Skocz do zawartości
Forum

Żywe srebro


Iszpan

Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Bry:)

Ale to swiatecznie:)
Gaba Oskarek cuuuudny!!!

A ja znowu poklocilam sie z K.:(

ja jeszcze nie ale jestem na dobrej drodze:grrrrrr:

gunia co za malibu???? ten white rum czy coś innego??

mamo aniołka dziękuję ja też się dzielę

zmykam do roboty, okno już jedno umyłam

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

A my po dluuugasnym spacerku!!!

Klotnia z K. poszla w zapomnienie, bo pojawily sie now eproblemy!!!
K. dzwonil po wizycie u laryngologa-pierwszy wolny termin na migdala jest dopiero na maja:lup:
Uruchomilismy juz wszystkie znajomosci i moze uda sie wcisnac go wczesniej.

Po drodze odebral wypis Stacha ze szpitala i na wypisie jest obustronne zapalenie pluci Atopowe Zapalenie Skory...mam k...dosc!!!
Pytanie, czy to zapaleni pluc jest rzeczywiscie, czy to kolejna sciema o ktorej mowil lekarz!!!

Na 18-ta jade z nim do pediatry!!!
Tydzien bez lekarza to tydzien stracony:glass::glass::glass:

Odnośnik do komentarza

Gabi gratuluje!!! Super!!! Ale wiesz, ze niewazne czy chlopiec czy dziewczynka, juz tak jest obciazone genetycznie:lol:
Wiem z autopsji:lol:

My po lekarzu. Zapalenia pluc nie ma-jest tak jak nam mowil lekarz wczesniej, radiolog opisal zdjecie i na podstawie samego opisu oni postawili diagnoze!!!
Stachu ma porzede wszystkim do wywalenia migdala, teraz mamy tygodniowa kuracje, zeby troche zmniejszyc kaszel, a z reszta bedziemy walczyc po wywaleniu migdala!!!

A Z TYMI LEKARZAMI TO NORMALNIE OBLED JAKIS, k. SIE TAK WKURZYL, ZE POWIEDZIAL, ZE ICH NORMALNIE ZASKARZY. oSTATNIO W uWADZE BODAJZE BYLO O FACECIE, KTORY MIAL NOGE CUKRZrowa czy jakos tak i lekarz mu powiedzial, ze tego sie nie da wyleczyc i tylko amputacja, bo noga juz gnila. poszedl do innego, ktory stwierdzil, ze to jest do wyleczenia. A lekarz, ktory chcial go amputowac przyznal, ze mialby za takie skierowanie 1000 zl wiecej!!! Nosz kurna mac!!! A facet by byl bez nogi!!!
Cale szczescie pojechalam do tego pediatry dzisaij. Niestety nie kazdy moze sobie pozwolic na wizyte u dobrego lekarza i faszeruja potem dzieciaka antybiotykiem albo klada do szpitala.
W ogole przy tym wypisie nie dali nam polowy wynikow, wypis jest z data 5.12 i adnotacja, ze brakujace wyniki do odbioru za 7 dni, a to juz minelo 9 dni!!! K. tam jutro jedzie i czuje, ze bedzie goroca!!!!

Odnośnik do komentarza

Witam
Gaba moje gratulacje bedziesz miec parke
Andzia brak slow z nimi nie ma co sie patyczkowac tylko trzeba tak sie zachowywac jak oni, najlepiej wejsc z awantura dfo gabinetu zeby wszyscy pacjenci slyszeli
Monia zrobilam na swieta malibu, przepis moge ci podac
1 szklanka wody, 2 cukry waniliowe, 20 dkg wiorek kokosowych, 1 szklanka spirytusu, mleko skondensowane slodzone i nieslodzone
wode zagotowac wsypac wiorka i ciagle mieszajac gotowac przez okolo 3 minuty, wystudzic dodac cukier waniliowy i spirytus dobrze wymieszac (wyjdzie gesta papka) przelac cala zawartosc do duzego sloika szczelnie zamknac i schowac do lodowki na 2 tygodnie, po tym czasie przecedzic (wycisnac) zawartosc przez gaze dodac mleka trzymac w lodowce, pic schlodzone- smacznego :))))

Dzis zaspalismy i na biegu ubieralam Piotrka i siebie na dodatek zapomnialam zabrac skarpetki do zlobka i na sale wszedl w rajtuzach, musialam na biegu leciec do kiosku po skarpetki (bo na sali maja tak cieplo ze w tych rajtkach chyba przepocilby sobie pupe :))
Teraz pralka wlasnie wiruje mi pranie na kuchence obiad sie gotuje a ja czekam na synka siostry znowu nie poszedl do szkoly bo niby zle sie czul ale jak do mnie dzwonil to pytal co mama ma mu teraz wpisac na zwolnieniu bo nikt nie uwierzy ze byl chory dwa dni, wiec pytam czy faktycznie jest chory a on "nie, nie chcialo mi sie isc do szkoly" :)))))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

A jak mowa o lekarzach i chorobach to chyba jest jakas epidemia, najpierw ten tato znajomej, teraz kolezanka mamy okazalo sie ze ma cos na dolnym placie pluca i dzis idzie do szpitala bo na 90 % to rak, siostry kolezaki mama ma nowotwora na mozgu i kolega Krystianka- syna moje siostry (8 latek) ma tez raka nie chodzil do szkoly juz 2 miesiace i w koncu pani im powiedziala ze Mikolaj jest bardzo chory i ze juz ne wrocic do szkoly ze nie zostalo mu duzo czasu (dla mnie szok), nie wiem co sie dzieje gdzie kogo nie zapytam tam cos jest nie tak.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Bry:)

Jestem dzisiaj mea zmeczona, dziewczyny daly ostro do wiwatu, do tego latajacy wszedzie Stachu, krzyczalam dzisiaj na nieo jak lupia, choc wiem, ze wcale nie zasluzyl:(

Chcialam piec pierniki, ale za pozno wyciagnelam ciasto i sie nie rozmrozilo:
(

A co do lukrow kolorowych, to ja zrobie doswiadczenie z kisielem, moze zabarwi? Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza

wklejam bo nie mam siły pisać i tak to chaos
nas kiepsko, na kilku frontach
m. wiezie teściową do warszawy, zadzwoniła po złym śnie o przerzutach do radiologa, ten najpierw z buzią dlaczego dopiero teraz dzwoni (miała zadzwonić za tydzień) i dlaczego tylko 16 lamp wzięła (sami jej przecież przerwali, nie podając przyczyny) skoro ma jeszcze 7 do wybrania i w końcu - jak się czuję, na co usłyszał, że dobrze, skoro tak, to ma się jutro stawić o 7.30 w klinice na symulację i jeżeli nie ma wznowy to będą naświetlać dalej
a ja się boję, że jej to świństwo odrosło, oglądałam wczoraj tę dziurę i chociaż jestem mało wrażliwa to prawie zemdlałam, do tego dostałam mdłości, ku...a!!!! JA JAKO ,JEDYNA ZODZINY JAKOŚ POTRAFIŁAM UDAWAĆ, ŻE NIE ODRASTA I ŻE BĘDZIE DOBRZE!!... a jak zobaczyłam to nie dałam rady, zaraz musieliśmy z m. uciekać, że niby się spieszymy i takie tam ale teściowa to nie idiotka i się zorientowała, że coś nie tak, potem dawaj oglądać do lusterka i też podejrzewać, że odrasta
ja się nie nadaję do takich rzeczy
a dzisiaj z rana zadzwoniła, że jedzie do tej warszawy pociągiem w nocy i czy m. jej do wrocka nie zawiezie, prawie po awanturze jakoś udało się ją przekonać, że zawiezie ją do kliniki i jakby co to poczeka i w piątek razem wrócą
a ja się boję, że nie będzie żadnych lamp po tym jak to radiolog obejrzy, do tego za parę dni święta, wigilia oczywiście u teściów, jak co roku, tym razem każda z bab ma przywieźć coś gotowego, żeby teściowej nie męczyć
teścia oczywiście nie ma, jest w rejsie, jak dobrze pójdzie to w niedzielę zjedzie
ech
szkoda gadać
do tego jeszcze z babcią mam jazdę, ręce opadają
to tylko mały wyjątek tego co się koło mnie dzieje ale nie będę dłużej smęcić

gunia dzięki za malibu, już przepisałam, jak będę miała się to zrobię, a które amoniaczki robiłąś i jak wyszły??

andzia brak słów w stosunku do lekarzy, przeżywamy to również na własnej skórze, dobrze, że to nie zapalenie u Stasia

gabi Kuba mi też nie spał wczoraj do 24.00 wrrrrrrr oglądał pulp fiction i nie było mowy o zmianie kanału a dzisiaj oczywiście leciały teksty z tego filmu:grrrrrr:

a najlepsze było jak mnie czymś wkurzył i już o mało nie zaklęłam, zdążyłam chchch... powiedzieć a Kuba na to:
- cholera jasna!!!!
ja do niego - czy ty słyszałeś żebym tak mówiła, ja tak nie umiem mówić!!!
na to moje dziecię: ja cię nauczę!!!!! o tak to się mówi choooooooleeeeeeeraaaaaaaa jaaaaasnaaaaaaaa, widzisz, to łatwe, spróbuj!!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witam
Monis nie wiem co napisac mam tylko nadzieje ze bedzie dobrze, wspolczuje.
A co do Kuby hmmm niezly z niego nauczyciel bedzie :)))

Wczoraj bylam na zakupach i za glowe sie zlapalam, widzialam mala dziewczynke miala moze 3 latka biegla jak szalona po sklepie podeszla do polki z majonezami i wyciagnela reka i szla stracajac sloiki na ziemie potem zaczela tupac w tym co bylo na ziemi, mama dziewczynki jakby nic sie nie dzialo robila zakupy dalej, no to mala pobiegla do warzyw i zaczel rzuac marchewkami, mama nic w koncu jakas pani zwrocila jej uwage a ona "przeciez to jest dziecko" najlepsze bylo jak juz stalam przy kasie a oni staneli za mna a ta mala dawaj prawie mi do wozka weszla, stwierdzilam ze ja mam mega spokojne dziecko :))))

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...