Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

dorotta
aha i jeszcze jedno...chodzi o poduszkę,podobno nie zaleca się jej dla dzieci młodszych niż rok...wziełam sobie katalog z Mathercare do przejrzenia,no i w żadnym zestawie nie ma poduszki,tylko poszewka na później i wszędzie informacja,że nie zaleca się stosowania w pierwszym roku życia dziecka...
jak to jest???

dorotta z tymi poduszkami to chodzi o to zeby dziecko sie czasem w podusi nie udusilo, temu sie ich nie stosuje... tzw smierc lozeczkowa...

Mysmy mieli od samego poczatku podusie ale to byla heh smieszna podusia bo taka prawie plaska::): Ale gdyby jej nie bylo to smyk by si enawet nie zorientowal::):

Odnośnik do komentarza

Witam

wszystkim mamusia gratuluje kolejnego tygodnia:)

tina, ewcia,asiula sliczne brzuszki :)

malaga gratuluje zdania egzaminu i powodzenia na wizycie trzymam kciuki :)

gosiaczku ciesze sie ze udalo wam sie znalezc mieszkanie no i sliczny koszyczek oraz łozeczko::)
u nas sliczna pogoda slonko swieci a ja mam taki katar ze masakra ze spaniem problemy oj szkoda gadac

http://s8.suwaczek.com/200302202341.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlx1hpi0uf3p3y.png

http://s2.pierwszezabki.pl/033/033345990.png?7823

Odnośnik do komentarza

ewcia_k

A to jeszcze jedno zdjecie Naszej dwojki::):
[ATTACH]31269[/ATTACH]

WOW Ewciu wygladasz przepieknie i nie chodzi tylko o brzunio...jesteś śliczna!!!

moja twarz wydaje mi się dziwnie spuchnięta i przez to moje ciążowe fotki to przeważnie sam brzuch:D,bedę musiała się poprawić,bo przecież to pamiatkowe zdjęcia...

http://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jphgakegq.pnghttp://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-110_qwertyuiopasdfghf_8_ciach+ciach+%3AD_x.jpg
http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyqtkf43fjmnsn.png

:Aniołek:12.02.2009
:Aniołek:13.03.2009

Odnośnik do komentarza

witam sie wtorkowo :)

mnie dziś obudziło słoneczko i wstałam przed 8 ale że miałam czas topoczytałam sobie gazetke Dziecko wkońcu cała :)))
mam teraz dłuższy dzień :)

gosiaczek85palos
Malagaa gratuluje zdanego egzaminu.

Chcialam Wam pokazac lozeczko-koszyk,w ktorym moja mala bedzie sobie spac i mieszkac do 3 miesiaca. Juz na nia czeka u tesciowej.
Potem chcemy kupic lozeczko podrozne z tego wzgledu,ze duzo sie przemieszczamy wiec bedzie najlepsze:
1. lozeczko-koszyk-mojrzesz
2.to samo tylko na stojaku
3.lozeczko podrozne

oj przepiękne rzeczy Dla Rossy :):zwyrazami_milosci:

justysia_k
kaika widac ze sie wystraszylas ze ci tylek sklepiemy za tapetowanie :D i bardzo dobrze! :lol:

wystraszyła sie nas :sofunny::sofunny:

KaiKa
Malagaaa
KaiKa
Malagaa a kiedy masz teraz wizytę?

dzisiaj i musze mu o tym powiedziec , bo normalnie mam strach wstac z lózka ;p

Najgorsze jest to ze nie mam pojecia czy to dzisiaj czy jelita czy kit wie co;p ale znalazlam podobne sformułowanie i tak podobno wypycha sie głowka przed porodem ... az sie wystraszyłam , normalnie od wczoraj mam cyrk , bo to tak dziwne uczucie ze nie wiem , zobacze co mi dzisiaj powie :) chyba ze dalej bedzie sie tak robic to zadzwonie wczesniej , bo mam na 15.30 .

Ogólnie jak bym wczoraj poszla z glębszom sprawa do lazienki to chyba bym urodzila , powaga takie glupie uczucie;p

:lol:
No tak lepiej nie wywoływać parć :P
Trzymam mocno kciuki za wizytę!

A swoją drogą to na szkole rodzenia położna i gin namawiały do zrobienia sobie przed porodem lewatywy w domu. Brzmi to strasznie, ale z drugiej strony będzie się można skupić nad parciem dziecka, a nie, że się coś jeszcze na porodówce urodzi.
Temat hmm.. dla mnie wstydliwy, ale co o tym myślicie?

u nas w Angli sie nie robi i mało tego można jesć do samego końca bo to normalne ze nie żeby głodzić i jeszcze ajkeiślewatywy przecież to normalne rzeczy kurcze

dorotta
KaiKa

A swoją drogą to na szkole rodzenia położna i gin namawiały do zrobienia sobie przed porodem lewatywy w domu. Brzmi to strasznie, ale z drugiej strony będzie się można skupić nad parciem dziecka, a nie, że się coś jeszcze na porodówce urodzi.
Temat hmm.. dla mnie wstydliwy, ale co o tym myślicie?

w Irlandii lewatywy przed porodem się nie robi...
mam koleżankę Czeszkę,rodziła pół roku temu i była w szoku,bo u nich lewatywa to standard,no ale...właściwie nie wie,czy wyparła coś więcej,bo cała była przykryta i nic nie widziała,no,a jak stwierdziła po fakcie,gdyby nawet,to w tym momencie nie była w stanie o tym myśleć...aha i czytałam jeszcze,ze kiedy zaczynają się skurcze,w poierwszej fazie porodu mamusie często biegały do toalety,więc lewatywa już nie była potrzebna...
myślę,że na ten temat najwięcej więdzą bardziej doświadczone mamy:)
dziewczyny podzielcie się doświadczeniami,bo temat fakt wstydliwy,ale wiedzieć warto...

dorotta ja ci powiem że jak ja rodziłam Gabrysia to zrobiła mi sie biegunka przed i jak poroniłam mojego drugiego aniołka to miałam to samo wiec nie ma co sie przejmować bedzie co będzie

dorotta
Ewcia,Asiula sliczne brzunie!!!

Tina zupełnie mnie zaskoczyłaś tym wycieczkowaniem...fakt,że masz już co dźwigać i jak pięknie to robisz:D:D:D ja na wycieczki nie nadaję się zupełnie,a moze chodzi bardziej o jazdę samochodem...kiedy dzidź jest ułożony główką w dół nie jestem w stanie wysiedzieć 30 min...ale nadrobimy to na pewno:D:D

Aiti napisała:

Jak po wizycie u położnej???

ogólnie ok,chociaż nie znoszę tych wizyt...odbywaja sie w szpitalu i polegają przede wszystkim na czekaniu,chociaż jesteś umówiona na konkretną godzinę...ja spedziłam tam wczoraj 4.5 cała zdretwiałam:whistle:
zbadali mi krew pod katem żelaza,no i tabsy pomagają,bo poziom wzrósł...
siuśki też ok,zadnych infekcji,ciśnienie w normie no i u połoznej właściwie tyle,później krótka wizyta u doktorka,a tam tzw.mini usg stwierdzające,że dziecko ok... trwa jakies 5 sekund,więc doktorek musi mieć naprawdę dobre oko,zeby tak szybko wszystko ocenić pfff...

widzę że nie tylko ja nie lubie wizyt u położnej u mnie wyglada tak naszczęście nie musze chodzić nigdzie do szpitala anie do przychodni tylko zrobili nam w szkole dla dzieci i przyjmują 3 dni w tyg wiec mam na miejscy 5 min pieszo i bada cisnienie słuchamy serducha ostatnio mierzyła brzuszek i gadamy ach no i jeszcze mocz bada i tyle ale czasami też są opóżnienia a jak idę na wizytę do szpitala do lekarza to pierw mnie bierze położna ciśnienie mocz i krew jak trzeba to zalezy i sie pyta jak sie czuje itp a potem spowrotem do poczekalni i czekania na lekarza róznie bywa i tez mnie wkurza bo cżłwoiek niby umówiony na godzi a czeka czasami tyle że ma już dośc No ale .....
a z lekarzem też wizyta wygąda pierw pogada jak się czuje itp potem szybkie usg może jakieś 2-3 min i tyle i do następnego razu :sofunny:

dorotta
justysia_k
a to do wozka tez trzeba posciel? myslalm ze kocyk wystarczy czy cos takiego...

no więc właśnie zaintrygował mnie link panterki do puchatkowej pościeli do wózka,szczerze mówiąc tez nie miałam pojecia o istnieniu czegos takiego(ale to nie pierwszy raz...:D) no i znalazłam...
POŚCIEL + MATERACYK DO WÓZKA DZIECIĘCEGO (990660119) - Aukcje internetowe Allegro

ja tam wolałąm kupić pościel dowózka bo droga nie jest a nie wiem czy właśnie gondolka jest miękka wiec bezdzie Oli sobie leżał na kołderce a co dopoduszek to tylko takie chyba na ozdobe są bo niemowlaki nie powinny leżeć włąśnie n apoduszkach no ale w komplecie są wiec co trzeba kupić :sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

jeej Ewcia ależ Ty jesteś prześliczną kobietą - i brzuszek taki zgrabny- pozazdrościć :36_3_15:

panterka
ja też się zastanawiam nad tą poscielą do wózka, tylko z drugiej strony to bedzie czerwiec i potem caaałe lato gorące, wiec czy to się przyda?

KaiKa co do śniadanka to narobiłaś mi takiego smaka, że kupiłam serek wiejskie ogórka zielonego pomidorka i szczypiorek i teraz wcinam cała szczęśliwa i zadowolona:36_1_11:

Odnośnik do komentarza

izd
jeej Ewcia ależ Ty jesteś prześliczną kobietą - i brzuszek taki zgrabny- pozazdrościć :36_3_15:

panterka
ja też się zastanawiam nad tą poscielą do wózka, tylko z drugiej strony to bedzie czerwiec i potem caaałe lato gorące, wiec czy to się przyda?

KaiKa co do śniadanka to narobiłaś mi takiego smaka, że kupiłam serek wiejskie ogórka zielonego pomidorka i szczypiorek i teraz wcinam cała szczęśliwa i zadowolona:36_1_11:

wiesz posciel niekupujesz na sezon tylko do wózka wiec się przyda i na zimę przeciez ja tak kupiłam i mam z głowy przyda sie aleboi nie okaże sie w praniu

Odnośnik do komentarza

dorotta
aha i jeszcze jedno...chodzi o poduszkę,podobno nie zaleca się jej dla dzieci młodszych niż rok...wziełam sobie katalog z Mathercare do przejrzenia,no i w żadnym zestawie nie ma poduszki,tylko poszewka na później i wszędzie informacja,że nie zaleca się stosowania w pierwszym roku życia dziecka...
jak to jest???

Do 3 miesiąca dziecko nie potrafi samo przełożyć główki - a że bryka od początku to może przypadkiem przydusić sobie buźkę. Jak się zapadnie w poduszkę to nieszczęście gotowe.
Dlatego materacyk też powinien być dość twardy.

Jak maleństwo ma problem z ulewaniem, to wtedy poduchę można włożyć POD materacyk/ kocyk w wózku. W wózku - jeśli karmicie na spacerze.

Zimą kołderki też nie potrzebne, bo jaklepiej sprawdzają się spiworki-skafanderki.

My dostalismy bonusowo kołderkę+poduszkę ecru, ale zatrzymuję tylko z myślą o POKAZANIU w niej dziecka na chrzcie.

latem najlepiej sprawdza się wietrzenie dziecka - ach te pupki w pieluchach,, będzie o czym gadać ;D
Dlatego zamiast kołderki lepiej zaopatrzyć się w cienkie kocyki, flanelki - zawsze można otulić 2 szt., albo tylko zarzucić na kołyskę/ wózek/ łóżeczko jak upał doskwiera.

Ważne - czapeczki bawełniane, noszone są od pierwszego dnia. BEZ ZAWIĄZAŃ i ozdóbek, które maluch może urwać i zjeść.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

A ja się pochwalę swoim ostatnim zakupem do torby szpitalnej: FIGI 12 SZTUK XXL MAMA SIZE BAWEŁNA DUĹťY ROZMIAR (975127734) - Aukcje internetowe Allegro

będzie powtróka na innych aukcjach. Baaaardzo duże - brzuch mi się spokojnie mieści, nie uciska. 12 szt. za 30 zeta - zdecydowanie przyjemniej będzie się je nosić niż fizeliny i inne jednodniowce.

Półtuzina, jakie zabieram z sobą do szpitala i tak nie wróci ;)

A ja od rana opycham się. Mam takiego głoda, że nie wiem. Miałam odpoczywac po ostatnich dniach z Krzysiem - szalał na działce u dziadka - wykopywał skarby. Gonił się z psami na ogródku - zaliczył z 5 gleb... mama pocieszała...

A z grila zrobił się kurczak z rożna ;) poszedł w 3 minuty a piekł się 1,5 h.

I zamiast odpoczywać - gotuję i w przerwie opycham się przed monitorem ;)
Wysiałam na balkonie resztki rzeżuchy i fasolki mung na kiełki. Leżały, czekały, może zazielenią mi balkon.

Póki co każda doniczka z kwiatkiem, jaka zawitała do mnie tej wiosny.. padła.. juz sama nie wiem co robię źle.. taki niefart.

EWCIU powdzięczę się do Ciebie - wrzuć jeszcze parę swoich fotek, mm? Tak pieknie ozdabiają nasze forum :D

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

Ewcia super zdjęcia. Naprawdę ciąża Ci służy :)

Aiti to w takich gaciochach to będziesz sexi mamuśka! Śmiechy śmiechami, ale sama sobie kupię podobne na połóg :) Mój M. padnie normalnie :smile_jump:

Rozmawiałam z moim lekarzem. Jutro mam wizytę. Stwierdził, że lepiej to zobaczyć. Bo nie wspominałam wam, że po nocy mam mokrą piżamkę w kroku. Już sama nie wiem, a że lekarz tego nie zbagatelizował to mnie troszkę przeraziło. Kazał mi w razie czego na izbę przyjęć jechać. Do jutro odpoczywam :)

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

KaiKa
Ewcia super zdjęcia. Naprawdę ciąża Ci służy :)

Aiti to w takich gaciochach to będziesz sexi mamuśka! Śmiechy śmiechami, ale sama sobie kupię podobne na połóg :) Mój M. padnie normalnie :smile_jump:

Rozmawiałam z moim lekarzem. Jutro mam wizytę. Stwierdził, że lepiej to zobaczyć. Bo nie wspominałam wam, że po nocy mam mokrą piżamkę w kroku. Już sama nie wiem, a że lekarz tego nie zbagatelizował to mnie troszkę przeraziło. Kazał mi w razie czego na izbę przyjęć jechać. Do jutro odpoczywam :)

KaIka no to dobrze że lekarz nie zbagatelizował Mam nadzieję że wszytsko jest dobrze i to tylko takie jakieś coś sie ptzyplątało Odpoczywaj kochana :zwyrazami_milosci::zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

izd

KaiKa co do śniadanka to narobiłaś mi takiego smaka, że kupiłam serek wiejskie ogórka zielonego pomidorka i szczypiorek i teraz wcinam cała szczęśliwa i zadowolona:36_1_11:

Izd ja od położy ciąży taki twarożek często jadam. Mniam! Już nie mogę się doczekać kiedy będą świeże, polskie truskawki, aby do tego twarożku dokroić. Aż mi ślinka leci na myśl o takich pysznościach!

Właśnie dzwoniłam do firmy. Załatwiłam sobie RMUA do szpitala, bo czasami chcą zobaczyć. Jak ja nie lubię tych formalności. Mając pakiet medyczny o nic takiego martwić sie nie muszę. A w NFZcie straszna biurokracja!

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny teraz ja mam pytanie bo chyba się zaczynam troche denerwować- w okolicy lewej strony brzuszka jak tylko zaczyna się robic górka od wczoraj rana czuję taki irytujący tępy ból- nospę wzięłam i nie pomogła dziś powtorzyłam zabieg nospowy i też nie pomogło- chciałam skontaktować się z moją Panią lekarz ale już jej dziś nie ma będzie jutro o 8 a ja chyba trupem z nerwów padnę co to- dodam, ze maluszek się wierci i kopie
KaiKa nie jest to ten bol żeber o którym wspominałaś

Odnośnik do komentarza

ewciu sliczne zdjecie znowu i ja tez czekam na reszte bo naprawde cieszysz oko :D

aitio nooo sexi bielizna :D ja tez takich seksownych pantalonkow szukam w markecie i jeszcze nie wypatrzylam nic mama size ale w sobote znowu sie dokladnie przyjze :D teraz mam taka jedna pare i jak je wkladam bo np uplawy sa silniejsze niz zwykle a stringi nie daja rady z wkladka to marek mowi ze to moje sexi stringi ciazowe i strzela mi z tej wielkiej gumy!! :lol:
pisalas ze w m jak mama jest fajny artykul na kilka stron o sporcie - ja nic nie znalazlam :/

kaika bardzo sie ciesze ze twpj lekarz nie zbagatelizowal sprawy naprawde takich to ze swieca szukac! bedziesz zawsze spokojniejsza

co do malagi to ja tez odczuwam czasem dzicko bardzo nisko i boli to ale ona wyraznie pisze ze ma jakies wybrzuszenie tam miedzy nogami a to mi sie juz wydaje jakos malo normalne...

izd jak ci leci w pracy? dajesz rade po nocnym sprzataniu kuchni? i wiesz co? nie kupuj juz wiecej tych nowalijek :) nawet w gazecie dzis pisali zeby ciezarne sobie odpuscily :)) szczypior sobie w domku na parapecie lepiej miec :))

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

izd
Dziewczyny teraz ja mam pytanie bo chyba się zaczynam troche denerwować- w okolicy lewej strony brzuszka jak tylko zaczyna się robic górka od wczoraj rana czuję taki irytujący tępy ból- nospę wzięłam i nie pomogła dziś powtorzyłam zabieg nospowy i też nie pomogło- chciałam skontaktować się z moją Panią lekarz ale już jej dziś nie ma będzie jutro o 8 a ja chyba trupem z nerwów padnę co to- dodam, ze maluszek się wierci i kopie
KaiKa nie jest to ten bol żeber o którym wspominałaś


moze ci sie dzidzia na jakims narzadzie w srodku kladzie albo cie w niego kopie?

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

justysia_k
izd
Dziewczyny teraz ja mam pytanie bo chyba się zaczynam troche denerwować- w okolicy lewej strony brzuszka jak tylko zaczyna się robic górka od wczoraj rana czuję taki irytujący tępy ból- nospę wzięłam i nie pomogła dziś powtorzyłam zabieg nospowy i też nie pomogło- chciałam skontaktować się z moją Panią lekarz ale już jej dziś nie ma będzie jutro o 8 a ja chyba trupem z nerwów padnę co to- dodam, ze maluszek się wierci i kopie
KaiKa nie jest to ten bol żeber o którym wspominałaś


moze ci sie dzidzia na jakims narzadzie w srodku kladzie albo cie w niego kopie?

to jest całkiem możliwe bo mnie jak Oli czasem kopnie to aż mnie zaboli czasem cała dolna częśc Ostatnio mi takiego kopniaka walnąl w jakieś narzędzie w środku że aż skoczyłąm z bólu

Odnośnik do komentarza

izd
Dziewczyny teraz ja mam pytanie bo chyba się zaczynam troche denerwować- w okolicy lewej strony brzuszka jak tylko zaczyna się robic górka od wczoraj rana czuję taki irytujący tępy ból- nospę wzięłam i nie pomogła dziś powtorzyłam zabieg nospowy i też nie pomogło- chciałam skontaktować się z moją Panią lekarz ale już jej dziś nie ma będzie jutro o 8 a ja chyba trupem z nerwów padnę co to- dodam, ze maluszek się wierci i kopie
KaiKa nie jest to ten bol żeber o którym wspominałaś

To naprawdę nie wiem co to może być... Najlepiej to by było z lekarzem się skontaktować już nawet obojętnie jakim.

Ja mam na szczęście do swojego numer. Jak nie odbiera to zawsze do mnie oddzwoni się zapyta co się dzieje... Jak mojemu M. napisałam o wodach to chłopak ma już chyba pełno w gaciach :smile_move:
Ja mam nadzieję, że to tylko upławy, ale jak sprawdzi to lekarz to będę się lepiej czuła :)

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

justysia_k


aitio nooo sexi bielizna :D ja tez takich seksownych pantalonkow szukam w markecie i jeszcze nie wypatrzylam nic mama size ale w sobote znowu sie dokladnie przyjze :D teraz mam taka jedna pare i jak je wkladam bo np uplawy sa silniejsze niz zwykle a stringi nie daja rady z wkladka to marek mowi ze to moje sexi stringi ciazowe i strzela mi z tej wielkiej gumy!! :lol:

:sofunny: :sofunny: :sofunny:

Ja wczoraj kupiłam sobie w h&m stanik z serii dla mam, bo mnie wszystkie strasznie uwierały. On jest już dla mam karmiących z odpinanymi miseczkami. Jak wczoraj M. zademonstrowałam to biedaczek miał przerażoną minę! Fakt wygląda jak jakiś strój do zabawy w sado maso :smile_jump::smile_jump:

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=klz9zbmhoxtthaf0
30.09.2009- dwie kreseczki
15.10.2009- pierwsze USG :)))

26.11.2009- nasze drugie USG
25.12.2009- pierwszy kopniak!
18.01.2010- pokazała co między nóżkami, a raczej czego nie ma ;)
02.06.2010- przyszła na świat Oleńka

http://www.suwaczki.com/ticker.php?pic=qb3ci09k2g5vriic

Odnośnik do komentarza

izd
Dziewczyny teraz ja mam pytanie bo chyba się zaczynam troche denerwować- w okolicy lewej strony brzuszka jak tylko zaczyna się robic górka od wczoraj rana czuję taki irytujący tępy ból- nospę wzięłam i nie pomogła dziś powtorzyłam zabieg nospowy i też nie pomogło- chciałam skontaktować się z moją Panią lekarz ale już jej dziś nie ma będzie jutro o 8 a ja chyba trupem z nerwów padnę co to- dodam, ze maluszek się wierci i kopie

Zadzwoń do gina jak się martwisz, ale na moje wyczucie to maleństwo odstawia gimnastykę - właśnie czuje coś podobnego. twarda górka to pewnie plecy albo i pupcia, a kończynami równo mi ubija dołek..
I w pęcherz, a co..

justysia_k
pisalas ze w m jak mama jest fajny artykul na kilka stron o sporcie - ja nic nie znalazlam :/

był artykuł o joggerach i przystawkach do wózków. Doczytałam w necie, ze te wszystkie wynalazki na dobra sprawę są po 6 mc, albo i od roczku.

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

KaiKa
justysia_k


aitio nooo sexi bielizna :D ja tez takich seksownych pantalonkow szukam w markecie i jeszcze nie wypatrzylam nic mama size ale w sobote znowu sie dokladnie przyjze :D teraz mam taka jedna pare i jak je wkladam bo np uplawy sa silniejsze niz zwykle a stringi nie daja rady z wkladka to marek mowi ze to moje sexi stringi ciazowe i strzela mi z tej wielkiej gumy!! :lol:

:sofunny: :sofunny: :sofunny:

Ja wczoraj kupiłam sobie w h&m stanik z serii dla mam, bo mnie wszystkie strasznie uwierały. On jest już dla mam karmiących z odpinanymi miseczkami. Jak wczoraj M. zademonstrowałam to biedaczek miał przerażoną minę! Fakt wygląda jak jakiś strój do zabawy w sado maso :smile_jump::smile_jump:

Dlatego ja wolę bezszwowe, które można odchylić. Z tymi zapięciami to nie wiedziałam gdzie ręce podziac - dziecko trzeba przytrzymać, albo machać piersią... na spacery do karmienia najlepiej chusta/ szal do zasłonięcia buźki maleństwa i mamy. I wtedy pozostaje jedna reka do manewrowania.

Wiem, że są rózne opinie nt. karmienia wśród ludzi - altanek nie ma. jakby były to w mojej dzielnicy menele siedzieli by tam non-stop i zaraz oznaczyli lokum.. jak psy..

Ławeczki są, całkiem sporo. Można się częściowo zasłonić wózkiem, resztę właśnie chustą/ szalem. Mi nigdy nie przeszkadzało, jak ktoś dyskretnie obsługiwał malucha - przynajmniej się nie darł. A po doświadczeniach z Krzysiem jestem absolutnie liberalna - niech się nawet rozbierają ;) jak im tak wygodnie.
Bez sensu taszczyc dziecko, wózek i manele na 20 minut do domu...

http://www.suwaczki.com/tickers/tb73krhms7q16006.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...