Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe współczuje nerwowego wyjazdu:Całus: Byłam pełna podziwu, że się na to decydujecie, ale myślałam, że chłopaki sa grzeczniejsi w samochodzie i w wózku, my z laskami do dzisiaj mamy stres przed dłuższą jazdą samochodem:Padnięty:Sił kochana, duuuużo sił. Co z przedszkolem Olka? Podjeliście już jakąś decyzje?

Magda brawa dla Miśka za rozkręcenie się, jeszcze trochę i nie będziesz mogła wygonić go z sali:yes:
Super tata Wam zrobił niespodziankę:)

Anielinka fajnie, że mamie udało się załatwić rehabilitację już teraz:great: No i super, że tata pomaga, a Amelka tylko na tym skorzysta:)

Odnośnik do komentarza

Vercia zdrówka!!! Nie włączsz klimy w aucie? K. zawsze latem jest zawalony właśnie przez klime.
I duuużo sił na tą końcówkę roku szkolnego.

Kasioleq Ty już nie szalej z tym odchudzaniem.
Nordic walking fajna sprawa, u nas coraz więcej osób widac z kijkami:)

Justynka kiszka z tymi terminami::(: Dobrze, ze bioderka ok:)

Odnośnik do komentarza

hej Andzia!
U nas tez dzisiaj chlodno, ale mam nadzieje, ze sie rozkreci.
U nas mlody jeszcze spi jak jest u babci, ale potem idzie spac dopiero po 21, a rano wstaje przed 6 i od rana jest zmeczony. W weekendy nie mam kiedy go polozyc, bo my ciagle gdzies latamy. Mlody wtedy tez taka pada w 5 sek. Tyle, ze on czesto musi wytrzymac dluzej, bo nieraz wracamy dopiero po 20 do domu :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
chec kupic olkowi
QUERCETTI MOZAIKA 160 KOŁECZKÓW MIX POLECAM!!! (1613756100) - Aukcje internetowe Allegro

andzia chyba kiedys pokazywalas cos takiego,nie?

Fajne to jest. andzia wlasnie kiedys pokazywala.
Tez chcialabym cos takiego kupic mlodemu, ale on ostatnio anty do wszelkich zabawek "edukacyjnych" :hahaha:

Na pewno kupie mu jakas nowa plyte z piosenkami :)

ja juz nie mam pomyslow
a to moze go zainteresuje
polatam pozniej po sklepach a jak nie znajdze to zamowie na allegro

olek teraz duzo bawi sie autami itd
ale ma tego pelno
jeszcze na pewno kupimy mu tor,ma taki garaz z torem ale zawsze jak jestesmy u naszego chrzesniaka,to fajnie bawi sie wlasnie zwyklym duzym torem

Odnośnik do komentarza

hej dziewczyny...
mam kaca :Padnięty:
wczoraj wypiłam z mamą po lampce wina, mama już nie chciała, a ja miałam dwa desperadosy w lodówie, więc wypiłam, potem przyjechał Jerzy i poszedł kupić po 2 duże tyskie, matko jak sie spiłam... ehhh masakra jakaś... głowa boli, suszy mnie jak nie wiem...
oby do wieczora...
Kacper jest nie znośny;( Kornela łazi w łóżeczku, ale zaraz na pewno zacznie mędzić...;( ciągle muszę sie nią zajmować...

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Cafe może faktycznie ząbki idą:Całus: sił kochana...
mój Kacper też ciagle auta w ruchu, uwielbia auta, ale na dzień dziecka zażyczył sobie tramwaj:) widziałąm u nas na rynku taki fajny za 67zł, ale muszę popatrzeć na all:)

Andzia super z wygrana:) mój Kacper tez nie śpi w dzień ale od dwóch dni pada mi o 18 i śpi do 7:Szok:

Anielinka super, że rehabilitacja załątwiona:) i Amelcia korzysta:) super:))

vercia zdrówka!!! i sił do pracy!!! :Całus: mnie tez ciągle trzyma masakra jakaś normalnie tez mam mega gile, gardło boli...żadne leki na mnie nie działają muszę iść do lekarza...

Magda super, że Michu się rozkręcił na zajęciach:)) ależ on muzykalny:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

magda_79
Kasioleqq no no, niezle wczoraj dalas :sofunny:
Ale Kacper zazyczyl sobie prezent! Prawde mowiac tramwaj by mi nie wpadl do glowy :)
My mamy zmaowienie na to:
Fisher Price Pociąg Tomek ŻURAWEK W PORCIE R9112 (1609568869) - Aukcje internetowe Allegro

no dałam dałam masakra:Padnięty:
fajny ten pociag... ja muszę poszukać tramwaju:)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!
Ja nadal w kiepskiej formie, chociaż tak od południa jest lepiej...najgorzej rano, wszystko zawalone....gardło, krtań.....jak trochę pokaszlę w pracy to do wieczora jest lepiej.....
Dzisiaj po pracy skoczyłam do lumpka, bo normalnie nie mam nic na upały do pracy....mam spodenki w szafie ale nie nadają się do pracy....i po tyg. biegania w jeansach i długich spodniach mam dosyć....na szczęście dzisiaj był rewelacyjny towar i udało mi się kupić kilka bluzek topshopa, spódnicę i fajny sweterek letni.....jak bylam z dziewczynami w niedzielę na wypadzie to zahaczyłam o nowo otwarta galerię u nas....i jest tam nawet h&m ale taka malizna, że szok! trochę sportowych, ciążowych, tylko wybrane rzeczy damskie.....Udało mi sie tylko kupic kieckę taka zwiewną za 49 zł. Szukałam tez jakiś rybaczek materialowych do pracy ale niestety nic nie znalazlam....

Odnośnik do komentarza

Magda my juz po radzie i już niedlugo smmy nastepna i zebranie, wystepy, wycieczki i ciągle coś....nrmalnie nie mam jak zarejestrowac się do lekarza....bo każde południe zawalone:Padnięty: Marzy mi się wizyta u fryzjera bo mam odrost straszny i grzywę jak koń ale jak patrzę w mój kalendarz to szkoda gadać!!!

Odnośnik do komentarza

Musze się wam pochwalić kochane kolezanki, że mamy trawę!!!!!:yipi::yipi: i posadziłam pierwsze krzewy i róże w ogrodzie.....normalnie już mam pomysł n kolejne krzaczki.....:love:
Kssioleq zdrówka!!!
Magda brawo dla Miśka:brawo:
Cafe jeszcze trochę i chłopaki przestaną tyle mendzić...
Andzia dobrze, że dziewczyny paadaja o 19...Marcel spi po południu ale wieczorem pada ok 20-21:Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Magda my mamy serię Tomka....pociagi, wagoniki i tory....różne stację można łączyć ze sobą....marcel uwielbia się nimi bawić....
Teraz jest fajny tor z Hot wheelsa i samochody wjeżdżają w takie cos i zmieniaja kolor na inny.... Fajne też są te wszystkie masy plastyczne dla maluchów z wyciskarkami, wzorkami itd......jest tez takie akwarium co sypie się do niego kolorowy piasek i z niego powstają różne formy.....

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny:)
Przepraszam, że ostatnio tak mało piszę ale albo cierpię na brak czasu, albo na lenistwo:/ U nas cały czas praktycznie intensywnie:) W piątek P. wyszedł ze szpitala i korzystając z ładnej pogody i z tego, że mieliśmy wolny weekend w sobotę pojechaliśmy do ciotki P. od rana byliśmy cały dzień na dworze, do domu pojechaliśmy wieczorem... Kuba cały dzień miał towarzystwo do zabawy, bo u ciotki była jej wnuczka - Roksanka (trochę młodsza od Kuby - kiedyś o niej pisałam) ale powiem wam, że niewiele z jej towarzystwa korzystał... po prostu bał się jej... Teściowa zaczęła przeżywać, że ona zauważyła, że on się boi dzieci itd. itp. ja to już powoli zaczęłam się stresować i wyobrażałam sobie małego w kącie w przedszkolu... ale później Roiksana odjechała, a przyjechała Nikola niecały rok starsza, ale już bardziej spokojna i już Kuba bardzo ładnie się z nią bawił:) Kuba po prostu nie lubi energicznych dzieci:36_11_1: to tak wygląda jak wtedy gdy nam nie chciał chodzić teraz on się chyba obawia, że te dzieci mogą go przewrócić, uderzyć... mam nadzieję, że w przedszkolu mu przejdzie...
Magda chyba ty pytałaś się jakie badania wykonują w szpitalu... latwiej chyba było by wymienić tego czego nie robią... Robią badanie krwi w tym hormony tarczycy, cholesterol i wiele wiele innych (jak kiedyś mi pobrali krew to myślałam, że do pokoju njie dam rady dojść tak mi słabo było) badanie moczu, ekg, prześwietlenie płuc, badanie dna oka, badanie pola widzenia, P. miał jeszcze teraz dopplera, usg jamy brzusznej i wziął udział w jakichś badaniach, które wykrywało czy w najbliższym czasie grożą mu choroby nerek... a więc ogólnie baaaaardzo dużo tego....
Co do mojej pracy, to w tej szkole co teraz jestem być może będzie coś wolnego od października... najważniejsze jest to, że dzisiaj dostałam propozycję od moich rodziców i przez wakacje będę sobie dorabiać u nich:) na pół etatu, ale zawsze będzie na jakieś rachunki... a zawsze też trochę rodzicom pomogę:)

Odnośnik do komentarza

Witaj Gosia!! Fajnie, że Kubulec miał towzrystwo do zabawy....a w przedszkole nie bój żaby poradzi sobie :Oczko: No i super, że będziesz mogła pracowac od października......ja poki co nie mam żadnej alternatywy.....a najgorsze dla mnie jest to, że ja tak strasznie lubię gadac i przebywać wśród ludzi, że w domu oszaleję......

Odnośnik do komentarza

Udało mi się zrobić na spokojnie zakupy, bo podrzuciłam mlodego do wujka:yipi: I pokusiłam się na kwiatki pelaśki itp. Kupiłam trochę i sadzilismy razem z młodym do donic......z moich nasionek też już coś wyrasta...tylko, że glupia nie oznaczylam sobie gdzie co jest i teraz nie wiem....wszystko zielone i jedno podobne do drugiego...ale co tam do końca miesi aca będę wiedziała....:lup::lup:

Odnośnik do komentarza

vercia niezmiennie sil,moze wez jedno popoludnie po prostu posiedz troche,coo?:Oczko:

u mnie nadal dupa ale to juz wiecie
chce isc z dzieciakami do mamy ale to zalezy jakie bedzie przedpoludnie,bo ostatnio naprawde nie mam juz nerwow

kupilam wczoraj olasowi ta ukladanke
uczy sie teraz ukladac i nawet go to zainteresowalo,zobaczymy na jak dlugo

Odnośnik do komentarza

Vercia zdrowka! I kolejnej pracy, bo na pewno ciezko bedzie Ci wrocic do siedzenia w domu.
I super, ze ogrod tak pieknieje :)
My tez juz z Tomkiem mamy tory i kolejki (te na magnesy) i Michał czesto sie tym bawi, wiec na pewno dokupimy kolejny :)

Gosia ale P. przebadany! Fajna sprawa, dobrze, ze i Ty masz taka mozliwosc.
Z Michalem tez mamy taki problem, ze on sie boi dzieci. Jak juz pozna to jest w miare, ale pocztaki sa koszmarne. Do tego jest taki grzeczny. Juz mam wizje go jak stoi niezauwazany w p-kolu. Ale walcze z takim mysleniem i wiem, ze bedzie dobrze. Rozkreca sie te nasze dzieciaki!!!

Cafe zaluje, ze nie moge Ci pomoc. Moge tylko zyczyc Ci sił!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...