Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

Mysle caly czas bardzo intensywnie o tej kwiaciarni, ale ....
No wlasnie mam tyle watpliwoasci ze szok.M nic sie nie odzywa i nie wiem co on o tym wszystkim mysli, mama tak samo.A ja sama chyba nie mam na tyle odwagi zeby to zrobic.
Do tego dochodza jeszcze koszty, musialabym wziasc jakis kredyt na lokal, jego remont i na towar, a to bez sensu.jak wtopie to z kad pozniej bede miala na raty????
Nie no naprawde mam dola

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sowka
Mysle caly czas bardzo intensywnie o tej kwiaciarni, ale ....
No wlasnie mam tyle watpliwoasci ze szok.M nic sie nie odzywa i nie wiem co on o tym wszystkim mysli, mama tak samo.A ja sama chyba nie mam na tyle odwagi zeby to zrobic.
Do tego dochodza jeszcze koszty, musialabym wziasc jakis kredyt na lokal, jego remont i na towar, a to bez sensu.jak wtopie to z kad pozniej bede miala na raty????
Nie no naprawde mam dola

kurcze, no masz zgryza z tą kwiaciarnią, bo kasy na początek trzeba będzie wsadzić, a zaczynać od kredtyu? też nieciekawie. Ciężki orzech do zgryzienia i nie poradzę Ci - chocbym bardzo chciała - bo nie jestem w twojej sytuacji i położeniu. Musicie sami zdecydować.

Odnośnik do komentarza

oj Tusiu chyba na prawdę ssawka ci sie włączyła:D hehe
a jak mowa o jedzeniu to musze zmykać,obiad nawet nie zaczęty.musze zrobić sos na 2dni,obrac ziemniaki i zrobic mizerie.ALE MI SIE CHCE!!!!!!!!...kurcze ja jeszcze kawy dzis nie piłam.ale to w między czasie jak będę gotować.uciekam dziewczyny bo jak teraz nie wstanę to już dziś z kanapy dups** nie podniosę!


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...