Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

Na FB zwróciłam jednej dziewczynie ( zresztą, już o niej Siwa chyba pisała, że wykorzystuje dziecko i bierze na litość ) że grać z 2 kont w jednym konkursie to pazerność ( swoje i męża ). Pożaliła się na tablicy i stwierdziła, że chyba czuję zagrożenie - hahahaha - dobre :) I że ma takie prawo - no niby ma, ja jej nie bronię.

A z wygranych - wczoraj listonosz dostarczył torbę z TIC TAKA - sądziłam, że będzie solidniejsza... Ale córa i tak się cieszy :)

A na blogu - współpraca nowa - zapraszam zainteresowanych.

Witam. Bardzo proszę o głosik - MOJE - https://mastertlc.sslpro.pl/list/more/id/429 - 2x klik i będzie moje - naleśniki

zapraszam na bloga: http://kolorowo-torcikowo.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

Ruszyła rekrutacja do projektu "MAM DZIECKO-PRACUJĘ"! Realizatorzy projektu zapraszają rodziców z Poznania, Piły, Kalisza, Konina i Leszna do udziału w bezpłatnych warsztatach z zakresu work-life balance tj. godzenia życia zawodowego i prywatnego! Więcej informacji znaleźć można tutaj https://www.facebook.com/events/289903357778277 oraz na portalu MAM DZIECKO - PRACUJE

U mnie wczoraj próbki Pharmaceris i Biofficina Toscana

Zapraszam do siebie Świat kobiety i jej dziecka
Zyskam zyskaj
i na profil bloga na FB:TUTAJ

Odnośnik do komentarza

martamp
Na FB zwróciłam jednej dziewczynie ( zresztą, już o niej Siwa chyba pisała, że wykorzystuje dziecko i bierze na litość ) że grać z 2 kont w jednym konkursie to pazerność ( swoje i męża ). Pożaliła się na tablicy i stwierdziła, że chyba czuję zagrożenie - hahahaha - dobre :) I że ma takie prawo - no niby ma, ja jej nie bronię.

A z wygranych - wczoraj listonosz dostarczył torbę z TIC TAKA - sądziłam, że będzie solidniejsza... Ale córa i tak się cieszy :)

A na blogu - współpraca nowa - zapraszam zainteresowanych.

Marto- a jak organizator się na to zapatruje? Wykazał jakiekolwiek zainteresowanie?

Firma Bebiko zorganizowała konkurs, w którym prócz tradycyjnych nagród pod postacią mleka są również nagrody gwarantowane.

Wystarczy posiadać aktywne konto w Bebiklubie i wypełnić psychotest, który określa Wasz stosunek do macierzyństwa. Gdy zaznaczycie najbardziej odpowiadające Wam warianty pojawi się puste pole, przeznaczone do udzielenia odpowiedzi na pytanie otwarte.

Następnie uzyskacie możliwość pobrania darmowych szablonów i Bebinotki.


BebiKlub, Bebiko - Konkurs

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

lilithbb
Krem mam i ja.
Niestety u mnie jest źle - moja kruszyna w brzuszku jest chora :( Nie będzie mnie jakiś czas.

lilithbb
niestety jest bsrdzo zle jesli przezyje to bedzie chora cale zyciex
dziekuje za wsparcie czasami go bardzo brakuje...

Kochana dużo siły życze , może się zdarzy jeszcze cud , lekarze tez sie mylą znam takie przypadki.
martamp
Na FB zwróciłam jednej dziewczynie ( zresztą, już o niej Siwa chyba pisała, że wykorzystuje dziecko i bierze na litość ) że grać z 2 kont w jednym konkursie to pazerność ( swoje i męża ). Pożaliła się na tablicy i stwierdziła, że chyba czuję zagrożenie - hahahaha - dobre :) I że ma takie prawo - no niby ma, ja jej nie bronię.

A z wygranych - wczoraj listonosz dostarczył torbę z TIC TAKA - sądziłam, że będzie solidniejsza... Ale córa i tak się cieszy :)

A na blogu - współpraca nowa - zapraszam zainteresowanych.

Chyba wiem kogo masz na myśli. Amnie dziś jedna wyzwała od oszustek wygrałam 3 dni w Krakowie w konku gdzie wybierało Jury. Niektórzy już całkiem pogłupieli.

Czekam na moje wygrane i doczekać sie nie mogę a mam ich sporo; rower, ebook, aparat fot. serum 2h, maskara loreala, zestaw kosmetyków nawilżających,pucharki do lodów.

Odnośnik do komentarza

dziewczyny mnie sie wydaje,że jak ktos wygrał to moze z tym zrobic co chce...
wiec nie przejmuje sie i nie nagabuje!
pozatym sama wygralam nokie asha i ja sprzedalam bo kasa wazniejsza!:36_1_21:

a ja dostalam wczoraj swieczke ozdobna wygrana
i dzis email z poczty cukierkowej-wreszcie!:smile_move:

Odnośnik do komentarza

lilithbb
niestety jest bsrdzo zle jesli przezyje to bedzie chora cale zyciex
dziekuje za wsparcie czasami go bardzo brakuje...

Przykro mi... :Płacz: Ale... nie poddawaj się, ja nie miałam teoretycznie szans na donoszenie ciąży (synowi groziło skrajne wcześniactwo, 10% szans na przeżycie, zero medycznych sposobów na to, żeby pomóc) i nie wiem jak, mijał dzień po dniu i udało mi się urodzić w terminie w 100% zdrowe dziecko - ono jest wymodlone, nawet lekarze to powiedzieli. Spędziłam kilka miesięcy w szpitalu, widziałam dziewczynę, która donosiła ciążę częściowo pozamaciczną (!) - też wymodlone dziecko... Słyszałam o dziewczynce, która na usg nie miała nerek, po urodzeniu je już miała (zakwalifikowane jako cud JPII). Żeby nie wiem co - nie poddawajcie się!

Tomek ur. lipiec 2011 / Ola ur. wrzesień 2013

Odnośnik do komentarza

ela84
lilithbb
niestety jest bsrdzo zle jesli przezyje to bedzie chora cale zyciex
dziekuje za wsparcie czasami go bardzo brakuje...

Przykro mi... :Płacz: Ale... nie poddawaj się, ja nie miałam teoretycznie szans na donoszenie ciąży (synowi groziło skrajne wcześniactwo, 10% szans na przeżycie, zero medycznych sposobów na to, żeby pomóc) i nie wiem jak, mijał dzień po dniu i udało mi się urodzić w terminie w 100% zdrowe dziecko - ono jest wymodlone, nawet lekarze to powiedzieli. Spędziłam kilka miesięcy w szpitalu, widziałam dziewczynę, która donosiła ciążę częściowo pozamaciczną (!) - też wymodlone dziecko... Słyszałam o dziewczynce, która na usg nie miała nerek, po urodzeniu je już miała (zakwalifikowane jako cud JPII). Żeby nie wiem co - nie poddawajcie się!

zgadzam sie!

Odnośnik do komentarza

Aldona ale dziewczyny pisały o sprzedaży kosmetyków otrzymywanych do testów na blogu. Takie zachowania to już przegięcie...
A nagrody - pewnie - można sprzedać, jesli nie potrzebne.

Gonia - super :) Ja już zwątpiłam, może znowu zacznę...

Witam. Bardzo proszę o głosik - MOJE - https://mastertlc.sslpro.pl/list/more/id/429 - 2x klik i będzie moje - naleśniki

zapraszam na bloga: http://kolorowo-torcikowo.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

lilithbb
niestety jest bsrdzo zle jesli przezyje to bedzie chora cale zyciex
dziekuje za wsparcie czasami go bardzo brakuje...

Beatko trzymaj się cieplutko, dużo zdrówka dla Was, wiara potrafi czynić cuda więc się nie poddawaj :*

martamp
Na FB zwróciłam jednej dziewczynie ( zresztą, już o niej Siwa chyba pisała, że wykorzystuje dziecko i bierze na litość ) że grać z 2 kont w jednym konkursie to pazerność ( swoje i męża ). Pożaliła się na tablicy i stwierdziła, że chyba czuję zagrożenie - hahahaha - dobre :) I że ma takie prawo - no niby ma, ja jej nie bronię.

A z wygranych - wczoraj listonosz dostarczył torbę z TIC TAKA - sądziłam, że będzie solidniejsza... Ale córa i tak się cieszy :)

A na blogu - współpraca nowa - zapraszam zainteresowanych.
Ona przegina po całości, mam już jej dość, jak tak można ;/

goniaa00
wygrałam buty w konkursie "Zgarnij buty", fajnie może te będą lepsze niż z modo.pl

siwa Ty chyba też wygrałaś?
Tak :smile_jump: udało się i mnie :D

"Prosiłam o wszystko by cieszyć się życiem, dostałam życie by cieszyć się wszystkim"
http://darmowe-probki.blogspot.com/
http://beautydream00.blogspot.com/
zapraszam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...