Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

cafe82
andzia
cafe82
zobaczcie,kupilam sobie takie nosidlo
na jednum boku jeden a na drugim drugi

Nosidełko Red Castle Sport, stan idealny (1593320438) - Aukcje internetowe Allegro

Ale drugi też w nosidle? Bo nie kapuje:lup:

no na razie kupilam jedno,myslalam,zeby juliana w nosidlo a cezarego bez ,na drugim boku-to glownie jak bede schodzic po schodach do wozka

co mowisz?

Fajne to nosidlo :) Na pewno sie przyda. a dlaczego akurat Julina w nosidle? :)

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
andzia

Ale drugi też w nosidle? Bo nie kapuje:lup:

no na razie kupilam jedno,myslalam,zeby juliana w nosidlo a cezarego bez ,na drugim boku-to glownie jak bede schodzic po schodach do wozka

co mowisz?

Fajne to nosidlo :) Na pewno sie przyda. a dlaczego akurat Julina w nosidle? :)

taki tylko przyklad podalam,hehe

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82

no na razie kupilam jedno,myslalam,zeby juliana w nosidlo a cezarego bez ,na drugim boku-to glownie jak bede schodzic po schodach do wozka

co mowisz?

Fajne to nosidlo :) Na pewno sie przyda. a dlaczego akurat Julina w nosidle? :)

taki tylko przyklad podalam,hehe

Moje glupie pytanie. Ale zawsze mnie ciekawia takie rzeczy :lup:

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
magda_79

Fajne to nosidlo :) Na pewno sie przyda. a dlaczego akurat Julina w nosidle? :)

taki tylko przyklad podalam,hehe

Moje glupie pytanie. Ale zawsze mnie ciekawia takie rzeczy :lup:

tak ogolnie to staramy sie zeby chlopaki zawsze wszsyrko robili raz jeden raz drugi
np w wozku raz jeden siedzi z przodu raz drugi

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
cafe82

taki tylko przyklad podalam,hehe

Moje glupie pytanie. Ale zawsze mnie ciekawia takie rzeczy :lup:

tak ogolnie to staramy sie zeby chlopaki zawsze wszsyrko robili raz jeden raz drugi
np w wozku raz jeden siedzi z przodu raz drugi

My tez tak zawsze robiliśmy. Jak K. wraca o przyzwoitej godzinie do domu, to ja najczęściej lece jeszcze do sklepu i zabieram jedną ze sobą. Już teraz wiedzą, na którą kolej i mówią: dzisiaj ja ide, Ty byłaś wczoraj:)

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny!!!

ja dziś padnięta jestem... wczoraj wylądowałyśmy z przyjaciółką i znajomymi na baletach... matko kochana... wróciłam o 2 do domu :Szok: ale dzieciaczki super spały, zreszta jak zawsze więc mama wyspała się do pracy :yes: a ja czuje się dobrze troskzę wypilam ale nie mam kaca:) a to najważniejsze:)
teraz Kornela daje koncert, bo siedzi w łóżeczku, jakaś dzisiaj maruda się zrobila..
Kacper wypieprzył wszystkie klocki, cały pokój zasypany jak ja tego nie cierpię :Wściekły:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Kasioleq ale super dzień wczoraj spędziłaś:)) nie ma to ja takie nieplanowane wypady...no i najważniejsze że kaca nima:Oczko:
u mnie Amelka robi ostatnio co chce :Szok: jakoś mi teraz zwisa i powiewa żeby był porządek, żeby wszystko leżało na miejscu, czasem przez 2-3 dni nie sprzątam i mam sajgon nieziemski, wszędzie leżą ciuchy porozwalane, na fotelu chyba ze 4 suszarki prasowania, a ja nie mam siły palcem kiwnąć:Padnięty:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!
My dzisiaj o 18 wrócilismy do domku.....po pracy skoczyłam do lumpka, po młodego i do psiapsiółki na kawę...olałam referat:Zakręcony: teraz będę siedzieć po nocy.....W lumpie znalazłam kilka rzeczy dla mlodego i sobie śliczna kieckę i bluzki.....chociaz raz była konkretna dostawa towaru....i właśnie załadowałam pralkę....
dzwonił też G., ze już wracają:Śmiech: wstawiłam golonki do piekarnika.....
Andzia jak zaczęłas znowu dukana to podziwiam ciebie......:o_master2: Ja nie obżeram sie jak kiedys ale nie mogę już chyba patrzec na to monotonne jedzenie....teraz staram się jeść normalnie, bez słodyczy....nie wiem czy to ma sens....ale ostatnio strasznie zaczęły mnie boleć stawy i tak pomyslałam, ze może za duzo białka jem.....teraz jak jem mieszane produkty to mi przeszło....postaram sie zachowac ten proteinowy czwartek....

Odnośnik do komentarza

Udało mi się też zaliczyc solarium.....poszłam na 10 minut a jestem chyba spalona, bo wszystko swędzi i piecze :lup::lup:
KasioleQ super z imprezką!! Zazdroszczę!! Ja tak dawno nigdzxie nie byłam na baletach, że teraz nie wiedziałabym jak się tam zachować.....dzikus ze mnie......
Justynka jak Oluś w przedszkolu?
Anielinka tym sniegiem mnie dobiłaś....u nas leje jak nie wiem co i są 3 stopnie:Wściekły: W pracy dziewczyny mówiły, że w sobotę ma być 26 stopni....podobno.....
Cafe z nosidłem dobry pomysł....a o zakupach nic nie mów! Ja dzisiaj kupiłam tylko mięso, warzywa, kaszkę, cukier i cos do chleba i zostawiłam 90 zł w sklepie...to jest czyste szaleństwo!!!! Warzywa okropnie drogie....owoce tez!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...