Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

gosiammm
Zobaczymy jak to u nas będzie. Mamy z P. kiedyś jechać do restauracji i pokażą nam zdjęcia z propozycjami jak to wszystko może wyglądać, mam nadzieję że coś nam się spodoba:)

goska,wy bedziecie miec pole do popisu.....bo to bedzie typowe wesele:).....a u mnie to raczej zrobie wiosseny akcent niz weselne dekoracje:)

Odnośnik do komentarza

gorset ale z jakimiś naramkami, nie wiem na szyję albo coś (tutaj bardziej chodzi mi o praktyczność, nie chce przez całą noc sukienki podciągać i się denerwować) rękawek raczej nie ewentualnie coś na górę do kościoła. Muszę jechać poprzymierzać. Chciałabym w miarę prostą, bez żadnych kół, falban itd. ale wyjątkową...

Odnośnik do komentarza

Juz wczoraj było uzgodnione, ze teść zawiezie Stasia do przedszkola, bo K. musiał juz o 5-tej wyjechac. No i wsjo było ok. Dziewczyny wstały dziś o 6-tej i juz nie zasnely, co sie rzadko zdarza i w zwiazku z tym o 7-mej były juz nie do zniesienia. Przed 7-mą wstał Stachu, jeszcze oczu nie otworzył, oświadczając, ze on do przedszkola nie idzie:( Jakos udało mi sie przekonac, ale mowy nie było o tym, zeby zawiozl go dziadek. No wiec musiałam ja zapitalac, a dziadek zostal z dziewczynami, które dały mu niezle popalic przez te pół godziny, ze jak wróciłam, to nawet do widzenia nie powiedział i juz go nie było:Szok: Teraz mendy zasnely a ja nie mam juz na nic sił, a miałam tyle planów...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...