Skocz do zawartości
Forum

Mamuśki z Polski i nie tylko :)


Rekomendowane odpowiedzi

dzięki Anetko za słowa otuchy,masz rację że to też jest teścia wina,bo niepowinien go przyjmować,tylko wykopac za drzwi,ale mojemu tesciowi pewnie tylko o to chodzi żebysmy się rozstali.:36_1_77:ale mój M też jest H...a>wart,robi co chce,moje zdanie się nieliczy,on i tak wyjdzie do kolegów i tak,nawet jak ja wyrażę swój sprzeciw,to i tak wyjdzie,on wogóle ani z moim zdaniem,ani ze mną się nieliczy,ja jestem według niego tylko głupią blondynką,a on jest najmądrzejszy.:36_1_22:mam już tego wszystkiego dość,teśc zawsze widzi winę synowej,a nie syna,on żle robi,ale to ja jestem tą czarną owcą według niego.na synusia złego słowa niepowie,a na mnie napewno suchej nitki niezostawił,taki jest mój teść

http://s4.suwaczek.com/200609195173.png

Odnośnik do komentarza

izek78
dzięki Anetko za słowa otuchy,masz rację że to też jest teścia wina,bo niepowinien go przyjmować,tylko wykopac za drzwi,ale mojemu tesciowi pewnie tylko o to chodzi żebysmy się rozstali.:36_1_77:ale mój M też jest H...a>wart,robi co chce,moje zdanie się nieliczy,on i tak wyjdzie do kolegów i tak,nawet jak ja wyrażę swój sprzeciw,to i tak wyjdzie,on wogóle ani z moim zdaniem,ani ze mną się nieliczy,ja jestem według niego tylko głupią blondynką,a on jest najmądrzejszy.:36_1_22:mam już tego wszystkiego dość,teśc zawsze widzi winę synowej,a nie syna,on żle robi,ale to ja jestem tą czarną owcą według niego.na synusia złego słowa niepowie,a na mnie napewno suchej nitki niezostawił,taki jest mój teść

kochana moj tez wiecznie uwaza sie za najmadrzejszego a mnie wiecznie za glupia bladynke.ale ja sie nie daje czasami mu tak dopieke bo sobie nie pozwole na takie traktowanie i tez jak twoj robi co chce ja powiedzialam ze wszystko do czasu az sie wkur...i wybuchne i na tym sie skonczy jesli do niego nie dotrze co robi,to sie porzegnamy zobaczymy wtedy jak narazie jest wzglednie ale znajac zycie nie na dlugo

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

Odnośnik do komentarza

:love sick:on twierdzi że bez niego jestem nikim,pójdę na dno,ale to chyba on tak wyląduje bez nas,nas się wyrzekł na rzecz tatusia i kolegów,i to on ma więcej do stracenia,bo ja mam Julkę,mojego najdroższego skarbusia,kocham ją nad życie,a on niema już w tym momencie rodziny:dziecka i żony,bo to my powinnysmy być dla niego najważniejsze, a nie tatuś czy koledzy!niewiem o co mu chodzi,ma ugotowane,posprzątane,wyprane,i jeszcze narzeka,seks ma bardzo rzadko,bo tak jakos po urodzeniu Julci niemam zbytnio ochoty,a więc kochamy się raz na2miesiące,no i ten problem z powodu braku seksu też jest powodem do naszych kłótni.niedzwoni dzisiaj wogóle,wydaje mi się że on niedorósł do tego żeby mieć żonę i dziecko.jest ode mnie młodszy3lata,ma dopiero31.

http://s4.suwaczek.com/200609195173.png

Odnośnik do komentarza

Witam drogie kolezanki.
Widze ze mamy wojne babsko-meska.Niezle.Ja tez sie dolacze do tego.Moj M tez ma nas w dupie i nawet kiedys zaczal przebakiwac ze sie wyniesie,bo nas ma dosc.Niech idzie.Glupia,garbata ani slepa nie jestem.Prace znajde,(tylko ze bym miala maly problem z Nikusiem),ale i to by sie rozwiazalo.Nie my pierwsze i nie ostatnie.Zostaja dziewczyny z dziecmi,ale sa jeszcze faceci ktorzy potrafia pokochac nie swoje dziecko,i dla dziewczyny byc fantastycznym facetem.My to jestesmy takie glupie.Urabiamy sie po lokcie.Gotujemy objadki i chce sie z...ac zeby bylo dobrze.Inne to sie wcale nie przejmuja niczym.Jak jej sie nie chce nic robic w domu to walnie suchy prowiant na stol i wszystko.
Trzymam za was kciuki dziewczyny.NIE DAJCIE SIE!!!!!SOLIDARNOSC JAJNIKOW JEST I MUSIMY SIE TRZYMAC RAZEM.

DEVA kuchnia jest przecudna.Po tym co bylo wczesniej na zdjeciach to jest bosko.Ale powiedz gdzie masz kuchenke??I lodowke??Mozesz tez wstawic zdjecia jak to wyglada??
IZEK Julcia to niezly lotopirz.Cale szczescie ze nic sie nie stalo groznego.
KAROLA to mialas niezle natchnienie na takie sprzatnie.Mnie tez jak wezmie to nie umiem skonczyc.A z Olo jestes pewnie dumna ze ci tak pomogl.Super.
TUSIENKO a co u was??Jak zdrowko??
SOWKECZKO a co cie bierze jakas chorba??Powiedz M niech cie wygrzeje.A powiedz wkoncdu cos o tych badaniach Olisia.Czy wszystko w pozadku??

U mnie dzieci juz zdrowe i Majeczka jest przeszczesliwa ze jutro idzie do przedszkola.Dzionek mija jak codzien.Rano pobodka o 7.Sniadanko,moj NIko zrobil sie bardzo wybredny.Jak czegos nie chce to tak zacisnie usta ze nic nie wcisnie mu sie do buzi.Teraz mam chwile bo krasnal maly spi,a Majeczke zjada drugie sniadanie(chcleb zapiekazy z serem w mikrofalowce)ostatnio moze jest to na okraglo.A poza tym Nikodem zaczyna przejawiac zdolnosci taneczne.Jak tylko uslyszy muzyke to zaczyna machac raczkami,dupa kreci i sie kiwa jak zawodowiec.A najlepsza pozycje to ma jak kuca.Wyglada jak sumo.Podpiera sie na bokach i moze tak kucac dobra chwile.I sie nie wywroci.Jest obledny.Powiem wam szczerze ze przy Majeczce bardzo wszystkim sie przejmowalam,balam sie o wszystko.A przy Nikusiu jestem juz odwazniejsza.Nie martwie sie ze nawet jak upadnie to mu reka odpadnie.Byla u mnie szwagierka i jak widzialam jak sie wszystkim przejmuje i panikuje o wszystko to szok.Przy drugim dziecku nabiera sie troche odwagi do niektorych rzeczy i takiego dystansu.

Lece troche do dzieci.Moze jakis spacerek.Milego dzionka i duzo zdrowka.

http://abcslubu.pl/suwak/11_06_2008_7_8_2004_61.png
http://www.suwaczek.pl/cache/411d847998.png
http://www.suwaczek.pl/cache/6f8828004a.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/16112008094.jpg[url=http://parenting.pl/galeria/showphoto.php/photo/11663][img]http://parenting.pl/g

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny
wracam do was po malej przerwie wiedzę ze jestem w temacie...miałam z M nieziemską przeprawę,dlatego nic sie nie odzywałam bo nie miałam nic sensownego do powiedzenia,tylko bym smęciła.z M nadal ciche dni,bo nic do tego głaba nie dociera,a mi już niedaleko do tego żeby tym wszystkim pier...nąć i się z nim rozejść...
aneta witam po długiej przerwie:bye:miło ze do nas wróciłaś!
izek fajnie ze do nas dołączyłaś...świeża krew na forum:Oczko:
oj tym facetom na jesień coś się poprzestawiało w tych durnych łepetynach.zachowują się jak kilkuletni smarkacze a nie mężowie,ojcowie i glowy rodziny(wlasnie to przerabiam).
zobaczysz przemysli duren przez pare dni i wroci na kolanach,bo nie zdaje sobie chyba sprawy ze ma to co w zyciu najwazniejsze i sam na własne zyczenie moze was stracic.a tescia walnąć tylko,zeby starszy facet nie wiedzial ze sie niewpierdziela?!?! trzymajcie sie dziewczyny,ułoży sie mam nadzieje wszystko:36_1_67:

...no i usiadlam do pisania postu i sila wyższa skoncze pozniej.musze zadzwonic do mamy bo robia mi problemy w urzedzie pracy w Pl z wystawieniem papierka ze nie jestem zarejestrowna i nie pobieram zadnych pieniędzy z UP...wrrrrr!kochana biurokracja!
do poznie dziewczyny!


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza

izek78
:36_27_4:mój M,za miesiąc wybiera się do pracy do Norwegii,kolega go ściąga,ale ja niewiem czy to dobry pomysł,sama niewiem co mam o tym myśleć,miał wyjechać dopiero w kwietniu,ale ten kolega dzwonił w piątek i za miesiąc ma do niego jechać,ale mam nadzieje że to niewypali ten jego wyjazd:36_1_22:jak wyjedzie w listopadzie to przyjedzie dopiero na Wielkanoc.idę pod prysznic i spać,Julcia chciała spać dzisiaj u babci.dobranoc

a gdzie??
bo ja mieszkam w Oslo...w razie W moge pomoc jakby cos trza bylo...po norwesku gadam.

aneta1808
izek78
witam mamuśki.mój M się wczoraj wyprowadził do tatusia,mam nieprzespaną noc,spałam2godziny,:15_2_138:widocznie wybrał życie bez nas,wybrał kolegów,jego sprawa.teściu też powinien coś zrobić,ale on nigdy za synową się niewstawi,tylko za synusiem,jestem wkurzona,bo najbardziej mi szkoda mojej małej Julci.bo to dzieci cierpią najbardziej na tym.mam spotkanie dzisiaj z moją przyjaciółką,bo muszę się komuś wyżalić,najpierw wam,a potem jej.niewiem czy każdy żonaty facet tak sie zachowuje,że po kłótni wynosi sie do tatusia,ale mój M,właśnie tak robi.:love sick:

IZEK no to twoj maz sie zachowuje jak dziecko a tescio powienien otworzyc drzwi kopa mu zasadzic i wygonic do zony,moj jak sie poklocimy to wychodzi z domu bo do mamusi za daleko heheh..ale podejzewam ze tez by tak bylo jak u ciebie gdybysmy mieszkali w PL. naprwade wiecie co faceci to tak pusty i zalosny gatunek ze slow brakuje :36_2_43: ja nie wiem co ci faceci maja w glowach ciagle sie slyszy ze facet to facet tamto a juz o zonatych to non stop bo zawsze cos odwala...ech...ja niewiem czy naprawde mozgu nie maja nie potrafia zyc jak rodzina tylko wiecznie cos odwala a potem jeszcze pretesja ze to zony wina:hmm:

bardzo mi przykro Izku ze tak sie stalo...
ale pomysl na zimno jak juz ochloniesz -moze to i lepiej?
jak jest takim niedzielnym ojcem, tomu sie juznie zmieni...
a jak odejdzie na dobre to i ty masz szanse sobuie zycie ulozyc i poznac kogos kto bedzie cie kochal i docenial a dla twojej córki moze byc dobrą duszą...
przykro jak ojcowie o dzieciach zapominaja...moj tez tak ma, jak tylko mnie nie ma w NO to nawet smsem o zdrowie malego nie zapyta czasem nawet kilka dni i wiecej...

a jak pytacie co z tymi "dzidami" to ja wam pwiem co ja o tym mysle - za duzo kawalerow jest! kiedys kazdy kolo 30tki to rodzine mial, do pracy zapierdzielal i nie myslal o wyskokach, wspomnijcie czasy komuny - ja bylam dzieckiem wtedy ale mi sie kojarzy wszystko "bardziej rodzinnie"...
a teraz??
emancypacja kobiet - my studia, kariera, dzieci juz nie kolo 30tki ale nawet 40tki sie rodzi, nie zawieramy zwiazkow, to oni tez czuja sie zwolnieni z odpowiedzialnosci, my chcemy za duzo od nich, same jescze wiecej wymagajac od siebie - a to zawsze w wiekszosci lesery byly, "norme" odrobic i na kanape, a dzisiejszy styl zycia juz na to nie pozwala...bo czy mimo wszystko kiedys ojcowie wiecej czasu dzieciom poswiecali?? nie wydaje mi sie... teraz po prostu czesciej odchodza, bo i nieformalne zwiazki, a to rozwody uproszczone...

izek78
:love sick:on twierdzi że bez niego jestem nikim,pójdę na dno,ale to chyba on tak wyląduje bez nas,nas się wyrzekł na rzecz tatusia i kolegów,i to on ma więcej do stracenia,bo ja mam Julkę,mojego najdroższego skarbusia,kocham ją nad życie,a on niema już w tym momencie rodziny:dziecka i żony,bo to my powinnysmy być dla niego najważniejsze, a nie tatuś czy koledzy!niewiem o co mu chodzi,ma ugotowane,posprzątane,wyprane,i jeszcze narzeka,seks ma bardzo rzadko,bo tak jakos po urodzeniu Julci niemam zbytnio ochoty,a więc kochamy się raz na2miesiące,no i ten problem z powodu braku seksu też jest powodem do naszych kłótni.niedzwoni dzisiaj wogóle,wydaje mi się że on niedorósł do tego żeby mieć żonę i dziecko.jest ode mnie młodszy3lata,ma dopiero31.

moj tez mlodszy o 3 lata, skonczy 27 w listopadzie, dzieciak jak jasna cholera!
tylko ja nie planowalam z nim robic rodziny i dzieci, natura sie na mnie zemscila i wpadlam, a ze urodzilam i z nim zostalam, to mam jak mam i winic moge siebie tylko bo idiotka bylam liczac na to ze on sie w garsc wezmie i stanie bardziej odpowiedzialny - bo dla niego wystarczajaca odpowiedzialnoscia jest fakt ze do roboty chodzi i tyle...
u nas z seksem tak samo bo mnie boli fizycznie, ze strachu o nastepna ciaze,psychika siadla po depresji poporodowej, w ogole potrzeb nie odczuwam, a ze mnie boli, to nawet na "odwal się" nie daję...(a uzywam jednoczesnie 2 metod antykoncepcji i wiem zenie zajde nawet jak guma pęknie, ale mimo to schize mam)

agusia8888
Witam drogie kolezanki.
Widze ze mamy wojne babsko-meska.Niezle.Ja tez sie dolacze do tego.Moj M tez ma nas w dupie i nawet kiedys zaczal przebakiwac ze sie wyniesie,bo nas ma dosc.Niech idzie.Glupia,garbata ani slepa nie jestem.Prace znajde,(tylko ze bym miala maly problem z Nikusiem),ale i to by sie rozwiazalo.Nie my pierwsze i nie ostatnie.Zostaja dziewczyny z dziecmi,ale sa jeszcze faceci ktorzy potrafia pokochac nie swoje dziecko,i dla dziewczyny byc fantastycznym facetem.My to jestesmy takie glupie.Urabiamy sie po lokcie.Gotujemy objadki i chce sie z...ac zeby bylo dobrze.Inne to sie wcale nie przejmuja niczym.Jak jej sie nie chce nic robic w domu to walnie suchy prowiant na stol i wszystko.
Trzymam za was kciuki dziewczyny.NIE DAJCIE SIE!!!!!SOLIDARNOSC JAJNIKOW JEST I MUSIMY SIE TRZYMAC RAZEM.

DEVA kuchnia jest przecudna.Po tym co bylo wczesniej na zdjeciach to jest bosko.Ale powiedz gdzie masz kuchenke??I lodowke??Mozesz tez wstawic zdjecia jak to wyglada??
.

i masz racje kobieto:brawo::brawo::brawo:

jaknie ten to inny, a po co przy byle kim zycie se marnowac??
owszem, ciezej samej, bo i praca i czasu brak i niema kto pomoc (chyba ze ma sie to szczescie w postaci siostry , mamy itp) ale przynajmniej nikt nam nie bedzie mowil ze jestesmy do niczego!

ja po drugiej stronie kuchni mam kuchenke, ale tam teraz stoi mala zamrazarka jeszcze i druga lodoweczka, a zamiast tego beda szafki tylko same, ale je musze domowic na zamowienie 3 tygodnie zanim zrobia, dlatego zdjec drugiej strony kuchni jeszcze nie wstawilam...
a duza lodwke mam we wnece, jak patrzy sie w strone drzwi gdzie po lewej mam juz szafki , to po prawej kolo drzwi jest wneka na lodowke - jak wszystko bedzie to na pewno wstawie calosciowe zdjecie...
o widzisz, na tym zdjeciu widac wneke i to jak beda stalu szafkia w srodku miedzy nimi kuchenka (na tym zdjeciu w tym miejscu zlewozmywak na szafce lezal wtedy, teraz juz stoi na wlasciwym sobie miejscu) mam kuchnie dluga a wąską...a za zmywarka jest wejscie do pralni, w ktorej mam szafe pralke i bojler, a z niej jeszcze wyjscie na maly balkonik, bomamy w tym mieszkaniu dwa...

http://pu.i.wp.pl/?k=MzQ2MzEzNjEsMjY4MzIx&f=DSC08121.JPG

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

dzięki mamuśki za słowa otuchy,Deva-mieszkanko masz piękne,widać że to wyłącznie twoja zasługa,bo facetowi to wszystko jedno jak mieszka,wiem to po moim M,Asica-dzięki też za twoje słowa otuchy,niestety mój mąż nigdy niedorośnie do tego żeby być normalnym mężem i ojcem,ale zanim on się otrząśnie to może być już za póżno,bo ja wiecznie czekać na niego niebędę.Agusiu-dziękuję też tobie za słowa otuchy,masz rację że przecież my kobiety niejesteśmy ani garbate,ani zezowate żeby sobie nieznależć normalnych facetów,którzy będą szanować nas i nasze dzieci i kochać.tego kwiatu jest pół światu.:36_27_4:nie on to jakiś inny,normalny,odpowiedzialny facet.Sowko-jak tam twoje zdrówko?,mam nadzieję że w porządku,a z badaniami Olinka oki?no i jak wytrzymujesz w tej nudnej pracy z tymi nudnymi ludżmi?Karola-co u Ciebie?jak tam pleśniawki Basienki?,i jej zdrówko?:36_33_18:a co u Olka?mam nadzieję że oki?:Kiss of love:

http://s4.suwaczek.com/200609195173.png

Odnośnik do komentarza

wyobrażcie sobie że mój M,wrócił ze spuszczonym ogonem dzisiaj po pracy,ale ja sie nawet słowem do niego nieodzywam,teraz za to odpokutuje,bo niemam zamiaru mu odpuścić,tym razem zawalił na całej linii.:tenis:Julcia już śpi,7pażdziernika przyjeżdża do przedszkola teatrzyk,a5pażdziernika Julcia będzie miała robione zdjęcie w przedszkolu do kalendarza,w pażdzierniku też będzie pasowanie na przedszkolaka.:zwyrazami_milosci:łuk brwiowy powoli się goi,narazie ma wszystkie kolory tęczy,ale naszczęście jej się nic niestało poważniejszego.ach te nasze dzieciaki:15_2_138:,ale zimno się zrobiło,w końcu mamy już polską złotą jesień.M chce żeby Julcia miała rodzeństwo,ale narazie o tym niemyślę w takiej sytuacji,jaka teraz jest między nami,musiałby się mój mąz zmienic o360stopni.Julcia to nasze upragnione dziecko,w2003r pierwszą ciążę straciliśmy,to była ciąza bliżniacza,na14lutego miałam termin,nasze dzieci miały by teraz w lutym2010po6lat,a Julcia ma3latka,jej rodzeństwo by było3lata starsze od niej.widocznie tak miało być,ale zawsze zapalam 2małe znicze na grobie małego dziecka,i Bogu dziękuję że Julcia urodziła się zdrowa jak ryba,dostała10punktów Abgara,miała tylko asymetrię lewej strony,ale chodziłyśmy na rehabilitację,nadal chodzimy jeszcze na kontrole raz na pół roku,i Julcię wyprostował rehabilitant ćwiczeniami,jak skończyła3tygodnie to była pierwszy raz.:36_13_3:

http://s4.suwaczek.com/200609195173.png

Odnośnik do komentarza

Hej z wieczora
Dziewczyny dostałam wiadomość od Guni.Kazała Was pozdrowić i powiedzieć, że u niej wszystko ok.Wróci do nas jak tylko najdzie ją wena na pisanie. Tak że czekamy Guniu z niecierpliwością :zwyrazami_milosci:

Aga uśmiałam sie z tego "suchego prowiantu " bo hasło jest mi dobrze znane :sofunny::sofunny::sofunny:
A Nikoś jaki tancerz sie robi :) ale nic dziwnego urodził sie wkońcu prawie na weselu : )

Asiu mam nadzieje, że u Ciebie jakoś sie poukłada i wszystko będzie dobrze.Buziaki dla Balbiny :zwyrazami_milosci: A te urzędy to tylko same problemy robią zamiast pomagać.

Tusiu co u Was, jak Mati w przedszkolu ?

Karola posprzątałaś już wszystko ?

Aneta mamy podobne podejście do fecetów. Z nimi trzeba krótko :bigboulay:

Deva a jak ma sie Vick ? No i jak Ci idzie dokańczanie remontu ?

Dziewczyny wyniki Olka są w normie i nic sie nie dzieje ( nie pisałam o tym ?) Też troche sie uspokoił choć ma jeszcze napady złości ( tak jak dziś ), ale to chyba ma każde dziecko.Ja już dziś troche lepiej sie czuje, ale jeszcze mnie katar męczy i doszedł do tego kaszel.Dostałam dziś swoją pierwszą wypłate i przepuszce ją całą na ciuchy :36_1_1: a co, raz mi chyba wolno ? M już sie szykuje psychicznie na te zakupy i nawet stwierdził żebym lepiej poszła z jakąś koleżanką. Idzie któraś ? :yuppi: Jemu też coś kupie już taka nie będe :auto:
Dobra późno sie zrobiło, a ja jak zwkle ślęcze nad klawiaturą i szlak mnie trafia :36_2_51::lup:
Dobranoc i do jutra :Kiss of love::in_love2:

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200701201762.png

Odnośnik do komentarza

Sóweczko kochana Vic zdrów jak ryba, broi jak co dnia, ja dzis upieklam pierwszy w zyciu chleb na zakwasie wlasnorecznie 5 dni karmionym i wyszedl ballissimo!!!
a zdjecia sa juz tu, zajrzyj kilka stron do tylu, bo wstawialam, kuchnia natenczas prawie skonczona, domowic szafki musze ilistwy pozakladac ale tojakjeszcze raz drzwi z kuchni do pralnie przemaluje, korytarz ok, drzwi jeszcze na raz domalowania zostaly mi okna i listwy w 2 pokojach ale to ja chrzestna przyjedzie za tydzien zajacmi sie malym, to juz calkowicie sama zrobie...
no i ta jedna sciana w salnie, do tego chlopow musze naciagnac...
rok temu wwiercili sie z zewnatrz bloku przy remncie elewacji, malz to zapchal betonem i szpachla, ale mu nierowno wyszlo i poprawic trzeba...
uciekam do spania bo padne...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Izku,

  • [*] dla twoich bliźniaków...
  • moja przyszywana siostra od przyszywanej mamy (mam je zamiast swojej wlasnej matki, zerwalam kntakty z nia,nie zasluzyla na mnie i zreszta sama sie mnie wyrzekla w imie swego męża)
    to jest z bliźniaczek, tylko druga p urodzeniu dziewczynka zmarla...a ja sie w tomiejsce energetycznie wpasowalam...
    wiec jesli o energie chdzi, tomoze u ciebie tez te "luki" sie wypelnia i bedzie jeszcze dwojka rodzenstwa, czego ci zyczę :)

    http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
    www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

    Viking - Victor Leon

    Odnośnik do komentarza

    Dzień dobry wszystkim!
    Nie pisałam parę dni (choć czytałam) i teraz juz nie wiem co komu mam napisać - taki ruch, że aż miło :))))))
    Dziewczyny, współczuję Wam tych przekopów z mężami. Niestety, czasmi jest pod górkę, czasami są kryzysy, a czasami poprostu faceci okazują się totalnymi kretynami.
    Ja mam na to swoją teorię, wziętą z obserwacji i powiem wam tylko jedno - nie dajcie się zapędzić w kozi róg, albo raczej kuchni róg i nie dajcie zrobic z siebie służących. Więcej nie będę rozwijac tematu, może innym razem jak pewne emocje opadną.
    Wszytkim życzę rozwiązania problemów, dojścia do ładu i składu z facetami i dużoooo, dużoooo sił na walkę!!!!!!

    Basiu, Izek - może nasze aniołki razem w niebie się bawią - tak jak napisała Basia? Tak wiele osób to spotyka, że aż wydawałaby sie to niemożliwe - a jednak. Na każdym kroku, kogo bym się nie spytała, to albo któraś poronila, albo zna ze swojego najbliższego otoczenia. Bardzo to przykre :(

    Sówko - nie pisałas nic o wynikach Olka ;) Dobrze, że jest dobrze ;))) A na zakupy możesz mnie zabrać zamiast M:smile_jump: Pomogę, doradzę, a przy okazji może się na cos załapię :wybierz_mnie:
    Deva - fajna kuchnia, też mi się podoba :)) a najbardziej to zmywarka :)))))) Ja nie mam gdize postawic zmywarki i każdemu jej zazdroszczę... A nie mam, bo mam bardzo niewymiarową kuchnię i jak się wprowadzaliśmy 7 lat temu to robiliśmy meble do kuchni na wymiar i jak jakies głupki nie pomyśleliśmy o tym, żeby zrobic miejsce. A teraz to trzeba by całą kuchnię rozwalić, żeby wstawić. Nie opłaca się niestety ;(((
    Karola - co tak malutko się ostatnio odzywasz??? czekam na jakiegoś długiaśnego posta od Ciebie!!!!!
    Guniu - czekamy na Ciebie, mam nadzieję, że wena pisarska szybko wróci i się tu spotkamy niedługo!!!!

    A co u nas? Nic ciekawego, ruszyło się trochę z przedszkolem (nie gniewajcie się, ale przekleję post, który pisałam na "przedszkolakach")
    Mateusz zalicza się niestety do tych, którym aklimatyzacja powoli idzie, ale ten tydzień jest już super! Dopiero teraz przestał płakać rano, wczoraj nawet dostał nagrodę (czerwone serduszko przyklejane do koszulki) za super zachowanie
    Stwierdziłyśmy dziś rano z panią, że on lepiej się czuje w mniejszej grupie dzieci, a w tym tygodniu jest u nas masakra, ponad połowa jego grupy jest chora. I tych dzieci jest 12-13, a nie 25, uwaga pań też jest bardziej na nich skupiona niż przy całej grupie.
    Co do chorób, to cały ubiegły tydzień zostawiłam go w domu, bo był przeziębiony.

    A z nowości to przedwczoraj dziecko zaśpiewało mi 3 całkiem nowe piosenki, pokazuje nowe zabawy, opowiada jak poszedł sobie do innej grupy (6 latków) i tam siedział z dziećmi i słuchał jak Pani ksiązkę czytała, a jakaś dziewczynka sie nim opiekowała;), Wczoraj znowu był w grupie 4 latków i bawił się z ich panią ;)))
    Te wędrówki chyba są spowodowane małą frekwencją i panie chyba im pozwalają bawić się z innymi grupami.

    I tak to wygląda.
    Ja wracam do pracy, a wszystkim życzę zdrówka i ładnej pogody i usmiechu i grzecznych M i mało problemów!!!!!

    Odnośnik do komentarza

    WITAJCIE....
    Dzies odcinaja mi neta bo skonczyla mi sie umowa a ze bede wyjezdzac wiec nie przedluzalam no i niestety nie odezwe sie przez jakis czas chyba ze bede miala z kad to napisze napewno,dzis przyezdza moj maz okolo 13 juz bedzie mamy troche zalatwien ze chrztem no i konczymy remat na wsi wiec nie mam pojecia kiedy dokladnie bedziemy w LONDYNIE ale postaram sie odezwac jak wspomnialam jak bede miala z kad....
    ZYCZE WSZYSTKIM DUZO ZDROWECZKA,SILEK W WALCE O SWOJE IZA :) NIE PODDAWAJ SIE TRZYMAJ KROTKO JA DZIS SWOJEGO PRZETRZEPIE BO ZASLUZYL JUZ...
    I BUZIACZKI WSZYSTKIM TRZYMAJCIE SIE I DBAJCIE O SIEBIE BEDE TESKNIC PAPATKI DO SKLIKANIA

    http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqt5odkiiz54rq.png
    http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqupjyeduy21no.png

    Odnośnik do komentarza

    aneta1808
    WITAJCIE....
    Dzies odcinaja mi neta bo skonczyla mi sie umowa a ze bede wyjezdzac wiec nie przedluzalam no i niestety nie odezwe sie przez jakis czas chyba ze bede miala z kad to napisze napewno,dzis przyezdza moj maz okolo 13 juz bedzie mamy troche zalatwien ze chrztem no i konczymy remat na wsi wiec nie mam pojecia kiedy dokladnie bedziemy w LONDYNIE ale postaram sie odezwac jak wspomnialam jak bede miala z kad....
    ZYCZE WSZYSTKIM DUZO ZDROWECZKA,SILEK W WALCE O SWOJE IZA :) NIE PODDAWAJ SIE TRZYMAJ KROTKO JA DZIS SWOJEGO PRZETRZEPIE BO ZASLUZYL JUZ...
    I BUZIACZKI WSZYSTKIM TRZYMAJCIE SIE I DBAJCIE O SIEBIE BEDE TESKNIC PAPATKI DO SKLIKANIA

    pa pa Aneta, zaglądaj jak tylko możesz najczęściej już tęsknimy.

    http://www.suwaczek.pl/cache/7cb043456e.png

    http://www.suwaczek.pl/cache/052d798022.png

    http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/20010811650113.png

    Odnośnik do komentarza

    Aneta - szkoda, że Cię nie będzie :(((( Mam nadzieję, że jak tylko dorwiesz neta to się odezwiesz!! Powodzenia w rozmowach z M, z chrztem, z remontem, z Londynem!
    Buziaki dla Ciebie i twojej córeczki!!!!!

    Sówko - zpomniałam Ci pogratulowac tego ważnego kroku - PRAWO JAZDY :36_1_11:
    To teraz masz się ładnie nauczyć jeździć, zdac szybko egzaminy i możesz ruszać w świat :)))))) (w tych światowych wojażach nie zapomnij o Katowicach ok?)

    Odnośnik do komentarza

    melduję sie i ja :)
    stawiam popołudniową kawuchę i juz zbieram myśli co komu miałam napisać,bo faktycznie jak Tusia zauważyła ruch u nas ostatnio jak na Marszałkowskiej:36_1_1:(tylko naszej ''mateczki forumowej'' brak) :(
    więc u nas zawieszenie broni:white_flag: wgłebiać sie nie bede w szczególy,ale jak nie wiadomo o co chodzi,to chodzi o pieniądze + jakąś glupią dumę mojego M...zobaczymy na jak długo zmądrzał-zaczynamy dziewczyny obstawiać,ja daję mu max miesiąc:lup:
    Balbina robi się łobuziak,przedwczoraj myslałam ze sie przesłyszałam,ale wczoraj juz upewniłam sie (i to 3 razy) ze moje dziecko podłapalo nieciekawe słówko!przedwczoraj powiedziałam jej zeby pozbierała klocki..i bam!a wczoraj mówię-Oli daj mamie buziaka,a ona do mnie-DADALAJ!!!!!!!:o_noo:udalam ze nie słyszę,za chwile znow,daj mamie buzi no i ona znow swoje.wiec juz jej zwróciłam uwagę i zaczełam tłumaczyć,pozniej jeszcze raz sie to powtórzyło,wytłumaczyłam i na razie cisza.nie wiem gdzie to słowo podłapała,bo akurat tego słowa ani ja ani M nie mamy we krwi.ale jaka bystra i wie do czego to słowo służy:o_noo: a wasze dzieciaczki jak z takimi słowkami?zdarzyło im się coś takiego powiedzieć?
    Sówko ja równiez zglaszam sie na ochotnika,tylko chyba nic z tego nie bedzie:(w sredniej nawet kumple prosili mnie zebym z nimi chodziła na zakupy,o kolezankach nie wspomnę.a mama ciągle ze gdzie ja sie włóczę po szkole i zebym nie ściemniała ze znów ktos poprosił mnie zebym mu doradziła:ehhhhhh:
    jak ci sie podoba na kursie?super ze sie zdecydowałaś,za rok w wakacje juz nie bedziesz musiaął sie prosić zeby M zawiózł was nad wodę:Oczko:
    wyniki Olvierka super:36_1_1:
    Guniu czekamy na przyplyw weny!
    aneta czekamy na twoj powrót i powodzenia w zalatwianiu wszystkich spraw!
    karola co u was?jak Basieńka i jej nieszczęsne plesniawki?a twoje choróbsko juz przeszło?buziaki dla waszej gromadki:36_1_67:
    Tusiu podpisuję sie pod twoimi slowami ale widzisz jak to jest,jesli my nie odpuścimy i nie bedziemy mądrzejsze rozwodów będzie 10razy wiecej.ale walczyc o swoje trzeba,bez dwóch zdań!
    a Mati mnie zaskoczył,taki z niego wędrownik?!?proszę,proszę...a do tego piosenki,zabawy,starsze koleżanki:Oczko:nagrody-super przedszkolak się z niego robi!brawo!
    Deva widać ze wzięłaś sie o roboty i to ostro!efekty zdumiewające porównując do wcześniejszego stanu!bardzo podoba mi sie podłoga w kuchni(sama podobną planuję tylko jeszcze ciemniejszą)ale czy nie gryzie się z podobną fakturą szafek?moze tylko na zdjęciu tak wyszło,albo mi sie wydaje tylko.reszta bomba!
    Izek widzisz szybko do barana doszło!nie daj mu teraz za szybko ''rozgościć się'' i wyegzekwuj swoje racje,moja skromna rada,która myśle teraz własnie i u siebie zastosowałam(moj spał tydzień na kanapie,wczoraj wrócił do łózka i myślał ze od razu dostanie wszystko na tacy!błagał wrecz,a ja twarda:36_1_1:)pogadaj z nim na spokojnie,jak juz emocje odrobinę opadną i powiedz co czujesz.moze dojdzie...
    Basiu,Tusiu,Izek

  • [*][*] dla waszych kochanych aniołków...

  • zmykam do roboty bo sie rozpisalam ...


    http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

    Odnośnik do komentarza

    Asiu - w końcu się odezwałaś :))))) Koniec wojny domowej - dobrze, oby jak najdłużej, a nie tylko miesiąc !!!!
    Z tymi brzydkimi słówkami to niestety będzie coraz gorzej ;( Łapią te nasze dzieciaki nie wiadmoo nawet kiedy, czasami wystarczy, że przyjdzie do domu jakiś znajomy, który mocno przeklina i zapomina się, żeby przy dziecku tego nie robic, a modzi niby nie słuchają, ale i tak łapią.
    Nie dalej jak we wtorem Mateusz bawi się na podłodze klockami i do mnie mówi spokojnym głosem "mamo jesteś wkulwiona?" Zatkało mnie. Odpowiedziałam że nie, a potem się pytam kto tak powiedział? A on mi na to "kulwa, kulwa, kulwa". Nie dyskutowałam więcej na ten temat, wyszłam z pokoju, za chwilę wróciłam i zaczęłiśmy o czym innym sobie rozmawaić.
    Uważam, że w tym wieku, to jeszcze nie ma co tłumaczyc, zakazywac - bo i tak tego nie pojmie, a najlepiej wogóle nie zwracac uwagi. Chyba, że stałoby się to przeklinanie nagminne to wtedy pogadałabym z nim.

    Odnośnik do komentarza

    Tusiu to Matek też dobry :gangsta:
    mnie zatkało ze Oli zna znaczenie tego słowa,nie powiedziała sobie ot tak tylko jak powiedziałam zeby posprzątała klocki(to usłyszałam dadalaj...:o_noo:)a na drugi dzien jak chcialam buziaka.wiec nie było to takie ''chlapniecie'' sobie tylko logiczne uzycie przekleństwa,dlatego za drugim razem zaczęłam jej tlumaczyć.zobaczymy czy przyiesie rezultat.już kilka razy zdarzylo jej sie powtórzyc po M kur.a ale udalismy ze nie słyszymy,bo to automatycznie po tym jak on to powiedział.ja przyznam sie ze sporo przeklinam ale nie przy Olivii,szczerze mogę napisać ze potrafie to kontrolować,za to M ciagle musze pouczać.od dziś juz zaczełam zwarac uwagę wujasowi tak konkretnie i naszym znajomym.
    mam kolezankę mieszka tu w irlandii z mama i swoją 3letnią córą,ona i matka jej klną jak szewc,po prostu tragedia i mała Julcia non stop powtarza po nich a one smieją sie z tego i jeszcze jak ktoś przyjdzie do nich to -Julcia Julcia a powiedz jak powiedziałaś wczoraj do pana,Julcia a jak powiedziałaś wczoraj na babcia...itd.kretynki doslownie bo jeszcze sie z tego smieją.a dziecko czasem nie chce powtarzać a one na nie naciskaja no powiedz no powiedz Julcia...tragedia jakie czasem baby sa glupie.i to babcia jeszcze taka madra.szkoda słów!
    tak mi wpadło do głowy zebys na drugi raz spytała Matiego a co to slowo znaczy i jak nie bedzie wiedzial to powiedz mu ze w tym wypadku-wkulwiona znaczy zła,wiec zamiast mowic takie brzydkie słowo mozesz zapytac mamo czy jestes zła?moze zadziała.Oliśka jeszcze nie jest na tyle wygadana zeby na nią to skutkowalo ale myśle ze to dość dobry sposób:Oczko:


    http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

    Odnośnik do komentarza

    :36_33_7:Hej dziewczyny,pogoda w Będzinie do bani,nawet się niechce wychodzić,mój M wrócił z pracy,pogadaliśmy,i jest oki.ale pewnie nie na długo,wydaje mi się że nawet teściu by nic niewskurał,nawet jakby z nim pogadał,M robi co mu się rzewnie podoba,teścia to on nawet niesłucha jak mu zwraca uwagę,że żonaty,dzieciaty,a w mózgu pustki.mojej winy tutaj trochę też jest,bo mu na to pozwalałam,a teraz widać efekty.

    http://s4.suwaczek.com/200609195173.png

    Odnośnik do komentarza

    Asia, sie nie gryzie, efekt zamierzony jest:yes:

    Tuśka a taka mala nablatowa zmywarke??albo wąską na blat dać? teraz modnie jak wysoko stoi a ty sie schylac niemusisz...
    nablatowala to nieiwle wieksza od duzej mikrofali...

    dziewczyny a co do klniecia to u nas jest tak: ja oklęta od dziecka po ojczymie,:takwyszlo: ale sie staram jak moge odkad w kosciele dawno temu uslyszalam "kula, kuła" ktore przerobilam z premedytacja na "buła" i wlasnie to powtarzal ...
    ale jakmnie zaskoczyl jak raz cos zawarczalam na malza a moje dziecko siedzace na nocniku zapytalo rezolutnie:

    "mamusiu, (s)pierdolilas tatusia??" w sensie opierd... dobrze wiedzialo co pyta!
    i na bank ode mnie to slyszal jak sie glosno odgrazalam dzien wczesniej ( to bylo na urlopie, i odgrazalam sie, tudziez robilam to czesto) ze go opierd....

    a dzis rano chodzil i za swoim tatusiem powtarzal " no to pizda" bo ten tak mowi jak jest niezadowolony ze co ssie nie udalo itp.

    pilnuje sie jak moge, powtarzam i zwracam uwage kazdemu kto klnie przy malym, ale dzieci tak szybko lapia...

    a najbardziej glupio jak dzieciak ci sie pyta "mamusiu jestes zły? mamusiu nakrzyczales?"
    - ja sie juz nauczylam Victora przpraszam jak nieslusznie na niego nakrzycze, bo czasem puszczaja mi nerwy i nawrzeszcze jak idiotka ...

    Izek
    trzymaj swojego krotko!!!
    nie mieknij, bo zaprzepascisz efekt!

    a tak w ogole -
    ja doszlam do wniosku ze z facetami wiele dupa zalatwisz - i stosuje terror "wychowaczy" - jak mnie wkur... malz to dupy niet a jak spelnia wymagania -to tak, w nagrode, i nawet mu to mowie ze w nagrode bo to czy tamto bo jeszcze by pomyslal ze to ja ochote mam...!

    bo juz nawet dopominac sie przestal takie mu embargo wprowadzialam w ostatnich miesiacach...

    tak wiec Asico drga dobrzescie topor wojenny zakopali ale dajmu go czuc nad glowa:Oczko:

    wiecej nie pamietam ide spac,bo dzis malz wczesnie do roboty idzie i nie pospie:Szok:

    Sówko a na te zakupy bym z toba poszla:yes:

    http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
    www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

    Viking - Victor Leon

    Odnośnik do komentarza

    :36_1_67:Hej,witam was z rana,u nas bardzo zimno,jeszcze na dodatek wieje,nielubię takiej pogody,zresztą kto lubi takie zimno.szłysmy dzisiaj na9do przedszkola i Julcia się przewróciła tak niefortunnie że bokiem główki uderzyła o chodnik,nic na szczęście jej się niestało,nabawiła sie tylko solidnego guza na główce:kura:tak płakała że zaniosłam ją na rękach do przedszkola,powiedziałam pani że jakby jej się coś działo to niech zadzwonią,ale mam nadzieje że będzie oki.robię dzisiaj spagetti z sosem bolones,o13odbieram Julcię z przedszkola,potem obiadek u babci,i do domku.popołudniu Julcia już nieśpi,wieczorem zasypia po kąpieli tak około19:30już śpi.Sowka-zamówiłam Olisiowi2pary bojówek na104,około środy ma być nowa dostawa,to mają byc.kupiłam Julci ciemno różowe ocieplane sztruksy z nadrukowanymi kwiatami z nexta,są super.z M zaczęło nam się układać,mam nadzieję że już na dobre,chodzi za mną bo ma ochotę,ale ja go wzięłam na przetrzymanie,niech się trochę pomęczy,zobaczymy co będzie dalej.nadal wychodzi wieczorami,ale jego sprawa.miłego dnia

    http://s4.suwaczek.com/200609195173.png

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się

    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...