Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Anouk
andzia
A my po pifffku, umowilismy sie na sobote na bibe w wiekszym towarzystwie, bo przyjezdza nasz przyjaciel, chrzestny Marysi.

Anouk
to nastepnym razem zrobie tak, jak sie madrzysz:D

Magda
ja tez byłam u niej pierwszy raz, otworzyli nowy salon 200 m ode mnie, wiec polazłam. Pierwszy i ostatni raz:( A mąż jak zobaczył moją mine, to powiedział, ze nie jest tak zle. Czyli jest tragicznie. Najbardziej mnie wkurza, ze nie moge ich nawet zwiazac i mi dynda taka pseudo-grzywa:36_2_18:

kuna nawet nie smiem poprosic o fotkę ... :P

hehehe ja chciałam poprosić ale też się bałam;)

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Co prawda Kuba o tej 3 w nocy też bąki puszcza... on chyba nie umie bąków na śpiocha puszczać;)

mi sie wydaje ze wtedy mniej sie ruszaja maluchy i te baczury gdzies tam zastają sie ...no ale sie nie znam ...tylko tak jakby na to wygladało ...ile ja bym dała zeby sie nie budzić co noc i baków nie uwalniać :PPP

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Anouk
kurda bela jeszcze stary chory łazni , gile po pas mu wisza i prycha jak dzik po opryskach .... do tego rzuca palenie i nie dosc ze zre jak wieprzak i wymysla cuda nakiju do zarcia to jeszcze bez kija nie podchodz bo rozdrazniony ... poprostu jest nieznosny do kwadratu !!!

:hahaha::hahaha::hahaha: Anouk jak mi tutaj Ciebie brakowało :hahaha:

no to stawiam zaległą :kawa::kawa::kawa::kawa:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Anouk
andzia
A my po pifffku, umowilismy sie na sobote na bibe w wiekszym towarzystwie, bo przyjezdza nasz przyjaciel, chrzestny Marysi.

Anouk
to nastepnym razem zrobie tak, jak sie madrzysz:D

Magda
ja tez byłam u niej pierwszy raz, otworzyli nowy salon 200 m ode mnie, wiec polazłam. Pierwszy i ostatni raz:( A mąż jak zobaczył moją mine, to powiedział, ze nie jest tak zle. Czyli jest tragicznie. Najbardziej mnie wkurza, ze nie moge ich nawet zwiazac i mi dynda taka pseudo-grzywa:36_2_18:

kuna nawet nie smiem poprosic o fotkę ... :P

hehehe ja chciałam poprosić ale też się bałam;)

:ass:

Odnośnik do komentarza

gosiammm
Anouk
kurda bela jeszcze stary chory łazni , gile po pas mu wisza i prycha jak dzik po opryskach .... do tego rzuca palenie i nie dosc ze zre jak wieprzak i wymysla cuda nakiju do zarcia to jeszcze bez kija nie podchodz bo rozdrazniony ... poprostu jest nieznosny do kwadratu !!!

:hahaha::hahaha::hahaha: Anouk jak mi tutaj Ciebie brakowało :hahaha:

Zgadzam się:smile:
Anouk jak zapoda posta, to czasem sikam ze śmiechu:)

Odnośnik do komentarza

Amelka dziś się obudziła o 7 rano radosna, roześmiana, zaczepiała mnie- zdziwiona że ja jeszcze śpie:)
dałam jej butle i dalej w kimono...a ja już nie kładłam się, zdążyłam troche ogarnąć i zrobić farsz na pierogi ruskie...także zaraz będe lepić...
wczoraj chyba Anouk podawała przepius na cisto na pierogi...musze poszukać...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...