Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny:)
Wróciłam od lekarza, wszystko jest w porządku, a mały waży 1300 g:) Ale ten czas leci jeszcze niedawno to on miał tylko pare centymetrów;)
Lekarz niestety stwierdził, że w szpitalu musze się pokazać i mam do niego dzwonić w piątek żeby się umówić na konkretny termin:/ jeden plus tego wszystkiego, że mi zrobią wszystkie badania, niestety minusów jest więcej:/
Ale dzisiaj mam dobry humor i mam nadzieje, że nic go nie zepsuje:) Mój tata dziś odebrał w końcu klucze do naszego mieszkania....:) dostaliśmy jeden miesiąc w prezencie więcej żeby je wykończyć:) a tak wogóle to te klucze to fajny prezent na moje dzisiejsze urodzinki:)

Odnośnik do komentarza

Dziękuje veronica za życzenia:)
Andzia co do płytek to ja naprawdę nie wiem...na podłogę odrazu się zdecydowaliśmy, ale na ścianę to pojęcia nie mam. Na siłę to może byśmy coś wybrali, ale nie mam zamieru kupować czegoś do czego nie jestem przekonana...
Na razie chyba zaczniemy od drzwi i paneli, bo nie myśleliśmy że mieszkanie będzie tak szybko oddane, a kafelki i tak będziemy mogli kłaść dopiero na początku sierpnia...bo tak ma przyjechać do nas wujek Piotrka żeby fachową radą służyć przy kładzeniu płytek...:)

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Magda:)
A powiedzcie mi jak to się stało że.... jestem dziś u lekarza i mu mówię, że jestem w 28 tygodniu, a on jak zawsze, przy każdej wizycie pyta mi się o date ostatniej miesiączki... spojrzał na takie swoje magiczne kółeczko i stwierdził że ja jestem w 29 tygodniu ciąży... już któryś raz z kolei stwierdził że jestem bardziej zaawansowana niż myślałam że jestem... za chwile się okaże że nie mam terminu na 23 wrzesień tylko 23 sierpień:Niespodzianka: ;)
czy ja źle myślę z tym tygodniami?? czy jak to jest??

Odnośnik do komentarza

Andzia ... przez to, ze tak latam to nawet nie mam czasu zastanowic sie jak sie czuje :)
Mam nadzieje, ze do konca lipca wszystko pokonczymy i czeka mnie dwumiesieczne blogie lenistwo :)

Gosiammm ... ja jak ide do lekarza to tez zawsze mnie sie pyta o ostatnia miesiaczke pomimo, ze mowie ktory to konkretnie dzien, na poczatku czesto mialysmy rozne wersje (nei wiem czy brala pod uwage to, ze luty mial 29 dni), ale ostatnio udalo jej sie trafic idealnie ;)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

dziewczyny jesli moge wam doradzic to nie kupujcie oliwki bo zamyka pory u dzieci a jak bedziecie mialy emulsje oliatum to oliwka wam nie potrzebna , bardzo dobrze nawilza skore dziecka . A co do masci na ciemieniuche to kupcie sobie dopiero jak ona wystapi bo moze wasze dziecko nie miec , wiec po co wydawac pieniadze .

Odnośnik do komentarza

Dziewczxyny pisałam Wam wczoraj, że podobała mi się taka kuchnia w Ikei, gdzie zamiast takich tradycyjnych małych płyteczek były trzy rządki takich większych. Co o tym sądzicie???
Kuchnia będzie dębowa, blat ciemnoszary, dałabym wtedy rząd magnolii, w srodek grafit i na dole błękit. Widziałm te płytki na żywo i są naprawdę ładne, ale boję się trochę...

Opoczno S.A.

Odnośnik do komentarza

CZeść babury:)

Gosia tak jak mówisz -m przyjdzie czas, będzie rada :sofunny:

Cafe ja n
A jak się czujecie koffane?
Mój brzuchol dzisiaj mięciutki, za to w nocy od 23 do 2 miałam taką dyskotekę, że hej. Normalnie brzuch się trząsł jak galareta, a baby wypinały tyłki w jedną i druga stronę:)
Fajne uczucie, tylko matka znowu niewyspana!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...