Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia
Magda ale ze mnie jełop:lup:
Kilka dni temu patrzyłam na pierwszą stronkę i sobie ubzdurałam, że Ty masz dzisiaj imieniny, a Justyna jutro urodziny:lup::lup::lup:
Zaraz poprawiam.
Justynka
napisz kiedy dokładnie urodziła się Julek, bo na pierwszej stronce wciąż na niego czekamy:Spoko:

juliusz urodził się 27 stycznia 2011 o 10,30 waga 2680 gram a dlugość 51 cm

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie.

Ja od wczoraj codziennie na 11 jeżdze na rehabilitacje, bo mi mamam załatwiła, ale niestety w Ustce :lup: musze taki kawał dojeżdzać, masakra! mam 3 zabiegi, tzn. ćwieczenia rozciągające, krioterapia i magnetronic, wszytsko trwa godzine. Amelka jezdzi ze mna, ja na zabiegi, a ona z moim tatą nad morze na lody ::):

Kasioleq nie martw sie waga, ja tak szybko schudłam i teraz skora mi strasznie wisi, blee, ale teraz na tych zabiegach jezdze pół godziny na rowerku, więc myśle że jakieś mięsnie mi się ukształtują:Oczko:

Andzia ale miałam farta z tym rowerem, u nas na festynach też są takie losy, ale niestety nigdy nie wygrałam:(

Magda le mały geniusz Ci rośnie, za kilka lat będzie Misiek występował w Mam talent:Oczko:

Cafe co tam z tym Krakowem wyszło???

w wolnej chwili napisze coś na boku, bo teraz mam pomalowane paruzy i mi ciężko pisać:Oczko:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

U nas też czasobrak.....weekend domowo... G. w niedzielę zajmował się młodym a ja miałam wychodne i korzystając z tego skoczyłam z koleżankami do galerii na plotki i zakupy....zawsze to jakas odskocznia....Poniedzialek był bardzo intensywny, o 19 wróciłam dopiero z pracy...teraz mamy goracy okres...sprawozdania, występy, podsumowania.....i tak ciągle siedze do 1-2 w nocy przy papierach:Szok:
Choróbsko trzyma dalej....mam zielone gile do pasa...mega kaszel i katar....mam nadzieję, że obejdzie się bez antybiotyków....ostatnia noc spałam w drugim pokoju, bo miałam takie ataki kaszlu, że wszystkich budziłam :lup::lup:

Odnośnik do komentarza

odpisalam na boku
troche poczytalam

bylismy w tym krakowie ale chlopaki medzili prawie caly dzien
a od 7 do 11 byl jeden ryk
nie wiem chyba zeby ida
nawet nurofen poszedl w ruch
w ogole ostatnio medza strasznie duzo,wszedzie
nawet na spacerze:(
a ja cierpliowsci zero i niestety jestem w coraz gorszej formie

K chcial dobrze z tym wyjazdem,i naprawde to doceniam ale co z tego jak nie dalo sie nic zobaczyc
oni prawie nic nie spali
polazilismy troche po rynku,wawel odpuscilismy
ehhh

mam nadzieje,ze ich fochy sa jakies chwilowe,bo naprawde nie dam sobie rady:(

Odnośnik do komentarza

Witam!
Dzisiaj wczesniej do pracy doejchalam. Oczywiscie mamy Opla zepsutego i musialam najpierw chlopakow zawiezc, a tam spotkalam kolezanke z wczesniejszej firmy, wiec zabralam ja do pracy.

Wczoraj bylismy na zajeciach, Michał juz sam wbiega tam i cale zajecia beze mnie :yuppi:
Do tego tak sie rozkrecil, ze jak idzie z nami i idzie jakies dziecko to zaczepia: hej maly! Gdzie idziesz? :lup:
Dzisiaj znowu zajecia, bo tydzien temu nie bylo i dzisiaj odrabiamy.

Odnośnik do komentarza

Vercia zdrowka i w koncu spokoju z ta szkola! Wiem ile teraz roboty, bo P. tez ciagle zawalony, a dzisiaj ma pierwsz rade :(

cafe ale chlopaki daja popalic. Moze faktycznei zeby? Kurcze, oby to bylo przejsciowe. Mialam nadzieje, ze jak tam pojedziecie to mlodzi beda spac w wozku, a Wy spedzicie fajnie czas.

Anielinka daleko masz do Ustki? Fajnie, ze w ogole mamie udalo sie cos zalatwic. Tata Cie wozi codziennie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...