Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Zaprowadziłyśmy dziś Stasia do CK na teatrzyk i zostałam z laskami. Stwierdiłam, że jak będą wariować, to po prostu wyjdziemy, a że mamy tam spory kawałek, to nie bardzo chciało mi się z nimi wracać i po godzinie znowu zapitalać. Najpierw ładnie siedziały z innymi dziećmi na karimatach, ale w pewnym momencie wystraszyły się faceta przebranego za krokodyla-dość głośno krzyczał i przybiegły do mnie. Siedziały obok mnie do końca przedstawienia, biły brawo i robiły wszystko co inne dzieci, tańczyły, udawały ptaszki, wiatr itd. Jak na ich możliwości to muszę stwierdzić, że były bardzo grzeczne:) I tym sposobem miło spędziliśmy popołudnie:)

Odnośnik do komentarza

magda_79
U nas tez troche smiesznych tekstow Michała. Wczoraj wracalismy do domu i wkurzylam sie na goscia co jechal fatalnie i darlam pape. Michal dolaczyl: no jedz baranie! (tekst P.)

:hahaha: u nas niestety tych nieładnych słówek też coraz więcej i jak Amelka je powtarza, to niestety ale jak bym słyszała Nas :Nieśmiały: kurcze staramy się kontrolować, ale czasem się wymskie jakie slowko, no a dzieciom długo nie tzeba żeby je zapamiętać, ostatnio w drzwiach do kuchni staną nasz pies i Amelka nie mogła przejść, więc długo nie myślać rzuciła do niego tekstem "wypad Maxio"! :glass:
kurde z jednej strony smiać się chce bo z ust takiego małego dziecka śmiesznie to brzmi, ale z drugiej strony trzeba zachować powage i wytłumaczyć że tak nie można:Szok:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

andzia
magda_79
U nas tez troche smiesznych tekstow Michała. Wczoraj wracalismy do domu i wkurzylam sie na goscia co jechal fatalnie i darlam pape. Michal dolaczyl: no jedz baranie! (tekst P.)

:hahaha:
My byliśmy jakiś czas temu na spacerze, jeszcze śnieg w lesie leżał i szukaliśmy wiosny. Stasiu dzień wcześniej czytał o franklinie, który tez szukał wiosny i kazał dziewczynom robić hałas, żeby obudzić wiosnę:Oczko: I w pewnym momencie mówi: Jak zaraz pizgnę tą gałęzią, to wiosna od razu przyjdzie:Szok:

Sorki, ale nie moge :sofunny:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Uuuf laski ale dziś naskrobałyście :Szok: odrazu widać że dziś brzydka pogoda za oknami:)

Andzia no to super że dziewczyny dziś tak ładnie się spisały, chyba musi Was w domu odwiedzać ten facet krokodyl, co?:hahaha:

Cafe szkoda że jednak musicie zamknąc sklep:(( mam nadzieje że jednak uda Wam się znależć jakieś miejsce na miejscu i dalej będzieci to ciągnąć ...sił kochana i podziwiam Cię za placki ::o_master:

Kasioleq widze że Kapiś ten wali niezłymi tekstami:)
ale fajnie Wam popołudnie mineło- super!

Veronica a co z teściową, cos poważnego?
podziwiam za te wypieki, zapitalasz cały dzień i jeszcze masz chęć i czas pichcić w kuchni...:o_master:

Mei potwierdzam to co dziewczyny pisały, jesteś suuuuper laską!!!:whistle:
ja tam nic u Ciebie nie widze co być mogła zakryć czy zatuszować, serio :yes:
a Filip jest booooski, ta fotka na rowerze jest super!

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

A ja dziś troche poleżałam, lepiej mi się zrobiło i wziełam się za siebie, tzn. za chałupe, posprzątała, poprasowałam, później pojechaliśmy na zakupy, a na koniec na pizze:D
kupiłam w aptece coś na przeziębienie i właśnie sobie zapodałam, a Amelce odpukać nic się nie dzieje i mam nadzieje że tak zostanie...

Dobranoc kobitki :Całus:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

Andzia super ze dziewczynki tak ładnie się zachowywały, i że udało się miło spędzić popołudnie;)
no kochana dzis pewnie brzuch będzie bolał po ćwiczeniach...;)

Anielinka super że się kurujesz, i że Amelkę nic nie złapało, oby tak dalej!!!
no a ' wypad maksio' rzeczywiscie musi komicznie brzmiec z ust Amelki...;P

Gośka popraw się popraw!!!

Cafe u nas tez jesiennie słońce wychodzi na 2min.,i zaraz ciemne chmury wyłażą

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
hej kasioleqq

no to 60kg dziecko masakra-andzia czy magda mniej waza

a u nas zima-pada snieg:Histeria:
olek zostal wczoraj u tesciow,odbieram go po pracy i wracamy do domu pociagiem-ale bedzie radocha

Hehe, to miało być jakieś pocieszenie?:lol:
A tak na serio to coraz więcej jest otyłych dzieci, chociażby u Stasia w grupie jest dwóch chłopców, którzy jeszcze dwa lata temu wyglądali całkiem normalnie, a teraz łatwiej ich przeskoczyć niż objąć:Szok: No ale co ich widzę to paczka chipsów w łapie, bez komentarza:Szok:
Fajną Olek będzie miał atrakcje.
U nas też śnieg:Histeria:

Odnośnik do komentarza

A my sami, K. w pracy::(: Dzieciaki piekły dzisiaj babeczki, zupełnie sami, więc wyobraźcie sobie co mam w kuchni:Szok:
Na szczęście laki poszły już spać, a Stasiu za chwilę zmyka do CK-ostatnio chodzi prawie codziennie, ale Panie chwalą, że grzeczny, angażuje się we wszystkie zadania i sprawia mu to frajdę, a ja zabieram się za odgruzowywanie hacjendy. Jak codziennie zresztą:Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Witajcie kobietki:)
Od rana wzięłam się za odgruzowywanie chaty... a jest niestety co odgruzowywać:/ Chata zapuszczona masakrycznie:/ ostatnio jak byliśmy u kuzyna P. to jego dziewczyna mówiła, że nawet nie zdążyła mieszkania przed naszą wizytą posprzątać - a miała taki błysk, że ja nawet po gruntownych porządkach tak w mieszkaniu nie mam;/ no można popaść w kompleksy:( A Yoko jeszcze linieje i wszędzie są jej kłaki....
Andzia fajnie, że stasiu zadowolony z zajęć w CK:)
Cafe szkoda, że musicie zlikwidować sklep, trzymam kciuki, żeby udało sie otworzyć coś na miejscu:)

Odnośnik do komentarza

I ja sie witam laseczki!

Cafe milego dnia! Tak mnie rozbawilas tym, ze ja i Andzia mniej wazymy od tego chlopca, ze musialam Ci podziekowac.
Ale atrakcje dzisiaj Olkowi fundujesz. Michał marzy o przejazdzce pociagiem, ale jak na razie nie bylo okazji.

Vercia czy jest jakis dzien kiedy nie pieczesz jakis pysznosci??? Mnie az skreca jak tylko czytam Twoje posty. No, ale od 2 m-cy nie jadam pieczywa, wiec lipa.
Co do nocnika to Michał traktuje go jak zlo najgorsze. Tez od lata ma majtochy, ale juz z nich wyrosl i nic nie nosil. Wczoraj kupilam mu 8 par nowcyh i siedzial na kibelku (przekupiony) prawie godzine. Nic nie zrobil, a jak tylko zszedl to w ciagu pol godz. 3 pary gaci zasikal :lup:

Andzia gratki za zrzucone kg i :o_master: za cwiczenia. Ale sie wzielas!!!
Twoje dziewczyny naprawde sa niesamowite! Naprawde nie bedziesz miala problemu z zostawaniem w p-kolu!
super sprawa z tym CK, rzadko kiedy az tak preznie dziala!

Kasioleqq fajnie wczoraj dzien spedziliscie! A Kacper widze, ze tez tekstami rzuca :hahaha:

Anielinka no w ustach Amelki: wypad Maxio musial fajnie zabrzmiec :lup:
Zdrowka dla Ciebie!

Gosia przy psie ciezko super porzadek utrzymywac. My sprzatamy codziennie, a wstyd byloby mi przyprowadzic kogos np. od razu po pracy, bo dramat w chalupie. I pednatka nie jestem.
Zagladaj do nas czesciej! I pisz troche o Kubie :)

Odnośnik do komentarza

A my standardowo z Miśkiem u moich rodzicow. Tata jutro wyjezdza, wiec Michu korzysta i nie odstepuje dziadka na krok. siedze obzarta i nic nie robie.
Jutro zamiast porannego biegania jedziemy na basen. W koncu sie zdecydowalam, bo ciagle odkladalam. Rano pojedziemy to nikogo nie bedzie. Bedziemy sie zmieniac przy Michale, wiec uda sie troche poplywac. Po wczorajszym bieganiu nogi ciagle bola, wiec basen bedzie idealny!

Bylismy wczoraj na zajeciach i bylo juz lepiej. Co prawde oprocz mlodego byly tylko 2 dziewczynki, ale moze to i lepiej na poczatke.
Na wstepie znowu wszystko bylo na nie, ale potem juz wykonywal wszystkie polecenia, podchodzil sam do pani, biegal itp. Popisal sie piekna znajomoscia kolorow. Troche odetchnelam, bo moze cos jedzcze bedzie z naszego dziecka :) No i byl zadowolony i os rana pyta kiedy znowu pojdziemy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...