Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

anielinka
Cafe no to mama w odpowiednim momencie się pojawiła :hahaha: super że chociaz Olkiem się zajmie...oby chłopcy jednak się nie rozregulowali, bo wtedy już wogóle nie będziesz miała chwili spokoju...

no zdziwiona byla bardzo,bo przeciez ja mam wakacje i ogolnie jest zajebiscie
nie umiem z nia juz rozmawiac,zreszta nigdy nie potrafilysmy
ja raczej jestem ojaca cora,a mama zawsze byla za sylwia
ale nie wazne
baaaardzo sie ciesze,ze zajmie sie olkiem bo chlopcy maja taki dzien,ze pewnie nie mialabym jak i kiedy zorganizwoac my jakies atrakcje

wlasnie znow krzycza :Histeria:
domagaja sie dziady uwagi,zagadywania,noszenia...a niedlugo obiad musze im dac,nie znosze tego

ale marudze :Histeria:

Odnośnik do komentarza

Witajcie!!
My wczorajszy dzien spędzilismy rodzinnie...
Anielinka super, że udalo się wam wyrwac i zorganizowac wolny czas....
KasioloQ zdrówka dla Kapisia!! My dopiero skończylismy walczyc z kaszlem a marcel też dusił się okropnie w nocy....
Cafe super z Olasem!! Mam zjawiła się w sama porę....
Mei u nas tez kiepsko z jedzeniem....ważne, że zupy je....a tak z drugim ciężko.....tez się zastanawiam jak ok rośnie....i kiedy zacznie normalnie jeść...też wypluwa jedzenie......
Anouk zaglądaj i zdrówka dla Julki!!!
Mma nadzieję, ze nikogo nie pominęlam.....
Andziula jak Stachu???

Odnośnik do komentarza

hejo;]

ale tu dziś słaby ruch...

Cafe jak tam??? ale super mamuska wstrzeliła się w odpowiednim momencie coooo???

vercia no, ale się rozpisałaś... co u Was???

a ja dziś sprzedałam wózek Korneśki:) i rzecz jasna nie mogłam się powstrzymać i musiałam pójść do sklepu:lup: ale zrobiłam zapas pieluch na miesiąc, chusteczki i mleko, kaszki i inne pierdoły... no i sobie dezodoranty, a to farbę do włosów, a to zel pod prysznic i ponad 150zl pękło...:Szok: cieszę sie jak dziecko, bo dodałam wczoraj o 22 ogłoszenie a babka o 13 zadzwoniłą, przyjechali zabrali wózek i uwaga straciląm na nim 20zł, kupiliśmy za 400 a ja sprzedaląm za 380zl :yipi:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny...
wczoraj zrobilam sobie dzien lenistwa prawie wogole z kanapy sie nie ruszalam, zroilam tylko rosół i tyle co do julka wstawalam.....
dzisiaj w sumie tez lenistwa ciag dalszy do południa zrobilam prania bo juz nie mialam gdzie tego trzymac....po poludniu bylam z kolezanka umowiona do wojta w sprawie przedszkola, a teraz S spi przed nocka i powiedzmy ze bawie sie z olkiem....malowalismy juz farbami, ukladalismy puzzle, i czytalisy ksiazki a teraz chodzi i jeczy mama i mama....czekam az dziadek wroci i go tam zniose do nich na troszke, sama tez zreszta tam pojde z julkiem....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

kasia ale ci sie udalo, ty to masz szczescie....ja to nic nie bede sprzedawala bo pytalam sie mojej siostry i powiedziala ze mam trzymac wszystko....

anielinka ale fajnie wczoraj spedzilas dzien.....u nas dzisiaj tak zimno ze normalnie az nie chce mi sie nosa wysciubic z domu....ten wiatr jest najgorszy.

veronika co tam u was???

cafe to super ze mama zabrala oleczka, ale wycelowala z odwiedzinami, przerazila sie pewnie ale moze jakos przejrzy na oczy, ze wcale nie masz tak kolorowo.....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

wiecie co nie wiem ile razy juz walkowałyśmy temat służby zdrowia ale mnie poprostu juz to wszystko zalamałam nie pisałam wam ale z julkiem nan do kardiologa bo chyba mu sie do konca cos w serduszku jeszcze nie zrosło i ma dziurkę dlatego tez ma przyspieszona akcje serca mamy termin na koniec maja a umawiałam pod koniec marca....
teraz musimy isc do neurologa bo jest za leniwy i czeka nas rehabilitacja i wiecie na kiedy mam termin na koniec wrzesnia a gdzie umowic jeszcze trzeba rehabilitacje....:o_no::o_no:
idziemy prywatnie do neurologa i na rehabilitacje bo przeciez do tego czasu to nie ma co czekac.....ale z tego terminu skorzystam a co...nie po to place skladki zeby do lekarza sie nawet nie dostac....idzie sie zalamac po prostu jak tak mozna dziecko jak najszybciej potrzebuje rehabilitacji a tutaj pewnie na przyszły rok bedzie termin....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

justynka o matko!!! dobrze, że postanowiliście pójsć prywatnie, bo z takim maleństwem lepiej jak najszybciej, ale ta nasz polska służba zdrowia mnie też poprostu rozkłada na łopatki, to woła o pomstę do nieba... ja nie wiem skąd oni te terminy sobie wynajdują...masakra jakaś oby szybko udało się umówić na rehabilitacje:Całus:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

jestem jestem

kuzwa ledwo zyje,ja pierdziele
dobrze,ze olek u dziadkow bo mialam niezly dom wariatow
mlodzi mieli taki dzien,ze ja dziekuje
oni sie darli a ja robilam babeczki,serio!

pozniej poszlismy na spacer,niedawno wrocilismy
K na szczescie juz w domu,zmeczony jak cholera,zje i pewnie sie polozy

Odnośnik do komentarza

kaska super z wozkiem,na pewno ci sie kasa przyda

justynka no szkoda gadac na dziadow
a nie moglaby lekarka na skierowaniu napisac pilne albo cus??

nam sie z rehabilitacja udalo,bo trafilismy na fajna kobitke
juz chcialam sie prywatnie zapisywac a ona sama zaproponowala,zebym poszla po skierowanie i sama wcisnela chlopakow najwczesniej jak to tylko bylo mozliwe

Odnośnik do komentarza

I ja sie witam. Wczesniej juz Was poczytalam, ale nie mialam juz wiecej czasu, zeby poodpisywac. Przed 10 przyjechal moj tata po Michała, a ja z P. zasiedlismy do pisania jego sprawozdania z przebiegu stazu. W tym roku ma awans w szkole i musi popisac troche rzeczy. Jak zwykle skonczylo sie na tym, ze ja pisalam, a on zestresowany siedzial i tylko potakiwal :)
O 15 skonczylam, a raczej juz troche odpuscilam bo mialam dosyc. Zrobie jeszcze kosmetyke i dam mamusce do przeczytania, bo ona specjalistka :)
Zamowilismy pizze (a co! niech dupsko rosnie) i juz po 16 byłam po Michała i Milana u rodzicow. Szybka kawka i do domu. P w pracy, mlody juz spi. A ja w koncu na spokojnie moge zasiasc. Ufff!

Cafe ale mama trafila! I bardzo dobrze, moze w koncu zrozumie o czym do niej mowisz. Fajnie sie zachowala, bo chyba do konca dnia to bys zwariowala.
Ale chlopaki dali popalic.
Jak wyszly babeczki?

Justynka ale terminy!!! I jak tu leczyc dziecko?
Michał tez potrzebowal wizyty u neurologa i dzownilismy w czerwcu (jak mial 8 m-cy) i termin byl na koniec listopada. I tez prywatnie neurologa zalatwialismy :(
Ale fajnie, ze mozesz poleniuchowac. Korzystaj jak tylko mozesz.

Kasioleqq super sie udalo z wozkiem. I jakie mile zakupy :)

Odnośnik do komentarza

Zapomnialam Wam napisac. Ale jak bylam w sobote z rodzicami na dzialce to baaaardzo zaskoczyl mnie nasz pies. Moj tata kupil Michałowi takie dwa namioty polaczone ze soba tunelem do przechodzenia. Normalnie Milan zupelnie nie zwraca uwagi na Michała i olewa go. Ale wtedy Michał wszedl do jednego namiotu i leddwo wlazl do tunelu a pies zaczal wariowac, skakac nad tunelem, uderzac lapami. Nie dal Michałowi wejsc dalej i mlody musial wyjsc. Wtedy pies sam wlecial do srodka, przelecial na druga strone i dopiero wtedyMichał mogl sie tam bawic. Niesamowite, bo chyba chcial sprawdzic sam wczesniej. PIerwszy raz widzialam go w takiej akcji :)

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda hej

ja na psach sie nie znam,ale faktycznie to zaskakujace-bardzo jest z miskiem zwiazany!
dobrze,ze pomoglas P z tym pisaniem,bez ciebie bidok by siedzial,ze 3 dni:Oczko:

babeczki super a samo ciasto sie robi w 5 minut,polecam!
fajne tarty z tego beda!

hehe. Był w szoku, ze tak szybko mi poszlo. On by siedzial nie 3 dni, ale z 2 tygodnie.
Ale ja mam wprawe.
Jak sie wyprowadzalam od rodzicow to obiecalam sibie, ze nigdy juz nie tkne tematow zwiazanych ze szkola. Ciagle cos mamie robilam, pisalam. Czasem siedzialysmy calymi dnia mi tworzylysmy. I co teraz? Znowu to robie :lup:

Odnośnik do komentarza

cafe82
ogarnelam troche kuchnie
staram sie nie zostawiac wszsytkiego na pozniej ale za cholere nie wychodzi:(
no jak tak dalej bedzie,to nie wiem co z olkiem,przeciez on potrzebuje duzo czasu,uwagi,zabawy:(

Bidok z niego, bo ciezko Wam przeciez poswiecac mu duzo czasu. Ale jeszcze troche. Jakby chlopcy juz sensownie przesypiali noce to wieczory moglyby byc tylko dla Olka. Tak jak u Andziowych :)
Ale ja teoretyk tylko, wiec latwo mi mowic.

Odnośnik do komentarza

No i jestem :lol:
W związku z tym, że mąz wyjeżdża i nas zostawia...pojechalismy z młodym na zakupy...niby w ramach rekompensaty, że nawet w ten długi weekend nigdzie nie pojechalismy i cały czas w domu albo na wsi....nie mialam gdzie podrzucić młodego. G,. szykuje się do trasy....wpadłam na pomysł i zabrałam brata...kończy w tym roku gimnazjum i jest z tych nieprzebojowych....idealny materiał na niańkę :Oczko: W zamian za pomoc przy młodym na zakupach obiecalam wizyte w mcdonaldzie....młody w drodze zasnął, więc przy pierwszej galerii miałm chwilę spokoju....brat zostal z nim w aucie pod tel. w razie gdyby się obudził.....miałam upatrzone 2 sklepy,. więc po 20 minutach byłam po zakupach.....kupilam sobie butki Tamaris - Buty a młodemu pościel zygzaka.....później skoczylismy do centrum i chcialam cos dla g. KUPIC ale młody wstał na parkingu i darł się jak wściekły!! Nie chciał wyjść z auta, lodów nie chciał, nic nie chciał!! Musieliśmy wracac do domu....dobrze, że sama nie pojechałam z młodym....chyba po kwadransie bym wracala na sygnale....

Odnośnik do komentarza

Cafe jutro tez jest dzień :lol: Dużo sił kochana!! Mam nadzieję, że chlopaki będa od jutra kompatybilni....
KasioleQ super z zakupami!!! Ja tez kocham zakupy!!:yipi: Zwłaszcza spontaniczne....no i wózek dobrze sprzedałaś....ja swój oddała za darmo a placilismy 1700 zł za niego, dopiero po czasie żałowałam....z drugiej strony chyba więcej bym takiego drogiego nie kupiła :lup:
Magda może mi tez napiszesz :Oczko: Ja właśnie na środę mam oddać sprawozdanie i jeszcze referat przygotowac o montessori.....:Histeria: dopiero co zgromadziłam materiały i musze dzisiaj w nocy to napisac....masakra....rozłożyłam juz łózko w salonie i młody śpi obok....jak zwykle zostawiam wszystko na ostatnią chwilę :lup:
Justynka brak słów na służbę zdrowia!!! Takie dlugie terminy, gdzie dla takiego maluszka każdy dzień się liczy!!!:Wściekły: Fajnie sobie poleniuchowaliście.....
Andziowa żyjesz???

Odnośnik do komentarza

I ja witam. K. w domu, więc nie mam kiedy zajrzeć, w dodatku zołzy od soboty nie śpią w dzień:Histeria:Codziennie je kładę z nadzieją, że usną, ale dupa.
Wczoraj zaliczyliśmy wycieczkę rowerową, zrobiliśmy prawie 20 km a zajęło nam to 2h:Oczko: Srednia prędkość wynosiła 9km/h. Ale fajnie było, Stachu dzielnie dawał rade, a laski w fotelikach grzecznie siedzą, całą drogę nam coś śpiewały:)

A dzisiaj pojechaliśmy do Poznania, z dziećmi, więc wiadomo. Zresztą ciuchowe sklepy omijaliśmy szerokim łukiem, bo z kasą kruchą, kupiłam prezent na Komunie, trochę polskiego żarełka dla kuzynki, chemie, mleko, pieluchy itd i kasy poszło full:Histeria:
Maryśka ma jutro imieniny, Zośka ma 15-go, więc kupiliśmy im taki podwójny plastikowy bujak na działkę, mam nadzieje, że im przypasuje:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...