Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
magda_79
A u nas bez zmian. Wczoraj byly kolejne zajecia. Michał sam caly czas. Tylko po zajeciach pani wyszla i mowi, ze Michał biedny, bo wszystkie dziewczyny za nim ganiaja i on ma juz dosyc :lup:

no nic dziwnego
wiadomo od zawsze,ze powodzenie to on na bank ma i bedzie mial :yes:

to chyba raczej wynika z tego, ze byl jedynym chlopakiem :) Ale jakos ogarnial temat :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
a nie ma innych chlopcow?

Przychodzi jeszcze jeden, ale wczoraj go nie bylo. Chyba rodzice uznaja, ze rytmika jest tylko dla dziewczyn.

no moze masz racje

my jeszcze nie podjelismy decyzji
moja mama ma jakas kolezanke w tym panstwowym przedszkolu(w tym gdzie olek jest na liscie rezerwowych)moze cos zdziala?

Odnośnik do komentarza

Cafe chłopaki cuuudo, coraz bardziej do siebie podobni:yes:
A Tobie duuużo sił.

Magda super, że Misiek tak się rozkręca. A że laski za nim szaleją to chyba nikogo nie dziwi.

Gosia ale P. dokładnie przebadany-wow. Mi też by się taka profilaktyka przydala, ale ja mam od razu stresa, że na bank coś u mnie wykryją:lup:
A o Kube się nie martw, na pewno da rade w p-kolu.

Vercia super, że ogródek prawie gotowy, ale Ty weź naprawdę odpocznij w końcu, bo Ci to choróbsko nie minie jak będziesz wciąż szaleć.

Kasioleq ale zaszalałaś:Oczko: Ja mam ostatnio taką słabą głowę, jak w moje urodziny wypiłam dwa reddsy to prawie miałam samoloty:)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj popołudniu pojechałam do koleżanki, powiedziałam laskom, że która będzie grzeczniejsza to pojedzie ze mną. I zabrałam Maryśke, cała szczęśliwa, całą drogę przeżywała, że jedzie do Doroty itd. A jak zajechałyśmy to porażka, z kolan mi nie schodziła, popłakiwała, cały czas mówiła, że chce jechać do domu do Zosi, niczym się nie zajęła, nawet czekoladką nie dała się przekupić. Takie hojraczki jak są razem, a gdybym miała tylko jedną to bym się chyba zanudziła. I powiem Wam, ze przerąbane, że tak jest, bo czasem moglibyśmy je rozdzielić, ja bym z jedną gdzieś pojechała, a Kuba ze Stasiem i jednym zołzidłem ma też dużo łatwiej, ale nie można ich rozłączyć, bo 5 minut i tęsknią za sobą, nie mogą się odnaleźć bez swojej drugiej połowy:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

andzia lobuzy suuuper
no widzisz,jednak nakrecaja sie wzajemnie,dlatego tak wariuja a jak sa same to wrecz spokojne,wzdych
moze czesciej musicie je rozdzielac?

zrobilam ciasto,dalam troche kasi,pierdziele
40 kuleczek sie mrozi

olek oglada bajki,dawno nie ogladal,bo nie chcial a dzis nie mozna go oderwac od tv

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny,
u nas julek spi a olek oglada bajki zaraz zmykamy na dwor....u mnie kocica ma rujke chodzi i tak mialczy ale nie za glosno wiec idzie to zniesc....a tak poza tym to bez zmian dzisiaj seweryn znowu na 12 godzin poszedl do pracy.....wiec ja sama z dzieciakami....

cafe chlopaki superowe. ale sie juz super razem bawia....a co do kuleczek to tez mnie naszla ochota na jakies ciastka....ale nie chce mi sie piec.

veronika kobieto ty w koncu usiadz i odpocznij bo nie wyzdrowiejesz....

andzia dziaciaki superowe a gdzie byliscie ze maja buzki pomalowane???

gosia chyba cos przeczylam o tych badaniach twojego meza....dlaczego poszel do szpitala?

magda to super ze michal tak leci do przedszkola, my narazie nie jezdzimy bo nie mam kiedy, zazwyczaj olek mi spi w tym czasie jak sa zajecia, a teraz jest jeszcze chory wiec tez nie pojedziemy....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Andzia ale zołzy sa zżyte ze soba! Widzisz, a jednak masz baaardzo grzeczne dzieci, tylko problem jest w tym, ze jak sa osobno :) Zdjecia super! Slodziaki takie :)

Justynka szkoda, ze nie udaje sie wozic Olka do tego p-kola. Na pewno po kilku probach by sie przekonal. Ja tez prosze o fotki Julkowe!

Kasioleqq fajny pomysl na Dzien Mamy! Ja moze tez z mlodym pozniej tam skocze. P. i tak w pracy, wiec sami rzadzimy.

Cafe chlopaki na razie u Was w pokoju?

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda tak,chlopaki z nami,i jakos nie widze ich u olka-balabym sie ,ze dzik cos im zrobi-przy tych jego pomyslach az strach
ale mamy duzy pokoj,zrobilismy im taki kacik i jest ok

olka pokoj tez duzy,jakies 25m,i absolutnie nie chce go zagracac ale ma tylko jeden regal i to po prostu za malo

Ogromny pokoj Olka! hehe! polowa naszego mieszkania :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...