Skocz do zawartości
Forum

Maj Maj Maj Majówki Mamusie I Ich Dzieciątka 2006 !!!


Madzix

Rekomendowane odpowiedzi

no prosze dziewczynki witamy witamy.

Ja padam do domu dotRLAM po 20:00,nawet nie mialam sily z Luckiem gadac.Padam,Niki wymiotuje nadal,nic nie je,siada do stolu oczy by jej jadlu a jak tylko poczuje chocby zapach jedzenia to juz ja naciaga a po zjedzeniu czegos zaraz wymiotuje,dzis po poludniu pol domu zwymiotowala.Przed chwila wyspila mleczko i snela i tak nasluchuje kiedy zwroci cale mleko:(

W szkole znow nerwy:-/jak ja nienawidze tych niektorych patałachów a najbardziej nie lubi lizidup:-/,nie bede opwowiadac bo mysle ze wiecie o co chodzi i zbedne moje nerwy.Ide do lozka nynac bo padam.Jutro popisze troche bo mam wolne wlasnie jutro i w srode.

papatki

http://www.suwaczek.pl/cache/8e925cf530.png

http://www.suwaczek.pl/cache/0f51eb70dc.png

Odnośnik do komentarza

Niki dużo zdrówka dla Nikoli biedactwo jak musi się namęczyć

Gosiu gratulacje w odsmoczkowaniu :brawo:widzę że zamierzasz wysłać Kacperka do żłobka no ja też muszę pomyśleć co zrobić bo do września mam wychowawcze i się zastanawiam czy przedłużyć czy może załatwiać żłobek

Beatko mi tak samo na początku wydawało się że to forum jest pogmatwane ale jak się człowiek wdrąży to zmienia zdanie :Oczko:

kim30 ale Ninka ma śliczny uśmiech :Usteczka:a jak już wyrosła rzeczywiście jak się długo nie widzi to tak te nasze dzieciaczki się zmieniają nie do poznania widzę że róż u dziewczynek króluje :Oczko:

Madzia kiedy masz komisję w ZUS-ie?


Grzecha
ty to masz dobrze Toruń i znowu laba chociaż ostatnio moja mama przez trzy dni i dla mnie gotowała:Śmiech:

Astra dobrze że już masz końcówkę @ ja tam teraz po porodzie mało kiedy odczuwam ból:Śmiech:

aneciacom Natalia jest przeurocza ma śliczne duże oczka i jakie gęste włosy

Wiola to Nikola już odpuściła sobie drzemki?:Szok:
A ten namiocik właśnie chce kupić Laurze na działkę mam nadzieje że się trochę sobą zajmie i da mamie swobody:Śmiech:

Ucia gdzie się podziewasz ?:)

Odnośnik do komentarza

Chciałam się jeszcze pochwalić z minimalnego sukcesu Laury ale to już krok do przodu
Posadziłam ją na ubikacje mówiąc że idziemy robić siku ona powtarzała i siedziała na sedesie nie robiąc protestu(udało sie złapać kilka kropel):Śmiech:.
Chyba zamiast nocnika kupimy nakładkę i od razu do ubikacji będziemy się uczyć bo jak mówiłam może usiądziesz na nocnik to nie chciała

Odnośnik do komentarza

Cześć Laski.
Nastrój mam do bani :( W sobotę pogodziliśmy się z M jednak i smutno mi dziś trasznie, jutro odpiszę, bo znów mam ogromne zaległości...

Kate
Komisję mam w czwartek na 8 rano.

Wiola
Głosik juz oddany :)

Niki
Czuwaj nad Małą i pisz jak się czuje.

Ide poryczeć w poduszkę, do jutra. :cry::cry::cry::Płacz::Płacz::Płacz: :cry: :cry: :cry: :Płacz::Płacz::Płacz:

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

grzecha ja już sama nie wiem czy pisałam czy nie ale z Łodzi jestem... dzięki za komplemenciki dla mojej córuni ...
kate729 wielkie dzięki KOCHANA JESTEŚ !!!
MamaNikoli staram się , ale zanim wszystkie poznam to troche czasu minie ...
a jest ktoś z Łodzi...????
to może w realu się poznamy ...????
ja bardzo chętnie ???
POZDRAWIAM Wszystkie dziewczyny bez wyjątku ...

http://tickers.smyki.pl/s/17658/20739.jpg
:Śmiech:Natalcia:Śmiech:

http://www.realscrapki.blog.onet.pl

Odnośnik do komentarza

Niki oj, biedna Nikolka :( grzecha ma rację, że podczas wymiotów nie nalezy podawać mleka, a najlepszą dietą jest ryż z warzywami no i oczywiście dużo, duzo picia.

Kate masz racje z tym aby kupić Laurze od razu nakładkę na sedes. Skoro woli kibelek to nocnik jest zbędny. Nikola jakiś czas temu miała okres, że spała w dzień, a teraz jej się odwidziało i już nie śpi. Wstaje tak ok. 7-8 nieraz później i ok. 19-20 już śpi. Nieraz nie zdąrzę do końca przeczytać bajki, a już śpi.

Madziu :Męki: Kochana, miesiąc zleci szybciutko. Dobrze, że się pogodziliście :) Na pewno nie będzie Ci łatwo, ale z drugiej strony może Wam się przyda takie rozstanie. A jakie bedzie po tym przywitanie :Oczko:

Grzecha no nie! Adiemu miałaś obciąć włoski, a nie wzmocnić :) :Śmiech: Skąd Ty taką czupryne dorwałaś? Mam nadzieję, że gołębie dadzą Wam już spokój.
Tak, był taki moment, że Nikola spała w dzień, ale już od dłuższego czasu znowu nie śpi :(
Tak, zgłosiłam to, że mam dokumenty. Na razie nic się dalej nie dzieje.

Anecia wiesz co, z tego co kojarzę to chyba nie mamy nikogo z Łodzi.

Nikola 13.05.2006,

27.04.2007 http://www.suwaczek.pl/cache/a58340ee40.png
http://www.suwaczek.pl/cache/da5ed1ab10.png
Odnośnik do komentarza

Dzień doberek :Śmiech:
Ja jeszcze łażę "rozebrana" i nie mogę odejść od kompa a mam chwilkę bo Laura o dziwo sama się zabawiła

grzecha
ale się uśmiałam z tej fryzury :Śmiech: Adi rewelacyjnie wygląda afro niesamowite :Śmiech:
Ja pierwsza do kawy:Psoty:

Wiola no to się dziwie że nie chce ci spać popołudniu jak tak wcześnie wstaje moja wstaje teraz o 9 a kiedyś tak fajnie było nawet po 10 wstawała :Śmiech:
dzięki za przypomnienie co do głosów :Usteczka::Całus:
A zapomniałam napisać że pewnie jak kupie małej namiot to tez chętnie skorzystam :Śmiech::Oczko:

aneciacom
no nareszcie ktoś blisko mnie mieszka ja jestem z Piotrkowa to mamy niedaleko :Oczko: może kiedyś zrobimy sobie spotkano :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

witam wszystkie;-) jak miłoznów moc popisac tylko jakos zdjecie ktore wkleiłam znikło;-( grzecha Wiki rosnie jak na drozdzach wyciagneło ja w górei schudła (jak mnie ktos poinstruuje jak wkleic tu zdjecia to chetnie to zrobie)
Co do złobka to Wiki je uwielbia uwielbia ciocie i dzieci mam czasami wrazenie ze z nami w wekendy sie nudzi mimo ze straramy sie jej zapewniac atrakcje.Teraz rozmyslamy o jakim wyjezdzie w lipcu na pare dni tylko ceny porazaja.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...