Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

andzia Twoje laseczki sa niesamowite. nie bedziesz miala zadnych problemow z zostawieniem ich w p-kolu.

Anielinka tylko nei choruj!
Ale Cie lekarz pocieszyl z ta noga :((( To tylko potwierdza, ze trzeba byc bardzo zdrowym, zeby chorowac :lup:
Chcialam Wam pokazac buty, ktore kupilam, ale nie moge ich znalezc. Na niewysokim obcasie, z nubuku, kolor w zaleznosci jakie swiatlo: taki mocno szary wpadajacy granat. Ksztalt dosyc klasyczny.

A adidaski biale, bo z czarnych zadne mi sie nie podobaly. Wszedzie sa takie same. A w tamtym roku tez mial biale i bylo ok. Do piaskownicy i na dzialke mam adidasy po moim chrzesniaku, moze je brudzic, a tak na codzien beda te, wiec luuuzik :)

Odnośnik do komentarza

anielinka
Kasioleq ale masz termin na ten zabieg:Szok: w sumie w porównaniu z Tobą, to ja mam szybciutko, co? :Histeria: co za ku... czasy...
nie wiem czy Wam wczoraj pisałam, ale lekarz powiedział mi że czas działa na moją niekorzyść, bo im dłużej chodze w takim przykurczu nogi, to mięsnie się nie napinają i nawet jak będe juz po tej artr. to może dalej mieć problemy z wyprostowaniem tej nogi itd. to ku... mać moja wina że musze tyle czekać???!!niech mi ten zabieg zrobią już, a nie za 10 miesięcy!!! ku... w wieku 30 lat będe kuśtykać jak stara baba, jeszcze tylko laski mi brakuje :Płacz:

Kurcze Anielinka dzwoń, błagaj szukaj, może akurat uda się znaleźć wcześniejszy termin. Oni zawsze muszą mieć jakieś wolne, w razie czego, porycz w słuchawkę, to może się uda.
Tak jak Magda mówi, trzeba mieć końskie zdrowie, żeby chorować:lup:

A Ty Amelkę zapisujesz do p-kola?

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda laski odważne, ale zobaczymy jak będzie we wrześniu:)
Gdybym miała takiego Michałka w domu to też bym mogła myśleć o białych butach:Oczko:

Mysle, ze do wrzesnia nic se nie zmieni i laski dalej beda takie odwazne. Moze troche pomarudza, ale na pewno nie bedzie takiej tragedii jaka sie u nas szykuje :lup:

A co do Michała to i on zaczął się brudzic na placach zabaw :hahaha:

Odnośnik do komentarza

andzia
anielinka
Kasioleq ale masz termin na ten zabieg:Szok: w sumie w porównaniu z Tobą, to ja mam szybciutko, co? :Histeria: co za ku... czasy...
nie wiem czy Wam wczoraj pisałam, ale lekarz powiedział mi że czas działa na moją niekorzyść, bo im dłużej chodze w takim przykurczu nogi, to mięsnie się nie napinają i nawet jak będe juz po tej artr. to może dalej mieć problemy z wyprostowaniem tej nogi itd. to ku... mać moja wina że musze tyle czekać???!!niech mi ten zabieg zrobią już, a nie za 10 miesięcy!!! ku... w wieku 30 lat będe kuśtykać jak stara baba, jeszcze tylko laski mi brakuje :Płacz:

Kurcze Anielinka dzwoń, błagaj szukaj, może akurat uda się znaleźć wcześniejszy termin. Oni zawsze muszą mieć jakieś wolne, w razie czego, porycz w słuchawkę, to może się uda.
Tak jak Magda mówi, trzeba mieć końskie zdrowie, żeby chorować:lup:

A Ty Amelkę zapisujesz do p-kola?


Andzia
dzis mama miała rozmawiać z tą znajomą co ma znajomości w tej klinice, zobaczymy...mam nadzieje że się uda przyśpieszyć...
pewnie w publicznym szpitalu byłby szybszy termin, ale za Chiny tam nie chcę iść, po tych przejściach z woreczkiem żółciowym mam serdecznie dosyć tego szpitala i tego oddziału (bo to ten sam) i tego syfu tam panującego...

Amelki nie zapisuje do p-kola

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

i u mniue pizdzi

dzwonilam do K,chlopaki daja czadu:Szok:
a olek z dnia na dzien gorszy...krzyczy,nie chce jesc...ciagle jakies humory-i co tu z mnalym dziadem zrobic??

andzia mysle,ze bez problemu dziewczyny do przedszkola przywykna
im tez jest razniej bo sa dwie

anielinka bidna jestes z tymi nogami-oby to jakos udalo sie zalatwic!

magda super,ze buty ale i u nas biale odpadaja
kupilismy dwie pary czarnych- w tym jedne uzywane-zaryzykowalismy i kupilismy,babka napisala,ze jak nowe no i faktycznie-jak nowki,w srodku zero sladow,za pol ceny-fajnie nam sie udalo

Odnośnik do komentarza

Musiałam zniknąć, bo wpadła koleżanka na kawę. Ostatnio wciąż mam gości:Padnięty:::):
A za chwilę zmykamy po Stasia.

Cafe wiem co przechodzisz, ja też wciaż miałam niedosyt czasu sam na sam ze Stasiem, chociaż starałam się ze wszystkich sił. No i miałam łatwiej, bo on pół dnia był w p-kolu. Sił, sił i jeszcze raz sił!!!
Jaką masz taktykę karmienia chłopaków?

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Niestety część rzeczy nie odprała się, tzn, te które mialy jakis białe elementy....z kokorów zeszlo ale kupiłam chusteczke dr beckham do odbarwiania ubrań i dużo puściło...na 3 bluzkach tylko został ślad....:o_master2:
Wczoraj zasnęłam z marcelim w salonie i spaliśmy na kanapie do rana z włączonym tv i lapkiem :lup::lup: Oczywiście w opakowaniu :lup: Rano czułam się jak wyzuta guma.....:Zakręcony: I mnie dopadło przesilenie......
Dzisiaj tez padam z nóg, byłam w pracy do 14......jak dla mnie to dużo godzin myslenia i boli mnie głowa.....Przed chwilą odwiedziła nas moja mamusia:Śmiech:
Jesli chodzi o pogodę to u nas wieje jak nie wiem co!! Przez to znów ginie mi internet:Wściekły:
Magda super, że zakupy udane!! Musisz byc bardzo chuda skoro kupiłas spodnie w tally wejl:Niespodzianka: Jak dla mnie to tam spodnie sa mikriskopijne, choc nigdy nie kupowałam w tally wejl....może się mylę?
Justynka gdzie sadziłaś zioła?
Andzia fajnie, że dziochy takie odważne....mój Marcel generalnie nie lubi dzieci....woli się sam bawić i nic nie chce dac drugiemu:Histeria:
Anielinka trzymam kciuki!!!
Cafe dzielna kobietka z Ciebie!!! Praca, dzieci dom.....podziwiam:Spoko: Niezmiernie sił kochana!!!

Odnośnik do komentarza

Zaglądam szybko, bo za chwilę mam korki, ale duzo do czytania nie ma.

Vercia super, że udało się część rzeczy uratować, co to za chusteczka dr Beckhama? Nie słyszałam o tym?
Mi Tally Weil też się kojarzy z bardzo szczupłymi osobami, kiedyś przymierzałam tam rurki, to przez łydki nie chciały mi przejść:lup:

Odnośnik do komentarza

Andzia to taka chusteczka z tych niemieckich środków, jest też mydelko itp. Mozna tez dostać odplamiacze na typowe plamy atrament, wino, długopis, trawa....ja kupiłam w sklepie z niemieckimi artykułami....
sprawdziłam zeszyty i kartkówki....młody wstał i lata...ja mam lenia!!! W pokoju mam stertę prasowania......a weny brak! Marcerla cos rozkłada, ma zielone gile i temp.:Zakręcony: Jutro [po pracy miałam się spotkać z kumpelą na kawie...ale chyba nici z tego.....nawet nie ogarnęłam chalupy......z wypadu wieczornego z kolezankami tez zrezygnuję chyba.....nie wiem dlaczego ale zwyczajnie mi się nie chce....

Odnośnik do komentarza

witam piątkowo :) alez mnie wczoraj niemoc dopadła ...poszłam spac z Julką na drzemce ... a wieczorem tez, tylko JUlka zasneła to i mnie pomorzyło ... szukam inspiracji na obiad , bo pomysłow 0 , zostało mi z wczoraj troche kapuśniaku ale i tak coś trzeba dorobić ...
Andzia to fajne , ze dziewczyny takie odważne i mysle , ze sie nie masz co obawiac wrzesnia , one sa dwie wiec łatwiej jest im sie adaptowac bo mają siebie :) bedzie dopsze :)
Cafe u nas tez poszło z tymi pieluchami jakoś błyskawicznie , az w szoku jestem , 0 wpadek po niocy pampers suchy ...bo tak dla spokojnosci jeszcze tez zakładam ...ale jak skonczy sie ta paczka to chyba tez zrezygnuje ... no i brawa dla Ola tez u Was szybko poszło :)
Anielinka ty to sie nacierpisz biedaku .... no i tak jakpiszesz powinni tez jakos do tego podejsci ze jesteś taka młoda a takie masz problemy , starej babulince i tak juz nie za wiele pomoga ...ale Tobie ... gdzie jeszcze tyle zycia przed Tobą powinni pomóc w pierwszej kolejnosci !
Hej Veronica :) pytałas gdzies tam niedawno o tabletki anty ...ja pożarłam własnie 2 opakowanie Sylvie 20 i jak dla mnie sa okej , 0 skutków ubocznych , poprawiła mi sie cera własnie wiec moge polecić :)
Kasioleq no pogoda dzisiaj poprostu butelkowa .. u nas leje od rana ... a to Ci sie przygoda przytrafiła ... widac Kacper twardy sen miał dzisiaj :) a jak Twój mały anioł ?
Magda hehhehe powiadasz , ze Misiek sie zaczał brudzić :DD wybacz sie sie podśmiewam ale ja znam tylko dzieci co jak prosiaki wygladają po spacerach wiec nadziwić si enie moge ze Michu taki czyscioszek :) ja dostałam dla julki własnie białe adidasy na wiosnę ale czuję ze to bedzie porażka ...
Justynka jak tam Twoje wesoła gromadka sie miewa ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

rozpisalam sie na boku...

Anouk moj Anioł spał nite 12h, najadla sie a teraz bryka po macie:))
no Kacper jeszcze spi przed chwilą go budzialam ale powiedzial ze jeszcze troszke...

cafe moj Kacper tez jest bardzo nie grzeczny odkad Kornela sie urodzila, ale to normalne potrzebuje zainteresowania...

veronica zdrowka dla Marcela:))
ladnie pospalas w opakowaniu:)))

Anielinka ehhh podpisuje sie po tym co dziewczyny napisaly trzeba miec konskie zdrowie zeby chorowac w tym kraju:glass::glass:

ANdzia fajnie ze laski takie chetne do zabawy z dziecmi i przedszkola:))

Magda nie wierze ze Misiek zaczyna sie brudzic:lup:

Kornelia Elżbieta 4000g 54cm

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49tv73cu6r3lp1.png

Kacper Mirosław 4050g 60cm

http://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jq97z06q8.png

Odnośnik do komentarza

Witam!

Vercia jak Marcelini? Mam nadzieje, ze nic sie nie rozwinelo.
Buty Ryłko cenowo sa od 219 do 239 zł zazwyczaj. Moje kosztowaly 219, nowa kolekcja.
A co do tally Wejll to ja tez tam raczej nie zagladam, ostatnio tak przez przypadek weszlam. Tam jest najwiecej rozmiarow 32 i 34. Tym razem byl wybor i wiekszych. Ja kupilam jeansy rurki 38 i sa ok, ani za ciasne ani za duze. Kiedy mialam stamtad spodnie 36, ale coz czasy sie zmienily :lup:

Kasioleqq wspolczuje akcji lozkowej :) Ale chyba raczej sie to Kacprowi nie zdarza, co? Taka wpadka?

Anouk z pomyslem na obiad to ja Ci nie pomoge :hahaha:
Smiej sie smiej, ze Michał sie brudzi. Ja nie bardzo wiem jal moglby pobrudzic sie bardziej. Wlazi gdzies na kolanach to troche ma brudne spodnie i tyle.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...