Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj byl w miare mily dzien... mialam juz sie zabrac za obiadek gdy tesciowa przyniosla mi jeszcze cieple kotlety mielone z warzywami;))) ugotowalam ryz i po robocie bylo;) dobrze czasem jak tescie mieszkaja kilka pieter wyzej;)

wieczorek juz gorzej minal bo synus goraczki dostal:( chyba ma uczulenie na mandarynki. jutro jak goraczka sie utrzyma to pojedziemy pryv do pediatry.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-39352.png http://s2.pierwszezabki.pl/020/020061950.png?6555
http://suwaczki.maluchy.pl/li-45267.png

Odnośnik do komentarza

dziewczyny wpadam jeszcze na chwilke boo...napisalam do diagnosty tutaj na forum z tymi moimi wynikami moczu i odpisal mi tak...

Witam
Sam wynik jak wielokrotnie już pisałem o niczym nie świadczy nie leczy się wyników nawet odbiegających od normy. Mocz w sumie ładny. Moczany bezpostaciowe licznie widoczne w preparacie powodują zmętnienie moczu i w ich obecności zaczynają się mnożyć bakterie. Białka nie ma w moczu jak i leukocytów to dobrze na 90 % nie jest odmiedniczkowe zapalenie nerek. Istotne jest jakie ma Pani objawy pieczenie, bolesne parcie mocz, ciągłe uczucie chęci oddawania moczu jeżeli tak to jest to zapalenie pęcherza i dolnych części układu moczowego. Ponieważ jest Pani w ciąży radzę konsultację jeżeli nie z ginekologiem to z zaprzyjaźnionym rodzinnym. Może zaleci połykać Ginjal i będzie ok.
Pozdrawiam

Tak wiec chyba to bedzie zle pobrany mocz, bo ani nie piecze ani nie swedzi ani nic nie boli...a biegac biegam do wc, ale to chyba temu ze wypijam dzienni epo 3 l wody niegazowanej heh w sumie od 3 dni:D no i do tego jakies herbatki, soki, wiec jak tutaj nie biegac siku::):

No to tyle z moich wiesci a reszty dowiem sie juz za 3 dni::):

Buziam Was jeszcze raz i jeszcze raz spokojnej nocki zycze::):

Odnośnik do komentarza

benia moj smoczka nie chcial, ale z butelki od 4 m-ca pil herbatke, i 2 dni jak mialam kryzys w karmieniu co mialam tak bardzo zgryzione piersi ze az krew leciala, to odciagalam i tez z butelki pil. Naszczescie szybko sie zagoilo i znow moglismy sie karmic...co za wygoda szczegolnie w nocy::):

Co do wozkow to piszesz o duzych kolkach::): My wlasnie taki mamy jak znajde na stronce to posle zdjecie. Duze popmowane kolka, koszyk pod spodem i wszystko w sumie fajnei sie miescilo. No i do tego to ze ten wozek byl troszke wiekszy od tych co tak ladnie teraz wygladaja. Tylko ze nzajoma kupila sobie ten ladniutki wozeczek, a ze dzieciatko jej szybko rosnelo to wozka za 5 m-cy juz brakowalo...i trzebabylo nastepny kupic...

Justysia co do wozka ktory nam pokazalas fakt ladny, ale...
heh szfagierka taki kupila bo sie jej podobal...no ale ile sie wynazekala na te kolka to jej::): Male twarde i nieporadne ze tak to ujme... No i szybko sie rozklekotal... Chyba ze moze inna firma bedzie lepsze, ale ona ma z chicco i nie jest zadowolona...

Odnośnik do komentarza

benia
gosiaczek85palos
co do zakupow to najchetniej wykupilabym wszystkie ciuszki jakie tylko sa w sklepach:smile_move: sa takie sliczne i malutkie:11_9_16:
tak wogole to mam zakupione tylko jedna pare body w kolorze uniwersalnym i nic pozatym,chce zaczekac az bede znala plec.
co do wozka i lozeczka to tez juz bym najchetniej kupila ale moj M cos zwleka, prawdopodobnie mamy dostac wozek i lozeczko po dziecku jego siostry,no zobaczymy co z tego wyjdzie. ja lubie miec wszystko przygotowane wczesniej a nie na ostatnia minute.
dziewczyny czy Was tez bola dziasla? bo mnie strasznie i ciagle mi krwawia. nie wiem moze jakas plukanka by pomogla?

wczesniej w ciazy i teraz tez mam problem z dziaslami. jak smarkam tez pojawia sie krew. poprostu organizmy mamy slabsze.

mi na poczatku ciazy leciala krew z nosa i gin powiedziala ze to normalne bo mamy teraz o wiele wiecej krwi w organizmi i ze krwaweinia z nosa i dziasel moga sie zdarzac, dlatego tez mamy o wiele bardziej widoczne zyly pod skora :) dziiasla mi raz krwawily jak mylam zeby a tak to nie zauwazam :36_2_54:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

20 tydzień- dziś obchodzimy półmetek!!! Niesamowite jak to szybko minęło. Pewnie druga połowa jeszcze szybciej zleci. Już nie mogę doczekać się kiedy będzie cieplutko :)

Ewcia wózek bardzo fajny :)

Justysiu nie wiem jak Ty, ale ja uwielbiam takie sny! Wstaję zawsze z rana w dobry nastroju :)

U nas wczoraj impreza się udała. Goście rozeszli się koło 2. W sumie muszę przyznać,że o tej godzinie już mi się oczy nieźle kleiły. Nie nadaję się już na imprezy. Wszyscy byli pod wrażeniem mojego brzucha. A maleństwo jak to maleństwo nie chciało się pochwalić jak kopie. Nawet jak jadłam czekoladowe cukierki!! Mam tylko nadzieję, że nie będzie takie uparte przy porodzie :smile_move:

Plan na dziś? Leniuchowanie!!!!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

Bry :lol:

Dziś dziecię u moich rodziców więc laba na całego :yipi: Chcę iśc tylko do szpitala w odwiedzinki do małego Oskarka i Jego mamy :love: Nie mogę się na Niego napatrzec - taki słodziak :love::love::love:
A i do Obi po farbę chyba skoczymy z mężusiem. Trzeba w końcu przedpokój odmalowac :whistle:

Asia30

Dzisiaj przeżyłam prawdziwy koszmar, poszłam do rodziców z wizytą, zjadłam u nich obiad a później pączka, po pół godzinie poczułam mega rozpierający ból w okolicach mostka i promieniujący na żebra i żołądek! Nie mogłam oddychać, ani stać, ani leżeć, ból był taki, że robiło mi się ciemno przed oczami, miałam zimne dreszcze i zrobiłam się blada jak ściana. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje, tysiąc myśli w głowie łącznie z tym, że to bóle porodowe :)Moja mama dała mi w końcu bardzo ciepłej herbaty miętowej i po niej wszystko zwróciłam. Masakra! Pieć minut później ból ustał i wszystko wróciło do normy chociaż teraz czuję się taka zmęczona jakbym przebiegła maraton.
Oby tylko z maleństwem było wszystko w porządku.

Ojej co za historia. Musiałaś miec niezłego stresa :whistle: Ja bym chyba umarła ze strachu... Jak się teraz czujesz? Wszystko oki?

justysia_k
a co do wozka to mi sie bardzo podoba ten ale wiecie jak to jest w pierwszej ciazy - opierasz sie glownie na podobaniu :D prosze wiec doswiadczone juz mamusie o spojrzenie krytycznym okiem i uwagi, z wozka bede duzo korzytac poza miastem a to podobno wazne przy wyborze
to co myslicie?
Peg Perego Pliko P3 Modular System Tri-Fix - Zestaw - najnowsza kolekcja 2010 - wszystkie kolory cena 2400.00 PLN

No ładny bardzo ale... tak jak dziewczyny pisały te koła :sarcastic: No jak dla mnie nie bardzo. Ciężko takimi jeździc. Ale wiesz kochana to Ty podejmujesz decyzję :wink: Ja tylko wyrażam swoje zdanie :smile:

benia

wieczorek juz gorzej minal bo synus goraczki dostal:( chyba ma uczulenie na mandarynki. jutro jak goraczka sie utrzyma to pojedziemy pryv do pediatry.

Zdrówka życzę dla synka.

justysia_k
dziewczyny a mi sie dzis snila nasza dzidzia :) byla spokojna i slicznusia a ja ciagle jej podgrzewalam w mikrofali owsianke i wlewalam do rozowej butelki :D taka ze mnie byla wzorowa mamusia :D mikrofala i owsianka dla niemowlaka :D :D :D

:sofunny::sofunny::sofunny: niezły sen :sofunny: rozwaliłaś mnie tą owsianką :sofunny:

KaiKa gratki półmetka :brawo: Teraz to już z górki :wink:

ewcia_k wózek ładniusi :great: Taki chcieliśmy kupic właśnie naszej Zuzi. Ale w końcu stanęło na Implaście :whistle:

gosiaczek85palos mi też bardzo dziąsła krwawią :sarcastic: no i krew z nosa też :sarcastic: To chyba normalka :whistle: Nie ma się co martwic :wink:

Spadam kochane do zaś :lol:

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie mamusie,

U mnie dzisiaj ladna pogoda wiec mamy w planach spacer (nareszcie!) i wieczorem idziemy do chinskiej restauracji na obiadek.
Dziekuje Wam za te wszystkie rady i opinie odnosnie wozkow i lozeczek. Jak jeszcze Wam sie cos przypomni to prosze o opinie.

Milej niedzieli !

:11_9_16:

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1kc8qciz.png http://emotikona.pl/gify/pic/niemowle.gif

:angel1: Aniolek 6tc :angel1: Synek 36 tc

Odnośnik do komentarza

Asia30

Dzisiaj przeżyłam prawdziwy koszmar, poszłam do rodziców z wizytą, zjadłam u nich obiad a później pączka, po pół godzinie poczułam mega rozpierający ból w okolicach mostka i promieniujący na żebra i żołądek! Nie mogłam oddychać, ani stać, ani leżeć, ból był taki, że robiło mi się ciemno przed oczami, miałam zimne dreszcze i zrobiłam się blada jak ściana. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje, tysiąc myśli w głowie łącznie z tym, że to bóle porodowe :)Moja mama dała mi w końcu bardzo ciepłej herbaty miętowej i po niej wszystko zwróciłam. Masakra! Pieć minut później ból ustał i wszystko wróciło do normy chociaż teraz czuję się taka zmęczona jakbym przebiegła maraton.
Oby tylko z maleństwem było wszystko w porządku.

Asia ale przezylas koszmar, co to moglo byc? Moze alergia na cos co zjadlas? Mama nadzieje, ze juz czujesz sie dobrze.

Panterka a jak tam Twoje przeziebienie? Lepiej juz?

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1kc8qciz.png http://emotikona.pl/gify/pic/niemowle.gif

:angel1: Aniolek 6tc :angel1: Synek 36 tc

Odnośnik do komentarza

justysia_k
ewcia_k
justysia no ladnie tak od urodzenia owsianke dla malenstwa??:D:D::): hih

:smile_move: :smile_move: :smile_move: od czegoś trzeba zacząć :smile_move::36_1_21:

Justysiu to nie najgorzej bo ja w moim snie wcale nie karmilam dzidzi tylko sobie poszlam do pracy. Moja dzidzia pewnie sobie sama w tym czasie gotowala:smile_move:

Ach ta wyobraznia!

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1kc8qciz.png http://emotikona.pl/gify/pic/niemowle.gif

:angel1: Aniolek 6tc :angel1: Synek 36 tc

Odnośnik do komentarza

tina
justysia_k
ewcia_k
justysia no ladnie tak od urodzenia owsianke dla malenstwa??:D:D::): hih

:smile_move: :smile_move: :smile_move: od czegoś trzeba zacząć :smile_move::36_1_21:

Justysiu to nie najgorzej bo ja w moim snie wcale nie karmilam dzidzi tylko sobie poszlam do pracy. Moja dzidzia pewnie sobie sama w tym czasie gotowala:smile_move:

Ach ta wyobraznia!

tez jestem z siebie dumna ze dalam rade :smile_move: ale ty mamuska zapracowana :D
fajne te sny
zwracam jeszcze uwage ze wyraznie widzialam rozowa buteleczke wiec czyzby jednak Lena? :11_9_16:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

justysia_k
tina
justysia_k

:smile_move: :smile_move: :smile_move: od czegoś trzeba zacząć :smile_move::36_1_21:

Justysiu to nie najgorzej bo ja w moim snie wcale nie karmilam dzidzi tylko sobie poszlam do pracy. Moja dzidzia pewnie sobie sama w tym czasie gotowala:smile_move:

Ach ta wyobraznia!

tez jestem z siebie dumna ze dalam rade :smile_move: ale ty mamuska zapracowana :D
fajne te sny
zwracam jeszcze uwage ze wyraznie widzialam rozowa buteleczke wiec czyzby jednak Lena? :11_9_16:

A u mnie byl chlopak, no no zobaczymy...moze juz we wtorek sie dowiem:-)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5svcqg1kc8qciz.png http://emotikona.pl/gify/pic/niemowle.gif

:angel1: Aniolek 6tc :angel1: Synek 36 tc

Odnośnik do komentarza

Mamuśki!

Dwie Dorotki zaginęły w akcji- nic a nic nie reagują na przywołania do porządku ;-) Trzecia Dorotka się melduje.
Nadrobiłam wszystkie weekendowe posty i z tego co mi zostało w pamięci: Justynka, spódnica super, naprawdę mój styl i moja kolorystyka:-). Ewcia, widzisz, wyniki pewnie są ok. Co do wózków oba bardzo ładne, ale jak zobaczyłam cenę to szerzej otworzyłam oczy z niedowierzania.....Wynika to z tego, że ja niczego nie szukałam, więc nie wiem jakie są ceny. Ale swoją drogą, rząd daje 1tyś becikowego i wielkie mi halo z tego robią, a tu proszę, na wózek może nie wystarczyć.....

Gosia, czasami niepokoją mnie Twoje posty- Ty się niepokoisz o tą swoją dzidzię, kurcze, może powinnaś wybrać się do lekarza i wszystko z nim przedyskutować?

Malaga, a Twoje milczenie co oznacza? Masz nas w nosie?

Co do wagi, widzę dziewczyny, że trzymacie się różnie- każda wg swojego tempa. Ja przytyłam jakieś 2-3 kg, ale ciągle są wahania, zależy co jem ile piję itd. Po lżejszym dniu waga spada, po cięższym wiadomo...

Co do brzuszka, też mam wrażenie, że rosnę z dnia na dzień. I tak myślę, niby prawie 5 miesiąc, ale jak tempo się utrzyma, to nie wiem jaki ten brzuszek wyrośnie.

Dziewczynki czerwcowe czy wszystkie nosicie już ciążowe ciuchy (głównie chodzi mi o spodnie)??

Ponadto, czy są mamusie z Rh(-) a mężusie z Rh(+) ? Czy macie robione te przeciwciała? Kiedy? Jak? proszę o szczegóły.

Ponadto, chciałam dodać, że od 3 dni mam takie dziwne uczucie w brzuszku i kurde nie wiem czy to mój syn, czy jakieś bóle... Nie są to kopniaki, nie czuję ich też jak przykładam rękę do brzucha, ale czasami mam takie wrażenie, że coś tam mi siedzi :-) Wiem, że siedzi, ale to takie jakby uczucie ciężkości, wręcz obolałego brzucha, szczególnie jak się poruszam czy zmieniam ułożenie po jakimś czasie zasiedzenia. Czy którejś z Was kochane coś podobnego się dzieje? :-( a wizyta dopiero w lutym.

Kaika, gdzie te fitnessy dla ciężarnych w Wawie? Jaki planujesz basen? Znasz może jakieś zajęcia dla ciężarnych na jakimś basenie w Wawie? I czy te globulki masz polecone od gina? Jak ja pytałam o basen, to zgodę dostałam, nic nie mówił o globulkach, mówił, że czop chroni dziecko...ale też boję się o grzyby itd. więc jak masz jakieś info na ten temat napisz proszę.

Dziewczynki, serdecznie pozdrawiam i życzę miłej reszty niedzieli!

Buziaki!

P.S. Jeśli któraś dysponuje przepisami na dobre, zdrowe bezalkoholowe drinki- uprzejmie proszę o przepisy lub link.

"Gdy zostajesz matk

Odnośnik do komentarza

justysia_k
Asia30

a czym sie zajmuje twoj kochany ze musi szkolic jakies morskie wilki?

Justysiu, mój mąż prowadzi szkołę żeglarstwa - szkolenia z nawigacji, manewrowania jachtami no i oczywiście organizuje rejsy. Niedawno prowadził swój pierwszy rejs kapitański na Zawiszy Czarnym. Dzielny z niego chłopak :) Całe szczęście, odkąd jesteśmy razem ograniczył ilość wyjazdów i skupił się na zarządzaniu firmą z biura ale jak wiadomo od czasu do czasu wypływa na co ciekawsze rejsy lub prowadzi weekendowe kursy z nawigacji. W końcu to jego pasja:)Nie będę trzymała go w złotej klatce bo mi się facet udusi:)

Jeśli chodzi o moje samopoczucie to dzisiaj zdecydowanie mam się lepiej tylko przez tą pochmurną pogodę zupełnie nie mam energii. Jak sobie przyponę wczorjszy wieczór to dreszcze mnie przechodzą brrrrrrr

Zostałam dzisiaj na noc u rodziców (pierwszy raz od ślubu, czyli po 5 miesiącach) miałam nadzieję, że będzie mi się dobrze spało w moim dawnym pokoiku a tu lipa:) Najpierw nie mogłam zasnąć a potem budziłam się co jakiś czas i chociaż wstałam o 10 to wcale nie byłam wyspana. Jak to człowiek się szybko przyzwyczaja do swojego no i do ciepłego ciałka obok:smile_move:

Justysiu, czujesz już wyraźne kopniaczki? Pytam Ciebie bo jesteśmy w tym samym tygodniu a umnie nadal cisza :(

Odnośnik do komentarza

Dorotkazkrainyoz

Dziewczynki czerwcowe czy wszystkie nosicie już ciążowe ciuchy (głównie chodzi mi o spodnie)??

Ponadto, czy są mamusie z Rh(-) a mężusie z Rh(+) ? Czy macie robione te przeciwciała? Kiedy? Jak? proszę o szczegóły.

Ponadto, chciałam dodać, że od 3 dni mam takie dziwne uczucie w brzuszku i kurde nie wiem czy to mój syn, czy jakieś bóle... Nie są to kopniaki, nie czuję ich też jak przykładam rękę do brzucha, ale czasami mam takie wrażenie, że coś tam mi siedzi :-) Wiem, że siedzi, ale to takie jakby uczucie ciężkości, wręcz obolałego brzucha, szczególnie jak się poruszam czy zmieniam ułożenie po jakimś czasie zasiedzenia. Czy którejś z Was kochane coś podobnego się dzieje? :-( a wizyta dopiero w lutym.

Kaika, gdzie te fitnessy dla ciężarnych w Wawie? Jaki planujesz basen? Znasz może jakieś zajęcia dla ciężarnych na jakimś basenie w Wawie? I czy te globulki masz polecone od gina? Jak ja pytałam o basen, to zgodę dostałam, nic nie mówił o globulkach, mówił, że czop chroni dziecko...ale też boję się o grzyby itd. więc jak masz jakieś info na ten temat napisz proszę.

Dziewczynki, serdecznie pozdrawiam i życzę miłej reszty niedzieli!

Buziaki!

P.S. Jeśli któraś dysponuje przepisami na dobre, zdrowe bezalkoholowe drinki- uprzejmie proszę o przepisy lub link.

Ja noszę spodenki o 3 miesiąca już chyba i mimo, że mieszczę się w moje rurki biodrówki to wole nosić te ciążowe. Są o wygodniejsze i przynajmniej jestem pewna, że mnie nie przewieje po brzuchu.

Co do zgodności Rh my na szczęście jesteśmy dwa plusiki, więc się nie martwie. Jeśli macie konflikt to lepiej to zgłosić jak najszybciej lekarzowi.

Ja mieszkam na Bielanach, więc szukałam sobie w pobliżu jakiś zajęć. Znalazłam na Żeromskiego zajęcia dla ciężarnych z elementami pilatesu, jogi i ćwiczeń z tymi dużymi pilkami. Natomiast na chomiczówce jest basen, na którym są podobno zajęcia dla kobiet w ciąży. Ja te globulki nie chcę brac dla dziecka lub bezpośrednio nie dla niego, ale dla siebie. Mam problem z infekcjami od miesiąca. Dostałam od ginekologa receptę na takie globulki chroniące układ moczowy i płciowy przed infekcjami jak się chodzi na basen. Od pani doktor musiałam sama je wyciągnąć, bo jak zapytałam czy mogę chodzić na basen to powiedziała tylko, że nie widzi przeciwwskazań. Dopiero jak powiedziałam, że chciałabym jakoś się zabezpieczyć przed infekcjami wypisała mi receptę. Polska służba zdrowia!!!
Jak Dorotko znajdziesz jakieś fajne fitness dla ciężarnych w centrum lub na linii metra to z chęcią Ci potowarzyszę :) A kiedyś pytałam gdzie mieszkasz, bo przydałaby się koleżanka na wspólne spacery z wózkiem :)

A co tych bóli, to nie wiem co to może być, bo kopniaczki na tym etapie ciąży nie bolą. Może skontaktuj się z lekarzem...

W zupełności się z Tobą zgadzam co do becikowego. Żenada!!! W Polskich realiach to co można za wyprawkę kupić? Wózek z dolnej lub średniej półki? Łóżeczko? i po kasie...

Wam też tam twardnieje brzuch? Dziś jest jakaś masakra. Już nawet nospę wzięłam. Leżeć na plecach to w ogóle się nie da. Lekarz mi powiedział, że mam brać nospę, jak bedzie mi za bardzo dokuczało.
Natomiast jak wczoraj maleństwo cały dzień spało to dziś szaleje! Wierci się i przekręca, bo kopniaki czuję w najróżniejszych częściach brzucha.

"Wygadałam się"!:smile_jump:

Idę obiadek robić. A później się jeszcze na zakupy wybiorę.

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

W moim mieście niestety nie ma ćwiczeń dla przyszłych mam a szkoooooda.
Wiem, że basen też jest dobrą formą ruchu w ciąży ale mimo wszystko nie chcę ryzykować, że złapię tam jakąś infekcję.

W sobotę jak wysprzątałam dom to tak się zmęczyłam,że stwierdziłam,ze aerobik juz mi nie jest potrzebny :smile_move:

Aga prosimy o odzew i koniecznie fotki z kinder balu :)

Odnośnik do komentarza

Asia możesz też chodzić na jogę dla początkujących. Takie zajęcia łatwiej znaleźć w małych miastach :)
Ja w wawie mam nieduże mieszkanko, więc przy sprzątaniu nie idzie się zmęczyć. Dobra idę do kuchni!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

Asia30
Justysiu, czujesz już wyraźne kopniaczki? Pytam Ciebie bo jesteśmy w tym samym tygodniu a umnie nadal cisza :(

ehh kochana juz sama nie wiem co ja czuje :) najpierw wydawalo mi sie ze w pon poczulam kopniaczki ale od tej pory sie nie powtorzyly czuje tylko takie jakby bulgotanie musniecia malutkie jakby taie skurczo-tiki:) nie wiem jak to opisac i nie wiem czy to dzidzia :D

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o spodnie ciażowe to ja noszę już od końca drugiego miesiaca :) Koleżanki się ze mnie śmiały, zwłaszcza te, które już są mamusiami, ale jak siedzę 8 godzin w pracy przy biurku to naprawde jest mi wygodniej.
Ostatnio mi sie znudziły ciążowe ciuszki, zwłaszcza spodnie z wszytym pasem materiału na brzuchu, czuję się w nich jakos 'pancernie' Szukałam spodni szerszych w pasie ale jak w pasie mnie nie uciskają to zazwyczaj cała reszta jest za duża. A przeciez nie mogę chodzić do pracy w dresie:smile_move:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...