Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

anielinka to pewnie nerwobol:Całus:
a jak sie teraz czujesz?

kasioleqq super zjdecia...slicznie wygladasz...a dzieciaki cuudo

my bylismy na dluugim spacerze
weszlismy na orlika,chlopaki pograli w pile
niedawno wrocilismy
juz nie kapalismy mlodych,padli i spia
olek oglada bajke i tez niedlugo nunu bo juz ledwo siedzi

jutro mamy moich rodzicow i siorke na obiedzie
a po obiedzie jedziemy do babci

Odnośnik do komentarza

Hej!!!

U nas intensywny dzień, co nie znaczy, że mam coś na święta przygotowane. Nie mam prawie nic, w chacie syf, ale co tam:Oczko:

Bez smoków tragedia, Maryśka od 6-tej na nogach, w dzień mi nie zasnęła, wieczorem też długo je usypiałam, Zośka nawet nawet, ale jak widzi, że tamta wyje, to ona tez się nakręca. Ech, myślałam, że bedzie łatwiej, nie wiem co mnie podkusiło, zeby przed świetami je tego oduczac, bo nie mam w ogóle czasu żeby coś porobić:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

Cafe ale Ty masz powera, ja nie mogę!! Olek rewelacja, przemeblowaliście pokój?
Fajnie, ze mama pomaga, zazdroszcze

Magda u nas problem kupowy trwał miesiac. Zośka wstzrymywała po kilka dni, chodziła z kąta w kąt, płakała, a kupy nie chciała zrobić. Kazałam jej i w pieluchę i w majtki robić, nie pomagało. I po miesiacu jakoś sama się przełamała i tak już zostało. Mam nadzieje, ze Misiek tez się w końcu przełamie!!!

Odnośnik do komentarza

witam!!!

ja dziś nie mam czasu, nawet na kawę dopiero zasiadlam...
ehhh od rana wojuje, ze sprzątaniem gotowaniem, praniem...ehh jeszcze muszę iść do Kościólka z dzieciakami...
humor mam trochę taki sobie, bo jednak brakuje R., jednak wciąż smutno, że go nie ma rok temu był znami pomagał mi przygotowywać święta... a teraz klops...
no, ale nie ma tego zlęgo co by na dobre nie wyszło...
może jeszcze kiedyś spędzimy święta razem;)

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Wpadam na chwile, bo ciagle w biegu.
Od rana sprzatanie, wizyta u rodzicow, wszyscy razem poszlismy swiecic jajka :) Mlody jakby czegos nie wywinal to by nie przezyl. Ksiadz zaczal sie modlic, wszyscy stali, na kilka sekund srobila sie cisza, a mlody:
SIADAMY!!!
Na caly kosciol. Wszyscy zaczeli sie smiac, lacznie z ksiedzem :lup:

Zaliczylismy mega dlugi spacer u rodzicow. Upal na dworze. w krotkich rekawkach :) UWielbiam tak.
A teraz juz nareszcie w domku. Michal nie spal w dzien, wiec za pol gdzinki ide go kapac.
Jutro od rana u moich rodzicow :yuppi:

Odnośnik do komentarza

CafeTwoj dzikus jest przeuroczy! super wyglada w tej fryzurce. No i ma rewelacyjne trampki. Gdzie takie wynalazlas?
Ale skarby na szperach wynalazlas :)

KAsioleqq swietne te Twoje maluchy! I Kornela juz taaaaka duza. Jak ja zobaczylam w tej spacerowce to szok! No, a Ty kochana to w ogole laseczka. No no! R. pewnie skreca :)
Wiecej takich dni!

Andzia fotka zaj....! Nic dodac nic ujac!
Trzymam kciuki za cierpliwosc ze smokami.

Anielinka i ja stawiam na nerwobole. MAm nadzieje, ze juz lepiej sie czujesz! Tulam mocno!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...