziemy.

Odgruzowania mieszkanka nie muszę robić bo po wymianie okien i remoncie już to zrobiłam także jednym słowem mam luzy-umyje tylko na świeżo okna ;-)

Wkurzyłam się dziś bo mamy nowych sąsiadów(w naszym wieku ale bez dziecka).
Mieszkają już kilka dni i nie słyszę żeby remontowali jeszcze.
Jednak przed drzwiami syf,siwo i trochę gruzu,cementu.
Na korytarzu jeszcze jakieś stare niedobitki paneli i stare rolety.Pozamiatałam klatkę,umyłam po czym do 10minu weszła do domu sąsiadka i ucieszyłam się bo przynajmniej widział że na świeżo jest umyte i jest pachnąco ale oczywiście jej pod drzwiami tego syfu nie sprzątnęłam.
Kurcze mam nadzieję że zajarzyła i sobie to posprząta a potem jak już będę wycierać to bez problemu mogę i pod drzwiami jej wytrzeć bo zawsze tak robiliśmy z poprzednimi sąsiadami.Nie musiałam się umawiać na kogo kolej(zawsze mnie to śmieszyło jak czytałam,słuchałam o czymś takim) a teraz oby nie wyszło że i mnie to czeka-najwyżej będę sprzątać tylko swoją cześć hmmm.

hadaka- z tego co koleżanki opowiadają i mamy w przedszkolu to i u mnie grypko szaleje.Nie odczuwam tego bo w kolejkach do lekarza nie stoję jedynie co to widzę ilość dzieci w przedszkolu.

Idę zjeść ogórkowa zupkę a drugie danie jak Bartuś wróci z przedszkola

http://www.szipszop.pl/tickers/21119.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie wieczorem

Widzę że trochę popisałyście.

Dziubula ja tez kiedyś marzyłam żeby od razu mieć bliżniaki , ale mam jedno i chyba tak zostanie, bo moje doświadczenia z okresu ciąży a potem porodu są fatalne wręcz koszmarne. Po za tym będąc sporo po 30 a wlaściwie bliżej 40 to mam wielkie obawy.

Moja mala narazie jeszcze nie choruje. Nie wiem jak u niej w przedszkolu bo rano zaprowadza ją mąż a potem odbiera opiekunka , ale w piątek ją zaprowadzę to muszę się zapytać czy dużo dzieci choruje.

Ja jeszcze nie mam pomysłu na prezenty, co do mojej małej to ona już podala kilka opcji, za to nie wiem co można kupić dziewczynkom takim 11-12 lat. Może wy cos poradzicie, to moja i męża chrześniaczka, co do moje to może podpytam się siostry co by chciala, ale ta od męża to nie wiem bo z nią rzadko się widujemy, co roku mam z nią dylemat , a nic nie kupic nie wypada bo spotkamy się u teściów na wigilii . Jak macie pomysl to piszcie.

Pozdrawiam .

Życzę zdrówka , nie dajcie się tej grypie .

:bye: :36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Witajcie,ale dużo napisałyście,mi to wogule to ciężko nadążyć za Wami,ale postaram się;)
U nas trochę lepiej-dziewczyny jeszcze pokaszlują i smarkają,ale już nie marudzą tak bardzo,bo to było najgorsze.
Witam nowe mamusie misimip i bliżniaczki5 fajnie,że się dołanczacie:)
hadaka jak tam Majeczka,wspólczuję,bo wiem co znaczy chore dziecko,dużo zdrówka!!
Pudelek świetna ta Wasza parka,muszę przyznać,że moja młodsza to też ma takie pociągi do sąsiada w jej wieku-jak się spotykają to próbuje go pocałować,albo chociaz przytulić;)ale on jest dla niej trochę oziębły i wręcz ucieka przed nią,bo jest zbyt nachalna:);)
Co do prezentów to jeszcze nie mam pojęcia,chociaż obiecuję Dari,że napiszemy w końcu ten list do św.Mikołaja,ale jakoś zawsze mi brakuje czasu,a to już tak nie dlugo.
mnie jeszcze czeka malowanie pokoi przed świętami,a wcześniej chcemy wykończyć ten pokój to już by gości na święta przyją w gościnnym,a nie w kuchni:);)
Uciekam spać,miłej nocki,pa,pa:)

http://moje.glitery.pl/text/311/45/2-Sandrunia-8250.gif http://www.suwaczki.com/tickers/ojxesg1816dc8uy7.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/1usa8u69d276aeqz.pnghttp://moje.glitery.pl/text/311/46/2-Darusia-4086.gif

Odnośnik do komentarza

Witam późną porą :)

O prezentach na Mikołaja to ostatnio co chwilę myślę, zwłaszcza jak Adaś pyta czy mu "to" kupię. Wtedy mu mówię napisz list do Mikołaja :Oczko:. A Adaś na to, że musi mieć 2 kartki bo... jeszcze za Maciusia musi napisać. Słodkie to ::):. Wiem, że dla Adasia to trafione będzie Lego, coś ze Spidermanem (pościel, piżama, gadżety), coś z robotami itp. Dla Maciusia coś z Tomka i Przyjaciół, zwłaszcza książki, filmy i piżamy, coś ze Świnki Peppy, z Kubusia Puchatka. Hehe, sama nie wiem co kupimy, a jeszcze trzeba mieć pomysły dla najbliższych, którzy będą pytać co kupić dzieciom.

Misimip – ale ja już nie mogę być w ciąży :(, co nie znaczy, że marzenie o kolejnym dziecku/dzieciach się nie spełni :Oczko:

Pudelek – u nas przez większość dnia było słonko, ale też wiatr nie za przyjemny, ale nie przeszkadzał w spacerkach :Śmiech:
Słodka para zakochanych Ani i Bartusia :)
Super z pracą, gratuluję. A co będziesz robić, jeśli można spytać?
Oby się sąsiadka domyśliła i posprzątała swoją część :Oczko:

Andzia – haha, a my rzeczywiście mamy w planach zamianę mieszkania, ale to za parę lat, jak chłopaki będą sporo starsi, m.in. po to by można było tam zamieszkać z większą ilością dzieci :Oczko:

Hadaka – no, nareszcie mogę przeczytać, że rzeczywiście jesteś w domu wcześnie ::):. Oby częściej takie dni były.
A po lodach to chyba pierwszy raz mi się trafiła chrypka, ale nie zniechęca mnie to do jedzenia lodów :D. Chrypa prawie zniknęła więc luzik :D

Bożena – nie mam pojęcia co można kupić 11-12 latce. Najwyżej załóż nowy temat w tym dziale Prezenty i pomysły - Ciąża, poród, wychowanie - serwis dla rodziców Parenting.pl

Barbi – dobrze, że z dziewczynkami lepiej. Zdrówka jak najwięcej!
I owocnego remontu :)

Spokojnej nocy :)

Odnośnik do komentarza

Witam,muszę częściej zaglądać do Was,żeby trochę ponadrabiać z tematami;);)
Misimip ja zawsze marzyłam,żeby mieć bliżniaczki,tak samo je ubierać itd,są słodkie,Twoje Andzia też,a co do tego że się czubią,to czyba normalne;)między moimi jest 3 lata różnicy i też boję się je czasem na chwilkę same zostawić,bo masakra co wyrabiają!!

A trzecie dziecko też bym chciała mieć,ale też zwale na warunki,bo domek mały-chyba,że kiedyś może jak te trochę odrosną:)Ale jak tak bliżej o tym myślę to też mnie strach bierze,bo porody też miałam trudne,naturalne i bardzo długie;)
myślę o tym Mikołaju i tak jak Ty Dziubala Dari pasowałoby coś-jakieś gadżety z bajek na mini-mini,bo je uwielbia wszystkie;):)a Sandrusia to się zadowoli jeszcze czym kolwiek,bo tyle nie rozumie co starsza:)
Bożena ja też mam chrześnicę 12 letnią i nie mam pojęcia co jej kupić,zawsze mam z tym dylemat i ostatnio to dałam jej pieniądze niech sobie kupi sama co chce. A może jest jakaś mama co ma dziewczynkę w takim wieku-to prosimy o pomoc;)

http://moje.glitery.pl/text/311/45/2-Sandrunia-8250.gif http://www.suwaczki.com/tickers/ojxesg1816dc8uy7.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/1usa8u69d276aeqz.pnghttp://moje.glitery.pl/text/311/46/2-Darusia-4086.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...