Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
czesc magda

nie no jak to przez szefowa,to jestes usprawiedliwiona:Oczko:

no ty malpo dopiero dzisiaj nam mowisz o dukanie !
powodzenia!
mnie zupelnie nie ciagnie do pieczywa,pyrow,makaronow itd
sery zolte uwielbiam a tez mnie nie kusza
najgorzej ze slodyczami i tak jak pisalam z pizza
ale K czesto zamawia i nie moge sie powstrzymac

od dzis obiecalam sobie wziac sie znow za dukana i koniec

a coli light jak wczesniej nie lubilam tak teraz uwielbiam
sa dni co litra walne jak nic

hihi! Ja to pyra, wiec moglabym zyc tylko na ziemniakach :lup:
ale teraz koniec dobrego.
Pizzy bym tez nie odmowila :)

Odnośnik do komentarza

znalazlam fajna dziewczyne(dziewczyne mojego kuzyna).ktora moglaby zajac sie olkiem np 2 razy w tygodniu na 2-3godzinki
no tak mi bidoka szkoda
ja np pojde z chlopcami n aspacer a oni posiedza,porysuja,pograja w cos

co wy na to?

jeszcze szczegolow nie ustalilysmy ale jakby za bardzo nie zdarla to sie zdecydujemy
K mowi,ze to jest baaardzo dobry pomysl

Odnośnik do komentarza

cafe82
andzia
Witam,

cafe82

mi tez nie:sofunny:
to kiedy?:sofunny:

Czy propozycja jest aktualna, bo nie wyrabiam dzisiaj.
Teraz leżą w łóżkach, jak nie zasną to strzele se w łeb:glass:

wdech wydech wdech wydech
i pomysl,ze przed toba 3 dni wolnosci :Oczko:

::):

cafe82
znalazlam fajna dziewczyne(dziewczyne mojego kuzyna).ktora moglaby zajac sie olkiem np 2 razy w tygodniu na 2-3godzinki
no tak mi bidoka szkoda
ja np pojde z chlopcami n aspacer a oni posiedza,porysuja,pograja w cos

co wy na to?

jeszcze szczegolow nie ustalilysmy ale jakby za bardzo nie zdarla to sie zdecydujemy
K mowi,ze to jest baaardzo dobry pomysl

Super pomysł:yes:
A może po jakimś czasie ona mogłaby pójść z chłopakami na spacer, a Ty miałabyś czas dla Olka

Odnośnik do komentarza

andzia
cafe82
andzia
Witam,

Czy propozycja jest aktualna, bo nie wyrabiam dzisiaj.
Teraz leżą w łóżkach, jak nie zasną to strzele se w łeb:glass:

wdech wydech wdech wydech
i pomysl,ze przed toba 3 dni wolnosci :Oczko:

::):

cafe82
znalazlam fajna dziewczyne(dziewczyne mojego kuzyna).ktora moglaby zajac sie olkiem np 2 razy w tygodniu na 2-3godzinki
no tak mi bidoka szkoda
ja np pojde z chlopcami n aspacer a oni posiedza,porysuja,pograja w cos

co wy na to?

jeszcze szczegolow nie ustalilysmy ale jakby za bardzo nie zdarla to sie zdecydujemy
K mowi,ze to jest baaardzo dobry pomysl

Super pomysł:yes:
A może po jakimś czasie ona mogłaby pójść z chłopakami na spacer, a Ty miałabyś czas dla Olka

no tez tak mysle
na pewno sprobujemy

Odnośnik do komentarza

Cafe suuuper pomysł z tą dziewczyna, napewno o wiele Ci będzie lżej...a tak jak Andzia mówi może z czasem jak lepiej ja poznasz to będzie mogła chłopcami też się zająć...

A moje samopoczucie...hmm dziś jakby lepiej się czuje, choć rano Amelka mnie "dobiła" swoim tekstem, więc na dzień dobry się poryczałam :Płacz: ale teraz nawet troche oganełam w domu i ugotowałam zupe :Oczko: jeszcze tylko te cholerne prasowanie na mnie patrzy...
napisze jeszcze coś na boku...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Cafe super ten pomysl z opieka dla Olka. I tak jak pisala Andzia, fajnie by bylo gdyby potem chodzila na spacery z mlodymi, a Ty bys miala czas dla Olasa!

Anielinka mam nadzeije, ze teraz juz bedzie z dnia na dzien ciut lepiej.
Ide zaraz na bok.

andzia moja szefowa jest zajebiaszcza. Kiedy trzeba konkretna i wymagajaca, a poza tym to po prostu rowna babka :)
kilogramy szybko nie zleca, ale bede walczyc!
Tylko wage mam do kitu :( Dzisiaj jak sie wazylam to 3 razy pod rzad wskazala wage zupelnie rozna, nawet o 2 kg :lup: Musze kupic cos sensowniejszego.

Odnośnik do komentarza

hejka;)
pisalam na boku, a tutaj nie mialam jak zajrzeć, Kornela sra na potęgę, ma temperaturę tzn.nie więcej jak 37,2 st.wiec nawet nie zbijam i ciągle na rękach masakra jakaś pupę ma odparzoną, idą zęby jak nic dziś ja 4 razy już przebierałam, bo ślini się jak nie wiem :Szok: no i te kupole, i temp., więc wiem, że to zęby... pupę ma odparzoną więc co chwilę ją przewijam myje dupsko, bo aż mi się płakać chce jak widzę tą jej pupcię::(: bidulka...
a Kacper dziś nawet grzeczny byliśmy na spacerze, tylko godzinkę, bo zimno jak nie wiem, a mlody chyrcha więc nie chciałam go ciągać...wróciliśmy zjedlismy pomidorówę i Kapiś zasnął i śpi do teraz... już 2 h, na 16 miała byc u mnie koleżanka z liceum, ale coś jeszcze jej nie ma a ja nie lubię jak ktos się spóxnia...:Zły:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Nelka zansęła, Kapiś się obudził, kurdę że oni nigdy jakoś nie moga sie zgrać zeby razem pospać, a ja bym moglą sobie odpocząć:)

Cafe super pomysł, z tą dziewczyną i tez pomyślałam o tym że będzie mogła z czasem posiedzieć z chłopakami a Ty z Olem byś spędziła czas:)

Magda powodzenia z dukanem!!! trzymam kciuki!!! no i zazdroszczę szefowej takiej to ze świecą szukać :yes::yes::yes:

veronica i ja Ciebie podziwiam kobieto jak Ty znajdujesz czas dla siebie??? :o_master: ja też wczoraj byłam na solarium, ale nic mnie nie szczypie i jestem brązowa :yipi:

Andzia jak tam przygotowania do wyjazdu???

Anielinka :Całus:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Tak na minutke tylko wpadlam, bo chcialm sprawdzic przepis od Cafe na nalesniki no i nie dalo sie nie zajrzec.
Na boku poodpisuje jutro.

KAsioleqq no na bank Kornelce zebole wychodza. Ale sie bidula nameczy.
Mam nadzieje, ze milo spedzasz czas z kumpela!

A my dopiero z mlodym wrocilismy z parku i placu zabaw. P. w pracy i zanim poejchal to on byl z Michałem na spacerze, wiec dzien dla Michała fajny.
Najgorsze tylko to, ze na placu zabaw jak tylko dziecko jest jakies w poblizu to on spanikowany ucieka, trzesie sie. Nie wiem co sie dzieje. Kidys takiego problemu nie bylo. A teraz jak jakies dziecko jest w piaskownicy to on nawet z drugiej strony nie wejdzie :(

Dziewczyny, wiem, ze juz to pisalyscie tyle razy, ale prosze o sprawdzony przepis na ciasto jogurtowe dukanowskie. W sobote jade do mamy i upieke cos pod siebie, bo inaczej nie wytrwam. A reszcie upieke ciasteczk i bedzie git. JAk dam rade w weekend to bedzie z gorki :)
Aaaa, i jeszcze placuszki owsiane :) Dzieki!

Vercia jak Ci poszlo wystapienie?

Odnośnik do komentarza

Hejka!!!
Magda super szefowa!! Fajnie, jak jest taka atmosfera w pracy...a nie każdy patrzy na siebie z pod byka i krytykuje za wszystko.....
Cafe dobry pomysł z opieką dla Olka:brawo:
KasioleQ zdrowka dla Korneli!!:Całus:
Anielinka zajrzę na bok........
Andzia tylko pól kilo to git!!!!! U mnie chyba 2 kg wróciło....ale nie mam wagi w domu....może i dobrze!!!
Referat poszedł calkiem, całkiem......jestem zadowolona!!! Ocena pozytywna ciała pedagogicznego :Śmiech:
Szkoda, że swrócilam do domu dopiero o 19....normalnie jestem taka zmęczona, że nie wyrabiam......ale wrócił G.:yipi::yipi: pospal i dalej pracuje....tyle, że na miejscu......ja ogarnęłam, wstawilam zupę młodemu i zmykam na housa....
Magda możesz sobie upiec chleb dukana...i zjesc chlebek z jajkiem sadzonym i szynką......
KasioleQ zazdroszczę brązowej opalenizny...ja dalej jak rak:Wściekły:

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Ale naskrobalyscie jak mnie nie bylo... nie jestem w stanie nadrobic... U nas ok:) Wyjazd baaaardzp udany, ale tesknilam za małym:/ Nigdy więcj już nie pojadę pkp - ale to długa historia... Wróciliśmy z wtorku na środę o 3 rano, a o 6 wstawałam do pracy... Wczoraj ledwo wróciłam to poszłam spać... jak tylko bardziej się ogarnę to popiszę więcej...

Odnośnik do komentarza

Gosia prosimy o więcej szczegółow :Oczko:

Ja machnęłam podłogi......za kilka dni mam dostać @ i czuję się jak balon....musze też wybrać się do gina i zmienić tabletki....może na contracept.......albo yaz......
Anielinka o zakupach nie wspominaj....ja wzięlam pensję 02 maja i już mam połowę na koncie.....a oprócz butów i lumpka na nic dodatkowo nie wydałam:Histeria: nawet opłat nie zrobiłam......
Chłopaki nie zjedli pomidorówy....będę miaął jutrzejszy obiad z głowy!!!
Magda możesz też w ramach szybkiego i rozmaitego zrobić omleta z szynka i szczypiorem :Oczko:
Ślepy mnie ściga ale poprasuję trochę.....bo mam steeeeeertę....

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny, ale mam nadrabiania....ale wybaczcie nie bede nadrabiac jakos nie mam ostatnio czasu, wydzwaniam szukam lekarzy dla julka, nerwy mam jak nie wiem co.....
olek na zajeciach dobrze ze tak powiem oczywiscie nie ma szans zostawic go samego wczoraj byl dziadek a dziaij babcia. siedzieli z nim na sali caly czas jutro znowu jedzie dziadek. moze sie przekona w koncu i zacznie sie bawic z dziecmi. porzyjemy zobaczymy od poniedzialku bede musiala ja go zawozic.

a julek juz tak gaworzy ze normalnie moglabym z nim siedziec i gadac....smieje sie niesamowicie duzo jak tylko nas widzi to sie usmiech, dzisiaj gadal sobie do pilota i poduszki

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

justynka olek sie przekona,zobaczysz.....super,ze jest w ogole taka mozliwosc
a co z julkiem i z tymi lekarzami??

vercia wiedzialam,ze ci dobrze pojdzie,brawo!

goska a wy bez kubuli byliscie??jakies zdjecia zobaczymy?

anielinka no ja ciagle marudze na ta drozyzne,masakra
my robimy raz w tygodniu wieksze zakupy a i tak codziennie jeszcze kilkadziesiat zlotych sie rozchodzi nie wiadomo na co:Histeria:

andzia jak przygotowania do wyjazdu?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...