Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cześć baby:)

wczoraj zajrzałam tylko na chwilę, bo mnie połamało, jestem chora...;/ i nie mam siły na nic...:36_2_45::36_2_45::36_2_45::36_2_45::36_2_45::36_2_45:
na szczęście Kacper jest zdrowy odpukać...muszimy mu dziś kupić calcium...
widzę,że dzieciaczki tez choroba bierze...
Zdrówka dla Izuni, Michałka, Stasia i w ogóle wszystkiech chorych i zdrowych żeby chorz nie byli:):28_1_19:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

mój Kacper dziś w nocy budzil się co 15min, ale mam nadzieje, ze to nie na jakąs chorobę a na ząbki..teraz śpi bidulek...;(
muszę iść dziś do lekarza...;/ bo normalnie się wykończę.;/ no i jakieś zakupy by się przydayu...;)
Magda rogaliki super:)
Vercia mój R. też ciągle w pracy, ale teraz wziął sobie urlop bo już nie dajemy rady:/
Andzia nie dziwie sie Stasiowi bidulek, ah te zastrzyki...;(
Cafe ja mogę tak liczyć na R. siostre:) a Oleczek super wygląda w roli kierowcy...;)

idę robić mleko bo maly sie obudził:(

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Kaśka duuużo zdrówka!!!
Cafe Oluś jest po prostu niesamowity. Nie mogę się nadziwić jego dorosłemu wyglądowi:)

U nas też sypie śnieg, normalnie jest bialutko. Gdzie ta wiosna???

Moje tesciowka ma dzisiaj imieniny, juz mnie szlag trafia, jak sobie pomysle, ze musze isc do niej na kawe:36_2_42:
Jestesmy ostatnio na wojennej sciezce:36_2_42:

Odnośnik do komentarza

andzia zatem szybkiej kawki:)
ja troszke sie zloscilam na swoich tesciow.....ale K mnie przekonal,ze mam miec gdzies ich gadanine.....i tak robie ale jak sobie przypomne co czasem mowia to od razu marudze i nadaje ,nadaje ,nadaje.....
teraz oczywiscie temat slubu ..... i wkurza mnie to,ze niby nic ich nie interesuje(wielce oburzeni,ze robimy sami i oni nie maja nic do powiedzenia) ale i tak musza zawsze cos skomentowac
a na dodatek w sierpniu wyprawiaja weselicha K siostrze,wiec maja porownanie....i to jest najgorsze.....

Odnośnik do komentarza

andzia
Cafe ja przez przypadek usłyszałem, jak moja tesciówka skarzyła sie Kuby babci(!!!!!), ze biedny Kubuś musi zapieprzac od rana do nocy, a ja zamiast iść do pracy, to całymi dniami w domu siedze. Zajebista jest, co?

szczerze?przepraszam ale poje.....do szescianu......mam nadzieje,ze jednym uchem wpuscilas a drugim wypuscilas!!!no co za baba!!!nie mam słow!!!

Odnośnik do komentarza

Oczywiscie, ze olałam ciepłym moczem, to co ta durna baba gada, ale wk...mnie, ze bezczelnie mnie obgaduje, a potem przyłazi jakby nigdy nic i sie panoszy!!! I sra mądrościami. Dlatego jak byliśmy chorzy, to wolałam siedzieć sama z trójka dzieciaków niż korzystac z jej pomocy!!! Niech sie wypcha!!!

Odnośnik do komentarza

czy sie moga wrtacac wiecej?w zycie to na pewno nie ,bo oni mieszkaja w zielonej gorze.....ale co do slubu to na pewno....no i oni tak tradycyjnie,biala kiecka,100 gosci.....a my szybko,tylko najblizsi....no i dziecko.....

a co do twojej tesciowej,to naprawde nie rozumiem kobiety......przeciez sama jest matka,ku....,wie ze masz trojke dzieci!!!wiec logiczne ,ze caly dzien na pelnych obrotach!
a moze czuje sie urazona,ze nie chcesz jej pomocy i dlatego tak sie zachowuje

Odnośnik do komentarza

Cafe włąśnie o to mi chodziło, ze oni organizuja slub corce i dlatego ja faworyauja. Wiesz, co mam na mysli, bo sie zakreciłam:Zakręcony:
Mimo wszystko, na pewno jest to dla Was przykre.

A co do mojej T., to pewnie po czesci ma zal, ale ja juz kiedys pisalam Wam, a jej mowilam nieraz, ze jak koniecznie chce pomoc, to niech zabiora gdzies Stasia w weekend, albo dziewczyny na spacer, bo to , ze ona tu przyjdzie i bedzie sie panoszyc pod nogami, to dla mnie zadna pomoc, tylko dodatkowy stres. Przychodzi do dziewczyn (przychodziła, narazie Stachu siedzi w domu), jak szłam do przedszkola, a potem potrafiła mnie obgadac, ze nie mam obiadu, albo mam jakiegos gotowca itd. No nienormalna i tyle. Sama jest matka, mało, od nastu lat nie pracuje, tylko siedzi w domu!!! Mam ja w nosie, Kuba tez mnie przekonuje, ze mam sie nie przejmowac, tym, co gada i musze tak w koncu zrobic.

Odnośnik do komentarza

a ja wczoraj wygrałam aukcje na allegro z taką fajną bluzą polarowa z Nexta (biała z wróżkami), jak Amelka była mała to miałam taką w rozmiarze 0-3 i teraz robiłam porządki w jej ciuchach i tak mi jej było szkoda, bo taka fajna, a malutka:( no i siadłam na allegro...patrze a tu taka sama w rozmiarze 6-9 no i wygrałam aukcje za 22 zł;))ale się ciesze bo tak lubiłam tą bluze.

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...