Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
sylrom
Cafe to faktycznie problem, trochę dziwne że świetlicy brak w szkole - pewnie oszczędności - buuu

nie ma tez zadnych dyzurow w przedszkolu itd
no to jest jednak problem
nie wiem
moze bedziemy wozic dzieci do szkoly do miasta

no mowie wam ciezkie decyzje przed nami

chyba to jedyne rozwiązanie żeby ich wozić, a może w międzyczasie się coś zmieni, choć na małe szkółki pieniędzy coraz mniej.:ehhhhhh:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Sylrom dobrze, że juz lepiej. Fajnie, że babcia zajmuje sie Patrykiem::):
Cafe no cięzka decyzja.
Powiem Ci z doświadczenia mieszkania w małym miasteczku, że teraz z perspektywy posiadania dzieci ogromnym plusem dla mnie jest to, że jest bezpiecznie. Wszyscy się znają, wszedzie jest blisko, mogę wypuścić Stasia samego z domu itp. Ale ogromny minus jest taki, że na jakiekolwiek inne atrakcje typu kino, basen itp. trzeba dojeżdzać. I jak ja bylam juz starsza to strasznie mnie to wkurzalo. No ale Wy póki co macie małe dzieci, samochody, więc problemu wielkiego nie ma.
Ze świetlica trochę zonk, ale czasu, az Olek pójdzie do szkoły na pewno coś wymyślicie

Odnośnik do komentarza

no tak andzia
ale teraz sytuacja taka,ze sa ferie,przedszkole zamkniete
dla nas to niemozliwe

i o ile na zajecie dodatkowe mozemy zawozic dzieci
tak wazniejsze jest to,zecy codziennie dzieci byly do tej 15-16 pod opieka
i tyle

i nic tutaj nie wymyslimy
pewnie jesli juz zdecydujemy sie na ten dom,to tez zdecydujemy sie na szkole w miescie
ale oczywiscie to takie gdybanie
musze sie przejsc,pogadac z dyrekcja
moze faktycznie sa jakies zajecia itd
tego nie wiem

Odnośnik do komentarza

andzia
A p-kole tam jest? I też krócej czynne?
No cięzkie decyzje, ale oboje będziecie codziennie jeździc do miasta, więc jest to jakieś rozwiązanie.
A do czasu, az Olek pójdzie do szkoły to jeszcze sporo może się zmienić:yes:

przedszkole czynne tylko 13:Szok:
bo jest tylko oddzial 5godzinny
takze w ogole odpada
mysle ze wozenie do miasta to bedzie najlpesze rozwiazanie

Odnośnik do komentarza

Cafe no to macie zonka. Widze, ze dom Wam sie spodobal, co? Ale to jakis starszy dom czy z nowych? Duzo do robienia? masz jakas fote? ale jestem ciekawa :)
No, ale z tym p-kolem i szkola to troche kicha, ale z drugiej strony tak jak dziewczyny psza to i tak codziennie jezdzicie do miasta, wiec mozecie wozic chlopcow. bedzie tez latwiej jak trzeba bedzie zostac w miescie to odbierzecie ich i z nimi mozecie byc, nie trzeba na gwalt wracac do domu.
Ciezka decyzja, ale jak juz podejmiecie to tylko dzialac! Ale super!!!

Sylrom dobrze, ze juz lepiej :) Ale fajnie z taka odjazdowa babcia z ktora mozna miec tajemnice.

Andzia eee, nie przejmuj sie pizza, taka domowa to nie jest kaloryczna! Ja jakby Michal mnie poprosil o pizze to bym zamowila :sofunny:
A jak trzymasz diete na codzien to takie odstepstwo to luzik. I tak Cie podziwiam za silna wole. ja nie potrafie sie ogarnac, jem zle i juz nie jest to kwestia chudniecia, ale zlych nawykow zywieniowych :(
Juz nie moge sie doczekac kiedy bede mogla przy dzieciach poczytac! poki co to tylko gazete nasza lokalna, hehe.
Dobrze, ze lasek nie puscilas, wyszlyby spocone na to zimno i dopiero problem. Ale Stasiu pojechal, tak?

Odnośnik do komentarza

Ja srednio, boli cialo, kaszle jak gruzli, w nocy tak sie spocilam jak nigdy przy zadnym chorobsku.
Ale najgorsze jest co innego: obudzilam sie z 3 opryszczkami!!!! Jakis obled, myslalam, ze sie porycze. JEdna pod nosem i 2 na ustach :(((((

Michu tylko z katarem zostal i go roznosi, no marze, zeby juz poszedl do p-kola :lup: A jak sie uspokaja to placze, ze nie moze bawic sie z kolegami w p-kolu.
Teraz chwila spokoju, bo robia z P. jakies zadania, jakos sam sie zachecil do lieterk, zadan roznych itp. bez szalu, ale chetnie robi jakies labirynty itp. Jak to Michał: wszystko w swim czasie.

I zaczynaja sie walki z Alicja. Przeraza mnie najblizszy czas :lup:
Jzu tylko: Ala mi zabrala klocki, Ala mi zepsula cos tam ....
A jak ja drazni to ta sie wscieka i krzyczy i go szarpie za rekaw!!! No radzi sobie swietnie :)

Odnośnik do komentarza

Cafe no to zonk z takim p-kolem:Niewiniątko: Na pewno coś wymyślicie:) I ja jestem ciekawa Waszego nowego domku:)
Magda tak, Stasiu pojechał.
Co do diety to w pracy jest dużo łatiwej niż w domu, biore tylko to co mam na liście i luzik. A w domu tyle pokus i czasem ciężko się im oprzeć. Od ostatniej wizyty przez 5 dni trzymałam się ściśle listy i zjechało mi 1,5 kg. W sobote zabawa, w niedziele dogorywanie, wczoraj pizza i waga znowu lekko drgnęła w góre. Ale od dzisiaj nie ma zmiłuj, musze jeszcze te min. 3 kg zrzucić.

Jak Twoje samopoczucie?

Odnośnik do komentarza

Magda hehe, w ogóle mnie nie dziwi zadziornośc Alki:) Teraz jak się swobodnie przemieszcza to Michał będzie miał z nia wesoło:lol: A raczkuje? Bo pamiętam, że Michu chyba nie raczkował?

Współczuje opryszczki, to normalne, ze przy przeziębieniach wychodzi.
Mi na kaszle pomógl Pulmicort, też kaszlałam jak grużlik, plułam flegma itp., 3 dni inhalacji i po kaszlu::):
Zdrowiej szybko!!!

Odnośnik do komentarza

Andzia a ile juz schudlas? Swietnie wygladalas na imprezie i naprawde bardzo szczuplutko!
Zazdroszcze!
Ja bym chciala schudnac ok. 3 kg i sie ujedrnic :)))

Alka nie raczkuje, 2 tyg temu nauczyla sie siadac, ale jakos tak na siedzaco troche sie przesuwa i jak tylko cos ma w zasiegu raczek to wiadomo :) I gryzie Micha :)
A Misiek troszke raczkowal jalk mial 11 m-cy :lup:
Alicja probuje, ale cos jeszcze nie moze tego skoordynowac :hahaha:

Odnośnik do komentarza

mAGDA oj czuje, że Alka szybko te ruchy skoordynuje:Oczko:

Schudłam 5 kg, jest to waga, która cały czas trzymam, chociaż było już i mniej na wadze. Chciałabym jeszcze te minimum 3 i to utrzymac, zobaczymy. I tez sobie obiecuje, że zacznę ćiwczyć, bo jędrności zero. Musze hula hop koniecznie kupic, bo jest ponoć dobre na boczki. W ogóle ostatnio nie mam ruchu i czuje się zasiedziała jak stara babcia:Kiepsko:

Odnośnik do komentarza

Hej!...

Nadrobiłam zaległości... I znów mnie rozkłada. Czuję się fatalnie i fizycznie i psychicznie. Na szczęście umowę mam przedłużoną do końca lipca przyszłego roku więc mogę pod tym względem odetchnąć. Ledwo wyszłam z chorych zatok a już dzisiaj czuję, że znów się zaczyna! To jest chore:Płacz: Muszę jutro iść znów do lekarza, niech jeszcze raz da mi skierowanie na wymaz, bo wtedy było już niemalże po infekcji. Albo nie wiem... Niech mi da kolejny antybiotyk, bo już nie wyrabiam. W tej chwili mogę jeszcze oddychać, ale ciśnienie w uchu mam takie, że rozsadza mi głowę. No i gorzej słyszę.
Jutro Filip ma ten bal karnawałowy i bardzo przeżywa. Mam nadzieję, że będzie zadowolony. Też coś dzisiaj niewyraźnie wyglądał... Mam nadzieję, że to tylko zmęczenie i nic go nie bierze...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Andzia ogromne gratulacje! 5kg to sporo! Będę trzymała kciuki, żeby udało Ci się zrzucić te trzy pozostałe i żeby udało Ci się utrzymać wagę:Yes:
Zdrówka dla dziewczyn! Szkoda, że ominęła je wycieczka, ale też nie ma co ryzykować. Jeszcze nie raz na jakąś pojadą::):
Super, że laski dają Ci choć trochę poczytać! Filip ma upierdliwy czas jakiś. Jak tylko jesteśmy razem, to z częstotliwością średnio co 2 min słyszę: maamaaaa! :Szok: Normalnie jakby miał dwa a nie cztery i pół roku:Rozgniewany:

Cafe bardzo trudny wybór przed Wami, ale jestem pewna, że wybierzecie dobrze:yes: Bardzo jestem ciekawa jak domek wygląda::):
Ech... Rozczuliłam się trochę jak napisałaś o pocieszających się chłopakach... Zazdroszczę takiego widoku:Podziw: Filip to mały egoista. Mam nadzieję, że uda mi się w końcu kiedyś to zmienić...

Gosia wiesz... Jak napisałaś o odczuciach Kuby co do p-kola to tak jakbym o Filipie czytała::(:

Magda bidulko, duuużo zdrówka! Dobrze, że sobie odespałaś troszeczkę! Co za rozpusta - 6,5h! :D
Współczuję Michałowi:lol: Coś czuję, że z Alicją nie będzie miał lekko:Oczko: Nie pomogę jeżeli chodzi o te migdały... Sama nie wiem co bym zrobiła na Waszym miejscu... Faktycznie trochę szkoda go ciąć, jak nie choruje tak bardzo... Już niedługo przyjdzie wiosna i minie ten chorobowy okres. A Michał jest coraz większy i skoro jest poprawa w słuchu to może sam wyjdzie na prostą? Osobiście pewnie bym czekała... Co innego gdyby chorował często bardzo. Wtedy bym się zdecydowała ze względu na słuch.

Sylrom i dla Ciebie zdrówka! Fajnie, że masz taką złotą babcię!

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Cafe!

Pewnie nie wyjdziesz z zaległości szybko, ale kiedyś w końcu się uda::): Przy intensywności Waszego życia sporo osób wysiadłoby już na pierwszym zakręcie:Oczko:

Idę ogarnąć trochę. Filipo poszedł do p-kola, przebrałam go w szatni, ale na salę poszedł jakiś taki zawstydzony i usiadł z boczku... Mam nadzieję, że się trochę rozkręci::(:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
Mei
Zdjęcie z dzisiejszego poranka::):

swietnie wyglada!
i jakie mam dlugie wlosy,wow

no j i c tez maja dlugie
juz kitke mozna im zrobic
mysle,ze na wiosne bedziemy im robic:)

Hehe, super! Ja Filipowi raz zrobiłam i nawet mam gdzieś zdjęcie, ale on nie lubi. Marudzi, że go to boli:Oczko:
Mi się podobają długie włoski u chłopców, ale pewnie niedługo młodemu przytnę. Niestety każdy, kto Filipa nie zna twierdzi, że to dziewczynka:Histeria: W jego grupie w p-kolu był chłopczyk, który już miał włoski za ramiona i wyglądał nawet fajnie, ale faktycznie jakbym go nie znała to też powiedziałabym, że to dziewczynka. Niedawno go ostrzygli, bo jak mówiła jego mama sam miał już dosyć tego, że każdy brał go za dziewczynkę...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

hej, dziewczyny
U mnie w miarę, gorączki nie ma, tylko z nosa mi leci jak z kranu?!. Wczoraj przeleżałam całe popołudnie z książką w ręku. Patryk coś pokichuje, tfu tfu, byle nic więcej.
Babcia znowu u nas więc trochę odetchnę, i poczytam. Z babciom mam fajnie bo naprawdę mogę na nią liczyć, niestety nogi ma chore, chodzi o kulach, więc też trzeba ją oszczędzać.

Magda współczuję opryszczki, ale może z nią wyjdzie z Ciebie to choróbsko.!
Mei - faktycznie masz śliczną dziewczynkę, słodką ma buzię!
Andzia jak dziewczynki?
Cafe jak dom podobał się TWOJEMU tacie, bo chyba miał oglądać? ALBO COŚ PRZEZ TĄ GORĄCZKĘ MI SIĘ POKRĘCIŁO?????

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

hej
opryszczek juz mam 5 :lup: wczoraj wieczorem jeszcze z goraczka. a slaba jestem okrutnie. ale chyba juz ciut lepiej mimo wszystko.

Michu nas do szalu doprowadza. no sekundy sie soba nie zajmie, chodzi i jeczy, nasladuje Alicje, makabra. i placze za p-kolem, łzy leca jak grochy. cale szczescie w poniedzialek juz idzie.

A Alcia jakas godzine temu zaczela sie przemieszczac po podlodze. no i sie zaczelo, lecielismy z P. chowac kable, bo to byl kierunek jej wedrowki. I nawet nie raczkuje tylko jakos dziwnie sie porusza. ale do przodu :)

Odnośnik do komentarza

mei ale fajnie Filip przebrany. jakie miesnie :hahaha:
I faktycznie dziewczeco wyglada :)
Super z umowa, zawsze to troche spokoju.
Bardzo, bardzo wspolczuje Ci z tymi chorobskami. jak oni Ci zrobili te zatoki, ze ciagle jest cos nie tak? Moze zmien lekarza, bo to przeciez nienormalne, zeby tak dlugo Cie trzymalo.

Ja chlopakow w kitkach nie lubie, lubie dluzsze wlosy, ale juz nie kitki. u Michała tez byl chlopak w kitce i wszyscy go mylili, teraz go obcieli, ale zostawili fajna dluzsza fryzurke i wyglada swietnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...