Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Malaga Kacpero rwie się za kółko jak szalony:D a w tygrysim bodziaku to taaaki słodziuchny jest,że ohhhh:)

Aiti buziak dla Gabci,śliczna z Niej pyzulinka:)

Tina pokaż nam tego wiercioszka:) Natek był bardzo ruchliwy,tak jak Zula zastanawiałąm się,czy i kiedy On śpi:D wieczorami brzuch mi nosiło na boki:D teraz też nic mu nie brakuje,w miejscu nie usiedzi:) krótko mówiąc ten typ tak ma:D:D:D

Zula ja plan urodzin mam obmyslony:) kilku znajomych,wszyscy z dziećmi i niania Natka:) dla dzieci do jedzenia niewiele,bo wszyscy są w takim wieku,że chyba po chrupku mogę im jedynie zaproponować:D:D:D tort oczywiście będzie,bo świeczkę trza zdmuchnąć:D dla dorosłych grilowanko,więc mam nadzieję,ze pogoda dopisze,poza tym wolałabym,żeby wszystko odbyło się w ogrodzie...

a i jeszcze:sama porywam się na zrobienie tortu ,oby był jadalny:D pocieszam się,że świeczkę da się zdmuchnąć z każdego,więc oki:D

http://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jphgakegq.pnghttp://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-110_qwertyuiopasdfghf_8_ciach+ciach+%3AD_x.jpg
http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyqtkf43fjmnsn.png

:Aniołek:12.02.2009
:Aniołek:13.03.2009

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

justysia_k
panterka
slicznotki juz lepiejj

dobranoc ja tez idde bo mój pan wstaje ostatnio o 7 i gotowy do zabawy :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

to twoj maz taki ten teges z rana? :sofunny:
moj by spal i nic go nie ruszy :D :lol:

dobra spadam bo mnie zaraz po tylku panterka skopie

:arrow1:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

miałam na mysli oliego

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

asiula0727
A nie powiedziałam Wam...dzisiaj miałam miec wizytę u gina(z zapisami jest tragicznie,miesiąc próbowałam się zapisac) jednak musiałam odwołac wizytę bo przedwczoraj przyszła @

no to niespodziankaaa

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

justysia_k
panterka
to co nie idziemy spac :hahaha::hahaha::hahaha:

i znowu nie pojde rano biegac
teraz to juz spersonalizuje - przez ciebie kinga!!! :sofunny:
tak tak to pzez ciebie mam taki duzy tylek :36_19_2::sofunny:

pleplasiam dobra zwalaj na mnie nie ma sprawyyy :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
ciezarna przyjnie wszystko na klate :sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

justysia_k
ej ide bo mi met muli i mnie cholera trafia

poza tym moja bateria is verrrry low

idzcie wy tez juz spac bo nigdy nie waidomo kto bedzie mial ochote na zabawe o 7 rano :sofunny:

buzka!!!

co racja to racja ja tez zmykam

buziaki moje drogie najukochansze mamusie na swiecie :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

nie zebym sie podlizywała :hahaha::hahaha::hahaha:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...