Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Kaika miłych zakupów !! To fajnie że Ola przyzwyczaja się do faktu :):)
Ostatnio oglądaliśmy tv i była reklama z dzidziusiem a Kacper na to " mama chce takiego dzidziusia" także może nie będzie tak zle oswoić go z faktem :)

Co do kawy to jedna dziennie nie powinna przeszkodzić :) Ja się ciesze że nie pije wcale bo nie mam problemu :) 1 na tydzień to huk :)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Chyba się co niektóre naoglądały perfekcyjnej pani domu :D No ile można sprzatać??? Malagaa, Tobie zdecydowanie przyda się drugie dziecko bo chyba masz za dużo energii i wolnego czasu :D

U mnie upal zdecydowanie zelżał ale wcale za nim nie tęsknię :D Absolutnie odpowiada mi jesienna aura :)
Oczywiście jestem nadal w dwupaku, torba jeszcze nie spakowana ale przynajmniej ubranka już wyprasowane:)

Agnieszka, witaj po latach! :) Hanka bardzo się zmieniła, juz myslalam, ze pokazujesz nam jakies inne dziecko:) Śliczna jest!

Kaika,Amda buziaczki dla waszych maluszków :***

Ktosia, zazdroszcze pomocnego męża! :)

Justysia, nie poddawaj się, walcz o małżeństwo!

Odnośnik do komentarza

Witaj Asia !! Jak się czujesz?? Pokarz brzusio :D:D

Nie oglądam perfekcyjnej Pani domu , jak widzę te jej zadbane nie zniszczone od roboty ręce ciągle piękną fryzurę i do tego ten dom to się odechciewa;p także to nie mój ulubiony program;p;p

Jak nie ma o co walczyć ?? Heloł !!! Justyna tyle lat ,Lenka?? Trza się poważnie zastanowić co i jak , ale najważniejsze to żebyś była szczęśliwa !!ot co !!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

dorotta

Natek przestał jeść,ze wszystkim jest na nie,wcześniej to była kasza i inne mleczne posiłki,a teraz zupka,kotlecik,no wszystko właściwie...nie mam do niego sił...co gorsza od dwóch dni obmyslił sobie taki plan,że napycha sobie policzek i tak trzyma,wczoraj poszedł spać na godzinkę w ciągu dnia i kiedy sie obudził przyglądam mu się,a ten jakiś dziwnie napuchnięty z jednej strony,myślałam,że może ząb,zagladam,a to pulpet no masakra normalnie!!!jeszcze brakowało,żeby się udławił...

O ludzie, uśmiałam się z tego pulpeta jak nie wiem!!
Czego to dzieci nie wymyślą...

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

amda
dorotta

Natek przestał jeść,ze wszystkim jest na nie,wcześniej to była kasza i inne mleczne posiłki,a teraz zupka,kotlecik,no wszystko właściwie...nie mam do niego sił...co gorsza od dwóch dni obmyslił sobie taki plan,że napycha sobie policzek i tak trzyma,wczoraj poszedł spać na godzinkę w ciągu dnia i kiedy sie obudził przyglądam mu się,a ten jakiś dziwnie napuchnięty z jednej strony,myślałam,że może ząb,zagladam,a to pulpet no masakra normalnie!!!jeszcze brakowało,żeby się udławił...

O ludzie, uśmiałam się z tego pulpeta jak nie wiem!!
Czego to dzieci nie wymyślą...
schował sobie na czas kiedy go naprawdę ściśnie głód :36_1_11::11_6_203:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

justysia_k
amda
dorotta

Natek przestał jeść,ze wszystkim jest na nie,wcześniej to była kasza i inne mleczne posiłki,a teraz zupka,kotlecik,no wszystko właściwie...nie mam do niego sił...co gorsza od dwóch dni obmyslił sobie taki plan,że napycha sobie policzek i tak trzyma,wczoraj poszedł spać na godzinkę w ciągu dnia i kiedy sie obudził przyglądam mu się,a ten jakiś dziwnie napuchnięty z jednej strony,myślałam,że może ząb,zagladam,a to pulpet no masakra normalnie!!!jeszcze brakowało,żeby się udławił...

O ludzie, uśmiałam się z tego pulpeta jak nie wiem!!
Czego to dzieci nie wymyślą...
schował sobie na czas kiedy go naprawdę ściśnie głód :36_1_11::11_6_203:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

aaa własnie miałam pytac dziewczyny

bo lecimy do polski i zwiazku z tym musze evci zmienic mleko na polskie bo kuzwa bagazu mi nie starczy na mleko bo co tydzien nowa pucha wiec pytam o dobre na wrazliwy brzuszek polskie mleko które polecacie ?

Odnośnik do komentarza

panterka
aaa własnie miałam pytac dziewczyny

bo lecimy do polski i zwiazku z tym musze evci zmienic mleko na polskie bo kuzwa bagazu mi nie starczy na mleko bo co tydzien nowa pucha wiec pytam o dobre na wrazliwy brzuszek polskie mleko które polecacie ?
lena pije NAN i nigdy nie miała problemów z brzuszkiem
przez jakis czas piła gerber i jej smaowało, mialam jednak wrazenie ze jakos inaczej sie po nim zalatwia - wieksze, rzadsze kupy... na bol brzucha itd jednak chyba nie cierpiala :) ale gereber widzialam tylko w malych pudelkach wiec wrocilysmy na NAN - jest tez zazwyczaj wszedzie bez problemu dostepne

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

justysia_k
panterka
justysia_k

czyli jednak to ty zdobywasz dzisiaj tytul perfekcyjnej pani domu :hahaha::36_2_25:

alez dziekujeee dziekuje :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

to tylko dzisiaj :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

no wiesz jeszcze aga sie nie odezwala a ona to tez lubi sobie od rana dac czadu :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

no nie rob mi juz przykrosci nie zabieraj mi tego tytułu

chociaz raz niech mam co nei :36_6_3::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

a propo
jeszcze placu zabaw
wczoraj bylysmy z lena i byla babacia z wnuczkiem
nie znam babki pierwszy raz ja widze na oczy
a ona do mnie czy moze go zostawic a ona szybko skoczy po picie dla niego do domu bo ma niedaleko ale sama szybciej obroci
ja zrobilam oczy jak piec zloty
i mowie jasne ale wie pani jak mu sie cos stanie to ja nie biore odpowiedzialnosci za to
wyobrazacie sobie?????
sa jeszcze ludzie ktorzy w dzisiejszych czasach sa w stanie zostawic dziecko z obca zupelnie obca osoba!!
ciagle mam to w glowie
jak mozna byc takim debilem?
a pozniej placz i z zgrzytanie zebow
wrrrrrrrrrrrrrr

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

justysia_k
dobra zmykam na plac zabaw
chociaz lenia mam dzisiaj do potegi
juz sie nie moge doczekac znowu tych marudnych dzieciorow w piaskownicy
a plose pani a popac tyutaj
a wie co ja tu nalysowalem?
mysle-a goooooooooowno mnie to obchodzi gowniarzu jeden!! mowie-no piekne! to chyba latawiec co?:lol:

tak sie wlasnie nadaje do obcowania z obcymi dziecmi :sofunny:

:sofunny::sofunny:

ja mam takiego adasiaaa wrrrrrrrrrr takie dziecko samolubne ze szkoda mówic i zawsze do mnie musi podchodzic i gadac a ja go niecierpieee i jego matkooo bo nadodatek ma taki wkurzajcay głos ze nie da sie jej słuchac :sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

justysia_k
a propo
jeszcze placu zabaw
wczoraj bylysmy z lena i byla babacia z wnuczkiem
nie znam babki pierwszy raz ja widze na oczy
a ona do mnie czy moze go zostawic a ona szybko skoczy po picie dla niego do domu bo ma niedaleko ale sama szybciej obroci
ja zrobilam oczy jak piec zloty
i mowie jasne ale wie pani jak mu sie cos stanie to ja nie biore odpowiedzialnosci za to
wyobrazacie sobie?????
sa jeszcze ludzie ktorzy w dzisiejszych czasach sa w stanie zostawic dziecko z obca zupelnie obca osoba!!
ciagle mam to w glowie
jak mozna byc takim debilem?
a pozniej placz i z zgrzytanie zebow
wrrrrrrrrrrrrrr

ja pierdzileeeee

niezłaaa babka :36_19_2::36_19_2::36_19_2::36_19_2:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...