Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

witam czerwcówki :)))

zacznę od tego że zachciało mi sie jeść przed komputerem wziełam sobie śniadako do kompa i co cała sie ubrudziłam wszystkomi spadało ehhhhh

ale nie ważne ....

U mnie wczoraj chyba hormony szalały bo normlanie się popłakałam sama nie wiem z czego Może z tego tez że Mój M pożno ostatnio wraca z pracy przez pogodę potem idzie na siłownię a jak przyjdzie to je i wczoraj poszedł na tv a ja co ? cały dzien sama w domu i mi sie nudzi i wogóle co z tego że człowiek ugotuje ale ile to czasu zajmuje przecież nie cały dzien i jak mu powiedziałam ze mi sie nudzi to on do mnie to idź do pracy wkurzyłam sie kurde i sie popłakałam ale mi trochę ulżyło wogóle jeszcze ta pogoda z dmu nie bardzo da sie wyjśc bo ślisko i musze uważac na siebie i co tu robić ? po sklepach łazić sie nie che i co ... i jeszcze taka beznadziejna pogoda ehhhhh

Ponażekałam sobie trochę

Odnośnik do komentarza

KaiKa
Cześć!!!

Wróciłam! W końcu! Najpierw jeden lekarz, później praca, a na końcu kolejny lekarz.

Nasz szkrab czuje się dobrze, wszystkie narządy są już ukształtowane. Siedzi sobie głową do góry i nóżkami w dół. Dlatego kopniaki dostaje tylko na dole brzucha. Niestety mimo prób nie chciało pokazać co ma między nogami. Uparciuszek po mamie!!!! Lekarz próbował i próbował i się nie chciało ruszyć. Powiedział, że coś tam widzi, ale nie jest pewien na 100% i nie chce mówić. No nic kolejne usg połówkowe już 27 stycznia- mam nadzieję, że będzie grzeczniejsze!

Zdjęć ciekawych nie mam- na jednym serduszko, na drugim sama główka(jak lekarz mierzył obwód). Maleństwo waży 346 g. W sumie jestem szczęśliwa i spokojna :11_9_16::11_9_16::11_9_16::11_9_16:

Witam nową koleżankę i gratuluję synka!!!

Aga Twoja rozmowa z synkiem mnie rozwaliła:smile_move::smile_move::smile_move: No ładnie tak sex przy dziecku uprawić :P

Buźka!!!

Kaika cieszę sie że wszystko wporządku z dzidzią ale szkoda ze nie pokazał co tamma ale to nie ważne ważne ze zdrowy :)):zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

asiula0727
Witam nową mamusię Malagę :cherli3:
Gratuluję synusia :):36_27_5:

Ja wczoraj byłam na usg i sie uspokoiłam.Dzidziuś rośnie,rozwija się prawidłowo.Ma długie raczki i nóżki,śmialiśmy się z lekarzem że po tatusiu :)M. ma 186cm wzrostu:)
Maleństwo waży 171g i mierzy 11,5 cm.Prawdopodobnie to dziewczynka ale nie ma jeszcze 100% pewnosci.:36_33_12:

Całuski:)

Asilula super że wszystko dobrze :))) nio fajnie by było jakby to była dziewczynka :) :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Panterko my mamy Filipa::):
A jakby teraz miałby być chlopczyk to mam kilka typów... Bartosz, Michaś, Igorek, Mateusz::): I chyba najprawdopodobiej bedzie to pierwsze jesli bedzie synus::):

A co do dziewczynek to hmm tez nie mam jakos wybrane nic... jak sie okaze ze bedzie dziewczynka to chyba dopiero wtedy bede sie zastanawiac... jakos nie wierze ze by sie miala parka udac wiec nastawiam sie na drugiego chlopca::):

Typy oczywiscie jakies powybierane sa ale zdecydowanie nie ma::): Ola, Zuzia, Joasia, Ania, Magdalena::): Takie raczej tradycyjne...

A Wy podajcie jakies Typy::): Moze nam pomoga w wyborze imion::):

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...