Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Cafe sił!
Najwazniejsze, ze sklep juz ogarniety i nie bedzie "siedział" na glowie.
Szkoda tylko, ze mieszkaniem/domem taka kicha.

andzia :o_master: JAk dla mnie to wygralas z ta dieta! Tyle samozaparcia. Ale jaki efekt! Podziwiam i zazdroszcze :)
Co do Stasia to mysle, ze gdyby to bylo cos powaznego to dzisiaj noga by byla spuchnieta i obolala. Na pewno wszystko jest ok. Ale wierze Ci, ze sie stresujesz.

Vercia zdrowia!!! Jelitowka to koszmarne cholerstwo, oby juz bylo ok.

Odnośnik do komentarza

cafe82
we wtorek pokłocilam sie z mama
do tego stopnia,ze siedziala ze lzami w oczach
ale kuzwa trudno,nie wytrzymalam i wszsytko jej wygarnelam

co kurde,ciagle mam sie usmiechac?o nieee!
siedziala z wielkimo oczami i milczala

teraz troche mi glupio ale nie mam zamiaru przepraszac,bo powiedzialam tylko jak jest

Szkoda, ze do takich akcji musi dojsc, zeby ktos cos zrozumial. Ale trudno, zebys Ty ciagle udawala, ze wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza

magda_79
cafe82
we wtorek pokłocilam sie z mama
do tego stopnia,ze siedziala ze lzami w oczach
ale kuzwa trudno,nie wytrzymalam i wszsytko jej wygarnelam

co kurde,ciagle mam sie usmiechac?o nieee!
siedziala z wielkimo oczami i milczala

teraz troche mi glupio ale nie mam zamiaru przepraszac,bo powiedzialam tylko jak jest

Szkoda, ze do takich akcji musi dojsc, zeby ktos cos zrozumial. Ale trudno, zebys Ty ciagle udawala, ze wszystko jest ok.

Ojej, ale co się stało? O co poszło?

Odnośnik do komentarza

wiecie od czego sie zaczelo

przyszla,i mowi,ze zostanie z mlodymi
to ja wzielam olka i poszlismy do miasta
doslownie po 40 minutach wracam
a mama cala zdenerwowana i od drzwi slysze,ze jaka to ona umeczona.ze mlodzi jecza...jak nie jeden to drugi itd

nie wytrzymalam i poszlo
a jak juz poszlo,to wygadalam sie za ostatnie pol roku

Odnośnik do komentarza

magda_79
Cafe sił!
Najwazniejsze, ze sklep juz ogarniety i nie bedzie "siedział" na glowie.
Szkoda tylko, ze mieszkaniem/domem taka kicha.

andzia :o_master: JAk dla mnie to wygralas z ta dieta! Tyle samozaparcia. Ale jaki efekt! Podziwiam i zazdroszcze :)
Co do Stasia to mysle, ze gdyby to bylo cos powaznego to dzisiaj noga by byla spuchnieta i obolala. Na pewno wszystko jest ok. Ale wierze Ci, ze sie stresujesz.

Vercia zdrowia!!! Jelitowka to koszmarne cholerstwo, oby juz bylo ok.

Dzięki:Całus:
Powiem ci, że jak się rtobi tą dietę po raz drugi, to chyba już nie ma takiego efektu...
Robię tą III fazę do końca i zobaczymy co później, po samych proteinach waga leci, ale jak tylko dołoże warzywa to od razu idzie w górę.
Przecież nie mogę do końca życia wpierdalac protein.
W zeszłym roku schudłam na niej 7 kg i nawet jak już olałam III faze i zaczęłam jeść normalnie, czasem nawet więcej niż powinnam, to i tak waga długi czas stała w miejscu...

Odnośnik do komentarza

A ja musze pochwalic Michała.
Jeszcze tydzien temu majtki to bylo zlo najgorsze, a siadanie na nocnik nie wchodzilo w gre.
W koncu moje dziecie dojrzalo. Wczoraj majtki zalozyl bez zadnych oporow i na nocnik siadal za kazdym razem bez histerii. Na samym poczatku wpadka, potem dwa razy zawolal, ale nic nie zrobil. W koncu przybiegl z nocnikiem i wolaniem: mamo, alarm, siku! I zrobil troche. W nagrode oczywiscie dostal gume rozpuszczalna (ale co tam, wazny efekt!). Po pol godz. znowu zawolal i nasikal pol nocnika :yuppi: Oczywiscie druga guma w nagrode :lup:
Dzisiaj po zajeciach dzialamy dalej :)

Aaaa, Andzia dzieki za podpowiedz, ze teraz mam tyle pracy i musze prac majtki. Powiedzialam mu, ze teraz zamiast sie z nim bawic to musze isc uprac jego rzeczy. Nie wiem czy to zadzialalo czy nie, ale potem juz wolal i zadnych wpadek nie bylo.

Wiadomo, ze bedzie jeszcze roznie, ale jak dla nas to mega krok do przodu.
Ło matko, ale sie rozpisalam!

Odnośnik do komentarza

cafe82
wiecie od czego sie zaczelo

przyszla,i mowi,ze zostanie z mlodymi
to ja wzielam olka i poszlismy do miasta
doslownie po 40 minutach wracam
a mama cala zdenerwowana i od drzwi slysze,ze jaka to ona umeczona.ze mlodzi jecza...jak nie jeden to drugi itd

nie wytrzymalam i poszlo
a jak juz poszlo,to wygadalam sie za ostatnie pol roku

Nie znam calej sytuacji, ale domyslam sie, ze wszystko siedzialo w srodku. Ten brak pomocy itp. Pewnych rzeczy pewnie mama nie widziala, moze teraz wszystko przemysli.
Tulam mocno!

Odnośnik do komentarza

Hej!

U nas na dworze dziś dla odmiany jesień:glass: kuzwa leje i strasznie wiejue...brrr ale nas ta wiosna narozpieszczała, raptem jeden dzień:lup:
przez tą pogodę mam humor do bani...

Cafe
sił kochana!!!...:Całus:

Veronica
zdrówka dla Was!!!

Andzia myśle że z nogą Stasia nie jest nic poważnego, gdyby go naprawdę bolała to by nie potrafił tego ukryć, a Ty jako mama napewno byś zauważyła że coś jest nie tak...zresztą miałaś już doczynienia ze Stasia nogą więc pewnie wiesz jak się wtedy zachowywał...
gratki za kg. na minusie!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

cafe82
wiecie od czego sie zaczelo

przyszla,i mowi,ze zostanie z mlodymi
to ja wzielam olka i poszlismy do miasta
doslownie po 40 minutach wracam
a mama cala zdenerwowana i od drzwi slysze,ze jaka to ona umeczona.ze mlodzi jecza...jak nie jeden to drugi itd

nie wytrzymalam i poszlo
a jak juz poszlo,to wygadalam sie za ostatnie pol roku

Ach...
Myślę, że dobrze, że powiedziałaś jej co Ci na sercu leży.
Naprawdę.
JA już się przyzwyczaiłam do myśli, że moja mama nie zajmuje się moimi dziećmi, nie proponuje pomocy itd. I ja tez już o tą pomoc nie proszę. Ale boli to nadal jak cholera, a nie mam w sobie tyle odwagi, żeby jej to wszystko wygarnąć i powiedzieć

Odnośnik do komentarza

A mnie znowu t. wkurza.
Ostatnio Michalowi poleciala krew z nosa (niestety tak sie bedzie dzialo, bo ma codziennie nos czyszczony frida), a ona, ze wiedziala, ze Michała ma anemie!!!! K....! Chlopa jak dab, je ladnie, w ciagu 2 m-cy przytyle prawie 2,5 kg, a ta mi o anemii wyskakuje.
Do tego wczoraj jak przyszlam to dopiero wstal, wiec ja mu obiad dawalam. Zrobilam mu zupe ogorkowa, a ona podgrzala tylko to co geste i zrobila z tego papke!!! Cala miche samych warzyw. Zjadl polowe i nie chcial wiecej, a jej komentarz: ja bym mu wlaczyla bajke i zmusila, zeby zjadl wszystko!
Rece mi opadly.

Odnośnik do komentarza

magda_79
A mnie znowu t. wkurza.
Ostatnio Michalowi poleciala krew z nosa (niestety tak sie bedzie dzialo, bo ma codziennie nos czyszczony frida), a ona, ze wiedziala, ze Michała ma anemie!!!! K....! Chlopa jak dab, je ladnie, w ciagu 2 m-cy przytyle prawie 2,5 kg, a ta mi o anemii wyskakuje.
Do tego wczoraj jak przyszlam to dopiero wstal, wiec ja mu obiad dawalam. Zrobilam mu zupe ogorkowa, a ona podgrzala tylko to co geste i zrobila z tego papke!!! Cala miche samych warzyw. Zjadl polowe i nie chcial wiecej, a jej komentarz: ja bym mu wlaczyla bajke i zmusila, zeby zjadl wszystko!
Rece mi opadly.

:glass::glass::glass:
Nie no ona jest naprawdę pierdolnięta, masakra!!!

Odnośnik do komentarza

magda brawo dla miska!!
teraz kwestia paru dni i sikanie bedzie ogarneite,zobaczysz
a u t tez jest bez pieluchy?

anielinka hej...u mnie od rana sie zanosilo na deszcze ale teraz przebija sie slonce
niby od jutra ma byc 20 stopni:yipi:

mnie wkurza juz wszsytko
nikt sie o nic nie zapyta,jak sie kuzwa czujemy,czy moze chcemy troche odspnac
sami nie wyjda z zadna inicjatywa!
nasza troche w tym wina,bo od zawsze zgrywamy twardzieli a wiadomo,ze sa gorsze dni

i tez wladsnie nie moge sie z tym pogodzic
najbardziej chodszi mi o olka-zeby zabrali go na popoludnie od czasu do czasu,troche sie nim zajeli,zorganizowali mu dzien-tak duzo wymagam?on bidny teraz na szarym koncu a chlopcy naprawde wymagaja coraz wiecej uwagi

i o to glownie mam zal
i to chyba na mame najbardziej podzialalo

Odnośnik do komentarza

magda_79
A mnie znowu t. wkurza.
Ostatnio Michalowi poleciala krew z nosa (niestety tak sie bedzie dzialo, bo ma codziennie nos czyszczony frida), a ona, ze wiedziala, ze Michała ma anemie!!!! K....! Chlopa jak dab, je ladnie, w ciagu 2 m-cy przytyle prawie 2,5 kg, a ta mi o anemii wyskakuje.
Do tego wczoraj jak przyszlam to dopiero wstal, wiec ja mu obiad dawalam. Zrobilam mu zupe ogorkowa, a ona podgrzala tylko to co geste i zrobila z tego papke!!! Cala miche samych warzyw. Zjadl polowe i nie chcial wiecej, a jej komentarz: ja bym mu wlaczyla bajke i zmusila, zeby zjadl wszystko!
Rece mi opadly.

:glass: bez komentarza...

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
A mnie znowu t. wkurza.
Ostatnio Michalowi poleciala krew z nosa (niestety tak sie bedzie dzialo, bo ma codziennie nos czyszczony frida), a ona, ze wiedziala, ze Michała ma anemie!!!! K....! Chlopa jak dab, je ladnie, w ciagu 2 m-cy przytyle prawie 2,5 kg, a ta mi o anemii wyskakuje.
Do tego wczoraj jak przyszlam to dopiero wstal, wiec ja mu obiad dawalam. Zrobilam mu zupe ogorkowa, a ona podgrzala tylko to co geste i zrobila z tego papke!!! Cala miche samych warzyw. Zjadl polowe i nie chcial wiecej, a jej komentarz: ja bym mu wlaczyla bajke i zmusila, zeby zjadl wszystko!
Rece mi opadly.

:glass::glass::glass:
Nie no ona jest naprawdę pierdolnięta, masakra!!!

dokladnie!
podziwiam cie magda za cierpliowosc!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...