Skocz do zawartości
Forum

"Kampania" wrześniowa 2008 - razem raźniej


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem ciagle na posterunku :) Zagladam. Takiego mam dzisiaj lenia, ze szkoda gadac. Sterta papierow na biurku, a ja po necie letam :lup:

andzia ale wczoraj posiedzieliscie. super! Juz nie pamietam kiedy wytrzymalam chociaz do 24 :hahaha:

Super macie z ta dzialeczka.

Wiecie, ze od piatku ma byc znowu zimno? Wrrr!
Ale poki co to korzystamy z pieknej pogody. Ostatnio Michał jest tyle na dworze, ze chyba nidgy tyle nie chodzil. Oczywiscie ze mna lub z P., bo t. dalej niezbyt chetna :(

A dzisiaj P. ma wolne popoludnie i chce biedaka wyciagnac na zakupy. Od mamy dostalam kase na buty i spodnie. No i dla Michała buty, bo w zimowych za cieplo, wiec nosi adidasy z jesieni. Sa na styk. Tak mi sie podobaja, ze jakbym znalazla takie same to od razu bym mu kupila.

Odnośnik do komentarza

andzia
Magda super z kasą od mamy!!! Mi też by się przydały jakieś ciuchy, ale na razie mogę pomarzyć.
I nie strasz tą zimą, ja juz pochowałam grube kurtki i zimowe buty:Kiepsko:

Gdyby nie zastrzyk finansowy od mamy to nie byloby szans na zakupy. A mi juz naprawde wstyd do pracy chodzic, bo od kilku tyg. codziennie w tych samych spodniach. Juz nie wygladaja za fajnie :(
Ale znajac zycie to polaze po sklepach, a i tak nic nie kupie.

Odnośnik do komentarza

Hej!
Ja dzisiaj skończyłam prace o 10 "(już nie pamiętam , kiedy o tej godzinie wracalam do domu :lup:) i polecialam do lumpka. Dzisiaj był towar i kupiłam dużo rzeczy dla Marcela :yipi: Po przeglądzie szafy świeciło juz pustkami.....póki co nie mamy tylko spodni letnich i sandałków....reszta jest:Śmiech:
Po drodze do domu zrobiliśmy zakupy....w sklepach ludzie za głowy się łapią...cukier 5 zł, chleb 3 zł :lup: Moja teściowa ma 450 zł renty i nie wiem jak ona daje radę do pierwszego.....koszmar jakiś!!!
Magda fajnie, że zastrzyk kasy dostałas....mój ostatni zastrzyk to "13". Szkoda, że tak szybko się rozeszła....
Justynka, KasioleQ fajnie, że wasze dzieciaczki takie spokojne....

Odnośnik do komentarza

Andzia fajnie, że idziecie na plac :yipi: Ja gdybym nie zahaczyła o lumpek to tez bym nie miała nic dla marceliniego...brakuje nam spodni.. nie znalazłam żadnych dzisiaj....u nas dla dziewczynek było wszystko....aż mi się zachciało przez chwilę :lup:

Ja zbieram siły do pracy......młody spi, więc muszę to wykorzystać.....
Cafe odpoczęłaś troszkę? Jak maluchy?

Odnośnik do komentarza

No wkońcu znalazłam chwilke...

Dziś u nas była cuuudna pogoda, pojechaliśmy do Castoramy kupiliśmy lampy na dwór i iglaki na taras bo były akurat niedrogie, póżniej wszytsko uporządkowaliśmy, pograbiłam jeszcze troche i na dworze juz lśni:)) Amelce otworzyłam piskownice, więc grezcznie siedziała i grzebała sobie:)

Magda pliss nie strasz już tą zimą:Histeria:

Veronica ale fajnie że tyle lumpków pokupywałaś, mam nadzieje ze coś da się uratować z tego:Szok:

http://www.ticker.7910.org/as1cCAp-M240010Mjg3ZHw0MTdkanxBbWVsaWEgbWE.gif

Odnośnik do komentarza

ja dzisiaj tez bylam na zakupach, odwiedzilam rosmana i kupilam te pampki zobaczymy jakie beda...bylam tez w obi i w leroy bo chcialam kupic cos na balkon i kupilam ziemie, doniczki a potem do auchan na zakupy jedzeniowe i kupilam cebulki kwiatkow roznego rodzaju 50 sztuk za 19,90 przyjecham nakarmilam julka i z oleczkiem sadzilismy kwiatki i sialismy ziola olus zadowolony jak nie wiem co....

http://www.suwaczek.pl/cache/d255cd5670.png
http://www.suwaczek.pl/cache/44b3c68a54.png

Odnośnik do komentarza

Witam!
Ja dzisiaj w dobrym humorze :)
Zakupy udane! Kupilam buty Ryłko i jeansy w TallyWejll :)
Jakie to glupie, ze zakupy moga wprawic w taki dobry nastroj, ale od rana micha mi sie cieszy :lup:
Szukalismy adidasow dla Michala i bylam gotowa kupic mu jakies w Deichmannie, ale nic z tego. rozmiar 26 baaardzo na styk, a 27 jak kot w butach. Polowek nie maja.
Mlody wczoraj nie spal w dzien, wiec odlecial szybciutko, mi sie udalo nie zasnac. No i poprasowalam i obejrzalam YCD :)

Odnośnik do komentarza

Andzia byliscie juz na tych Dniach Otwartcyh w p-kolu? czy dzisiaj idziecie? Nie wiem czy mnie ta informacja gdzies ominela.
A mozesz te buty Stasia oddac?
Pospalas troche?

Vercia jak ciuchy? Udalo sie cos uratowac? Mam nadzieje, ze tak! Szkoda by bylo stracic takie lupy!

Anielinka tak myslalam, ze tylko ta artroskopia. Termin powalajacy. I co, masz z bolem jeszcze rok chodzic? Mam nadzieje, ze uda Wam sie zalatwic blizszy termin.

Odnośnik do komentarza

magda_79
Dzisiejszy tekst mlodego. Wzial moj grzebien i mowi:

mamusiu, chodz Cie pogrzebie. :hahaha:

A zawsze mowil: zrobie Ci ladna fryzurke albo po prostu, ze mnie poczesze.

:sofunny:

magda_79
Nasmialam sie z mojego chrzesniaka. Taki jest przejety faktem pojscia do szkoly, ze nauczyl sie juz prawie cala tabliczke mnozenia :lup:
Kaze kupowac sobie jakies zeszyty 1-klasisty i rozwiazuje zadania. Dostal na urodziny X-boxa, a woli nad matematyka siedziec.

ALe zdolniacha, brawo.
Co kupiłaś w końcu na jego urodziny?

Odnośnik do komentarza

dzien dobry babky :) od progu kajam sie ze znów Was zaniedbałam , ale mój stan głowy przypomina kupę i to luźną ... eee ale obiecałam sobie , ze nie bede Wam tu mędzić i trzeba sie wkoncu jakoś ogarnac :) zobaczymy czy mi sie uda :)
widze ze i Was dopadło przesilenie .. no masakara jakas z siłobrakiem , ae juz chyba zaraz bedzie lepiej :) i nie straszcie tu zima bo nie zdzierże juz widoku śniegu !!
Cafe spóźnione zyczenia urodzinowe !!! sił i zdowia zycze :) i snu ile sobie tylko zapragniesz :)

http://suwaczki.maluchy.pl/li-21790.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...