Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

justysia_k
ja laktator nianie karuzela nad lozeczko zostawiam na czas po porodzie

W moim mieszkanku niania mi nie potrzeba, a karuzele kupi teściowa. Nie odmówię babci tej przyjemności :)

Ja jej dziś rano wysłałam smska, że trzymam mocno kciuki za nie. Ale nie odezwała się...

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

KaiKa
izd
ja myslę o avatarze ale w imaxie na sadybie bo tam efekty sa naprawdę niesamowite.
co do nospy to zaczynam sie nieco denerwowac bo biorę co 6 godzin 2 sztuki z zalecenia lekarza i nie bardzo pomaga a brzuszek ciąąągnie w dół po lewej stronie tak w okolicach jajnika... echhh

My bylismy na avatarze w złotych na dużej sali. W sumie też przypadkiem po pracy pojechaliśmy jak były te śnieżyce.

A jak ma Ci pomóc skora cały czas się forsujesz? Na pupie siedzieć, a nie sprzątać gotować i jeszcze kina się zachciało :smile_move:
A tak poważnie Izd to jak chcesz donosić dzidziulka to powinnaś nieco zwolnić tempo. Jak nie dla siebie to zrób to dla tego skarba, którego nosisz pod serduchem.

justysia_k
izd
co do nospy to zaczynam sie nieco denerwowac bo biorę co 6 godzin 2 sztuki z zalecenia lekarza i nie bardzo pomaga a brzuszek ciąąągnie w dół po lewej stronie tak w okolicach jajnika... echhh


no to proponuje jeszcze jedna obiazdowke po najwiekszych miastach
pozniej doprawic sprztanaiem i gotowaniem
wtedy na pewno sie poprawi
wiem wiem zlosliwa jestem ale izd troche wiecej rozsadku :(

Podpisuję sie pod tymi słowami :)))) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to nie są żarty Kochana

Odnośnik do komentarza

Witajcie Dziewczyny.
Sie porobilo...
Odzywam sie dopiero teraz bo od poniedzialku nocy bylam w szpitalu i wlasnie wrocilam. Grozil porod przedwczesny, ale wszystko zarzegnane. Pojechalam do sszpitala, skurcze byly regularne co 4 minuty! Ale na szczescie szyjka dluga i zamknieta. Teraz biore fenoterol jeszcze tydzien i isoptin. Pozniej do kontroli i leki do odstawki mam nadzieje ze juz tam do porodu nie wroce.

Agus za Ciebie trzymam kciuki aby wszystko bylo ok, bo wiem co teraz przezywasz.

Jak troszke odpoczne to postaram sie Was nadczytac co tam u Was.

Pozdrawiam Was cieplutko i do uslyszonka:)

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Matko dziewczyny !!!!

Ewcia to dobrze że wszystko zarzegnane ale uważaj na siebie Kurczę leżeć mi tu a nie !!!!! naprawdę trzeba uwazać na siebie IZd czytasz to ????/
nie ma co szaleć

Sciskam mocno i pozdrawiam :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

izd
ufff dziś chyba potrzebuję nieco więcej odpoczynku i niestety porasowanie musi poczekać bo mam ZGAGĘ!!!!! znów:36_1_4::36_1_4::36_1_4:

Aiti ja swojego męża w życiu nie poproszę o odkurzanie czy cos takiego bo ja i on mamy w tym temacie podobne podejscie ( tylko proszę mnie nie zlinczować) - mężczyzna ma zarabiać a kobieta stworzyc dom, poza tym facet nigdy nie posprząta tak dobrze jak kobieta- a nie ma nic tak irytujacego jak chodzenie i poprawianie po kimś...
KObieto zadbaj o siebie, bo nikt inny tego nie zrobi!!!!
Wiesz jaka jest moja dewiza? Gotuję, więc nie sprzątam!
Ja nie tylko pracuję zawodowo na pełen etat [teraz noszę dod. odpowiedzialność i słodkie kilogramy ;)], ale wychowuje i prowadzę dom. 3 etaty to już ździebko za dużo, więc WYMAGAM od swojego małża wsparcia w prowadzeniu domu i wychowywaniu. Zaraz będzie drugie w domu - ja się nie rozdwoję. Już to przerabiałam.

Natali
chciałam kupić jeszcze staniczek do karmienia, ale jeszcze poczekam, może urosną w tym miejscu. Jak na razie to noszę 75 C .

moje karmniki już przyjechały i jestem tak srednio zadowolona. Rozmiarówka - zgodna z tabelkami producenta 85E i 85F - nie jest idealna ale da się nosić. Byle nie za długo..
Bawełniaki nie odciążają piersi tak jak powinny... A na modelkach wyglądały rewelacyjnie...
Biustonosz do karmienia Mama Sweet Cotton II - Alles - biustonoszedokarmienia.pl ten jest lepszy
Biustonosz do karmienia Mama Haft - Benefit - biustonoszedokarmienia.pl ten jest ładniejszy

panterka
a to obiecane zdjecia zapomniałam sobie wczoraj wogóle

i jeszcze czapeczki mojego synka które właśnie przyszły i pierwsza zabawka :)
Poszalałaś ;) czapeczki to chyba na wagę przyszły :)
Twoje zdjęcia jak zwykle dopracowane - like it a lot ;)
A zabawka superaśna - 10 w 1 conajmniej

ewcia_k
Odzywam sie dopiero teraz bo od poniedzialku nocy bylam w szpitalu i wlasnie wrocilam. Grozil porod przedwczesny, ale wszystko zarzegnane. Pojechalam do sszpitala, skurcze byly regularne co 4 minuty! Ale na szczescie szyjka dluga i zamknieta. Teraz biore fenoterol jeszcze tydzien i isoptin. Pozniej do kontroli i leki do odstawki mam nadzieje ze juz tam do porodu nie wroce.

Wspaniale ,że wróciłaś jeszcze 2w1 :) To przetrzymali Cię cały weekend, tak? jak często teraz będziesz chodzić do kontroli? w szpitalu czy u swojego gina???
Trzymam kciuki byś wytrwała jeszcze przynajmniej te 3 tygodnie!

POzdrawiam Was serdecznie i życzę miłego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Aiti
izd
ufff dziś chyba potrzebuję nieco więcej odpoczynku i niestety porasowanie musi poczekać bo mam ZGAGĘ!!!!! znów:36_1_4::36_1_4::36_1_4:

Aiti ja swojego męża w życiu nie poproszę o odkurzanie czy cos takiego bo ja i on mamy w tym temacie podobne podejscie ( tylko proszę mnie nie zlinczować) - mężczyzna ma zarabiać a kobieta stworzyc dom, poza tym facet nigdy nie posprząta tak dobrze jak kobieta- a nie ma nic tak irytujacego jak chodzenie i poprawianie po kimś...
KObieto zadbaj o siebie, bo nikt inny tego nie zrobi!!!!
Wiesz jaka jest moja dewiza? Gotuję, więc nie sprzątam!
Ja nie tylko pracuję zawodowo na pełen etat [teraz noszę dod. odpowiedzialność i słodkie kilogramy ;)], ale wychowuje i prowadzę dom. 3 etaty to już ździebko za dużo, więc WYMAGAM od swojego małża wsparcia w prowadzeniu domu i wychowywaniu. Zaraz będzie drugie w domu - ja się nie rozdwoję. Już to przerabiałam.

Aiti dobrze pisze !!! my same musimy zadbac o siebie bo nikt inny tego nie zrobi !!!!! a w szczególności jak sie jest w ciazy Dziecko najważniejsze ale człowiek musi sie sam przekonac chyba nie życze nikomu tego

Odnośnik do komentarza

witam sie i ja:)

gratulacje dla mumusiek zaczynajacy nowy tydzien :)
aga trzymam za was kciuki napewno wszystko bedzie dobrze musi :)mysl pozytywnie
ewcia dobrze ze wrocoiliscie ze szpitala i zycze abys nie wracala tam az do porodu

panterko slicznie wygladasz i czapeczki sa przesliczne :)
izd dziewczyny maja racje zadbaj o siebie i o maluszka ktore nosisz pod serduszkiem :)
justysia ciesze sie ze lepiej sie czujesz
kaika super wiesci no i twoja jsiezniczka juz spora super:)
ktosia tez sie ciesz ze z wami wszystko ok i mala tez duza:)

a ja wrocilam nie dawno od lekarza wkurzylam sie bo mialam dzis wizyte wiec pojechalam na wizyte a tam na drzwiach pisze od 5maja do 7 doktor nie przyjmuje wiec poszlam do poloznej i mowie ja specjalnie 60km jade do lekarza zeby klamke pocalowac zla bylam jak osa to mi powiedziala ze jeszcze jest 2 lekarzy ktorzy moga mnie przyjac wiec poszlam do baby i wiecie co wizyta trwala niecale 5minut wogole mnie nie zbadala ale chociaz połozna sprawdzila tetno i chociaz serduszko uslyszalam no i przytylam tylko 1,5kg.wiec kolejna wizyta 21maja do tego mojej kolezance tata umiera:(dali mu doslownie tylko jakies 20dni zycia masakra:(

http://s8.suwaczek.com/200302202341.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpi0uf3p3y.png

http://s2.pierwszezabki.pl/033/033345990.png?7823

Odnośnik do komentarza

Aiti kolejna wizyta juz za tydzien w czwartek. Teraz beda czesciej. Nooo postraszylo mnie troszke. W poniedzialek w sumie od 17 mialam co chwile twardy brzuszek jak kamien. Zaczelam sie zastanawiac co robic. POlozylam sie troszke przeszlo. Ale kolo 21 znow to samo tylko ze nawet lezenie nie pomagalo bo macica sie stawiala. POszlam sie okapac i liczylam co ile sie mi tak dzieje. Wyszlo mi ze co 12 min. Zadzwonilam do mojej znajomej poloznej co robic a ona ze migiem do szpitala. No wiec sie znow wystraszylam ale spakowalam sie, badania pod reke i mezus mnei zawiozl. Myslalam ze dadza cos na rozkurczenie, a pani na przyjeciach ze no trzeba do szpitala bo macica sie stawia. Podpisalam juz wszystko nawet zgode na cc. Badania mialam do 2 w nocy. Fotel, wywiad, usg, ktg... od razu leki i do lozka bo na ktg wyszly skurcze regularne co wlasnie 4 minuty. Dobrze ze leki zaczely dzialac bo juz sie martwilam ze dzidzius sie urodzi przed czasem. Ginekolodzy mowili ze mam jeszcze czas i ze musimy to wyciszyc... No tyle dobrze ze ta szyjka przez te skurcze zostala w takim stanie w jakim byla...
Tak ze dziewczyny uwazac na siebie!!!!Nie dzwigac nie nosic i nie sprzatac w domku!! Mezus posprzata byleby tylko szczesliwie donosic maluszka do konca bo juz naprawde niewiele nam zostalo!!

Stracha sie najadlam ale wrocilam do domku::): Bo Jedna polozna mowi do mnie no wroci pani albo sama albo juz z maluszkiem do domku...

Teraz zeby Adze sie to uspokoilo tez!!

Zmykam do lozeczka bo wstalam tylko tableteczki wziasc i wracamdo niego.

A tak jeszcze ogolnie to gratuluje wszystkim Mamusiom kolejnych tygodni ciazy!! I trzymac nozki razem do chociaz 3 tygodnia!!A pozniej niech sie dzieje co chce::):

Buziam Was i do znow

Odnośnik do komentarza

ewcia_k cieszę się że wszystko ok!

dziewczyny apeluję do was: teraz musimy się szanować - nic innego nie jest ważne tylko żeby dotrwać cało przez chociaż 2 tygodnie!!!

robię co mogę żeby nie trafić za wcześnie do szpitala: wyręczam się teściową, gonię męża ile wlezie i wcale mi go nie żal gdy wraca zmęczony z pracy i do tego spuchnięty bo ma rozoraną całą szczękę po dentyście

http://lbym.lilypie.com/zW7Gp2.pnghttp://lb3m.lilypie.com/epfRp2.png
28.04.2007 12 tgc

11.05.2005 26 tgc
Odnośnik do komentarza

Ewciu to sie pewnie strachu najadlas biedulko,ciesze sie,ze juz jestes w domku i ze niebezpieczenstwo minelo. Teraz odpoczywaj i lez przynajmniej jeszcze te 3 tygodnie. Pozdrawiam.
Izd lepiej sie nie forsowac bo napewno takie pracusiowanie na dobre nie wychodzi. Zalecam odpoczynek!!!
Panterko sliczna ta maskotka i ile czapeczek zdobylas!! przydalyby mi sie takie trzy przynajmniej:36_1_21:

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9hwfjba18g.pnghttp://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9hwfjba18g.png

Odnośnik do komentarza

Ewcia mam nadzieję, że kryzys zażegnany. Teraz odpoczywaj dużo. Dobrze, że w porę pojechałaś do szpitala, bo byś już wróciła do nas z Mateuszkiem :)

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Naprawdę dziewczyny trzeba uważać kurcze tyle sie teraz słyszy i tyle sie dzieje że aż strach ja tez sie wysuguję M od początku ciazy bo ja bym juz nie przeżyła jakby znowu sie coś stało Dla mnie najwązniejsze jest mój synuś i trudno że mojemu M czasami ciezko z tym on tez to wie ale czasami sie kłocimy o to ale wiemt oboje że tak musi poprostu być nie ma wyjsca

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

ja dzisiaj rozmawiałam z koleżanka z pracy i wiecie co o mnie mówią Ludzie to naprawdę świnie są nie przejmuje sie ale mnie to dotyczy wiec komentuje otóz mówią o mnie że zrobiłam sobie dziecko zeby w domu siedzieć Zważywszy że wszystcy wiedzą co sie stało u mnie 2 lata temu a tak nawet mówia Dobre co nie ? :lup::lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...