Skocz do zawartości
Forum

Darmowe próbki


maczetka

Rekomendowane odpowiedzi

znalazłam gdzieś linka do oceanic i mi przysłali:) dawno zamawiałam wiec nawet już nie pamiętam. Iskierko warto prześledzić ten wątek od początku tam podawałyśmy linki. może tam znajdziesz

a tu podaje linka do vichy

rejstrujecie się wypełniacie test i czekacie

Utworzenie konta

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

justysia_k
aldonka23
mi napisali e-maila,ze wyślą mi płyn do kapanaia bedtime az 500 ml!!!!!!!!!!!!!!!!1:love_pack:

mam to samo :D

Mi też właśnie dziś w mailu to zakomunikowali - cieszę się, tylko szkoda, że jeszcze nie doszedł, bo dziś akurat musiałam kupić płyn dla córci, bo właśnie się skończył. Ale nic, będzie na zapas :)

Odnośnik do komentarza

Ja też dostałam płyn z Johnsons- dzisiaj już przyszedł poleconym priorytetowym :-) a i dostałam maila ze streetcomu, ale sie nie zakwalifikowałam, bo mój mały ma skazę białkową więc i po co mi produkty mleczne :-) A tak pozatym, są fajne stronki, które pozwalają spędzić czas przy komputerze i coś z tego mieć, chodzi mi o ankiety. Jest to owszem długotrwały proces zbierania punktów, ale ja ostatnio dostałam bon na zakupy na 50zł :-D gdzieś indziej zamówiłam sobie właśnie toster a znowu w innej brakuje mi 10 000 pkt do zdobycia bonu na 50 zł w sieci SMYK :-) jeśloi byłby ktoś zainteresowany to poproszę o wysłanie maila na pw a wyślę zaproszenie. Nie będę ukrywać, ze od każdej zarejestrowanej osoby dostaję punkty, ale to się Wam opłaci a maszyna przecież działa dalej :-)

Zapraszam na mój blog:
Dzięgielowska.pl

Odnośnik do komentarza

mika3008
Ja też dostałam płyn z Johnsons- dzisiaj już przyszedł poleconym priorytetowym :-) a i dostałam maila ze streetcomu, ale sie nie zakwalifikowałam, bo mój mały ma skazę białkową więc i po co mi produkty mleczne :-)

ja tez dostała i dzieci wykapane w płynie!!!
a e-maile ze strretcomu nie dostałam...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...