Skocz do zawartości
Forum

Majówki 2010


Rekomendowane odpowiedzi

hejka

bursztynka wybacz ze dopiero teraz odpisuje faktycznie jedzonko bylo pierwsza klasa.. udanego masz synka usmialam sie czytajac post :)))))
jagdeb basienka ślicznotka napewno bedzie lamala serduszka panom :) z bananem wyglada uroczo :)
ankas z kubusia maly przystojniaczek :)
asia trzymam kciuki zeby wysypka szybko zniknela.. ciekawe zastanawiam sie jak piszesz ze jedna piers taka duza to nie masz problemu z biustonoszami?? jestes niesamowita tylko gratulowac ja bym juz pewnie nie karmila..

ja sie smieje jak Mai czasem wyjdzie jak sobie gada ze powie mama a ja wtedy mowie do niej slucham i od razu zaczyna sie smiac tak jakby rozumiala :)
a u nas po staremu nie wytrzymalam i pojechalismy dzisiaj do prywatnego lekarza zeby ja przebadal bo zaczelo jej wychodzic jakies tak jakby liszaje ma trzy takie placki ale sie wystraszylam bo do tego kolki wiec pojechalismy, lekarz ja zbadal calutka i stwierdzil ze tak wszystko w porzadku chrostki niby od proszku ale pozniej juz sie troche zmartwil jak powiedzialam ze nigdy nie przespala calej nocy mowil ze 5-6miesieczne dzieci przesypiaja moja wstaje co dwie gora trzy godziny czasem robi niespodzianki tak jak ostatnio sie zdarzylo ze 6 ale to rzadkos..
no i wyslal nas na badania krwi zeby zobaczyc czy wszystko ok teraz czekamy powiedzial ze jak cos bedzie nie tak to do mnie zadzwoni a jezeli wszystko bedzie w normie to przekaze lekarzowi temu u ktorego mamy wizyte 11ego.. co do badania to wkuwali sie jej w zyle jak patrzylam jak szukala i nie mogla znalezc tylko wbija sie na wyczucie to musialam obrocic glowe! i glupia franca oczywiscie wbila sie jej zle i wyszedl jej juz siniak..
to chyba tyle z nowosci aaaaaaaaaaa u nas zima na calego dzisiaj rano zaczelo sypac tak drobno a pozniej jak sie rozpadalo tak sypie do tej pory moglabym juz ulepic balwana :)

http://www.suwaczek.pl/cache/9e537e80d2.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Majowe Mamusie :-)

U mnie dziś pobudka ok. 5-tej. Franuś leżał w łóżeczku i gadał sobie po swojemu. Nie kładłam się już bo muszę się przyzwyczaić do takiego wstawania. Ech... chyba trzeba się zabierać za rodzeństwo żeby znów posiedzieć w domu ;-)) Ale póki co mam @ i okropnie się czuję. Pewnie dlatego w ostatnich dniach byłam taka marudna.
Dziś jest u nas pochmurnie i deszczowo więc jeśli już wybierzemy się na spracer to na krótko i niedaleko.

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę udanego dnia!

Ewa

http://www.suwaczek.pl/cache/6d29163036.png

http://www.suwaczek.pl/cache/622709a6b3.png

Odnośnik do komentarza

elizkap78
Ewcia 36ja też mam zaległy egzamin na prawko w plecy.na kurs chodziłam jeszcze w ciąży i nawet go skończyłam, ale do egzaminu nadal nie przystąpiłam.teraz nie mam za bardzo czasu a w ciąży bałam się za bardzo stresować zwłaszcza jak wylądowałam w 22 tyg. w szpitalu i musiałam iść na zwolnienie.więc egzamin odłożyłam na pózniej a teraz to nie wiem czy bym go zdała bo te jazdy na kursie różnie mi szły. co do torebki mi zawsze torebka poprawia nastrój a mam ich bardzo dużo.mój M. to się śmieje i mówi że mogłabym nimi handlować.

Ja zaczynałam prawko jeszcze przed ciążą, ale jazdy robiłam już w ciąży i podobnie jak Ty trafiłam do szpitala. Wtedy przerwałam cały kurs i wznowiłam kiedy Franuś skończył 2 miesiące. Teraz mam za sobą kurs i nieudane podejście do egzaminu. Jazdy idą mi jak po grudzie i nie oczekuję cudu na kolejnym egzaminie. Nie ma to jednak jak mieszkać w mieście. Autobus wszędzie dojedzie :-)))
Ale i tak polubiłam życie na wsi :-)))))

http://www.suwaczek.pl/cache/6d29163036.png

http://www.suwaczek.pl/cache/622709a6b3.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny:)
Dzięki za wszystkie słowa otuchy:). Powoli się aklimatyzuję.
My też dziś wstaliśmy o 5.30, ale wzięłam Misia do naszego łóżka, przytulił się i jeszcze podrzemaliśmy godzinkę. Ja się nawet nie złoszczę, że on tak wcześnie wstaje. Pracuję od 10 do 18, a do pracy mam blisko więc mam przynajmniej rano te kilka godzin z Misiem dla siebie.
Misio jest chyba za malutki, żeby sobie zdawać sprawę, że wychodzę. Babcia bardzo go absorbuje, ślicznie się razem bawią i dają sobie radę. Trochę to dla mnie smutne, że tak mało jestem mu potrzebna, ale widać tak już musi być... Dobra nie będę smęcić, bo już mam łzy w oczach.

Kaskam jeśli Ci ta praca nie leży, a masz możliwość zrezygnować, to ja bym tak zrobiła. Masz pomysł na siebie - i to całkiem ciekawy, a w Twojej sytuacji praca, którą możesz wykonywać z dowolnego miejsca jest idealna. Myślę, że lepiej poświęcić czas na coś co Cię kręci, niż męczyć się dalej, nawet jeśli to kwestia tylko kilku miesięcy. Tego czasu nikt Ci nie zwróci, więc po co go marnować...

Ewcia trzymam kciuki za prawo jazdy. To jest na prawdę przydatne i wiem jakie męczące jest proszenie kogoś, żeby Cię gdzieś podwiózł. Ja mam prawko od 8 lat, ale jeżdżę tak na prawdę od 3. Mąż mnie zmusił, żebym się przełamała, bo panicznie się bałam. Okazało się, że jak muszę, to nagle umiem:). Ty też sobie poradzisz:)

Gratulacje dla małych gadulców, za nowe umiejętności! Oby tak dalej:)

Uciekam się szykować bo mam mało czasu. Buziaki:)

Odnośnik do komentarza

Witam
KAMELIA nastraszylas mnie troche,Wiktoria spi jak Twoja Maja tzn co 2,3 godz pobudka.Mam nadzieje ze nic jej nie jest bo z tego co dziewczyny pisza to niektore malenstwa tez tak maja.Moja kolezanka natomiast miala pobudki co godz w nocy i tez bylo ok.Ja to wiem ze mala po prostu zasypia w nocy po paru lyczkach i dlatego co chwile jest glodna.Ja jak jestem bardziej wypoczeta i mam sile budzic ja zeby wiecej possala to spi 3 godz a jak i ja usypiam to za godzine,dwie znowu pobudka:)

BURSZTYNKA ja przez ostatnie lata mam dotykowe telefony,sa i eleganckie i maja mnostwo aplikacji ale sa tez bardzo delikatne.Jedno upuszczenie grozi rozbita szybka lub powazniejszym uszkodzeniem.Teraz niedawno wzielam tel mojej mamy sony ericssona i jestem tez zadowolona bo w tym momencie,jak nie pracuje, uzywam go tylko i wylacznie do wykonywania polaczen,nie potrzebuje zeby mial inne funkcje noi mala zrzucila go juz kilka razy i nic mu sie nie stalo.

GRATULACJE DLA 5 I 6 MIESIECZNIAKOW:))

Ale pogoda sie zmienila,juz wczoraj wialo,padalo i tak typowo listopadowo bylo.Dzis jest to samo,brr z domu wyjsc sie nie chce.

Mimo to milego dnia wszystkim zycze:))
My pojutrze bedziemy swietowac ukonczenie 6 miesiaca:))

moje szczęście:))06.05.2010

Odnośnik do komentarza

Hej. Sama nie wierze w to co pisze bo jestem w szoku! Przed chwilą wstalismy :) mały co prawda wstał o 7 na 2 kupy ale udało się dalej iść spać. :)
KAMELIA ja powiem tak. Zależy o jakie wstawanie Ci chodzi w nocy. Mateusz mi wstawał do 2 roku. Lekarz powiedział że to dlatego że dziecko na piersi. Mleko modyfikowane jest bardziej sycace i dzieci na tym mleku nie będą wstawały w nocy. Co prawda karmiłam 10 miesięcy i potem wstawał dalej a i teraz mu się zdarza to lekarz powiedział że taka ma potrzebę ok jedzenie i koniec. Bartek przespal mi 3 noce jak na razie. Ciągle wstaje na jedzenia i mnie to nie martwi tym bardziej że w dzień mało je więc nadrabia.
SOPFIE jak w pracy? Pamiętasz Martę że szpitala? Znalazłam ja na Nk ależ Olaf delikatny chłopczyk za to długi :)

A no i wczoraj przyszedł płyn jj :)

idę na śniadanie :)

Odnośnik do komentarza

my dziś pospaliśmy ;-) tylko jedna pobudka ;-)
za to mnie zaczęło boleć gardło znowu...;-( kurczę już było całkiem dobrze, a tu znowu coś...mam nadzieję, że do niedzieli będzie dobrze, bo już idę do szpitala, a w poniedziałek operacja ...

co do telefonów to zawsze miałam nokię i zawsze byłam z nich zadowolona, przejrzyste menu i nie do zdarcia

Kaskam
- jeżeli możesz sobie pozwolić na to, to w diabły rzuć tą robotę...a co do forexa to można nieźle zarobić, ale można też stracić...nigdy nie masz pewności co będzie..a na jakich platformach grasz??bo może też tego spróbuję (oczywiście pierw na sucho demo ;-)..Na razie gramy z małżem trochę amatorsko na GPW i wiem, że czasami trzeba długo poczekać żeby zarobić albo chociaż wyjść na zero..ale czasami można rzeczywiście zarobić fajnie
eliza - gratuluję nowego mieszkanka!!! pewnie już nie możecie się doczekać kiedy zamieszkacie na swoim ;-)

miłego dnia,
pozdrawiam,
Nadia

pozdrawiam NADINN

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz620mm0588zvzo.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jx4hi9gnh.png

Odnośnik do komentarza

hej:)

U nas pogoda paskudna, pada od rana i chyba nie da rady wyjść na spacerek. Kamelia zazdroszczę śniegu...już nie mogę doczekać się zimy.

Elizka nie ma to jak na swoim:)

Sopfie to dobrze, że Misiek daje sobie radę podczas Twojej nieobecności. Na pewno byłoby Ci ciężej go zostawiać gdybyś wiedziała, że rozpacza i jest nieszczęśliwy.

Fasolka ale masz zdolnego synka! Ja też muszę swojego nauczyć MAMA:) A często używałaś w jego obecności tego słowa? Wolałabym jednak, żeby mój syniu najpierw zaczął mówić mama a nie baba:36_1_21:

Nadinn - oby choróbsko się nie rozwinęło.

Gosia fajnie tak poleniuchować:) my też o 7 mieliśmy pobudkę tyle że na karmienie i spaliśmy dalej - do 9. a teraz syn ucina sobie drzemkę.
Dominiś już w miarę świadomie przewraca się na plecki - co prawda nie zbyt często:) Rano leżymy sobie w łóżku, synek standardowo na brzuchu, po chwili kombinowania - bach na plecki niemalże na mnie wylądował, śmieję się że przyszedł się do mnie przytulić a on faktycznie głowę odwraca i do cyca, a tu niespodzianka bo cycuś w biustonoszu ukryty:) odsunełam go trochę żeby wygodniej było mu jeść - to o mały włos się nie rozpłakał z żalu. Ach te nasze dzieciaczki - codziennie czymś nas zaskakują:11_9_16:

http://www.suwaczek.pl/cache/b8f8fc4211.png
http://s2.pierwszezabki.pl/034/0343869c0.png?7367

Odnośnik do komentarza

Witajcie Majóweczki :)

Nairusia sobie zasnęła więc wykorzystam chwilkę, by coś napisać o poranku :)

Bursztynka, Nadinn - cieszę się, że Wam się podoba nasz nowy awatarek :) Bursztynka i Jagoda - Nairusia ma identyczny kubeczek do picia i używamy go już odkąd skończyła 4 mce. Nie co dzień, ale czasem. Picie z niego idzie jej lepiej niż z butelki! Nie mamy tej nakładki i Mała pije z dzióbka.

Gosiak - jeszcze ja (choć tak późno) opowiem Ci o naszym karmieniu :) Wygląda to mniej więcej tak: wstajemy ok. 8:00 - jemy cycka (troszkę - 3 minutki), po ok. 1,5h Naira jest śpiąca - znów popija cycusia i też krótko. Po drzemce daję jej zwykle kaszkę, trochę wytrzymuje, a ok. 13:00 je cycusia (raczej normalnie - ok. 8 minutek). Następnie zupka (między 14:00 a 15:00), a po zupce znów cycek (popija sobie chyba... z 4 minutki). Ok. 17:00 ponownie cycuś i drzemka. Jak wstaje to je dopiero owoce na podwieczorek. Kolejno cycek ok. 19:00, po przerwie kąpiel ok. 20:00 i po kąpieli znowu cycuś - na noc. Ostatnio znów pije z jednego, po ok. 10 min. smacznie śpi. Czasem już po godzinie budzi się, by opróżnić kolejnego (zależy ile wypiła w ciągu dnia). Potem znów jada ok. 1:00 i ok. 5:30. I kolejny dzień :D
Koniecznie pokaż się w kreacji na wesele! Pewnie wyglądasz w tym oszałamiająco jak mężowi tak się spodobało :)
Fajnie, że się dzisiaj wyspałaś :) Super się tak wstaje o 10:00.. hehe, byleby Cię tylko głowa nie bolała z przespania :D

Viki - Miło słyszeć, że nie tylko Nairusia uwielbia swojego kciuka. Czasem się martwię czy sobie go za bardzo nie zniekształci, ale nawet nie wygląda źle. Mam wrażenie, że nie ciągnie go tak mocno jak cycka, a tylko sobie go trzyma w buźce. Ale jest to jej podręczny dyduś, który jest niezastąpiony.
A jak tam Dominika ząbki? Wykluło się już coś? Co do wyciągania rączek - Naira też już wykorzystuje tą umiejętność... Ale my się łamiemy i ją bierzemy :)
A! Ja należę do Twojego klubu mega śpiochów :) Też potrafimy z Nairą pospać do 10:00 i dłużej.. Ale ostatnio staram się wstawać po tej 8:00, bo za 2 tyg. wracam do pracy i muszę się przestawić... Ale ogólnie uwielbiam pospać.

Asiabambo - hehe, wyobraziłam sobie Ciebie z tym jednym wielkim cyckiem... ;) Myślę, że KaskaM znalazła dla Ciebie antidotum! Kolejne dzieciątko jedzące z drugiego cycusia :D Moja lewa pierś też jest większa, a Naira opróżnia obie ładnie :/ Ciekawe czy się to wyrówna. Co do wysypek - ja zauważyłam, że nie mogę stosować żadnej oliwki u Nairusi. ZAWSZE ją wysypuje po 2 dniach od użycia. Smaruję ją Cetaphilem... ale szukam czegoś tańszego - zastępczego.

Jagoda - bardzo mi się podobała Basieńka w stroju do chrztu. Śliczna ta sukienusia. Taka symplistyczna. Ja ubiorę Nairę w to co myślę jej założyć i Ci pokażę niedługo :)

Bursztynka - jak tam Hanusia? Wykluło się już coś? Czy nadal marudna? Czopki pomogły ostatnio? A Dominik rozwalił mnie swoim tekstem :D Ma bardzo logiczny umysł :D i gratulacje dla synusia z okazji kolejnych wygranych konkursów :D Co do telefonów - ja wybrałabym raczej jakąś Nokię. Moja siostra ma chyba E52 i bardzo mi się podoba. Jest funkcjonalna, ma dobry aparat. Jeśli chodzi o sieć - ja jestem w Orange i sobie chwalę. Abonament mam 55pln, w tym 180 min do wszystkich (poza Play - tam jest drożej) wymienne na na coś ok. 600 do Orange. Do tego po 180 min miesięcznie do 3 wybranych numerów w Orange. Niewykorzystane minuty przechodzą na kolejny miesiąc. Ogólnie jestem zadowolona. Choć dodam, że od jakiegoś czasu marzy mi się iPhone.. ale jest za drogi.
A wstawaniem Basi jestem zszokowana! Tak szybko jej to idzie! Nairze jeszcze nie w głowie to, że podpierając się o zabawkę można się podnieść... Basia jest niesamowita!

Elizkap - Mój mąż jest Muzułmaninem, ale powiem Ci, że poza różnicami damsko-męskimi nie dostrzegam zbyt wielu w jego zachowaniu. To raczej ja sobie podporządkowywuję jego pod siebie ;) Oczywiście nie jest pantoflarzem i swoje zdanie ma, ale nie jest też taki co to by mi tylko rozkazywał. Wracając do różnic - czasem wychodzą w życiu codziennym, ale są znośne. Najbardziej widoczne jest jego trochę inne podejście do rodziny, ale to akurat u niego cenię. On uwielbia życie rodzinne, rodzice są najważniejsi - moich też bardzo szanuje. Czasem tylko się złoszczę, że za bardzo jest za mamą, a ja się mniej liczę... ale to bardziej moja wyobraźnia, bo tak naprawdę wiem, że wszedłby za mną w ogień. Myślę, że jest ogromna różnica pomiędzy samymi Muzułmanami. Zależy z jakiego są kraju. Mój do wyznania ortodoksyjnego czy ekstremalizmu ma DALEKO. Jest kochanym, dobrym człowiekiem. I mam nadzieję, że nie pokaże nigdy żadnego "drugiego ja" ;)
Cieszę się z Tobą na Twoje nowe mieszkanko! Pewnie już odliczacie czas do przeprowadzki. My na razie z rodzicami - ale chciałabym kiedyś zbudować dom... lub choć kupić taki na osiedlu developer'skim.

Sopfie - dzięki za dawanie dobrego przykładu pracującej mamy. Fajnie sobie radzisz. Utwierdzasz mnie w przekonaniu, że nic się Małej nie stanie pod opieką babci, a powrót do pracy to nie taka tragedia. Choć będzie ciężko. Ale już z mamą mam umowę.. że jak Naira np. postawi kiedyś pierwsze kroki - to ma mi mama o tym nie mówić. To niby ja to zobaczę pierwsza po powrocie z pracy ;)

Ewcia - Franuś dopisany do listy kandydatów dla mojej "Panny na wydaniu", hehe :D Mmmm, fajnie i jesiennie w tym pszyńskim parku. Ładnie wyglądasz, Mamusiu! Fajnie, że myślicie już o 2. dzieciaczku! Powiem Ci, że ja przez tą pracę też mam takie myśli.. Umowę mam do końca stycznia, ale jak mi przedłużą to chyba zacznę się starać o drugie. Pójdę od razu na L4 i będę siedzieć z Nairusią oczekując jej rodzeństwa :D Mam taki cichy plan.. hehe :) A czy później mnie przyjmą z powrotem... nieważne! Mam nadzieję, ze do tego czasu mój mąż będzie już właścicielem jakiegoś biznesu i o kasę nie będziemy się martwić ;)

Kaskam - też mi się wydaje, że na Twoim miejscu nie pracowałabym gdzieś, gdzie się nie czuję za dobrze i szukałabym czegoś innego. A jeszcze jak masz na siebie pomysł i wiesz co byś chciała robić i na dodatek nie jest to praca stacjonarna - tymbardziej nie zastanawiałbym się, a realizowała swoje plany.

Storczyk - Naira zachowuje się dokładnie tak samo jak Wikusia - jak stanie na nóziach! :) Tylko, że my stajemy już od ok. 1,5 miesiąca. Gratulujemy Wiktorii nowych umiejętności!

AnkaS - Kubuś wygląda przeuroczo na tej kanapie. Mały, duży mężczyzna :) Fajną ma tą zabaweczkę. Ty to zawsze mu coś wynajdziesz fajnego i edukacyjnego!

Kamelia - trzymam kciuki, aby z Mają było wszystko OK i by wyniki krwi miała dobre.

Nadinn - super, że sobie pospaliście z Jasiem :) Gratulujemy przespanej nocki! Oby tak już zostało :) Mnie często rano pobolewa gardło.. może od suchego powietrza? Mam nadzieję, że zaraz Ci przejdzie i w poniedziałek wreszcie wytną to co muszą, aby Twoje problemy zdrowotne się wreszcie skończyły i byś mogła się cieszyć dobrym zdrówkiem!

A ja pozazdrościłam coniektórym i poszłam sobie wczoraj do fryzjera! :D A co! Zmiana dość widoczna, bo zrobiłam sobie grzywkę! A nie miałam już grzywki Ponad 10 lat... :) Może się Wam pokażę później... ;) A teraz idę robić Młodej kaszkę, bo wstała niedawno i znów paluch w buzi :)

Miłego dnia!

Pozdrawiam serdecznie,

Justyna

http://s2.suwaczek.com/201209171762.png
http://s10.suwaczek.com/201005245365.png

Odnośnik do komentarza

NADIN trzymam kciuki za operacje! Jak tylko dasz radę to daj znać że jesteś już w domku i dochodzisz do siebie.
JUSTI znów super opowiadanie Ci wyszło :) fajnie by było gdyby się z drugim bobasem udało :) mam nadzieję że uda wam się tak jak nam, z Mateuszem tylko 2 miesiące na wychowawczym byłam a mąż i tak na dwóch etatach :( ale szczęście się uśmiechnęło i teraz z dwójka mogę spokojnie posiedzieć. Ale i tak chyba jakoś w lutym może pójdę na pół etatu gdzieś bo mąż mówi że z ludźmi bym też trochę po była a i by się odłożyło to byśmy pojechali na dłuższe wakacje z chłopakami żeby jodu złapali. No zobaczymy. No i dziękuje za odpowiedź w sprawie karmienia.

Odnośnik do komentarza

VIKI a to cię młody zrobił :) super że tak ładnie mu idzie.
ELIZA cieszę się razem z tąbą na własne mieszkanko :) nie ma to jak na swoim.

no a to ja w tej kreacji mojej.. mąż nie wierzył że wybiorę tak krótką bo mam na maxa krzywe nogi! ale co tam niech się wstydzi ten kto widzi! grunt że mi się podoba i ze się dobrze w niej czuję. lepsze foto pokaże po weselu.. oczywiście nie zwracajcie uwagi na moją fryzurę bo po domu tak chodzę :D no i przydało by się opalenizny trochę złapać ale na solarium raczej nie pójdę ..

Odnośnik do komentarza

witajcie
my wyjątkowo w domku bo na dworze pada i niestety nie wychodzimy.tak tego nie lubię.mała wstała koło 8 zjadła,pobawiła się i miała już jedną drzemkę jak w zegarku 30 min.teraz leży na macie i się bawi.ciekawe jak długo.właśnie przekręciła się na brzuszek i pewnie zaraz będzie marudzić bo jeszcze nie umie przekręcić się na plecki.no i zaczęła marudzić muszę ją przekręcić

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhma63wk1d9.png

Odnośnik do komentarza

justisuper,że tak dogadujesz się z mężem.jednak Muzułmanie różnią się od siebie.mój chciał mnie za bardzo od siebie uzależnić a ja tego nie mogłam znieść.
kurcze moje dziecię uparło się na przekręcanie na brzuszek, a że leżenie na brzuchu nie sprawia jej radości to muszę ją co chwila przekręcać.
teraz uciekam,moje dzieciątko mnie wzywa.odezwę się pózniej

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhma63wk1d9.png

Odnośnik do komentarza

Gosiak - no pięknie! bardzo zgrabnie wyglądasz, ale jak inaczej przy takiej figurce ;-) bardzo podoba mi się kolor sukienusi. nie dziwię się, że mężowi podobało się.

Justi - ja też mam nadzieję, że Jaś chwilę tylko pochodzi do żłobka (no chyba, że się nie dostanie to pójdę na wychowawczy), a potem postaramy się o rodzeństwo i pójdę też od razu na L4 żeby z powrotem zająć się bąkiem moim kochanym.
musiałam aż sprawdzić w słowniku co znaczy "symplistyczna" bo pierwszy raz słyszałam to słowo hehe ;-) no można było się w sumie domyśleć, że to chyba od ang. Simple, ale jestem naturalną blondynką więc mogłam nie wpaść na to ;-)
człowiek codziennie uczy się czegoś nowego...

pozdrawiam NADINN

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz620mm0588zvzo.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jx4hi9gnh.png

Odnośnik do komentarza

Teraz mój syniu drzemie - mam nadzieję że dłużej niż 30 min.

Gosiak ...wow sukienka super, ładnie Ci w niej, kolor też mi się bardzo podoba!

Justi ząbków niestety nadal brak, pewnie jak zacznie spożywać bardziej treściwe jedzonko to się pokażą - oby:) Jeśli chodzi o paluszek to ja się trochę obawiam krzywego zgryzu, ale puki jest taki malutki to nie mam serca go odzwyczajać. A i tak zrobiliśmy postęp bo na spacerze ssie smoka!! Nauczyłam go gdy zrobiło się chłodniej i zaczęłam sobie wyobrażać jak to zimą przy -10 ssie palca i mu przymarza:) Na początku się opierał, i tak jak wszystko bierze do buzi tak smoka języczkiem wypychał, ale w końcu załapał o co chodzi i czasami ssie, czasami traktuje jak gryzaczek. A moja teściowa jak widzi, że wkłada do buzi nie tylko palca, ale też piąstkę to od razu "krzywy zgryz, krzywy zgryz będzie miał" i mu wyjmuje - wrrr. Tłumaczę jej, że go bolą dziąsełka i będzie sobie wkładał rączki, a w jego wieku jest to normalne i żeby przestała mu ciągle wyjmować. Ech

A w wekend my zostajemy bez tatusia - jutro wyjeżdża na szkolenie do Torunia:zmartwiony: Na szczęście brat z bratową przybywają z odsieczą:) Jak to dobrze, że w takich sytuacjach można na nich liczyć - jeszcze studenci. Nie to że pomoc przy dziecku to do tego miłe towarzystwo:oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/b8f8fc4211.png
http://s2.pierwszezabki.pl/034/0343869c0.png?7367

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry (choć pogoda to raczej pod psem u nas:(

Po pierwsze Justyś :) już pewnie nie możecie się doczekać kiedy M. wyląduje i Was utuli ?:)
Co do mojego synka to on faktycznie bardzo logicznie myśli, nie mam pojęcia za kim :(
Ząbki męczą coraz bardziej ale nie chcą się wybić niestety.

Gosiak0512 sukienka iście balowa no i piekna młoda mama :) bawić się będziesz myślę genialnie :)
Zazdroszczę spania

Viki80 Toruń jest śliczny :) choć nie ta pora roku na zwiedzanie :(
Dobrze że bedzie miał Ci kto pomóc :)

Anginka Witaj serdecznie po przerwie :)

http://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif http://pathi.pl/pl/ http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gifPolecam nosidełka dla Maluchów Mei Tai od Pathi :) dobierze rozmiar a Ty wybierzesz aplikację w swoim stylu :)My już się tak nosimy :):36_15_44:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-49503.png
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9krhmx7faw3h1.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny już za momencik nasza 500 stronka dalej odzywać się wszystkie Mamusie te co tylko nas czytają też i te co kiedyś pisały a potem im się odwidziało z okazji święta kary za opuszczenie forum chwilowo zawieszone :)

http://emotikona.pl/gify/pic/10zyrafa.gif http://pathi.pl/pl/ http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gifPolecam nosidełka dla Maluchów Mei Tai od Pathi :) dobierze rozmiar a Ty wybierzesz aplikację w swoim stylu :)My już się tak nosimy :):36_15_44:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-49503.png
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9krhmx7faw3h1.png

Odnośnik do komentarza

odzywam się, ciekawe kto będzie pierwszy na tej 500 stronce :)

elizkap widzę że nie tylko ja mam hopla na punkcie torebek :)

kamelia Baśka też nie przesypia nocy, także się nie przejmuj to nie tylko Maia tak ma. Moja znajoma np musiała czekać 10 miesięcy na pierwsze przespane 7 godzin, także nie ma powodu żeby się martwić, taki urok naszych dzieci.

justi dziękujemy za komplementy, czekam na fotki sukienki i grzywki, Naira i mama na pewno super wyglądają

Gosiak super kiecka, zrobisz furore

anginka witaj ponowonie, oj będziesz miała co czytać :) anginka takie życie, na początku może będzie cięzko ale dasz radę

viki ach co za teściowa, jak Dominik chce ssać to niech ssie a i tak jak mówisz w tym okresie to wielka ulga dla dzieci

Jagoda
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgk4i4q477.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...