Skocz do zawartości
Forum

Rozjaśnianie włosów


Gość agula7777

Rekomendowane odpowiedzi

agula7777
Jest cały:-)dostał drugie życie????Przecież musi być z nami:-)

No dokładnie!!!!!!!!!! MA was :)

p.s. a ty przeczuwasz jaką płeć?? Bo ja na początku dziewczynkę, ale w 11tyg czułam że to chłopak i tak mi zostało :) i dopiero w 34tc się dowiedziałam boooooooooo mój kochany syn już w brzuchu był uparty i niechciał pokazać co tam ma :P

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-
http://www.suwaczek.pl/cache/053efaf3ef.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/024/024234980.png?9711
Kocham Cię Synku :)

"Nigdy nie kłóć się z Idiot

Odnośnik do komentarza

ferinka
agula7777
Jest cały:-)dostał drugie życie????Przecież musi być z nami:-)

No dokładnie!!!!!!!!!! MA was :)

p.s. a ty przeczuwasz jaką płeć?? Bo ja na początku dziewczynkę, ale w 11tyg czułam że to chłopak i tak mi zostało :) i dopiero w 34tc się dowiedziałam boooooooooo mój kochany syn już w brzuchu był uparty i niechciał pokazać co tam ma :P

Hmmm.....
Ja na samym początku ciąży- przez pierwsze 3 miesiące-czułam,że to będzie chłopczyk:-),ale teraz sie okazało,że dziewczynka:-)-oczywiście nie na 100%,bo każdy moze się pomylić,nawet lekarz;-)
Tak czy inaczej juz za 3 miesiące dowiem się napewno:-)

Odnośnik do komentarza

agula7777
Mam jeszcze jedno pytanie?Chciałam sobie rozjaśnić włosy-mam blond juz od dawna i chciałam zrobić odrosty.Czy to nie zaszkodzi maluszkowi?

Rozjaśnianie włosów polega na rozkładzie ich melaniny do związków bezbarwnych (bądź słabiej zabarwionych). Takie działanie uzyskamy po wykorzystaniu specjalnych utleniaczy do tego przeznaczonych. W tym przypadku działamy jedynie na łodygę włosa, która z resztą jest jego martwą częścią i zabieg taki nie wpłynie niekorzystnie na maluszka :)

Odnośnik do komentarza

ja rozjaśniałam bez obaw. Ale (jako fryzjerka) staram się zawsze używać kosmetyków bezpiecznych  - z najniższą zawartością amoniaku... Przy rozjaśnianiu jeśli tylko mogę stawiam na Artistique Beach Blonde - rozjaśniacz do włosów bez amoniaku [reklama usunięta] spacer.png

 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...