Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

Na Sos rodzice, gdzie możecie przeczytać moje artykuły mamy konkurs.

Zachęcam wszystkich rodziców maluszków do wzięcia udziału.

Szczegóły Strony internetowe Bydgoszcz | Pozycjonowanie Bydgoszcz | Skuteczny copywriting

Na Ofeminin można kolejny raz zgłosić się do testowania. Tym razem do zdobycia są produkty do włosów Gliss Kur.
Klub Ekspertek - ofeminin.pl

Udało mi się nawiązać współpracę z firmą Nuk.

Od producenta otrzymałam kilka przydatnych dla mojego dziecka artykułów.

Dzięki akcji TESTUJĄCA MAMA mogłam w zamian za recenzje ww produktów otrzymać za darmo kubek, szczoteczkę, nożyczki, próbki płynu oraz wkładek laktacyjnych.

Jeśli posiadacie bloga, piszecie recenzje, publikujecie swoje artykuły w sieci i chcielibyście nawiązać współpracę z firmą NUK, możecie skontaktować się z działem PR i zaproponować współpracę.
Akcesoria dla niemowląt marki NUK / Kontakt

edit. Przepraszam za pierwszy link- nie odsyła do konkursu tylko do głównej strony portalu. Wystarczy kliknąć w banner na głównej str.

Zapraszam

Doł

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Kugelchen
Juppi udało mi sie wygrać dziś w Butyku na FB -kozaki. A już zwątpiłam w to ,że tam można wygrać

a co napisalas aby wygrac?
ja juz tyle razy gralam ze....:36_2_4:

Wiesz męczyłam ich o te kozaki od grudnia codziennie, pisałam bajki, wiersze, opowiadałam im co mi sie przydarzyło i to dlatego , że nie mam tych butów. I dziś napisali, że pewna fanka już od dawna ich męczyła haha

Dziewczyny ile napisałyście raportów do ambasady bo ja 11 w tym kilka po kilka osób

A te które testują odżywke loreal wysłałyście to świadczenie , że wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych, bo ja nie i dopiero dziś zobaczyłam w emailu od nich i wysyłalam jeszcze raz emaila z oświadczeniem

Mam prośbe do Was macie jeszcze namiary na t Bruno Banabi muszę do nich napisać bo ten zestaw męski do tej pory nie przyszedł.
Goonia +170

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...