Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!
Taki zalatany ten weekend, ze nie mialam chwili, zeby zjarzec. Komp nie byl odpalany przez 2 dni. Ale i tak ciagle o Was wszystkich mysle :)

W piatek zajecia, zabralam moja przyjaciolke. ale mlody sie nie popisal. Prowadzila nowa pani i wszystko bylo na nie. Dzieci cwiczyly piosenke i taniec na Dzien MAmy, a ten oszolom tylem do nich i tylko stal. Wrrr!
Potem pojechalismy po kask, a na koniec do nas, a po przyjacilke przyjechal maz z moim chrzesniakiem. i tak gadu gadu, a tu juz 22 :lup:
Wczoraj standard, P. na meczu, a ja z mlodym i mama na dzialce. Fajowo bo mega goraco. Mlody rozebrany, caly czas rece w wodzie, ja na lezaczku. Hmmmm, bajka. Opalilam sie w konu. Jeszcze 2 takie seanse i byloby super :)
A dzisiaj w koncu udalo sie wyjsc na rower :yuppi: Mlody od rana w amoku, a jak juz zakladalam mu kask to problem. Bo on sie na pewno wywroci, a potem, ze on nie pojdzie, bo jak tata bedzie sprowadzal rower po schodach to on na pewno spadnie :lup:
Nie wiem skad on bierze takie problemy. Ale ja ksie w koncu dogadalismy, ze usiadzie na rower dopiero na dole to bylo zaj....! 2 h jezdzilismy, bo P. do pracy jechal. Mlody cala droge powtarzal: ale fajnie tak razem jezdzic na rowerze :) Byl przeszczesliwy, fotelik sprawdzony, bedziemy jezdzic co tydzien. Potem zaliczylam z nim "Piknik na Odra", ogladalismy statki, wystepy itp. Misiek padl juz przed z19 :)

Ło matko, ale sie rozpisalam :lup:

Odnośnik do komentarza

Gosia super, ze wyjazd udany :yuppi: Wspolczuje przezyc z pkp, ale najwazniejsze ze cala reszta ok!
Fotki swietne! Cos Ci sie schudlo, co? :)

KAsioleqq tulam mocno!
Dobrze, ze Korneli dokuczaja "tylko" zeby i ze nie jest chora.

Anielinka ale w piatek aktywnie spedziliyscie czas :) Zaraz ide na bok ...

Cafe jak dziisja chlopaki? Daja czadu? MAsz jakies fotki Olka na rowerze? Wiedzialam, ze kto jak kto, ale on szybko bedzie wiedzial o co chodzi!

Ciekawa jestem jak tam Andzia!

Odnośnik do komentarza

Magda fajnie, że za wami taki udany dzień:) A ja nie schudłam, od jutra robię podejście numer nie wiem który już do odchudzania... mam nadzieję, że trochę schudnę...
Cafe fajnie, że Olek radzi sobie na rowerku, Kuba jak na razie nie chce siadać, ale trochę za duży mu ten rowerek jest:/
Anielinka idę na boczek...

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda a powiedz jak tam odpieluchowanie?

co do kup w kapieli to nie sadze,zeby to robil,bo mu tak latwiej
normalnie wali kupole do kibelka bez zadnego problemu
po prostu cos mu sie ubzduralo i ma takie glupie pomysly!

U nas odpieluchowanie bez zmian. siku no problem, zawsze wola. Kupa dalej w pieluche i nie zapowiada sie na zmiany. No i na noc pielucha.

Oby Olek mial juz inne pomysly, bo to juz sie robi meczace, co? :)

Odnośnik do komentarza

cafe82
a jak dukan??

ja poleglam:Histeria::Histeria::Histeria:

wlasnie robie sobie warzywka i rybe
co z tego jak przeplatam to slodyczami,dobrze ,ze waga mi nie idzie do gory
ale za cholere nie chce spadac-no nic dziwnego jak wczoraj zzarlam tone slodkiego

Nic nie mow. 3 dni bylo ok, 0,8 kg mniej i w weekend poleglam :lup:
chyba w tygodniu bede sie starac, a weekendy sobie odpuszcze.
Chleba i ziemniakow nie jadlam, ale oczywiscie ciasto to podstawa :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda a powiedz jak tam odpieluchowanie?

co do kup w kapieli to nie sadze,zeby to robil,bo mu tak latwiej
normalnie wali kupole do kibelka bez zadnego problemu
po prostu cos mu sie ubzduralo i ma takie glupie pomysly!

U nas odpieluchowanie bez zmian. siku no problem, zawsze wola. Kupa dalej w pieluche i nie zapowiada sie na zmiany. No i na noc pielucha.

Oby Olek mial juz inne pomysly, bo to juz sie robi meczace, co? :)

no fajne to nie jest
ale co....wczoraj juz ostro dostal opieprz

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
jeden zjadl,drugi wcale-zarąbiscie

jutro K mi wyjezdza na 2-3 dni
odzwyczailam sie:(

Daleko jedzie? Wspolczuje :(

nawet nie wiem dokladnie,kolo czestochowy chyba gdzies
no stara sue teraz nie wyjezdzac ale tym razem nie da rady,musi jechac
sa dni,kiedy wyjezdza raniutko i wraca wieczorem ale jest,i to jest wazne
no ale przezyjemy

zapowiadaja piekna pogode,to bedziemy calymi dniami spacerowac i juz

Odnośnik do komentarza

Witajcie chudzinki!

U nas ciągle coś... Sporo się dzieje, ale nic ciekawego... Ciągle w pracy a na wolnym biorę młodego i biegam załatwiać różne pierdoły... Niezbyt fajnie ostatnio spędzamy czas... Dobrze, że chociaż pogoda się poprawiła...
Myślałam dzisiaj rano o Andzi, jak im podróż mija no i jak dziewczyny sobie radzą w nowej sytuacji::):

Cafe nie zazdroszczę kąpielowych kupali:Histeria: Filip puszcza tylko bąki:Oczko: A te teksty z "pomysłami" u nas też są, tylko w wersji "bo mi się nudzi":D Albo zrobi coś i mówi "o, tak musi być!"
Jak w ogóle Olek teraz traktuje chopaków? Jest lepiej, czy dalej jest nieobliczalny? :Oczko:

Gosia zdjęcia superowe! Świetny efekt zdjęcia na tym moście! Na żywo też tak fajnie się prezentował?
Szkoda, że Kubulec za mały do rowerka... Jakby czuł się pewniej to pewnie ekspresem by załapał o co chodzi... Dalej jest takim asekurantem, czy się trochę rozkręcił?
Powodzenia z dietowaniem!

Magda świetnie, że Michał zadowolony z wycieczek rowerowych i że się przełamał! Zastanawiam się jak Filip będzie się zachowywał...
Zazdroszczę opalania:yes: Jak regularnie chodziłam na solarium to czu łam się naprawdę dobrze, a teraz... :/
Zajęciami się nie przejmuj... Przejdzie mu... A ta pani tylko raz zastępowała poprzednią, czy już zostaje?

Anielinka idę na boczek:Całus:

Kasioleqq mam nadzieję, że już jest lepiej... Czekam z niecierpliwością na boku...

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/y/ys1x52jq9.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...