Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Mei!
My tez nie zawsze spedzamy czas na zabawie. niestety wiekszosc czasu to zalatwianie roznych spraw, zakupy itp. Najwazniejsze, ze robicie to razem. My wczoraj wracalismy z Michalem do domu i mowie mu, ze jak wrocimy to sie pobawimy. Na to mlody:
ale na pewno mamusiu? Na pewno nie bedziesz musiala popracowac w domu?

Plakac mi sie chcialo. Niby ciagle gdzies raem, a nie pamietam kiedy w domu z nim usiadalm i pobawilam sie na jego zasadach, auta i te sprawy :(

Cafe fajny pomysl z koldra, dla chlopakow cos nowego i rozwijajacego.
Wczoraj wieczorem myslalam o tych Twoich amalych facecikach i liczylam ile juz maja m-cy. I nie moglam uwierzyc, ze juz 5!!! Buziaki dla nich!

Odnośnik do komentarza

Witajcie...

U nas dziś piękna pogoda, więc zaraz ogarnę i idziemy na dwór...
Dziś czuje się jak zbity pies po wczorajszym dniu :Padnięty: nie mogłam wczoraj zasnąć...a dziś mnie głowa ćmi...

Cafe ale Olek ma świetne te "swoje pomysły" skąd on je bierze?:Oczko:
szkoda że K. musi wyjechać, no ale dasz sobie napewno rade...

Magda super fotki, Misiek świetnie pozuje do zdjęć:))

Mei nie wazne jak spędzasz czas z Filipem, wązne że spędzasz z nim każdą wolną chwile :Całus: a jak u Ciebie ze zdrowiem?

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

hej witam sie tylko bo zaraz przyjedzie siostra R.,na kawe z R., sytuacja skomplikowana ale oiecuje dzis popisac na boku, wczoraj nie miałam jak bo była przyjaciółka (tez ma problemy z mezem) a potem druga przyjaciolka i czas zleciał nawet nie mialam jak zajrzec...
odezwe sie pozniej

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Macie rację dziewczyny... Wiem, że nie zawsze da się bawić... Poprostu ostatnio mnie to jakoś bardziej męczy...

Cafe no to super! Dobrze, że już mu przeszło... Chłopakom pewnie się spodoba na kołderce bez ograniczeń:Oczko: Mój dziad był taki rozpieszczony, że w ogóle nie chciał sam nigdzie leżeć:Kiepsko:
A w pracy dobrze... Wciągnęłam się:) Nie pamiętam czy Wam pisałam, umowę mam do 14.01.2012r.

Magda to takie przykre, nie? A jeszcze jak dziecko Ci to wypomina to już w ogóle:/
Misiek modelowo pozuje:D Fajne ma te spodenki. Zawsze mi się takie podobały:yes:

Anielinka udanego spaceru! Może jak się przejdziesz to poczujesz się troszkę lepiej:Całus:
Ze zdrowiem dupa sraka... Właśnie zatoki mnie znowu męczą:Kiepsko: Byłam w piątek u laryngologa, ale się spóźniłam więc muszę koniecznie iść jutro...

Kasioleqq nic na siłę... Będziesz miała ochotę i chwilę a najważniejsze - chęci - to napiszesz... Szkoda, że sytuacja się komplikuje... Jakbyś do ej pory miała niewystarczająco spraw na głowie::(:

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

wITAM KOBIETKI!!!

Weekend minął tak in tensywnie, że nie zdążyłam nic popisac i poczytać.....w piątek wróciłam zmachana o 5 z pracy....padłam szybko spac z młodym....w sobotę pojechalismy na wies i do koleżanki na grilla....a w niedzielę zaleglości domowe, zeszyty itp. Udalo mi się nawet poleżakowac i poopalać się na sloneczku.......

Anielnika cieszę sie, że z twoich postów troche więcej optymizmu plynie i cały czas trzymam za ciebie kciuki!!!

KasioleQ zaraz poczytam na boku.....
Mei super spędzasz czas z Filipo!!!
Andzia jak weekend????
Cafe sił kochana!!! Szkoda, że zostajesz sama z chlopakami....ale takie czasy, że za praca trzeba gonic a rodzina schodzi na dalszy plan...bo wiadomo kasa potrzebna jest....u nas też często nie ma G. i musze liczyć na siebie....ale ostatnio coraz częściej zabiera Marcela w wolnej chwili :Oczko: W sobotę G. odwolał klienta i został z młodym a ja poszłam na pazury :Spoko:
Gosia fotki super!!! Ja nie tez wolę jechac z młodym.....
Justynka dobrze, że zalatwiłaś lekarza.....a Olek w końcu przyzwyczai się....niektóre dzieci płacza nawet 2 miesiące...będzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Magda ja tez poległam.....tak trzymałam dietę do 3 fazy....a teraz jem niby lightowe produkty, więcej drobiu ale nie daję rady na samym nabiale......zrezygnowałam ze słodyczy na stałe...a tłuszcze jem z umiarem...póki co waga stoi.....ale też amm dzień, ze zjem paczkę ciastek....

mi juz kurol wychodzi bokiem naprawde
myslalam,ze lepiej dam rade ale nie daje

teraz ciagle nie jem pieczywa,pyrow,makaronu itd
wszsytko robie w piekarniku lub bez tluszczu ale slodyczy se kuzwa odmowic nie moge :Histeria:

chcialabym ta 5tke jeszcze zrzucic ale jakk??

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny:)
Ja miałam dzisiaj intensywny dzień... Najpierw do 15 w pracy, a później od 17 do 19 zebranie z rodzicami... Jutro też zapowiada się intensywnie bo też jestem do 15 w pracy a na 17 idę na zebranie do przedszkola...
Mei na żywo nie było widać tego efektu na tamie tak jak na zdjęciu... a jeszcze w zależności od tego z którego miejsca zrobisz zdjęcie masz inny efekt...

Odnośnik do komentarza

Jest gorąco! Uwielbiam taką pogodę! Od razu czlowiek inaczej funkcjonuje :)

U nas wczorak tez mega intensywnie. Po pracy poszlismy do P. na boisko, pogralam w tenisa, porzucalam do kosza i w domu padlam :) Mlody tez caly dzien na sloncu, wiec mial dosyc.
Dzisiaj zajecia. brrr! Przestaje je lubiec przez ta ciagle walke z Michałem :(

Cafe kochana masz siostrzyczke! Bardzo bardzo zazdroszcze rodzenstwa.
Mam nadzieje, ze te dni bez K. Ci szybko zleca :)
Ja tezm oge sobie wszystkiego odmowic, ale nie slodyczy :lup: Chociaz i tak jem ich o wiele mniej niz wczesniej!

Odnośnik do komentarza

okazuje sie,ze dzisiaj przed poludniem olkiem zajmuje sie moj tata,przed praca pojada na dzialke
jak sie chce to mozna!

wczoraj bylismy u tesciow na chwile
tesciowa ma taaaaaaakie wyrzuty sumienia,taaaaaaaaaaaaaakie

cos tam przebakiwala,ze mozemy chrzciny u niej zrobic:sofunny:
a to dobre
i ze zrobi nam wszsytkie placki

powiedzialam twardo,ze mam to gdzies i wszsytko zrobie sama

Odnośnik do komentarza

magda_79
Cafe ale fajny dzien przed Wami! Maly Franek ma dwoch super kumpli :)

T. jakis ma zryw czy co? Olac ja! Tak jak piszesz sama doskonale dasz sobie rade, a jak ma pozniej wypominac to lepiej podziekowac za jej pomoc.

t gryzie sumienie
sciska ja jak widzi,ze o nic nie prosimy
przyjezdzamy usmiechnieci i szczesliwi

niech mnie pocaluje w dupe,przepraszam za dosadne stwierdzenie ale taka prawda

franka poznalismy jeszcze w szpitalu,urodzil sie dzien po chlopcach
mieszka niedaleko i tak sobie spacerujemy

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
Cafe ale fajny dzien przed Wami! Maly Franek ma dwoch super kumpli :)

T. jakis ma zryw czy co? Olac ja! Tak jak piszesz sama doskonale dasz sobie rade, a jak ma pozniej wypominac to lepiej podziekowac za jej pomoc.

t gryzie sumienie
sciska ja jak widzi,ze o nic nie prosimy
przyjezdzamy usmiechnieci i szczesliwi

niech mnie pocaluje w dupe,przepraszam za dosadne stwierdzenie ale taka prawda

franka poznalismy jeszcze w szpitalu,urodzil sie dzien po chlopcach
mieszka niedaleko i tak sobie spacerujemy

hehe! Tak trzymać. T. myslala pewnie, ze jak chlopcy sie juz pojawia to bedziecie cagle prosic o pomoc, a Wy sobie suoer dajecie rade i bez niej :) haha!

Super, ze masz niedaleko mame z maluchem w wieku chlopakow. Jak mi tego brakowalo jak siedzialam z Michałem w domu. Zawsze samotne spacery.

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda_79
Cafe ale fajny dzien przed Wami! Maly Franek ma dwoch super kumpli :)

T. jakis ma zryw czy co? Olac ja! Tak jak piszesz sama doskonale dasz sobie rade, a jak ma pozniej wypominac to lepiej podziekowac za jej pomoc.

t gryzie sumienie
sciska ja jak widzi,ze o nic nie prosimy
przyjezdzamy usmiechnieci i szczesliwi

niech mnie pocaluje w dupe,przepraszam za dosadne stwierdzenie ale taka prawda

franka poznalismy jeszcze w szpitalu,urodzil sie dzien po chlopcach
mieszka niedaleko i tak sobie spacerujemy

hehe! Tak trzymać. T. myslala pewnie, ze jak chlopcy sie juz pojawia to bedziecie cagle prosic o pomoc, a Wy sobie suoer dajecie rade i bez niej :) haha!

Super, ze masz niedaleko mame z maluchem w wieku chlopakow. Jak mi tego brakowalo jak siedzialam z Michałem w domu. Zawsze samotne spacery.

siostra K ciagle medzi,ze kasy nie maja,ze to,ze tamto...my nic
i dobrze nam z tym!

a z frankiem super,wspolne tematy itd
i sylwia,mama franka juz wiele razy proponowala nawet pomoc,bardzo mnie to pozytywnie zaskoczylo
czasem pisze,czy nie potrzebuje czegos,czy mi zakupow nie zrobic,szoook

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82

t gryzie sumienie
sciska ja jak widzi,ze o nic nie prosimy
przyjezdzamy usmiechnieci i szczesliwi

niech mnie pocaluje w dupe,przepraszam za dosadne stwierdzenie ale taka prawda

franka poznalismy jeszcze w szpitalu,urodzil sie dzien po chlopcach
mieszka niedaleko i tak sobie spacerujemy

hehe! Tak trzymać. T. myslala pewnie, ze jak chlopcy sie juz pojawia to bedziecie cagle prosic o pomoc, a Wy sobie suoer dajecie rade i bez niej :) haha!

Super, ze masz niedaleko mame z maluchem w wieku chlopakow. Jak mi tego brakowalo jak siedzialam z Michałem w domu. Zawsze samotne spacery.

siostra K ciagle medzi,ze kasy nie maja,ze to,ze tamto...my nic
i dobrze nam z tym!

a z frankiem super,wspolne tematy itd
i sylwia,mama franka juz wiele razy proponowala nawet pomoc,bardzo mnie to pozytywnie zaskoczylo
czasem pisze,czy nie potrzebuje czegos,czy mi zakupow nie zrobic,szoook

No rewelacja! Szczegolnie, ze chlopaki sa w tym samym wieku. Ja poznawalam rozne mamy na spacerach, ale jakos zadnych przyjazni nie bylo. No moze z jedna, ale juz kolo nas nie mieszkaja i kontakt sie urwal.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...