Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Sylrom śliczny chłopak z Patryka:)
Pokręcona sytuacja z pracą, ale mam nadzieje, że się wszystko dobrze poukłąda:)

Cafe
zdrówka dla chłopaków!!!
DObrze, że nochale wydmuchają, laskom do dzisiaj to nie idzie:Kiepsko:
Nasze dzieciakirzeczywicie mają być pierwszym rocznikiem, który idzie do szkoły jako 6-latki, ale ja na razie się tym nie martwie. Już 2006 miał iść rok wcześniej i w ostatniej chwili to zmienili, więc wierze, że i tym razem to nie przejdzie. Totalnie nie wyobrażam sobie lasek za rok w zerówce:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Magda dobrzre, że P. powiedział Pani co go gryzie, może będzie zwracała na to większa uwagę:)
Dobre z ubraniami:hahaha:
U nas też milion pytań...ech...w ogóle laski zrobiły się dwa rózne światy, Marysia spokojna, zrównoważona, poukładana, dwa razy pomyśli zanim coś powie czy zrobi. A Zośka szatan, adwokat wszystkich, wiecznie gada, no po protu non stop, krzyczy, skacze, łobuzuje, robi Maryśce na złość, sprzedałaby ją pięć razy. Sytuacja z dzisiaj, szłam do sklepu i mówię,że mogę jedną zabrać, a druga zostaje z tatą. Oczywiście obie chcą iśc, więc mówię, że mają się dogadać między sobą. M. nie zdąłyła się odezwać, a Z. już mówi: to Ty Marysiu lepiej zostań, ja pójdę, bo może padać deszcz i zmokniesz i co wqtedy? A może w tym czasie ktoś nas odwiedzi, jakaś koleżanka, więc lepiej bądź w domu. I porobiła biedną MAryśkę, zanim ta zdąłyła zaprotestować.
Ale i tak obie życ bez siebie nie potrafią::):

Zrówka dla Alci:Całus:

Odnośnik do komentarza

A w ogóle to Wam nie pisałam, ale byłam w poniedziałek u dietetyka i dostałam "zjebkę" Przez miesiac schudłam tylko 0,5 kg:Nieśmiały: Dostałam nową rozpiskę, wizyta za 6 tyg. i mam zrzucić do tego czasu 3 kg. I to już będzie finisz, chyba, że mi te boczki nie zjadą, to trzeba będzie wprowadzic ćwiczenia. Właśnie patrze na all, żeby se hula-hop kupić::):

Odnośnik do komentarza

hej
dzisiaj nocka ciut lepsza, ale ja dalam ciala. Byla okazja odstawic Alcie od cyca, ale nie dalam rady wstac po mleko :lup:
Tak bylam zaspana, ze rano dalam cyca i tyle. a wczorajsza nc cala bez. Dzisiaj tez po 24 dostala mleko i dopiero po 5 upomniala sie o jedzenie (nie zeby tyle spala :)).

Kurcze, ja to w ogole nie widze jeszcze Michała w szkole. On to jeszcze taki dzieciuch!

Odnośnik do komentarza

Andzia oj popraw sie! Tylko 0,5 kg! Ja uwazam, ze to zajebisty wynik biorac pod uwage swieta i sylwestra. i w ogole podziwiam za silna wole.

Z mojej kochanej Zośki to sikam. oplułam sie jak przeczytalam jak zakreciła Maryśkę!!! wczoraj widzialam fotki z Waszych odwiedzin u Was, jak mauchy mialy po 2 lata. I Marysia grzecznie z Michałem za reke, a Zośka go szarpala i ganiala miedzy nimi :)
W Dziwnowie tez bylo widac, ze Zosia to wieksza gigantka. chociaz i Marysi niczego nie brakuje :hahaha:
Cudne sa, naprawde je uwielbiam :)

Odnośnik do komentarza

O matko, ugryzl go w oko? Musisz miec oczy dookola glowy. nawte sobie nie wyobrazam :lup:

No chyba chcialabym odcycac Aluśke. Nic na sile, ale jakos to karmienie Michała bylo fajniejsze :)
Teraz to jestem ciagle w strachu czy mnie ugryzie czy nie. Poza tym karmie juz tylko w nocy, dla moejj wygody, bo Ala i tak bez problemu pije mm. No i ona nie jest takim cycoholikiem jak byl Michał, przez to, ze potrafi pic z butli pewnie.

Odnośnik do komentarza

Hej,
boli mnie starszliwie gardło, a już myślalam, ze wychodze na prostą:Kiepsko:

Magda i tak długo karmiłaś Aluśkę, a ja nie jest takim mega ssakiem to w tej nocy i tak pewnie wygodniej wyciągnąć cyca, co? Pamietam jakie miałas problemy z odstawieniem Micha, jejku, kiedy to było::):

Cafe ło matko:Histeria: Nosz kurde bliźniaki tak mają. oczy dookoła łba non stop. Masakra:Padnięty:
U mnie do 2 lat Maryśka była dominatorką, prowodyrką itp, a potem nagle odwróciło się wszystko o 180 st:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

andzia
Hej,
boli mnie starszliwie gardło, a już myślalam, ze wychodze na prostą:Kiepsko:

Magda i tak długo karmiłaś Aluśkę, a ja nie jest takim mega ssakiem to w tej nocy i tak pewnie wygodniej wyciągnąć cyca, co? Pamietam jakie miałas problemy z odstawieniem Micha, jejku, kiedy to było::):

Cafe ło matko:Histeria: Nosz kurde bliźniaki tak mają. oczy dookoła łba non stop. Masakra:Padnięty:
U mnie do 2 lat Maryśka była dominatorką, prowodyrką itp, a potem nagle odwróciło się wszystko o 180 st:Padnięty:

hej andzia

zdrowka:Całus:
wylezec sie powinnas

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
ale wiecie co
jest przelom
c ij zaczeli ukladac puzzle
na razie te drewniane z ksztaltami
i 4-6 elementowe
ale jest nadzieja

a juz myslalam,ze im sie inteligencja na 2 rozlozyla:lol:

wlasnie siedzimy przy stole a oni ukladaja,kombinuja

:sofunny:

Super z puzzlami:great:

nie smiej sie,nie smiej
sama wiesz jak jest
jak ciezko dwojce dzieci,szczegolnie blizniakow zorganizowac zajecie

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
cafe82
ale wiecie co
jest przelom
c ij zaczeli ukladac puzzle
na razie te drewniane z ksztaltami
i 4-6 elementowe
ale jest nadzieja

a juz myslalam,ze im sie inteligencja na 2 rozlozyla:lol:

wlasnie siedzimy przy stole a oni ukladaja,kombinuja

:sofunny:

Super z puzzlami:great:

nie smiej sie,nie smiej
sama wiesz jak jest
jak ciezko dwojce dzieci,szczegolnie blizniakow zorganizowac zajecie
Wiem:Padnięty:
Najgorsze sa książeczki z naklejkami, zadaniami itp. Pomagać na dwie strony, tej tłumacze, ta już krzyczy, że skończyła itp. One uwielbiają te książeczki, ale tak jak ze Stasie uwielbiałam to robic, tak z laskami jest to katorgą:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia

:sofunny:

Super z puzzlami:great:

nie smiej sie,nie smiej
sama wiesz jak jest
jak ciezko dwojce dzieci,szczegolnie blizniakow zorganizowac zajecie
Wiem:Padnięty:
Najgorsze sa książeczki z naklejkami, zadaniami itp. Pomagać na dwie strony, tej tłumacze, ta już krzyczy, że skończyła itp. One uwielbiają te książeczki, ale tak jak ze Stasie uwielbiałam to robic, tak z laskami jest to katorgą:Padnięty:

znam to znam

z olkiem tez lubilam
a z nimi srednio:oczko:
ale juz od poczatku kazdy ma swoja baze
jak przy stole to daleko od siebie siadaja
na dywanie plecami do siebie
itd

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny:)
Ja dzisiaj dopiero na 12 do pracy:) Ale od rana juz pranie wstawilam, zupe ogorkowa ugotowalam:) Po pracy mam rade a po radzie kolede... Andzia przypominam sezon koledowy panuje;) pamietam jak cie ksiadz kiedys naszedl;)))) heheeehe
Ja obudzilam sie dzisiaj z bolem glowy... chcialam sobie pospac, ale po 6 obudzilam sie i juz spac nie moglam...
Cafe ale akcja z tym okiem... dobrze, ze nic sie nie stalo...

Odnośnik do komentarza

Gosia Kuba wygląda super, nawet Patryk stwierdził że jak "najprawdziwszy rajdowiec"!!! A i stwierdził, że chyba też założy taki strój. To "chyba" mnie rozwaliło, on mi na to że poważna decyzja i jeszcze musi się zastanowić /ręce opadają/.:lup:
Cafe, u nas kasza jaglana często gości na stole,Patryk najbardziej ją lubi z kasz, poza tym jest uczulony na ziemniaka, więc u nas ryż, kasza, makaron zastępują go. Ja często robię kaszę jaglaną z warzywkami, najczęściej do wątróbki, a jak kaszy zostanie to robię placuszki: ugotowaną kaszkę, banana i starte jabłko, rozgniatam porządnie widelcem, dodaje mąki kukurydzianej /tak by masa się formowała/ i formuje placuszki i smażę na patelce z obu stron. Patryk nie może jajka, ani mleka, więc "cuduje". Patyk uwielbia te placki, a ostatnio jak u nas były w gościach dzieciaki też zrobiłam i smakowały.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...