Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Vercia żyję:lol:
Fajnie mieć takiego brata, ja też kocham zakupy, baaaardzo:) Chyba muszę zacząć grać w totka:)
Współczuje pisaniny po nocach, ale dzielna jesteś, dasz rade. Na długo mąż Cię opuszcza?

Justynka masakra te terminy:Histeria::Histeria::Histeria:Może tak jak cafe spróbuj jeszcze ubłagać ich na NFZ, bo za prywatną rehabilitacje trzeba na pewno sporo zapłacić. Trzymam kciuki za dobre wieści!!!

Odnośnik do komentarza

cafe :Całus: Współczuje z całego serca, bo wiem co przeżywasz. Jejciu jak wracam pamięcią 2 lata wstecz, to stwierdzam, że teraz jest duuużo duuużo łatwiej, mimo wszystko. Sił kochana, sił. Super, że mamuśka pomogła:yes:
Ja mam coraz większego stresa przed rozłąką dziewczyn...

Magda ale kochana żonka z Ciebie. Ja robię często Kubie "czarną robotę" i szczerze tego nie znoszę, ale ja głównie tylko przepisuje na czysto:)
Akcja z psem niesamowita, super, że tak się troszczy o Michała:yes:
Ja jednak nadal nie mogę się do psów przekonać...

Odnośnik do komentarza

Mei


Andzia
jak po wycieczce? Fajna sprawa z tymi fotelikami... Przez chwilę się zastanawiałam czy nie fajniejsza dla Was byłaby taka przyczepka ale szybko wyobraziłam sobie dziewczyny na takiej małej przestrzeni razem:lup: Głupi pomysł:Oczko: Stasiu też z Wami jechał? Jak on dał radę z takimi girkami

Baaaardzo głupi pomysł:Oczko:
zyczę ci kochana dłuższej doby, aby udało się wszystko pozałatwiać:yes:
I super z prawkiem:yes:

Odnośnik do komentarza

Trochę z serii zdolne dzieci:lol:

Rano laski wstały o 6-tej, wypiły mleko, Stachu tez oczywiście wstał, włączył sobie bajki, a my z K. kimnęlismy jeszcze na ponad godzinę...nie wiem jak to się stało, ale to co zobaczyłam po przebudzeniu przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Laski były już ubrane, swoje miały tylko majtki, reszta ciuchów była moja, K. i Stasia. Wszystkie buty z szafki porozwalane po całej chacie, wszystkie czapki, kapelusze itd. tez. Ogólna rozpierducha. Zośka rozmawiała namiętnie z kimś(jak się później okazało z klientem K.) przez K. komóre, a Maryska siedziała z K. portfelem i liczyła pieniążki. M A S A K R A:Histeria::Histeria::Histeria:

Po sniadaniu robiłam porządek w szafie z ciuchami i wyjęłam z niej kombinezon zimowy po laskach, rozmiar 62. Zosia wpadła na pomysł, żeby go założyć, Stachu jej pomógł. I kurde założyła, rozrywając go przy okazji. Spodnie po kolana, rękawy ledwo wciśnięte i tak stała jak mumia, bo ruszyć się nie mogła. Stasiu z Marysia mnie zawołali, żebym ją zobaczyła i w momencie jak weszłam do pokoju Zośka próbowała w tym stroju zrobić krok i wyrżnęła w ściane, wara rozcięta na całego...

I jak tu nie zwariować dziewczyny???

Odnośnik do komentarza

Andzia biedna Maryśka :Całus: Mają pomysły twoje łobuzy:sofunny:
Moj młody lubi ubierać moje buty.....ale potrafi zrobić bajzel w szafie też....a z nakładanie to nie jest taki szybki jak zołzy...potrafi tylko majtki na głowę założyć.....ale po miesiącu gadania w końcu zakumał, kiedy m,ówi się proszę, dziekuję,.....i teraz jak nie chcę czegoś dać to krzyczy ale ja poproszę!!!!

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj namiętnie u uparcie próbowałam odpieluchowac młodego....zakładalam majtki same i wysadzalam na nocnik....do nocnika nic nie zrobił ale obsikał 5 razy kanapę, podłogi, pościele, zabawki:Histeria: Za każdym razem wołał dopiero jak była kałuża....nawet z miejsca nie ruszał...tylko krzyczał: "mamo już jest siku!!!"

Odnośnik do komentarza

andzia
Trochę z serii zdolne dzieci:lol:

Rano laski wstały o 6-tej, wypiły mleko, Stachu tez oczywiście wstał, włączył sobie bajki, a my z K. kimnęlismy jeszcze na ponad godzinę...nie wiem jak to się stało, ale to co zobaczyłam po przebudzeniu przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Laski były już ubrane, swoje miały tylko majtki, reszta ciuchów była moja, K. i Stasia. Wszystkie buty z szafki porozwalane po całej chacie, wszystkie czapki, kapelusze itd. tez. Ogólna rozpierducha. Zośka rozmawiała namiętnie z kimś(jak się później okazało z klientem K.) przez K. komóre, a Maryska siedziała z K. portfelem i liczyła pieniążki. M A S A K R A:Histeria::Histeria::Histeria:

Po sniadaniu robiłam porządek w szafie z ciuchami i wyjęłam z niej kombinezon zimowy po laskach, rozmiar 62. Zosia wpadła na pomysł, żeby go założyć, Stachu jej pomógł. I kurde założyła, rozrywając go przy okazji. Spodnie po kolana, rękawy ledwo wciśnięte i tak stała jak mumia, bo ruszyć się nie mogła. Stasiu z Marysia mnie zawołali, żebym ją zobaczyła i w momencie jak weszłam do pokoju Zośka próbowała w tym stroju zrobić krok i wyrżnęła w ściane, wara rozcięta na całego...

I jak tu nie zwariować dziewczyny???

aNDZIA sorki ale posikałam sie ze śmiechu :sofunny::sofunny: szczególnie z rozmowy Zosi z klientem K. wesoło masz :yes:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

kasioleqq
andzia
Trochę z serii zdolne dzieci:lol:

Rano laski wstały o 6-tej, wypiły mleko, Stachu tez oczywiście wstał, włączył sobie bajki, a my z K. kimnęlismy jeszcze na ponad godzinę...nie wiem jak to się stało, ale to co zobaczyłam po przebudzeniu przeszło moje najśmielsze wyobrażenia. Laski były już ubrane, swoje miały tylko majtki, reszta ciuchów była moja, K. i Stasia. Wszystkie buty z szafki porozwalane po całej chacie, wszystkie czapki, kapelusze itd. tez. Ogólna rozpierducha. Zośka rozmawiała namiętnie z kimś(jak się później okazało z klientem K.) przez K. komóre, a Maryska siedziała z K. portfelem i liczyła pieniążki. M A S A K R A:Histeria::Histeria::Histeria:

Po sniadaniu robiłam porządek w szafie z ciuchami i wyjęłam z niej kombinezon zimowy po laskach, rozmiar 62. Zosia wpadła na pomysł, żeby go założyć, Stachu jej pomógł. I kurde założyła, rozrywając go przy okazji. Spodnie po kolana, rękawy ledwo wciśnięte i tak stała jak mumia, bo ruszyć się nie mogła. Stasiu z Marysia mnie zawołali, żebym ją zobaczyła i w momencie jak weszłam do pokoju Zośka próbowała w tym stroju zrobić krok i wyrżnęła w ściane, wara rozcięta na całego...

I jak tu nie zwariować dziewczyny???

aNDZIA sorki ale posikałam sie ze śmiechu :sofunny::sofunny: szczególnie z rozmowy Zosi z klientem K. wesoło masz :yes:

no wlasnie zapomnialam

:sofunny::sofunny::sofunny:

tez jestem posikana
ale tak to jest jak sie dzieci nie pilnuje :36_6_3:

Odnośnik do komentarza

cafe82
kasioleqq
dziewczyny Kornelia spala dziś do punkt 9!!! :Szok: poprostu super;) ale Kacper do 7:30!!! więc nie pospałam...::(: pogoda w miarę...
zaraz idziemy na 12:30 do Kosciólka trochę się pomodlić...;)

nie grzesz kobieto nie grzesz
do 7,30 i marudzisz:Oczko:

no, ale pospałoby się do 9 nie??? :Oczko:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

witam!!
Wczoraj skończyłam pisać papiery o 2:Histeria: Dzisiaj wstaliśmy o 10:yipi:, i zasiadam do dokumentów, żeby na jutro miec gotowe. Przede mną ciężki tydzień w pracy.......i bardzo stresujący....ten referat musze wygłosić przed nauczycielami i strasznie się stresuję, bo nie lubię występowac przed dorosłymi......dziwne co nie? :Zakręcony:
G. jeszcze na terenie "domu".....przygotowałam wszytsko na droge i mam nadzieje, że szybko wróci....U nas niestety leje i jest zimno.......ostatnio nie zauważyłam i zawiozłam marcela w butach bartka na wieś....i były całe zawalone błotem i kurzymi kupami...godzinę szorowalam cifem :lup::lup: jestem zła, bo to byly nasze buty wyjściowe.....a średnio je przypominają!!!!

Odnośnik do komentarza

Anielinka będzie dobrze!!! Tulam mocno!!!
KsioleQ ja tez chcę ciebie zobaczyć w prostych włosach....pokaż się :Oczko: (nie mam facebooka)
Andzia chyba wszystkich czeka posiedzenie w domu.....ja chciałam zajechac do teściowej i skontrolowac jak się czuje po nowych lekach ale.....po takiej ulewie to u niej błoto po pachy!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...