Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i od razu nadstawiam :ass: oczywiście do skopania
Właśnie wróciłam od kochanej ginekolog i się otworzyłam, szyjka nie ma już nawet 1 cm... odwołałam warsztaty chustowe za co bardzo przepraszam ale młodociane najważniejsze. Miałam KTG i coś tam się kroi. Co do terminu porodu to najprawdopodobniej urodzę do końca maja- taka jest wersja oficjalna... ale jak poszłam do łazienki się przebierać to usłyszałam jak pani dr mowi małzowi, zeby odbierał teraz kaaazdy mój tel bo mogę zacząć rodzić w każdej chwili... :36_11_1:
No cóż małż mi ladnie przekazał tak żebym się nie denerwowala. Skurcze są ale delikatniuskie nooo i mam jak najwięcej spać. Co tydzień mam już chodzić na wizytę.
:8_1_221:

Dziś więc tylko szybki obiad tak, zeby dużo nie stac- będą żeberka w sosie miodowo- musztardowym. Przysięgam nie zajmuje więcej jak 15 minut a potem 1h w piekarniku.:36_1_11:

Co do prasowania to wykorzystam pomoc corki męża i zatrudnię ją do tego

Jutro idę do fryzjera na mój baleyage- pani doktor pozwoliła, a wręcz nakazala co by mamusia przyszła się troszkę zrelaksowała - a później USG i podejrze moje klusiątko:36_1_1:

KaiKa Ty na juwenalia z tym brzucholem!!!! a mi to zarzuciłyście, że nie dbam o siebie :le:

Odnośnik do komentarza

Izd kochana u mnie troszkę inna sytuacja jest. Mam szyjkę twardą i się nie skraca. Nie grozi mi szybszy poród, więc mogę sobie pozwolić na takie przyjemności :) Lekarz nie ograniczył mnie póki co w niczym. A to, że brzuszek twardnieje jak sobie połażę to normalne. W końcu to już 9 miesiąc, więc ma prawo do tego :)

Uważaj teraz na siebie i leżeć masz w łóżku. Pamiętaj, że nie daleko mieszkam i jeszcze wpadnę do Was i przyłożę w tyłek!

BTW fajnie, że jutro podejrzysz swoją niespodziankę. Chyba to jedne z najmilszych chwil w ciąży :)

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

justysia_k
witam porannie

aiti kochana bezsenna noc za toba??

ewciu a w jakiej dawce bierzesz ten fenoterol?

u mnie noc srednia - pobudka na siusiu, pozniej pobudka bo mnie ugryzl jakis obak o 4 i tyle spania bo sie moja gwiazda tez obudzila i zaczela brykac - teraz za to chrapie :))

no nic
milego dnia mamutki

W szpitalu bralam 4 razy po 1 tabletce ( bylam tam jednak od niedzieli wieczora a nie tak jak pisalam wczesniej od poniedzialku...jakos tak mi kurcze sie wydawalo, a maz mnie uswiadomil ze w niedziele mnie odwiozl::):)
No i we wtorek zmniejszyli mi dawke na 4 razy po pol tabletki i tak jeszcze do przyszlego czwartku, a pozniej zobaczymy. Narazie odpukac brzuszek sie nie stawia wogole wiec jest dobrze, bo jak uwidzialam na ktg te skurcze co 4 rowniotkie minuty to sie wytstraszylam....

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

witam czwartkowo :)))

nawet nikt nie zauważył że mnie nie było :hmm::hmm::hmm:

ale już jestem Byłam na plotach i wogóle zeszło mi troszkę :))) teraz czekam na M i musz ejechac na pocztę A prace mam jutro na 10.00 wiec spoko bo nas dzisiaj głosowanie i przesuneli nam wyjatkowo na jutro

Aiti filmik świetny ale już go chyba danwo dawno temu ogladałąm ale spoko

a co do pordu to ja sie nie boję co ma być to będzie :) wiem że pewnie nie bedzie trwał krótko tylko raczej długo wiec sie już nastawiam ale spoko damy radę najwazniejsze żeby synek był zdrowy

i mam nadzieje ze nie bedzie tak jak na filmie że mi pow ze to córka bo nie uwierzę :36_2_15::36_2_15: ale by były jaja :sofunny:

Aiti
Ciekawe czy też macie takie rodzinne zdjęcie w kolekcji? ja i mój tata

:sofunny::sofunny::sofunny: dobre

asiula0727
Dzień dobry :)
U nas znów pochmurnie........bleee.........Kiedy wyjdzie to słoneczko?
Justysia kochana,będzie dobrze i Lenusia będzie piękna,silna i zdrowa.
Ja staram sie nie myslec o porodzie,a jak juz to pozytywnie,choc tez nie mam zaufania do lekarzy.
Kochane martwi mnie tylko u mnie jedna rzecz........
Każde przeziebienie u mnie to jakis procent ubytku słuchu......
Mam nadzieję że to tylko zatkane ucho,21 maja mam wizyte u laryngologa-przepłukanie ucha.....
Boję się że to nie jest zatkane ucho,ale utrara słuchu.......z dnia na dzień słyszę coraz gorzej........noszę aparaty,ale......
Jak przyjdzie Julcia na świat,to obawiam się że nie będę mogła jej usłyszeć jak płacze w nocy...ehh......
Przepraszam............

Asiulko napewno twój instynkt cie nie zawiedzie zobaczysz Kochana :zwyrazami_milosci:

asiula0727
Aiti fajna fota :36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Kaika uslyszec pierwszy krzyk dzidzi to napewno uslysze tylko w nocy nie wiem jak bedzie......na noc zdejmuje aparaty.
Małż mi juz zapowiedzial "dostaniesz z łokcia i będziesz wiedziala" :36_1_21::36_1_21:

no to bedziesz miała pomoc :sofunny::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

no dobra dobra :36_2_15::36_2_15:

pojechałam do koleżanki na plotki i wróciłąm po 14 wiec poszalałam

a z Malagą to właśnie nie wiem ale pamietam jak ostatnio pisała że coś tam jest źle i że może ja położa na patologie i może faktycznie bo nie zaglada woólge ale miejmny nadzieje że wszystko dobrze z nimi :big_whoo::big_whoo::big_whoo:

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

a zakupy beda w sobotę bo samej to juz cięzko a maz ma wolne wiec wykorzystam :))) po pieluch trezba jechać bo nam brakuje i musze poszukac gruszki bo jak nie znajdę to mama musi dokupić bo słyszałam że cieżko u nas z gruszką :)

Odnośnik do komentarza

asiula0727
A teraz zmykam szykowac się,bo mam dzis wizytę u gin :):

Życzę samych dobrych wieści, długaśnego podglądania na USG.
Nie martw się na zapas słuchem - jesteś już umówiona do laryngologa i pewnie profesjonalne przeczyszczenie kanału słuchowego wystarczy.. Pamiętasz? Był taki odc. dr Quinn, gdzie facet odzyskał słuch po takim zabiegu.. Zakładam, że u Ciebie będzie podobnie.

Nockami się nie martw - siódmym zmysłem wyczujesz, że coś jest nie tak. A łóżeczko zawsze możesz postawić obok swojego.

izd
Co do terminu porodu to najprawdopodobniej urodzę do końca maja- taka jest wersja oficjalna... ale jak poszłam do łazienki się przebierać to usłyszałam jak pani dr mowi małzowi, zeby odbierał teraz kaaazdy mój tel bo mogę zacząć rodzić w każdej chwili... :36_11_1:
No cóż małż mi ladnie przekazał tak żebym się nie denerwowala. Skurcze są ale delikatniuskie nooo i mam jak najwięcej spać. Co tydzień mam już chodzić na wizytę.

Wybierz się na zabiegi - relaksuj 24/7 - to może przynieść tylko pozytywne efekty :36_1_21:
Rodzinka może się przestawić na gotowce i paczkowce - studenci tak się żywią i żyją :P
Pozostaje życzyć dobrego snu!

justysia_k
ehhhh dziewczyny jakis mam dzisiaj zly nastroj... wszystko mnie denerwuje :( bola mnie plecy, pobolewa brzuch, nie chce mi sie jutro isc ani do kosmetyczki ani do fryzjera, nawet na wizyte do gin mi sie nie chce :(
jedyne co mi sie chce to jesc i spac :)

Dr Aiti poleca - zaplikuj sobie porcję Grycana. Koniecznie doustnie!

Mnie dziś wzięło na spowolnienie - zrobiłam karteczki na wymianki i już zabrakło czasu na pichcenie. jutro będę piec - dziś dokupiłam brakujące składniki.

I ostatnie pieniądze z portfela wydałam na kalosze dla Krzysia - jest teraz wniebowzięty każdym deszczem, bo czekają na niego kałuże i "miękkie błoccko"

Do bankomatu mam daleko więc zaczynam Dni Bez Zakupów :36_1_21:

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

justysia_k
dr aiti wyslalam m. do sklepu po lody - chcialo mi sie tylko jednych zwykłych, waniliowych śniezek i co??? wrocil z niczym bo w sklepie były lody które się nazywały "śnieżek" a nie "śnieżka" wiec nie kupil
skonczylo sie rykiem na caly dom i klotnia malzenska :D chyba po grycany juz nie pojdzie :lol:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
Ale masz jazdy :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Ja właśnie zrobiłam żurek, sernik na zimno, ugotowałam zamrożone mamusine kartacze z mięskiem i zrobiłam skwareczki do nich z cebulką. Troszkę mojego M. porozpieszczam. Zabieram się teraz za odkurzanie, bo mi leń z tyłka uciekł :smile_move::smile_move::smile_move:

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

To ja już znikam z moją receptą.. Dorwałam mietowe i bakaliowe Grycany. Weszłam do markeciku i szok! 10 rodzajów albo i więcej.. Ach te kolorki śmiejace się z zamrażarki..

Gdyby nie aura, to powiedziałabym - wiosna w pełni :36_1_21:

Uściski specjalne dla - Agi, Justysi, Ewci, Izd, Malagi
Dla Ciebie też, jeśli potrzebujesz dodatkowej motywacji by ściskac razem nóżki ;P

Dla wszystkich Was - miłego wieczorku! Jutro zaczynamy weekend!

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

justysia_k
dr aiti wyslalam m. do sklepu po lody - chcialo mi sie tylko jednych zwykłych, waniliowych śniezek i co??? wrocil z niczym bo w sklepie były lody które się nazywały "śnieżek" a nie "śnieżka" wiec nie kupil
skonczylo sie rykiem na caly dom i klotnia malzenska :D chyba po grycany juz nie pojdzie :lol:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
współczuje tym naszym facetom kurde :))) ale maja jak chcieli :36_2_15::36_2_15::sofunny::sofunny:

ja też pochłąniam lody właśnie po kanapce z pasztetem i musztarda :sofunny::sofunny: mój M patrzy sie na mnie jak na dziwoloąga

wiecie co koleżnaka mnie dzisiaj pochwaliła pow że jej sie wydaje że ja schudłąm przy tej ciazy tzn na buzi mnie wyciagło i d razu człowiekowi lepiej chociaz i tak wie ile tych kg wiećej ale co tam :36_2_15:

Odnośnik do komentarza

Hejka czerwcóweczki!
Melduję się z wieczorka, i wybaczcie, ale nie jestem w ogóle w temacie. U mnie zasadniczo remontowe pobojowisko, a co za tym idzie brak czasu i warunków na cokolwiek, łącznie z surfowaniem po necie. Malowanie w toku, w sobotę komandor przywozi meble do sypialni, po niedzieli montujemy pokoik synusia. Remont w zamieszkałym mieszkaniu to masakra- najlepiej byłoby na ten czas wyjechać...
U mnie raczej wszystko gra, choć wieczorami, mimo że dużo leżę, częściej twardnieje brzuszek, ale walczę z tym nospą, niestety już forte- bo mocniejsza, no i leżakowaniem na maxa. Synuś ma jeszcze miejsce na treningi piłkarskie ;-))) W poniedziałek mam ginkę i mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Mam zagwarantowany na tą wizytę posiew, no i będziemy odstawiać duphaston- zostanie tylko dowcipna luteina. Mam nadzieję, że w związku z tym za szybko się nie posypię....


Wszystkim mamulkom gratki dotychczasowych tygodnic

No i dużo zdrówka i siły w walce ze zmęczeniem, ciężkawym i twardniejącym brzuszkiem i wiiiiiieeeloma innymi przypadłościami. BYLE DO CZERWCA MAMUSIE!!!

Zmykam natenczas, odezwę się jak już opanuję remoncik i nadrobię setki waszych postów :-))) Papatki!!!

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9ci09koflwn31f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...