Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny widziałam że pisałyście o tych zerówkach, nie wiem czy to wszędzie ale u nas trzeba do końca marca zadeklarować i złożyć wniosek do przedszkola lub szkoły gdzie do zerówki. Ja mam też nadzieję, że coś znowu zakombinują i te nasze sześciolatki nie będą musiały iść do szkoły. Ja mam zagwozdkę gdzie złożyć??? Przedszkole czy szkoła. Jest jeszcze troszkę czasu.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

cafe82
sylrom
no i dobrze że zbita, jak rozgnieciesz widelcem powinna być taka sypka, ja taką lubię, nie lubię takiej maziowatej.

no cos pokombinuje
a korzystasz z jakiejs stronki?
kurcze kiedy mi dziewczyny na styczniowkach podawaly sprawdzona i nie zapisalam

nie, sama cuduje. jak znajdziesz tą stronkę to podaj sama coś bym nowego zrobiła.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

sylrom
Dziewczyny widziałam że pisałyście o tych zerówkach, nie wiem czy to wszędzie ale u nas trzeba do końca marca zadeklarować i złożyć wniosek do przedszkola lub szkoły gdzie do zerówki. Ja mam też nadzieję, że coś znowu zakombinują i te nasze sześciolatki nie będą musiały iść do szkoły. Ja mam zagwozdkę gdzie złożyć??? Przedszkole czy szkoła. Jest jeszcze troszkę czasu.

no wlasnie
dlatego musze podpytac jak to jest u nas
wiem,ze normalne zapisy do przedszkola sa w lutym,najpierw trzeba zlozyc wniosek na stronie urzedu miasta,wydrukowac i zaniesc go do przedszkola

Odnośnik do komentarza

Magda podzielałam zdanie twojej mamy, choć nadal mam nadzieję, że coś się zmieni.
Ja do kaszy jaglanej też przekonałam się dopiero jak Patryk ją zaczął jeść, wogóle w moim jadłospisie znalazły się różne rzeczy, właśnie ze względu na Patryka alergię np. dziś gotowałam kaszę orkiszową, robię to żeby nie gotować dla niego oddzielnie i dla nas - to wymyślam "dziwne" takie rzeczy, choć i tak często jemy różne dania, my inne i Patryk też, to chociaż część mamy taką samą.

Moja przyjaciółka też robi te placuszki swoim dzieciakom , ona dodaje jeszcze cynamonu, mój Patryk niekiedy sypie cukrem pudrem, ale rzadko o to prosi, bo one i tak dzięki bananowi są słodkie.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

hej
u nas chorobowo. Wieczorem Michał dostal goraczki i bolala go glowa, rano to samo. Teraz juz jest w miare ok i mam nadzieje, ze tak juz zostanie.
I zeby tylko Alicja sie nie zarazila. Nie chcialabym zostawiac ich chorych w poniedzialek :(

No i zasypalo nas i nie przestaje padac. Wrrr. Ja naprawde naiwnie wierzylam, ze juz sniegu tej zimy nie uswiadczymy, a tu dzisiaj masakra. Fajnie bedzie mi sie jezdzilo do pracy i odwozilo Micha :lup:

Sylrom ja po ciuchutku sie ludze, ze jednak cos nie wypali i nasze dzieciaki bed mialy daroany ten rok, ale moja mama pracuje w oswiacie i jest blisko tych wszystkich decyzji itp i nie daje nadziei :(

Odnośnik do komentarza

Hej,
wczoraj byłam u Stasia na zebraniu, pochwał się nasluchałam:Nieśmiały: Dostał same najlepsze oceny z kazdego przedmiotu, wszystkie umiejętności ocenione na "doskonale", a i opinia super:) Powtórzyło sie tez zdanie, które miał co rok na opinii w p-kolu "wyjawia cechy przywódcze":Oczko:
A dzisiaj rano szał pał, bo bal przebierańców w p-kolu:) Piratka i pingwin podekscytowane, że hoho. Jak pozgrywam fotki to Wam pokażę::):

Odnośnik do komentarza

magdazdrowka dla dzieciakow:Całus:
oby nic sie nie rozwinelo
u nas ciagle katar,jest lepiej,ale chlopcy zostali w domu:Szok:
jak dla mnie to juz stanowczo,staaaaaanoooowczo za dlugo
tym bardziej,ze od rana staram sie ogarnac notatki,drukuje,szukam
wiec jedna wielka rozpierucha

ale boje sie tych gryp,o ktorych tak trabia
wlasnie podobno goraczka jest niepokojaca
wiec lepiej dmuchac na zimne

Odnośnik do komentarza

Magda cuuuudne masz dzieciaczki::):::):::): No Alcia boska, na tym ostatnim zdjęciu rewelacja, te pucki i przumrużone oczka. I widac, że ma w ślipskach figielki. Cuuudnie!!!
Moi tez ostatnio nie lubią zdjęć, a zrobić jedno normalne całej trójcy graniczy z cudem:Psoty:
A ty juz w poniedziałek do pracy? O ja cie:Histeria: Teściówka była choć raz u Alki?
Zdrówka dla Micha!!!

Odnośnik do komentarza

Cafe no w tym roku grypsko sieje żniwo, od zawsze o tym trąbili, ale teraz w najbliższym otoczeniu kupa znajomych rozlożona. Na szczeście dzieci przechodza to lagodniej, moje mmialy tylko gorączke, teraz kolezanka lezała 4 dni z grypskiem i jej córeczka podłapala, 3 dni goraczka i po sprawie.

Co do 6-latków w szkole to ja się na razie naprawde nie przejmuje, jak przyjdzie co do czego to na bank będe pisac pismo, żeby poszły rok później do szkoły. Nie wyobrażam sobie tego inaczej:Padnięty: Widze po Stasiu ile ten dodatkowy rok mu dal, może i mu się ju z w tej zerówce nudzil itp., ale tak naprawde 6-latki to jeszcze dzieci, które potrzebują zabawy i nie sa przygotowane na 45 minutowe siedzenie w ławce

A pochwale jeszcze laski, do perfekcji opanowały pisanie wszystkich literek i cyferek i próbują łaczyć literki jak Stasiu. jak jest np. ma to już wiedzą, jak to przeczytać:)

Odnośnik do komentarza

andzia
Hej,
wczoraj byłam u Stasia na zebraniu, pochwał się nasluchałam:Nieśmiały: Dostał same najlepsze oceny z kazdego przedmiotu, wszystkie umiejętności ocenione na "doskonale", a i opinia super:) Powtórzyło sie tez zdanie, które miał co rok na opinii w p-kolu "wyjawia cechy przywódcze":Oczko:
A dzisiaj rano szał pał, bo bal przebierańców w p-kolu:) Piratka i pingwin podekscytowane, że hoho. Jak pozgrywam fotki to Wam pokażę::):

Gratulacje!
Masz cudownego syna! Ale musisz byc dumna :)
sama jestem dumna, hehe

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
powiedz mi jeszcze czym piszecie?
dlugopisem?ołowkiem?

wszystkim:) długopis, ołówek, kredka, pisak, co leci.
I Zoska tez wali kulfony, wielkie litery, krzywo, bo Maryska trzyma się w miare linii. Wiadomo, że czasem s czy 3 napisza w drugą strone, ale grunt, że czaja baze::):

nie no pewnie
u nas olek dlugopisem srednio chce
woli pisakami czy kredkami
ale zmobilizowalas mnie:)
i znow zaczne go bardziej meczyc:oczko:
on lubi,naprawde z checia pisze,ale wiem,ze to ja nie poswiecam mu tyle czasu ile powinnam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...