Skocz do zawartości
Forum

Czerwcowe maleństwa 2010 :))))


Gość panterka

Rekomendowane odpowiedzi

Dorota gratuluje optymizmu :):) teraz popakuj go w kartoniki i rozeslij wszystkim :):)

Ja szczerze tez juz zaczynam stawiac temu czola , no bo to przeciez nie uniknione :) dobija mnie jedynie monotonia tej choroby , ale jak wyzdrowieje to mam nadzieje ze urosne w sile :):)

Mamusie przyklad z Doroty !! to jest podejscie !!:)

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgfts65eb1.png

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yj44jzxyr3iup.png

Odnośnik do komentarza

Czesc Dziewczyny :36_1_21:
Ja tez po badaniach (morfologia i mocz),a potem na spacerek i zakupy spożywcze.
Taka śliczna dzis pogoda,że az szkoda siedziec w domku.Ale widzę że wątek się rozkrecił :)
Aiti,Tina,Gosiaczek gratki kolejnych tygodni:smile_jump:
Dorotta wózek jest całkiem ładny,ale mnie nie pasują koła,Ja upatrzyłam sobie wózek z czterema duzumu kołami i nieskrętnymi.
Natali dokładnie takie łóżeczko sobie upatrzyłam,taki sam wzór :)No i tez uwielbiam gorzka czekoladę:36_1_21:Wczoraj zjadłam pół tabliczki :36_1_21:
Justysia nie stresuj sie kobietko,napewno będzie dobrze :in_love2:
Malagaaa zyczę powrotu do zdrówka :)
Gosiaczek udanych łowów życzę :)
Wczoraj pisałyscie o ciąży,która jak przechodzi.Mnie jak ktos się pyta jak się czuje to odpowiadam"gdyby nie ten odstajacy brzuszek,to nawet zapomniałabym ze jestem w ciąży"
Oczywiście nie da sie zapomniec o kochanej małej istotce,ale wiecie co mam na myśli,prawda?
Jeśli chodzi o materacyk,to chyba wybiorę kokos z gryką.

http://s7.suwaczek.com/20070630310122.png

http://www.suwaczki.com/tickers/iv096iye7n65iq96.png

http://www.suwaczki.com/tickers/1usa2n0a7fqhoio9.png

Odnośnik do komentarza

Natali
justysia_k
Natali
niektórzy potrafią wywróżyć dziceka już w 13 tc, zawsze ma 50 % szans. Ja poznałam płeć dość późno w 24 tc - 2 marca ( na półówkowym ) i powiem wam, ze ledwo już wytrzymałam.
Miałam już wielka ochotę kupować ciuchy, a tu albo różowe albo niebieskie....
Tak się złożyło, bo w styczniu i w lutym miałam tylko fotel, więc w tej pozycji zbytnio mi nie mógł wywróżyć co będzie.....
:smile_jump::smile_jump::smile_jump::smile_jump:


natali jak to powiedziec - na dwoje babka wrozyla :D mial 50% szans ze trafi na fotelu :lol:


starałam się jak mogłam na tym fotelu


:smile_jump::smile_jump:

???
to co wy tam na tych wizytach z tym lekarzem wyprawiacie ze ty sie staralas na fotelu??? :D :sofunny:
myslalam ze tylko aga randkuje po nocach z ginem a tu prosze prosze :D

aga dodzwonilas sie???? gdzie ty jestes?zasnelas w tej pracy po mleku czy co??

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdk6nlyedkrutq.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny witam serdecznie.
Ja wlasnie wróciłam z USG i spokojnie czekam na mebelki, które mają dziś dotrzeć.
Wczoraj po powrocie z pracy pod wpływem słoneczka i pięknej pogody stwierdziłam, że posprzatam balkon ale to tak guntownie po zimie i chyba troszkę się przedxwigalam bo potem mnie wszystko bolalo i brzuszek twardniał i bolał. Dziś było ok do czasu kiedy pan lekarz zrobił USG- maluszek wsciekł się chyba, że mu w drzemce przeszkadzamy i znów zaczeło boleć w identyczny sposób od pempka w prawo... Tylko, że tym razem mogłam zobaczyc co się dzieje - maluch zaczął wypinać pupę do tego stopnia, że uciska żebra i inne bzdety w moim brzuchu- złośliwe toto po tatusiu chyba :)
Dowiedziałam się, że mam duuże dziecko i bezpieczniej dla mnie urodzić przed terminem niz po... Ile wasze bobasy orientacyjnie ważą?

Aga
ja nie mam kłopotu z tym, żeby się dowiedzieć bo po prostu nie mam sprecyzowanej zachciewajki co do płci- chcę zdrowego bobasa. Poza tym po domu plącze się już i chłopiec i dziewczynka, z tym, że to mężowe a nie moje dzieci no i są one niewiele młodsze ode mnie.

Co do płci w 11 tygodniu to nie dziw się Malagaa moja bratowa też juz w tym czasie się dowiedziała i potem to już tylko potwierdzenie było.

Natali podziwiam z tą czekoladą- ja wolę omlet i parówkę na ciepło... slodkie mi nie bardzo idzie

Jeżeli chodzi o glukozę to miałam ją robioną chyba koło 23 czy 25 tygodnia, i musiałam byc na czczo... A potem 2h siedzenia i patrzenia na ludzi oraz telefoniczna dyskusja z mężem :)

Justysia
mniej stresu - w 14 tygodniu mialam jakąś bakterię w moczu- brałam antybiotyk, dzidzi nic nie jest a i o infekcji zapomniałam.
Jeżeli natomiast chodzi o posiew też byl kiepski ale dostalam jakąś witaminkę chwilę pobrałam i wszystko jest ok.
Dużo uśmiechu i optymizmu a wyniki na pewno bedą coraz lepsze

Odnośnik do komentarza

Malagaaa
[
QUOTE=panterka]
Malagaaa
wyobrażcie sobie moja kuzynka jest 11 tyg ciąży i była wczoraj u lekarza , a ten jej płeć powiedział ?!! ej jakoś mi sie w to nie chce wierzyć , tłumaczylam jej że przeciez jak mam zdjecia z usg w 11 tyg to owszem cala dzidzia na monitorze itd no ale kurde gdzie siusiak jak dziecko ma 5 cm?? i kazał jej za 13 kwietnia na 3d przyjsc... mnie sie wydaje że bez sensu tak wczesnie , eh nie żebym byla ekspertem ale czasem jak z nia pisze to sie tak irytuje ze koniec;p

ja uważam że to tylko naciaganie Kasy i lepie pow kuzynce żeby nie szła bo skzod pieniędzy a co do płci to dziwny lekarz ze stwierdza płeć w takim wczesnym etapie Ja uwązam ze to jakiś oszust i naciaga kasę !!!

znaczy ona mi tlumaczy ze jakies badania jej bedzie robil wiesz wady plodu itd , ale
mnie tak irytuje ze koniec swiata ;p on jej powiedział ze co do stwierdzenia jaka jest płeć moze zaryzykowac , ale szczerze ja nie wierze po 3d w 23 tyg a ta tu dzwoni ze chłopak itd , ej nic sobie nie da powiedziec , moze nie powinnam bo to moja najblizsza kuzynka , ale mnie wnerwia ;p pyta sie mnie np ile mial mój pecherzyk na pierwszym usg ja jej mówie a ona ha a moj 2 cm i sie cieszy jak glupia , a to że byla 2-3 tyg pózniej niz ja to juz miejsza z tym , w ogole jak dowiedziala się ze jestem w ciązy to tak okropnie zazdroscila i w ogole , a tu nagle bęc tez jest i tłumaczy sie teraz ze tabletki juz w czerwcu odstawila , a jak była u mnie to żarla w grudniu ! sory ze tak sie tu wykrzykuje , ale wkurzają mnie mądro głupi ;p;p nic sobie nie da powiedziec i łazi wgapiona tylko w swoja ciąże , nie mówie cieszę się razem z nia , ale denerwuje mnie jak nie wiem , np plamila mowie że nie ma żartów to pierwszy trymestr leć do lekarza a ona na to że " łe po co powiedział że to pewnie normalne" i w ogole;p wrr chce jechac z nami jak pojedziemy wozki ogladac żeby sobie juz podpatrzec , a szczerze nie mam na to ochoty , nie pomyślcie ze ja zazdrosna czy cos , bo ciesze sie ze mój synek będzie mial rówiesnika w rodzinie itd , ale te jej slepe wierzenia w jakies cuda i takie głupie podejscie doprowadzaja mnie do szału ;/;p;p eh no juz mi lżej wygadałam się;p

o raaaany,co za komedia:D:D:D sorry,ja wiem,że to Twoja kuzynka sle...jest przezabawna:D:D:D
podejdź do tego z dystansem,to najwidoczniej typ,który muuuusi być naj:D w trafne określenie płci na tym etapie ciąży szczerze wątpię,a co do tych badań wad płodu,to nie chodzi jej o przezierność karku(którą wykonuje się stanadardowo?), to,że pęcherzyk 2 cm, taki czy siaki i to na pierwszym badaniu hahahah nijak się ma do wielkości końcowej:) no i pamiętam nasze początki:D:D "wasze okrągłe,mój podłużny ojej" i takie tam:)))

http://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jphgakegq.pnghttp://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-110_qwertyuiopasdfghf_8_ciach+ciach+%3AD_x.jpg
http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyqtkf43fjmnsn.png

:Aniołek:12.02.2009
:Aniołek:13.03.2009

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Natali
nie wiem, jak Wy, ale ja do baby ginekologa nigdy nie pójdę

Fotel trochę mnie krępuje, zwłaszcza jak M jest obok

Doktor z asystentem....

:smile_jump::smile_jump::smile_jump:

no co ty gadasz że jak siedzisz na fotelu to twój M patrzy na to ? :36_19_2::36_19_2::36_19_2::36_19_2::whoot::whoot::whoot::whoot:

o matko ale bym mu dała w :lup::lup: nigdy w życiu nie pozwoliłam mu patrzeć ja jak na fotelu

a co do gina to ja nigdy w życiu bym nie poszła do faceta Słyszałyscie ostatnio o tym seksuologu co molestwoał pacjenktki ja właśnie z takich powodów do facetów nie chodzę

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

dorotta
Malagaaa
[
QUOTE=panterka]

ja uważam że to tylko naciaganie Kasy i lepie pow kuzynce żeby nie szła bo skzod pieniędzy a co do płci to dziwny lekarz ze stwierdza płeć w takim wczesnym etapie Ja uwązam ze to jakiś oszust i naciaga kasę !!!

znaczy ona mi tlumaczy ze jakies badania jej bedzie robil wiesz wady plodu itd , ale
mnie tak irytuje ze koniec swiata ;p on jej powiedział ze co do stwierdzenia jaka jest płeć moze zaryzykowac , ale szczerze ja nie wierze po 3d w 23 tyg a ta tu dzwoni ze chłopak itd , ej nic sobie nie da powiedziec , moze nie powinnam bo to moja najblizsza kuzynka , ale mnie wnerwia ;p pyta sie mnie np ile mial mój pecherzyk na pierwszym usg ja jej mówie a ona ha a moj 2 cm i sie cieszy jak glupia , a to że byla 2-3 tyg pózniej niz ja to juz miejsza z tym , w ogole jak dowiedziala się ze jestem w ciązy to tak okropnie zazdroscila i w ogole , a tu nagle bęc tez jest i tłumaczy sie teraz ze tabletki juz w czerwcu odstawila , a jak była u mnie to żarla w grudniu ! sory ze tak sie tu wykrzykuje , ale wkurzają mnie mądro głupi ;p;p nic sobie nie da powiedziec i łazi wgapiona tylko w swoja ciąże , nie mówie cieszę się razem z nia , ale denerwuje mnie jak nie wiem , np plamila mowie że nie ma żartów to pierwszy trymestr leć do lekarza a ona na to że " łe po co powiedział że to pewnie normalne" i w ogole;p wrr chce jechac z nami jak pojedziemy wozki ogladac żeby sobie juz podpatrzec , a szczerze nie mam na to ochoty , nie pomyślcie ze ja zazdrosna czy cos , bo ciesze sie ze mój synek będzie mial rówiesnika w rodzinie itd , ale te jej slepe wierzenia w jakies cuda i takie głupie podejscie doprowadzaja mnie do szału ;/;p;p eh no juz mi lżej wygadałam się;p

o raaaany,co za komedia:D:D:D sorry,ja wiem,że to Twoja kuzynka sle...jest przezabawna:D:D:D
podejdź do tego z dystansem,to najwidoczniej typ,który muuuusi być naj:D w trafne określenie płci na tym etapie ciąży szczerze wątpię,a co do tych badań wad płodu,to nie chodzi jej o przezierność karku(którą wykonuje się stanadardowo?), to,że pęcherzyk 2 cm, taki czy siaki i to na pierwszym badaniu hahahah nijak się ma do wielkości końcowej:) no i pamiętam nasze początki:D:D "wasze okrągłe,mój podłużny ojej" i takie tam:)))

no kuzynka faktycznie zabawna No ale cóż :sofunny:

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Natali
justysia_k
Natali
nie wiem, jak Wy, ale ja do baby ginekologa nigdy nie pójdę

Fotel trochę mnie krępuje, zwłaszcza jak M jest obok

Doktor z asystentem....


:smile_jump::smile_jump::smile_jump:


ja wole kobitke

no to podziwiam, ja to chyba wstydliwa jestem, wolę jak chłop mi zagląda.....

no cóż skoro wstydliwa to wolosz faceta dziwne Ja tam bardziej wstydze sie facetów jak babeczek :sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Natali
mój M mi nie zagląda, wystarczy jak gin patrzy.

:smile_jump::smile_jump::smile_jump:

Mężulek siedzi grzecznie obok, przy stoliku, a potem dopiero się zbliża jak mam usg....

Zazwyczaj do gabinetu wchodzą pary, ale zdarza się że chłop zostaje na zewnątrz...

no ja już zrozumiaąm że twój też zaglada z lekarzem :sofunny::sofunny::sofunny: ja tez wchodzę z M do gabinetu ale samolot jest za parawanem Raz gin zapytała sie czy che zobaczyć to ja od razu krzyk że absolutnie nie i zaczeła si eśmiac :sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza
Gość panterka

Natali
a jak planujecie rodzić, bo ja z M...
Dla pewności i większego bezpieczeństwa....
On mnie zawsze uspokoi, wytłumaczy na spokojnie, bo ja z lekka nerwus jestem...
M jest z lekka zestresowany, ale nie odmówił mi - jak na razie....

no ja też oczywiscie z M ale już mu pow że ma tam nie zaglądac tylk opatrzeć z góra tak jak ja a po co ma sie tam patrzec a potem mieć wyobrażenie chociaż jak sobie przypominam to chyba raz sporzała jak sie Gabryś rodził ale nie jestem pewna tego ... no ale ja wole żeby patrzył z góry jak ja

Odnośnik do komentarza

a ja nie mam z tym problemu, żeby mąż patrzył - przed ciążą miałam dysplatyczne zmiany szyjki macicy, pobierane wycinki do biopsji i miliony tysięcy innych badań( moja mama miała raka szyjki macicy - na szczęście wcześnie wykryty i wycięty) - gdyby męża przy mnie nie było, gdyby nie jego żarty, rozmowy, odciąganie uwagi to już dawno bym w Tworkach leżała...

Co do rozmów o meblach to moje jeszcze nie dojechały ale są blisko - zestaw trama giraffe jakby ktoraś chciała podejrzeć.
Wózek też już wybrany teoretycznie ale jeszcze nie testowany, więc zakup poczeka- zwlaszcza, że nie jest zbyt tani.

Odnośnik do komentarza

panterko, ja też chciałabym, żeby M z góry patrzył na poród, niech pomaga mi przeć, masować plecki i inne...
A zaglądać to nie ma co tam, bo by zemdlał....
Jak patrzył na poród ( zdjęcia ) w książce, to był cały blady i ledwo żył....

Dla niego będzie to duży stres, a ja mam nadzieję, ze dzidzia urodzi sie zdrowa !!!!

Odnośnik do komentarza

izd
Dziewczyny witam serdecznie.
Dowiedziałam się, że mam duuże dziecko i bezpieczniej dla mnie urodzić przed terminem niz po... Ile wasze bobasy orientacyjnie ważą?

hejka!!!no właśnie jak mogłam przeoczyć,że mamy nową koleżankę...witam Cię serdecznie!!!
co do wagi to mój dzidź tez ma być duży lekarz w 19 tc mówił,że jeżeli nie przystopuję,to 4500g,tak mu wychodzi z wykresu który prowadzi...w 27 miał 1040g,więc dziś pewnie jakieś 1200.
izd napisała:

Justysia mniej stresu - w 14 tygodniu mialam jakąś bakterię w moczu- brałam antybiotyk, dzidzi nic nie jest a i o infekcji zapomniałam.
Jeżeli natomiast chodzi o posiew też byl kiepski ale dostalam jakąś witaminkę chwilę pobrałam i wszystko jest ok.
Dużo uśmiechu i optymizmu a wyniki na pewno bedą coraz lepsze

justysiu ja tez brałam antybiotyk chyba ze dwa razy,w tym raz w pierwszym trymestrze,więc głowa do góry,dziś dla Ciebie bakterie w posiewie,to TYLKO bakterie,Lenka jest już duża,silna i takie byle co napewno jej nie wzrusza:yes:

http://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jphgakegq.pnghttp://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-110_qwertyuiopasdfghf_8_ciach+ciach+%3AD_x.jpg
http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyqtkf43fjmnsn.png

:Aniołek:12.02.2009
:Aniołek:13.03.2009

Odnośnik do komentarza

justysia_k
Natali
nie wiem, jak Wy, ale ja do baby ginekologa nigdy nie pójdę

Fotel trochę mnie krępuje, zwłaszcza jak M jest obok

Doktor z asystentem....


:smile_jump::smile_jump::smile_jump:


ja wole kobitke

w PL u siebie mam gina faceta,ale jak lądujemy u Ł. to tam juz "przegląda mnie" babeczka,w IRL to znów facet,jedyny polski gin jakiego mamy w mieście,więc nie było wyboru,bo wolę wiedzieć o czym do mnie mówi,a te wszystkie medyczne nazwy po angielsku nic mi nie mówią...a tak naprawdę to nie ma dla mnie znaczenia facet,czy kobita,byle był to dobry lekarz...
Ł przy badaniu prędzej by umarł niż TAM zerknął hahah,więc dla Niego to większy stres niz dla mnie:D

http://www.suwaczki.com/tickers/82doj44jphgakegq.pnghttp://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-110_qwertyuiopasdfghf_8_ciach+ciach+%3AD_x.jpg
http://www.suwaczki.com/tickers/ukdyqtkf43fjmnsn.png

:Aniołek:12.02.2009
:Aniołek:13.03.2009

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...