Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!
Ja dzisiaj jestem mega, masakrycznie zmęczona....od wtorku śpie po 4-5 godzin....i dzisiaj prawie zaspałam do pracy:Histeria: Wczoraj nie miałam sił dopisać.....Dzisiaj odliczałam minuty do wyjścia w pracy....wrocilismy o 18 do domu.....młody w sumie po tym pulmeo lepiej....ja jakos obeszłam się bez antybiotyków...wczoraj nawet nie myślałam o sobie.....trochę jeszcze kaszlę ale chyba przejdzie samo....Jutro mamy gości, więc dzisiaj musze wypucowac chatę....a taaaaaaaak mi się nie chce!!! Z dukanem też do bani! dzisiaj zjadłam rurki z bita smietaną, torta, frytki, kanapki i lody ...:lup::lup: a wczoraj mialam proteinowy czwartek:lup::lup:

Odnośnik do komentarza

W ogóle to nie zadzwonił mi budzik....a jestem pewne, ze go włączylam....rano wstalam z wrzaskiem zaspałam! bo nie zadzwonił ten dziadowski budzik!!!! Patrzę na zegarek i mowię do siebie: cholera nie ma baterii:Histeria: A marcel zaspany mówi: Mama tam nie ma baterii...są tu "(pod poduszką") a jak się tam znalazły?? ja schowałem i zepsułem zegarek:Histeria::Histeria:
Cafe Olek miał pomysła nieziemskiego!!!!! Kto by wpadl na to, zeby zasikać kanapę:sofunny::sofunny:
Andzia dzielny Staś!!! Mój młody śpi tak 10 godzin a póxniej dosypia 3 godziny w południe...czasami więcej śpi.....
Anouk zaglądaj częściej!!!
Anielinka biedny piesek!!
Magda gratki dla Michasia!!!:brawo:

Odnośnik do komentarza

Anielinka na ostatnia chwilę wstałam....a jeszcze mi się nie zdarzyło...zawsze jestem przed czasem.....
Kupilam dzisiaj młodemu bajke "Tupcio Chrupcio Żegnaj pieluszko!" i idziemy poczytac i spać.....młody do 17-30 spal u teściowej, więc jeszcze lota mi po domu:Histeria:
Dzisiaj jak byłam w pepco to bylo duzo ladnych rzeczy dla dziewczynek i skarpetki zygzaka, majtki itp.

Odnośnik do komentarza

Cafe łączę się z Tobą w bólu, ja też jutro cały dzień sama::(: Oby tylko pogoda dopisała, bo zwariuje...

Kasioleq fajnie, że popołudnie udane. Ja nie bardzo wiem co to znaczy grzeczne, śpiące i niepłaczące dziecko, ale fajnie, że takie są:lol:
A R. olej i nie odpisuj, jak chce wiedzieć co u dzieci to niech zadzwoni, a nie smsy puszcza i Cię na koszty naraża:yes:

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Anielinka na ostatnia chwilę wstałam....a jeszcze mi się nie zdarzyło...zawsze jestem przed czasem.....
Kupilam dzisiaj młodemu bajke "Tupcio Chrupcio Żegnaj pieluszko!" i idziemy poczytac i spać.....młody do 17-30 spal u teściowej, więc jeszcze lota mi po domu:Histeria:
Dzisiaj jak byłam w pepco to bylo duzo ladnych rzeczy dla dziewczynek i skarpetki zygzaka, majtki itp.

Ja o zakupach nawet nie myślę, bo finansowa klapa ostatnio::(:
Powodzenia w pożegnaniu z pieluchą:)

Odnośnik do komentarza

witam sobotnio
musialam pomyslec jaki jest dzien tygodnia:Histeria:

wczoraj sie obzarlam a dzisiaj po 3 tygodniach wreszcie kilogram mniej:yipi:
czyli 6 na minusie:yipi:

andzia co robilas za plaka?
maz mi kupil piekne nowe blachy:sofunny:te takie czarne,fajne i chyba liczy,ze cos na weekend zrobie :Oczko:

goska udanego wyjazdu:Całus:

anielinka amelcia to prawdziwa modelka,sliczna jest!

vercia mam nadzieje,ze sobie teraz odpoczniesz troche

Odnośnik do komentarza

no i jestem ... jeny jestem tak zdeorganizowana przez ta rehabilitację , ze szok ... do tego miedzy czasie do pracy latam , wiec juz wogole niczego nie ogarniam .. w domu mam taki pierdulnik , ze nie wiem kiedy sie z tym uporam .. zaraz musze zaczac bo zarosniemy syfem ... na ogrodzie tez meksyk , trawa po jajka ..tez nie ma kiedy tam coś ruszyć ...a jeszcze 2 tyg, bedziemy jeżdzić do szpitala .. mam kryzys .. Jula dostała na poczatku kwietnia rower i tez nie ma kiedy go wypróbowac ....

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
Anouk
no rehabilitacja trwa , trwa i konca nie widąc ... Julce doszły jeszcze inne krzywizny poza tym kręczem i zas tak dalej trzeba sie bujac ... doajzdy mamy kiepskie wiec 12 h poza domem ...

uuuu ja pierdziele
a jakie krzywizny?

sil dla was

a poza tym co taam?

a to łopatki asymetryczne , krzywe kolana , stopy ... kręcz co prawda juz prawie do 0 zniwelowany ( i to jedyna pocieszajaca wiadomosc ) no ale jak tak dalej pójdzie to do 18 -ki bedziemy Jule prostowac :D

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...