Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

veronica_20
Andzia a jogurty owocowe mogą byc? czy naturalsy albo homo?:Niespodzianka:

Tylko naturalne bez cukru. Twarożki najlepiej z piątnicy mają 3% tłuszczu, mleko najlepiej 0,5 %. MOżna wszystkie ryby, albo gotowane, alpo pieczone w piekarniku bez tłuszczu, można ryby wędzone, śledzie w occie, tuńczyka,chude mięso, chude wędliny, jajka itp.
Później w II fazie dokładasz warzywka. Najgorzej pierwsze 3 dni, później już luzik, ja II faze jechałam systemem 1/1, więc naprawdę było ok.

Musze zmykac dac laskom obiad

Odnośnik do komentarza

andzia
veronica_20
Andzia a jogurty owocowe mogą byc? czy naturalsy albo homo?:Niespodzianka:

Tylko naturalne bez cukru. Twarożki najlepiej z piątnicy mają 3% tłuszczu, mleko najlepiej 0,5 %. MOżna wszystkie ryby, albo gotowane, alpo pieczone w piekarniku bez tłuszczu, można ryby wędzone, śledzie w occie, tuńczyka,chude mięso, chude wędliny, jajka itp.
Później w II fazie dokładasz warzywka. Najgorzej pierwsze 3 dni, później już luzik, ja II faze jechałam systemem 1/1, więc naprawdę było ok.

Musze zmykac dac laskom obiad

Jak tak piszesz to az sie ochoty nabiera :)
A wcale ci sie nie dziwie, ze u Ciebie niedowaga. Widzialam Cie w wakacje, wiec moge Ci to i bez BMI powiedziec :)

Odnośnik do komentarza

Musze tylko zrobić obiad.....nic konkretnego nie mam w lodówce...do dukana tym bardziej...zrobię tylko dla G. kielbaski cielęce w cieście francuskim....bida, mamy tylko paczkę ciasta francuskiego, kielbaski i jajka w lodówce.....a jajek mamy 60, bo moja teściowa ma kurki :Śmiech:
Magda ja widzialam Andzi fotki z wakacji i też uważam, że jest chuda a wskaźnik dobrze pokazuje :36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Przeczytałam wszystko ale niewiele pamiętam:/ Jak dobrze, że już piątek:))) Szkoda tylko, że jutro do szkoły:/ a na niedzielę jeszcze muszę pracę na zaliczenie napisać, a kompletnie weny brak:/
Cafe :Całus: dobrze, że wygarnęłaś mamie w końcu to co leżalo ci na wątrobie, może mama coś przemyśli..:36_3_15:
Andzia chudzino ty.. hehe przepraszam, ale rozbawił mnie Twój tekst o lekkich kościach;) Twoje kości to pewnie ważą więcej niż powinny... My Cię widziałyśmy, a Magda widziała Cię na plaży, a więc wiesz nas nie okłamiesz;) aaa mam nadzieję, że ze Stasia nogą ok:)
Veronica ja już tyję od samego patrzenia na te fotki które umieszczasz... gdybym ja tyle piekła to bym w drzwi sie nie zmieściła już... Chciałam, na weekend placek upiec ale stwierdziłam, że lepiej nie kusić siebie samego...
Magda gratuluję sukcesu nocnikowego:36_2_25:

U nas wszystko ok... chociaz nie do końca bo Kuba chory, teraz śpi bidula osłabiony - ma gorączkę:/

Odnośnik do komentarza

Magda wiem, ze się powtarzam, ale super, że możesz w godzinach pracy poCwiczyć:great:
Ja w ramach królewskiego posiłku zjadłam dzisiaj tabliczkę czekolady:lup:
Ale Dukan mówi, że 2 razy w tygodniu można zaszaleć:Oczko:

Vercia ale Ty kusisz.
5 kg to jest bardzo dużo, ja bym chciała jeszcze ze 3...
A widziałam po sobie, że nawet 1 kg to już jest różnica, niestety wbrew pozorom nie tak łatwo te "kilka" kilogramów zgubić...

Gosia
zdrówka dla Kuby i weny do pisania pracy

A chudziną nigdy nie byłam i proszę mi tu nie słodzić. Nie jestem grubasem, ale też nie czuję się dobrze z tymi dodatkowymi kg, rok po urodzeniu dziewczyn, bez żadnych diet miałam 48 kg:yes: A teraz spoooro więcej, tak się zapuściłam...
A cellulitu to chyba nie mam tylko na powiekach...

Odnośnik do komentarza

Andzia fajnie z pomysłem mamuśki. Ja po urodzeniu marcela też ważyłam 47 kg.....i zawsze nosiłam rozmiar 34 odkąd pamiętam.....najgorzej jak ktoś jest drobny a późneij przybierze na wadze....zazwyczaj robi się opona, cellulit, łapy i zwis na tyłku....bo ja uważam, ze jak ktos jest grubej kości i taki nabity to korzystniej wygląda od drobniaka....
Była koleżanka, zjadłyśmy muffiny.....dodatkowo odwiedzila mnie mama i podłuchała jak gadamy o dukanie....wieczorem mój brat podrzucił mi książkę Nie potrafie schudnąc dukana.....:lup:

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Andzia fajnie z pomysłem mamuśki. Ja po urodzeniu marcela też ważyłam 47 kg.....i zawsze nosiłam rozmiar 34 odkąd pamiętam.....najgorzej jak ktoś jest drobny a późneij przybierze na wadze....zazwyczaj robi się opona, cellulit, łapy i zwis na tyłku....bo ja uważam, ze jak ktos jest grubej kości i taki nabity to korzystniej wygląda od drobniaka....
Była koleżanka, zjadłyśmy muffiny.....dodatkowo odwiedzila mnie mama i podłuchała jak gadamy o dukanie....wieczorem mój brat podrzucił mi książkę Nie potrafie schudnąc dukana.....:lup:

Vercia ja myśle dokładnie tak samo jak Ty, ja jestem niziutka, mam 162, więc jak przybiorę tuszy to wyglądam jak kuleczka:Histeria: I najgorsza jest świadomość, że wyglądałam lepiej, a się znowu zapuściłam:lup: Jak ktoś jest przy kości od zawsze to nie ma takich problemów. Zresztą najważniejsze to dobrze czuć się w swoim ciele, a ja się nie czuję:Padnięty:
Widzę, że się nieźle wkręciłaś w Dukana, ja dietę rok temu zaczynałam od lektury tej książki. Jeśli nie robiłaś wcześniej zadnych diet, to te 5 kg zrzucisz w niecały miesiąc, mówię Ci:yes:

Odnośnik do komentarza

veronica_20
Andzia zaczynam od jutra!!! zasiadam do lekturki.....najbardziej kusi mnie to, że można jeść i nie trzeba się ograniczać do 1 posiłku dziennie....kawe można....dam radę, tylko najgorzej ze słodyczami bo ja LOVE SWEET!!!

No plus taki, ze głodnym się nie chodzi, a słodyczy brakowała mi na początku, później się już przyzwyczaiłam. Jak zaczniesz drugą fazę to wrzucę Wam przepis na nutellę i ciasto jogurtowe.

Odnośnik do komentarza

tO MUSZE OBEJŚĆ SIĘ BEZ BULEK! dam radę!
Do końca kwietnia jest promocja w aptekach 130 zł za 2 opakowania, ja biorę 2 tabletki dziennie...można 4.....ale tam jest napisane, że zalezy od cellulitu.....wychodzi tak 70-80 zł na miesiąc.....moja kumpela brała 2 miesiące temu i wszystko zeszlo ładnie.....z tym, że ona zawsze bierze przed wakacjami tak 3 opakowania i mówi, że na całe wakacje to wystarczy...póxniej zależy od ciebie samej, czy wróci cellulit....a na włosy skończyłam dzisiaj brać, bo strasznie mi wypadały:Śmiech:

Odnośnik do komentarza

veronica_20
tO MUSZE OBEJŚĆ SIĘ BEZ BULEK! dam radę!
Do końca kwietnia jest promocja w aptekach 130 zł za 2 opakowania, ja biorę 2 tabletki dziennie...można 4.....ale tam jest napisane, że zalezy od cellulitu.....wychodzi tak 70-80 zł na miesiąc.....moja kumpela brała 2 miesiące temu i wszystko zeszlo ładnie.....z tym, że ona zawsze bierze przed wakacjami tak 3 opakowania i mówi, że na całe wakacje to wystarczy...póxniej zależy od ciebie samej, czy wróci cellulit....a na włosy skończyłam dzisiaj brać, bo strasznie mi wypadały:Śmiech:

łe no to rewelka, az się wierzyć nie chce, że w końcu coś na to wymyślili:)
A skutki uboczne jakieś są?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...