Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

veronica_20
a ja upiekę jutro to ciacho!
Prosty sernik

Kolejny sernik :) Uwielbiam serniki, pod każdą postacią. Tym razem bardzo prosty sernik:) Robi się go bardzo szybko, tylko pieczenie trwa godzinę. Ale warto! Najlepsze jest to, że można go zjeść w większości w 1 dzień :)

Składniki:

* 0,5 kg białego sera wielokrotnie mielonego
* 3 jajka
* 12-15 łyżeczek słodziku do pieczenia w proszku (wg smaku)
* 1,5 łyżki skrobii/mąki kukurydzianej
* zapach śmietankowy

Wszystkie składniki ze sobą zmiksować i wylać na blaszkę wyłożoną papierem do pieczenia (ja wlałam do dużej foremki, dlatego wyszedł mi taki płaski :(). Wadzić do nagrzanego do 160*C piekarnika i piec ok 1h. Ciasto należy do tych,które rośnie podczas pieczenia, ale po wyjęciu z piekarnika-opada.

Ostudzić i przechowywać w lodówce.

fajny ale znowu nie wiem jaki ser??
a slodzik nie mam pojecia,jeszcze nie kupilam...na pewno wybiore sie do intermarche bo tam jest caly dzial takich cudow a jak nie to moze w jakims ekosklepie czy cus?

Odnośnik do komentarza

I ja witam,
my zraz zmykamy na plac zabaw:Padnięty:Laski już o 6-tej rano ubrały bluzy i buty i chciały iść:)

Vercia widać, że w ogóle nie czytasz moich postów:wink:
Rowerek fajny, ja szukam podobnego, bo jeden mam po Stasiu, może jakiś używany uda mi się wyhaczyć.

Cafe byle do wieczora:lol: Byle do 18-tki:lol:
Nie wiem czy Wam pisałam, ale kiedyś po jakimś ciężkim dniu siedzieliśmy z K. przy winku i K. nagle do mnie mówi: Ej, a jak zołzy będą chciały ze swoimi mężami z nami mieszkać to co my zrobimy? Domu starców trzeba szukać:Oczko:

Odnośnik do komentarza

andzia
I ja witam,
my zraz zmykamy na plac zabaw:Padnięty:Laski już o 6-tej rano ubrały bluzy i buty i chciały iść:)

Vercia widać, że w ogóle nie czytasz moich postów:wink:
Rowerek fajny, ja szukam podobnego, bo jeden mam po Stasiu, może jakiś używany uda mi się wyhaczyć.

Cafe byle do wieczora:lol: Byle do 18-tki:lol:
Nie wiem czy Wam pisałam, ale kiedyś po jakimś ciężkim dniu siedzieliśmy z K. przy winku i K. nagle do mnie mówi: Ej, a jak zołzy będą chciały ze swoimi mężami z nami mieszkać to co my zrobimy? Domu starców trzeba szukać:Oczko:

:hahaha:

Odnośnik do komentarza

Witam!
Wczoraj zrobilam sobie dzien przerwy, bo humor do bani i nawet nie wiedzialam co pisac.
Dzisiaj troche lepiej. Zle sie czuje, do tego jakis dolek i tyle.

Cafe cierpliwosci!!!!!
Glosy na Twoja siostre oddane :)

Andzia wizja zołz z mezami powalajaca :sofunny:

Vercia rowerek fajny, ale my sie chyba skusimy na taki co ma Filip Mei, czyli rower biegowy.

Anielinka cholernie mnie Twoj post zasmucil :(((( Trzymam kciuki, zeby wszystko sie ulozylo. I zagladaj do nas. Wiesz, ze zawsze mozesz sie wygadac, a my w miare mozliwosci pomozemy. Tulam Cie mocno!

Odnośnik do komentarza

U nas w miare. Wczoraj bylismy na zajeciach. Bylo ciut lepiej niz poprzednio. Michał potrzebuje troche czasu i najfajniej sie bawi na sam koniec. Spiewa, cwiczy itp. Ale i tak jest inny niz reszta dzieci :(
Zaczepia wszystkich rodzicow, coagle im cos gada, a jak sobie upatrzy jedna osobe to juz koniec. Do jednej babki przychodzil przez cale zajecia i historie opowiadal. a mi juz bylo wstyd, bo juz nawet do mnie nie podchodzil, tylko ciagle tam. Naprawde jest dziwny :(

Odnośnik do komentarza

magda_79
U nas w miare. Wczoraj bylismy na zajeciach. Bylo ciut lepiej niz poprzednio. Michał potrzebuje troche czasu i najfajniej sie bawi na sam koniec. Spiewa, cwiczy itp. Ale i tak jest inny niz reszta dzieci :(
Zaczepia wszystkich rodzicow, coagle im cos gada, a jak sobie upatrzy jedna osobe to juz koniec. Do jednej babki przychodzil przez cale zajecia i historie opowiadal. a mi juz bylo wstyd, bo juz nawet do mnie nie podchodzil, tylko ciagle tam. Naprawde jest dziwny :(

e tam dziwny...taki jego urok...olek tez jest dzikusem,nie mysl sobie..rzadko ma kontakt z dzieciakami i niestety widac to w jego kontaktach z rowiesnikami
na placu zabaw nie mozemy go w oka spuscic bo po pierwsze szpital murowany a po drugie a to kogos popchnie,a to nie potrafi czekac na swoja kolej

a misiek w ogole nalezy do spokojnych dzieci to po prostu potrzebuje wiecej czasu,takie jest moje zdanie

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda_79
U nas w miare. Wczoraj bylismy na zajeciach. Bylo ciut lepiej niz poprzednio. Michał potrzebuje troche czasu i najfajniej sie bawi na sam koniec. Spiewa, cwiczy itp. Ale i tak jest inny niz reszta dzieci :(
Zaczepia wszystkich rodzicow, coagle im cos gada, a jak sobie upatrzy jedna osobe to juz koniec. Do jednej babki przychodzil przez cale zajecia i historie opowiadal. a mi juz bylo wstyd, bo juz nawet do mnie nie podchodzil, tylko ciagle tam. Naprawde jest dziwny :(

e tam dziwny...taki jego urok...olek tez jest dzikusem,nie mysl sobie..rzadko ma kontakt z dzieciakami i niestety widac to w jego kontaktach z rowiesnikami
na placu zabaw nie mozemy go w oka spuscic bo po pierwsze szpital murowany a po drugie a to kogos popchnie,a to nie potrafi czekac na swoja kolej

a misiek w ogole nalezy do spokojnych dzieci to po prostu potrzebuje wiecej czasu,takie jest moje zdanie

A Michał jak sa dzieci to nawet nie podejdzie do piaskownicy :(
Wszyscy jego popychaja itp.
Glupio mi tylko jak podchodzi do doroaslych i wszystkich zagaduje, taki jest meczacy :(

Odnośnik do komentarza

cafe82
magda :Całus: cos sie stalo??

my tez chcemy tez filipowy rowerek,K czai na uzywane-zobacz sobie na allegro bylo ostatnio kilka w dobrej cenie

julek padl to teraz cezar mi sie drze :Histeria:
a olek wlasnie rozsypuje po mieszkaniu paluszki

a ja zamiast zajmowac sie dziecmi siedze na kompie :Szok:

U mnie jakis chwilowy spadek formy :(

Chyba tez poczaje sie na uzywany rowerek, tym bardziej, ze znajac Michala to po kilku m-cach sie do niego przekona :lup:

Caly dzien zajmujesz sie dziecmi, nalezy Ci sie chwila przy kompie :)

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny. u nas mialo byc slicznie na dworze i 16 stopni a jest zimno i nawet odrobinki slonka cos im ostatnio te prognozyy czytaj wróżby sie nie wprawdzaja....

my wczoraj bylismy na zajeciach olek sie ladnie bawil oczywiscie tak jak u ciebie magda pod koniec zajec jest najlepiej....

anielinka wlasnie tez sobie tak pomyslalam ze w koncu Ł siedzi w domu juz dwa miesiace i teraz ma wrocic do pracy....stad te problemy u was.

magda michal sie rozkreci nie martw sie, przepraszam cie ale jak piszesz ze michal tylko do dorosałych to mi sie smiac chce, to musi zabawnie wygladac.....a co do rowerka to ja tez mysle o taki samym jak ma mei ale bedzie pewnie tak jak u ciebie pewnie lato sie skonczy a olek dopiero zaskoczy jak sie na nim jezdzi.

andzia no zazdoszcze ci ze zołzy same sie ubieraja moj olek to czeka az sie do ubierze...czasami to troszke denerwujace jest bo w tym czasie moglabym ubrac julka a on by sie sam ubral a tutaj nie.....mama musi ubierac.

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...